Σελίδα 10 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910111213141520 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 457

Θέμα: 1η διεθνής σιδερόκωλη?

  1. #136
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manianisg Προβολή μηνύματος
    οντως κατι δεν σου βγανει...για δωσε ονομα κ θα το βρουμε.
    ευχαριστουμε ομως για τις πληροφοριες!!
    Πώς καταφέρνουν να δίνουν λάθος λινκς, δεν έχω καταλάβει ακόμα, αλλά ορίστε: http://www.booking.com/hotel/bg/complex-luxor.el.html
    Life begins at 45°.

  2. #137
    Νέο μέλος Το avatar του/της gino
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πώς καταφέρνουν να δίνουν λάθος λινκς, δεν έχω καταλάβει ακόμα, αλλά ορίστε: http://www.booking.com/hotel/bg/complex-luxor.el.html

    ειμαι κ καποιας ηλικιας.....αλλα το βρηκα.....

  3. #138
    Νέο μέλος Το avatar του/της gino
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    23
    Παρτε κ μια ιδεα απο την βολτα μου....

    https://www.youtube.com/watch?v=sngsRkvOLas

    τωρα το εμαθα

  4. #139
    Κατα πασα πιθανοτητα και εγω μεσα για τη βολτα.
    Τωρα αν πεσει εκτακτη δουλεια για τη συγκεκριμενη ημερομηνια θα ενημερωσω καποιες μερες νωριτερα.
    Αναχωρηση απο Θεσσαλονικη εγω.

  5. #140
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manianisg Προβολή μηνύματος
    1η μερα
    2η μερα
    3η μερα

    ερωτηση προς τους υποψηφιους συμμετεχοντες:την 1η μερα θελετε το σεναριο που εχω ποσταρει η' το παρακατω?
    1η μερα β' επιλογη
    η επιλογη γινεται ωστε στο μερος που θα μεινουμε να βρουμε ευκολα φαγητο,αν μαλιστα εχει εστιατοριο το χοτελ ακομα καλυτερα..
    και βεβαια παρκιν!!

    παραδειγμα στο Smolian με καλες τιμες κ ταβερνα..
    -------------------------------------
    και στο Kartzali
    για το παρκινγκ πατεντα (αν το ξενοδοχειο δεν παρεχει) ημασταν 10 ατομα δωσαμε απο 50 λεπτα εκαστος συνολο 5 ευρω στον βραδυνο ρεψεσιονιστ εκανε και μια τουμπα και το πρωι μας περιμενε με χαμογελα.αυτο στο Ραζλοκ το 2011.

  6. #141
    ετοιμη η 10αδα με τον Δημητρη (sahara)...
    Αλεξανδρε (gino) ωραια πληροφορια κ πολυ κοντα σε αυτο που ζηταμε!να 'σαι καλα!
    μαλλον θα χρειαστει σιγουρα επικοινωνια για κρατησεις αν ολα πανε καλα κ ειμαστε 10+ νοματεοι...
    για την 2η νυχτα στο Μπανσκο δεν θεωρω οτι χρειαζεται καθως εκει εχει πληθωρα απο χοτελια...αν ισχυει κατι διαφορετικο κ γνωριζει κανεις ας ενημερωσει.

    επισης μπορουμε να εκμεταλευτουμε την συμμετοχη των Σαλονικιων (Ηλια-Δημητρη) ωστε να υποδειξουν το πλεον καταλληλο/ευκολο σημειο συναντησης στις 13/05 περιφερειακα της πολης..

    Ηλια καλη φαση αλλα αν βρεχει ας πουμε δεν θα ειναι ευκολο να σταθεις καπου να βγαλεις αδιαβροχα κτλ...οποτε ας κοιταξουμε το καλυτερο κ αν δεν το πετυχουμε κανουμε αυτο που λες...

  7. #142
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Το σκέφτομαι ζεστά .Αν βρω/φτιάξω ζελατίνα και σέλα,θα το προσπαθήσω.Αυτό που με προβληματίζει είναι αν μπορώ
    να βγάλω το ταξίδι σωματικόπνευματικός, μιας και τα χλμ είναι αρκετά κ οι μέρες λίγες.Η Dolly δεν θα'χει πρόβλημα.
    Ακούγεται ενδιαφέρον!! Παρακολουθώ κ θα ενημερώσω εγκαίρως για τη συμμετοχή μου.

  8. #143
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Δύσκολο μιας και θα έχω μόνο το Χάσκι διαθέσιμο αλλά παρακολουθώ.

    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  9. #144
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    καλα να περασετε. πολυ δυσκολο να ερθω
    Γιαννης

  10. #145
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    128
    Εχοντας μείνει και εγώ στο Hotel Luxor θεωρώ οτι είναι μια τέλεια επιλογή με ασφαλές κλειστό πάρκινγκ και κυριολεκτικά δίπλα στον κεντρικό πεζόδρομο με τα μαγαζιά για να περπατήσεις και να κάνεις την βόλτα σου το βράδυ δίχως να χρειαστείς να πάρεις την μηχανή για αυτό. Κατα τα άλλα καλή βόλτα να χετε.

  11. #146
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giwrgos2012 Προβολή μηνύματος
    Εχοντας μείνει και εγώ στο Hotel Luxor θεωρώ οτι είναι μια τέλεια επιλογή με ασφαλές κλειστό πάρκινγκ και κυριολεκτικά δίπλα στον κεντρικό πεζόδρομο με τα μαγαζιά για να περπατήσεις και να κάνεις την βόλτα σου το βράδυ δίχως να χρειαστείς να πάρεις την μηχανή για αυτό. Κατα τα άλλα καλή βόλτα να χετε.
    αν το χοτελ ειναι αυτο που ζηταμε τοτε το σχολιο σου Γιωργη ηταν αυτο που πραγματικα ζητουσαμε,ωραιος φιλε,ευχαριστουμε!

  12. #147
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    128
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manianisg Προβολή μηνύματος
    αν το χοτελ ειναι αυτο που ζηταμε τοτε το σχολιο σου Γιωργη ηταν αυτο που πραγματικα ζητουσαμε,ωραιος φιλε,ευχαριστουμε!
    λέω για αυτό το ξενοδοχείο http://www.booking.com/hotel/bg/comp...=1&#map_closed στην πόλη smolyan.

    Και αν πατήσεις εμφάνιση χάρτη και μεγεθύνεις ο μικρός δρόμος που είναι μαύρος και γράφει bul blulgaria είναι ο πεζόδρομος με τα μαγαζιά για βόλτα. Η είσοδος του ξεονοχείου είναι από τον μπροστά τον δρόμο τον 866 και από το κάθετο στενό δρομάκι είναι η είσοδος του κλειστού πάρκινγκ υπόγειου με γκαραζόπορτα και αν θυμάμαι καλά ασανσερ για τα δωμάτια.

    Και εδώ μια φωτό από τον πεζόδρομο για να σας μπριζώσω και άλλο για το ταξιδάκι, αν και δεν το βλέπω να το χρειάζεστε είστε πανέτοιμοι.

    http://s29.postimg.org/m0j571d53/Smo...42_11_13_C.jpg
    Τελευταία τροποποίηση από giwrgos2012; 21/03/2016 στις 18:18.

  13. #148
    Νέο μέλος Το avatar του/της gino
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giwrgos2012 Προβολή μηνύματος
    λέω για αυτό το ξενοδοχείο http://www.booking.com/hotel/bg/comp...=1&#map_closed στην πόλη smolyan.

    Και αν πατήσεις εμφάνιση χάρτη και μεγεθύνεις ο μικρός δρόμος που είναι μαύρος και γράφει bul blulgaria είναι ο πεζόδρομος με τα μαγαζιά για βόλτα. Η είσοδος του ξεονοχείου είναι από τον μπροστά τον δρόμο τον 866 και από το κάθετο στενό δρομάκι είναι η είσοδος του κλειστού πάρκινγκ υπόγειου με γκαραζόπορτα και αν θυμάμαι καλά ασανσερ για τα δωμάτια.

    Και εδώ μια φωτό από τον πεζόδρομο για να σας μπριζώσω και άλλο για το ταξιδάκι, αν και δεν το βλέπω να το χρειάζεστε είστε πανέτοιμοι.

    http://s29.postimg.org/m0j571d53/Smo...42_11_13_C.jpg
    Eπ'αυξανω

  14. #149
    για να εχουμε καλυτερη εικονα μολις εστειλα ενα αιτημα στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο για διαμονη 10 ατομων σε 5 δικλινα για μια νυχτα με πρωινο κ γκαραζ...
    αναμενουμε...

  15. #150
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manianisg Προβολή μηνύματος
    για να εχουμε καλυτερη εικονα μολις εστειλα ενα αιτημα στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο για διαμονη 10 ατομων σε 5 δικλινα για μια νυχτα με πρωινο κ γκαραζ...
    αναμενουμε...
    συνεπης κ αμμεσοτατος ο Κολεγκ απαντησε σε χρονο ντε-τε...

    Good morning, Mr Marianis!
    We are glad that you choose our hotel, and are pleased to confirm your reservation!
    We could offer you 5 doble rooms with separate beds at ptice 30 euros B\B for 2 persons and garage, as well as strudios for couples with one large bed at ptice 35euros B\B for 2 persons.
    Looking to hearing from you soon,
    Best regardsand wishes for a happy day!


    15 euros το ατομο με κλειστο γκαραζ κ πρωινο ειναι σουπερ πιστευω...

    σαφως αυτο το χοτελ εξυπηρετει το πλανο του να μπουμε απο Εχινο κ να μεινουμε Σμολιαν...
    Τελευταία τροποποίηση από George_M.; 22/03/2016 στις 10:39.

Σελίδα 10 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910111213141520 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 1η παπιοβόλτα!
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 118
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2007, 10:10
  2. 1η Περιήγηση Πελοποννησου
    από sotpag στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2005, 07:27
  3. Διεθνής αγώνας Athens Supercross.
    από gmakris στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2005, 22:01
  4. Η 1η μοτό αποκλειστικά για γυναίκες
    από Wizard13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 20:36
  5. Paris Dakar - 1η φάση
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 15:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF