Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 82

Θέμα: HJC RPHA 11 ΓΝΩΜΕΣ

  1. #46
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    25/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    όχι. τουλ το κατάστημα της Καλλιρόης δουλεύει κανονικά
    Καλό είναι αυτό . Τουλάχιστον στο κατάστημα που έκλεισε η συμπεριφορά του προσωπικού ήταν άψογη . Κάτοχος και εγώ ενός FG-17 ρεπλικα του αχώνευτου αλλά και ενός FG-15 πριν από αυτό

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	HJC-FG17_X_FUERA_MC1_3.jpg 
Προβολές:	488 
Μέγεθος:	79,1 KB 
ID:	387868
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων HJC-FG17_X_FUERA_MC1_34.jpg‎  
    Modenas Kriss 125

  2. #47
    Εχει κανεις θεμα με την αντιθαμπωτικη του ζελατινα? Πηρα και εγω rpha 11 αλλα η ζελατινα θαμπωνει. Εβγαλα την αντιθαμπωτικη την ξαναεβαλα μπας κ δεν εχει κατσει καλα αλλα τα ιδια. Στο 10λεπτο αρχιζουν κομματια και θαμπωνουν. Πηγα κ απο την colori μου δωσαν μια καινουργια αντιθαμπωτικη ,βελτιωθηκε αλλα παλι θαμπωνει. Εγω και ο Χορχε εχουμε τετοια προβληματα η ειναι κ αλλοι?

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 2wheeler Προβολή μηνύματος
    Εχει κανεις θεμα με την αντιθαμπωτικη του ζελατινα? Πηρα και εγω rpha 11 αλλα η ζελατινα θαμπωνει. Εβγαλα την αντιθαμπωτικη την ξαναεβαλα μπας κ δεν εχει κατσει καλα αλλα τα ιδια. Στο 10λεπτο αρχιζουν κομματια και θαμπωνουν. Πηγα κ απο την colori μου δωσαν μια καινουργια αντιθαμπωτικη ,βελτιωθηκε αλλα παλι θαμπωνει. Εγω και ο Χορχε εχουμε τετοια προβληματα η ειναι κ αλλοι?
    σ'αυτόν πες τα...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screen Shot 2018-01-25 at 4.22.02 PM.jpg 
Προβολές:	399 
Μέγεθος:	28,6 KB 
ID:	392490
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #49
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    σ'αυτόν πες τα...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screen Shot 2018-01-25 at 4.22.02 PM.jpg 
Προβολές:	399 
Μέγεθος:	28,6 KB 
ID:	392490
    Ο Αντρικός HJC???

    Άντε να δούμε πόσο αντέχουν τα κράνη...(χτυπαμε.ξυλο φυσικά).
    Ride(s) the wind of change...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    θα γινει της γρατζουνιας το καγκελο....θελω απο τωρα replica Ianone

  6. #51
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.593
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 2wheeler Προβολή μηνύματος
    Εχει κανεις θεμα με την αντιθαμπωτικη του ζελατινα? Πηρα και εγω rpha 11 αλλα η ζελατινα θαμπωνει. Εβγαλα την αντιθαμπωτικη την ξαναεβαλα μπας κ δεν εχει κατσει καλα αλλα τα ιδια. Στο 10λεπτο αρχιζουν κομματια και θαμπωνουν. Πηγα κ απο την colori μου δωσαν μια καινουργια αντιθαμπωτικη ,βελτιωθηκε αλλα παλι θαμπωνει. Εγω και ο Χορχε εχουμε τετοια προβληματα η ειναι κ αλλοι?
    Φορας γυαλιά μυωπίας;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #52
    Οχι, δεν φοραω!!

  8. #53
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Άρχισε να φοράς!
    Life begins at 45°.

  9. #54
    Νομιζω οτι ειναι απο την ταχυτητα!!! Τοσο γρηγορος που ειμαι , θολωνουν τα παντα!!!

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Δοκίμασε να βγάλεις το επιρρήνιο. Επίσης ανοικτός ο κάτω αεραγωγός (όχι οι διπλοί ασημένιοι).
    Πάντως, σαν διοπτροφόρος, βρίσκω ενοχλητικό ότι με το επιρρήνιο θολώνουν τα γυαλιά μου. Προφανώς έχει να κάνει, κατά την γνώμη μου, με το ότι το κράνος έχει μεγαλύτερη κάτω μετωπική επιφάνεια μέχρι την αρχή της ζελατίνας και τον αερισμό της.

  11. #56
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Εχω το 10+ αλλά ποτέ δεν ειχα θεμα με το θολομα...Ολα μια χαρα...αψογο κρανος...!
    Μηπως δεν εχει τοποθετηθει σωστα το πινλοκ;
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #57
    Νέο μέλος Το avatar του/της Takis24
    Εγγραφή
    20/09/2016
    Μηνύματα
    17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 2wheeler Προβολή μηνύματος
    Εχει κανεις θεμα με την αντιθαμπωτικη του ζελατινα? Πηρα και εγω rpha 11 αλλα η ζελατινα θαμπωνει. Εβγαλα την αντιθαμπωτικη την ξαναεβαλα μπας κ δεν εχει κατσει καλα αλλα τα ιδια. Στο 10λεπτο αρχιζουν κομματια και θαμπωνουν. Πηγα κ απο την colori μου δωσαν μια καινουργια αντιθαμπωτικη ,βελτιωθηκε αλλα παλι θαμπωνει. Εγω και ο Χορχε εχουμε τετοια προβληματα η ειναι κ αλλοι?
    Την εβαλα πρόσφατα και δοκιμασα να τη θαμπώσω αλλα τιποτα.. Τσέκαρε μηπως ειναι ανάποδα ή δεν παταει καλά.

  13. #58
    Σωστα ειναι βαλμενη και φαινεται να παταει καλα. Βεβαια κλειστα ολα θαμπωνει, θα πειραματιστω στην επομενη.

  14. #59
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/08/2015
    Μηνύματα
    105
    Παιδιά το pinlock μια που το αναφέραμε χρειάζεται αντικατάσταση κάποια στιγμή; Το καλοκαίρι το βγαζουμε;

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από takisdemi Προβολή μηνύματος
    Παιδιά το pinlock μια που το αναφέραμε χρειάζεται αντικατάσταση κάποια στιγμή; Το καλοκαίρι το βγαζουμε;
    χρειάζεται αντικατάσταση αν υπάρχει φθορά στο τσιμουχάκι (σιλικόνης?) στεγανοποίησης ή έχει γρατσουνιές από άτσαλο καθάρισμα,ξερωγώ.
    σε ζεστό καιρό δεν το χρειάζεσαι άρα το βγάζεις.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. HELP! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ HJC AC-11 Dragon? Ψάχνω κράνος!
    από effieee στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2008, 20:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF