Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 191

Θέμα: Στα γρήγορα - περί τηλεφωνίας κλπ

  1. #61
    Dear ΚαλοΓιώργη.

    Η "ποινή" δεν είναι "ποινή" με την έννοια του δικαστικού συστήματος.
    Υποτίθεται ότι σου κάνει ένα δώρο/δίνει κίνητρο η εταιρία για να μείνεις στο δίκτυο.
    Σύμφωνα με τα όσα είδα σε άλλο φόρουμ σχετικό με τηλεπικοινωνίες, η ΕΕΤΤ γράφει ότι μόνο σε περίπτωση τροποποίησης των όρων του συμβολαίου σου από την εταιρία μπορείς να προαναχωρήσεις χωρίς οικονομική υποχρέωση αλλά όχι αν έχεις λάβει επιδότηση που εξαργυρώθηκε ως αξία συσκευής. Κοινώς, το δωρεάν σμάρτφόουν με το πρόγραμμα θα το πληρώσεις πριν φύγεις (ότι υπολείπεται ως την λήξη του συμβολαίου σου). Αν έχεις πάρει επιδότηση μεταφρασμένη σε έκπτωση στο πάγιο, δεν υποχρεούσαι να πληρώσεις το παραμικρό.

    Και τώρα είδα ότι η Vodafone ανακοίνωσε αυξήσεις στα τιμολόγιά της με ισχύ από τον Απρίλιο, το οποίο με τοποθετεί στην θέση του να μπορώ να αναχωρήσω από το δίκτυο άνευ ποινής. Ήδη μου έχει γίνει μιά ωραία προσφορά από τον οτέ/κοσμοτέ με λίγο λιγότερο χρόνο και ΜΒ (που μου φτάνει όμως) αλλά και 25-27 ευρώ το μήνα πιο κάτω. Νομίζω ότι αύριο, με καθαρό μυαλό και ηρεμία, θα μιλήσω με την "προσωπική μου σύμβουλο" για το θέμα.

  2. #62
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Dear ΚαλοΓιώργη.

    Η "ποινή" δεν είναι "ποινή" με την έννοια του δικαστικού συστήματος.
    Υποτίθεται ότι σου κάνει ένα δώρο/δίνει κίνητρο η εταιρία για να μείνεις στο δίκτυο.
    Σύμφωνα με τα όσα είδα σε άλλο φόρουμ σχετικό με τηλεπικοινωνίες, η ΕΕΤΤ γράφει ότι μόνο σε περίπτωση τροποποίησης των όρων του συμβολαίου σου από την εταιρία μπορείς να προαναχωρήσεις χωρίς οικονομική υποχρέωση αλλά όχι αν έχεις λάβει επιδότηση που εξαργυρώθηκε ως αξία συσκευής. Κοινώς, το δωρεάν σμάρτφόουν με το πρόγραμμα θα το πληρώσεις πριν φύγεις (ότι υπολείπεται ως την λήξη του συμβολαίου σου). Αν έχεις πάρει επιδότηση μεταφρασμένη σε έκπτωση στο πάγιο, δεν υποχρεούσαι να πληρώσεις το παραμικρό.

    Και τώρα είδα ότι η Vodafone ανακοίνωσε αυξήσεις στα τιμολόγιά της με ισχύ από τον Απρίλιο, το οποίο με τοποθετεί στην θέση του να μπορώ να αναχωρήσω από το δίκτυο άνευ ποινής. Ήδη μου έχει γίνει μιά ωραία προσφορά από τον οτέ/κοσμοτέ με λίγο λιγότερο χρόνο και ΜΒ (που μου φτάνει όμως) αλλά και 25-27 ευρώ το μήνα πιο κάτω. Νομίζω ότι αύριο, με καθαρό μυαλό και ηρεμία, θα μιλήσω με την "προσωπική μου σύμβουλο" για το θέμα.
    ντιαρ αν εχω μαθει καλως, γιάννη.
    η ποινη είναι μια μαλακια και μισή.
    δεν μπορω να στο εξηγησω διαφορετικα.

    εχω γραψει στα... ποινες και ποινες ανα τα έτη.
    εσυ (και ο οποιοσδηποτε εσυ δηλαδή) αν θελεις μείνε στα ψιλά γραμματα των συμβολαίων και τους εκφοβισμούς τους.

    ποινη υπάρχει και όταν δεν εχεις παρει καινουρια συσκευή και εχεις απλα ανανεωσει.
    ποινή είναι αν φυγεις τον πρωτο μήνα ποινή αν φυγεις και τον 11ο

    και τροποι υπαρχουν... πχ το συμβολαιο όπως λες που εχεις υπογραψει, ίσχυε με τις προηγούμενες τιμολογιακες πολιτικες. αν αποφασισε η βοντα και η καφε βοντα να κανει αυξηση , δικαιουσαι να διακοψεις χωρις ποινη....

    αλλα απλα ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΛΕΚΩ ΤΩΡΑ ΡΕ ΜΛΚ .... ΘΕΛΕΙ ΨΑΞΙΜΟ ΤΡΕΞΙΜΟ, ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ... ΩΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

    και καθεστε και πληρωνετε σαν μαλακες συμβολαια και ποινες (και δεν παει σε σενα αυτό)

    και για να τελειώνουμε.... ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ εδώ και 4-5 χρονια εχει συμβόλαιο... είναι απλα μλκς..τελος!

    και δεν μιλαμε για αυτους που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛ... οκ?
    Τελευταία τροποποίηση από kalgeorge; 17/03/2016 στις 16:59.

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    απο τοτε που ακυρωσα τα συμβολαια και πηγα σε καρτα ησυχασα. ουτε λογαριασμοι ουτε προθεσμιες ουτε ψιλα γραμματα.

    μα πειτε μου τωρα υπαρχει συμβολαιο την σημερον με 10 ευρω το μηνα;
    Γιαννης

  4. #64
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    απο τοτε που ακυρωσα τα συμβολαια και πηγα σε καρτα ησυχασα. ουτε λογαριασμοι ουτε προθεσμιες ουτε ψιλα γραμματα.

    μα πειτε μου τωρα υπαρχει συμβολαιο την σημερον με 10 ευρω το μηνα;

    υπαρχει και σου δινει 100 μμς και 30μβ ιντερνετ που με πηραν τηλ από κοσμοτε.
    ο υπάλληλος το εκλεισε γιατι στο ακουσμα των μμς ειχα κλαψει από τα γελια και δεν μπορουσα να του μιλησω

  5. #65
    Καλώς έχεις μάθει

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    εχω γραψει στα... ποινες και ποινες ανα τα έτη.
    εσυ (και ο οποιοσδηποτε εσυ δηλαδή) αν θελεις μείνε στα ψιλά γραμματα των συμβολαίων και τους εκφοβισμούς τους.
    Βασικά δεν είναι ζήτημα του αν μείνεις στα ψιλά ή στα χοντρά, πες με χαζό αλλά θέλω να σέβομαι την συμφωνία που υπέγραψα. Δεν με εκβιάζει κανείς, γνωρίζω τους όρους της συμφωνίας και όπως απαιτώ να τους τηρούν απέναντί μου, θέλω να είμαι εντάξει απέναντι στην άλλη πλευρά.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    και τροποι υπαρχουν... πχ το συμβολαιο όπως λες που εχεις υπογραψει, ίσχυε με τις προηγούμενες τιμολογιακες πολιτικες. αν αποφασισε η βοντα και η καφε βοντα να κανει αυξηση , δικαιουσαι να διακοψεις χωρις ποινη....
    Έχεις καταλάβει ότι μου λες ακριβώς αυτό που έγραψα πιο πάνω...
    Και ξαναγράφω, ΜΟΝΟ αν δεν έχεις πάρει συσκευή με την επιδότηση.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    αλλα απλα ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΛΕΚΩ ΤΩΡΑ ΡΕ ΜΛΚ .... ΘΕΛΕΙ ΨΑΞΙΜΟ ΤΡΕΞΙΜΟ, ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ... ΩΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
    Δεν ξέρω αν είναι θέμα μαλάκα όπως το περιγράφεις. Σου πουλάνε το Χ τηλέφωνο που το θέλεις (δεν μπλέκω με το τι χρειάζεται ο καθ'ένας, είναι τόσο άκυρη η συζήτηση όσο και με το τι μηχανή ορθολογικά χρειάζεται και τι αγοράζει τελικά) και αναλαμβάνεις να πληρώσεις για ενάμιση; Δύο; Χρόνια τα πάγια που συμφωνείς. Δεν σου κρατάνε όμηρο την οικογένεια, ΕΣΥ πας και ζητάς αυτό που ΕΣΥ (όχι προσωπικά εσύ, έτσι; ) θέλεις και ΕΣΥ ως πελάτης υπογράφεις. Αν βλέπεις το τυρί (τηλέφωνο) και δεν βλέπεις την φάκα (πάγια κλπ χρεώσεις) ναι πιθανό είναι να σε μαδήσουν. Φυσικά έχεις δικαίωμα σε κάποιες περιπτώσεις μετά κάποιο χρονικό διάστημα να αλλάξεις πρόγραμμα με πιο φτηνό αν θέλεις, αλλά πλήρης διακοπή/μετακίνηση είπαμε πιο πάνω. Τα "ψιλά γράμματα" δέον να διαβάζονται, να ξέρεις τι δικαιούσαι, επίσης δέον να αξιολογείς τι παίρνεις και τι δίνεις και αν βγαίνεις (με το όποιο ρίσκο του να αλλάξουν άρδην τα οικονομικά σου στο διάστημα ισχύος της συμφωνίας) αλλά είπαμε... Γυαλιστερό τηλεφωνάκι... Τραπεζάκι καφετέριας με το απόκτημα αραγμένο... Ποιό έχεις το απλό; Εγώ το S. Τι έχεις το 9; Α εγώ το 10. Κωστοπουλικά ΚΛΙΚοειδή κατάλοιπα... Και ναι μπορείς αυτό να το πεις και μαλακία. Όσο μαλακία είναι το να ζεις έξω από την δυνατότητα που έχεις γενικότερα (α ρε Τέρενς πόσα δίκια).
    Αν πας με την πονηριά του "θα τους φάω εγώ το Bye-φον τσάμπα, να το πάρω και να φύγω μετά από την εταιρία" εμ... ΕΜΕΝΑ δεν μου αρέσει η πρακτική.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    και για να τελειώνουμε.... ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ εδώ και 4-5 χρονια εχει συμβόλαιο... είναι απλα μλκς..τελος!

    και δεν μιλαμε για αυτους που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛ... οκ?
    Έχουμε δικαίωμα στην μαλακία, τέλος πάντων. Και ας μην είμαστε όλη μέρα στο τηλέφωνο... (τουλάχιστον όχι κάθε μέρα).






    Μιά που το νήμα έχει και ενημερωτικό χαρακτήρα, πέραν της ενημέρωσης περί του ποιού μας και της συμπεριφοράς μας, βγάζοντας απ' έξω την Wind/Q/Frog που γενικότερα αντιπαθώ λόγω της απαράδεκτης συμπεριφοράς ως εταιρία... Με τις άλλες δύο τι προτείνετε;

    Γράφηκε προηγουμένως για "καρτοκινητό" και ανανέωση σε τακτά χρονικά διαστήματα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LogOutGoRide Προβολή μηνύματος
    Κινητό, όσο συνεχίζει η Vodafone να ανανεώνει τα πακέτα πριν λήξουν και να προσθέτει τα υπόλοιπα, CU και ξερό ψωμί.
    Έχω περίπου 2500 λεπτά προς CU, 1030' προς όλους και 3800 mb ίντερνετ με 10€ τον μήνα.
    Από την κάθε κάρτα, αγοράζω το ίδιο πακέτο κάθε φορά με κόστος 5€. Το υπόλοιπο, μένει στην κάρτα.
    Βάζω 10€ και προφανώς έχω παροχές που δεν καταναλώνω. Και η Vodafone κάνει την δουλειά της και βγάζει και εγώ δεν μένω ποτέ.
    Ποιά είναι αυτά τα διαστήματα; Εκ των συμφραζομένων συμπεραίνεται το 15ήμερο. Ποιά η τυπική χρήση που αφήνει τέτοια υπόλοιπα;


    Άλλες δοκιμασμένες λύσεις που παρέχουν ότι παρέχει ένα συμβόλαιο, αλλά με μικρό κόστος και καρτοκινητό; Μήπως και "απομαλακιστούμε" ρε παιδί μου...

  6. #66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Καλώς έχεις μάθει

    ...
    γιάννη ακου... μαλλον διαβασε με χααχαχαχα
    καταρχήν αν θεώρησες ότι σου επιτεθηκα ή χαρακτήρισα εσενα, σου ζητάω συγνώμη δεν ήταν προθεση μου αυτή.

    δυο πραγματα θα σου πω από όλο το κατεβατό σου που διάβασα.

    ΑΝ πας και ζητήσεις συσκευή ή οποιο άλλο δώρο.. επιδοτήσεις κλπ κλπ, τοτε ναι μεν εισαι χαζός (γιατι ότι παρεις από εκει τα βρίσκεις εξω στην αγορα φθηνότερα και γιατι στην τελική σιγουρα θα τα πληρωσεις περισσοτερο από οσο περιμενες... δεν είναι χαζες οι εταιρειες) αλλά τοτε ναι, το σωστο είναι όπως αναφέρεις να τηρήσεις το συμβόλαιο σου.
    εγώ δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε αυτά.

    αλλά...πχ... αν εχεις συμφωνήσει με την α εταιρεία ένα β συμβόλαιο και ξαφνικά βλέπεις κατι χρεωσεις από το πουθενα ( όπως το daily internet wind) που σε κλεβουν κανονικά, ΝΑΙ ΣΠΑΣΕ το συμβόλαιο και γραψε κανονικά την ποινή. αυτό εννοω....

    μπορω να σου αναφέρω ακομα δεκάδες τέτοιες περιπτώσεις που η κάθε εταιρεία σε κοροιδεύει.. είτε με χρεωση μεταφοράς γραμμής που ενώ ειχατε συμφωνήσει να μη.... χρεώθηκε ... είτε... είτε. είτε.... αλλα δεν εχει νόημα και δεν εχω χρόνο αυτή την στιγμή.

    επισης στα πολύ γρήγορα... επειδή αληθεια δεν εχω χρόνο... και αν θελεις τα συζητάμε τηλεφωνικα όπως εκανα με τον Αριστείδη....

    αφου δεν θες γουιντ, κοιτα το cu Vodafone.
    τοσο απλα

    ΜΗΝ μπλέκετε με συμβόλαια και με ποινες.
    η τελευταια φορα που μου χρεώθηκε ποινή , με κυνηγούσε η φορθνετ που ενώ εκανε αυτή βλακεία ( με την οποια όμως δεν θα μπορουσα να δικαιωθώ) και μετα από 7 μηνες μου απεστειλε επιστολή ζητώντας μου συγνώμη για την ταλαιπωρία, αναιρούσε την ποινή και μου ζητούσε να πληρώσω τουλάχιστον 3 ευρώ που ήταν το χρόνος που χρησιμοποιησα την συνδεση τους....
    και εννοείται ότι τους ειπα να πανε να .... και τους εγραψα κανονικα.

    τωρα, ότι και να λεω στον οποιονδήποτε.... αν ο άλλος δεν εχει σκοπο να ψαχτεί, για τον α,β,γ λόγο... αδικα τα λεω....
    ασε λοιπον καποιους, να ζουν για να πληρωνουν τις εταιρείες κινητής και πηγαινε να ψαχτείς όπως σου λεω.

    προσωπικα δίνω 6 ευρω τον μήνα και εχω 500 προς όλους και 1γιγα ιντερνετ το μηνα.
    ότι άλλο θελεις, τηλ



    Εντίτ. Επίσης η γουιντ εχει πακέτο που πρεπει να το "πετύχεις " με 8 ευρώ και σου δίνει 1500 προς όλους και 1,5 γίγα.
    Αλλα όμως ξερεις το ακούω;; Ωχου μωρε σιγά μην τρέχω να το βρω! Και αν μείνω απο κάρτα;; Και αν χρειαστεί κατι;; Και αν και αν και αν;;; Αααα δεν αλλάζω εγω τον ΟΤΕ ειναι εγγύηση.
    Και μετα μου λες εσυ γιατι πληρώνουν χοντρά

  7. #67
    Και επανέρχομαι με διπλοπο(υ)στιά...


    Vodafone CU.

    Mε κάρτα 10 ευρώ, τα 5 χρεώνονται (αν θέλεις) σε πακέτο 200'
    Και με 3 ευρώ ακόμα πακέτο 300ΜΒ
    Και με 3 ευρώ ακόμα 100SMS

    Και μέχρι 4 φορές το μήνα. Με 3' ελάχιστη διάρκεια κλήσης, που σημαίνει ότι τα 200 δεν είναι 200 αλλά 70 κλήσεις (περίπου) μάξιμουμ.

    Άρα, ας πούμε... Σε έναν ήρεμο μήνα που θέλω 600-700 λεπτά ομιλίας, θα χρεωθώ 30-40 ευρώ. Α για δες, όσο ένα συμβόλαιο χωρίς να τρέχω για "κάρτες"...

    Άλλο πρόγραμμα, με 8 ευρώ 300' ομιλίας.
    Με τα ίδια πρόσθετα αν κατάλαβα καλά και τους ίδιους όρους χρήσης (3 λεπτά ελάχιστη κλήση, 4 ανανεώσεις το πολύ).

    Εδώ ένας χαλαρός μήνας θα στοιχίσει (8+3+3)=11*3=33 ευρώ (που δεν θα είναι τόσα γιατί η ελάχιστη κλήση κλέβει πολλά λεπτά). Δηλαδή... Τα ίδια με το απο πάνω συμπεραίνω.


    Τελικά δεν νιώθω πολύ μαλάκας με το συμβόλαιο (για την χρήση που κάνω, πάντα).
    Και ευχαριστώ από καρδιάς γιατί επιτέλους είχα κίνητρο να το δω, γιατί άκουγα για τα "τσάμπα" καρτοκινητά και... Τελικά (για εμένα) δεν θα είναι καθόλου τσάμπα και καθόλου συμφέροντα.

  8. #68
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    προσωπικα δίνω 6 ευρω τον μήνα και εχω 500 προς όλους και 1γιγα ιντερνετ το μηνα.
    ότι άλλο θελεις, τηλ



    Εντίτ. Επίσης η γουιντ εχει πακέτο που πρεπει να το "πετύχεις " με 8 ευρώ και σου δίνει 1500 προς όλους και 1,5 γίγα.
    Αλλα όμως ξερεις το ακούω;; Ωχου μωρε σιγά μην τρέχω να το βρω! Και αν μείνω απο κάρτα;; Και αν χρειαστεί κατι;; Και αν και αν και αν;;; Αααα δεν αλλάζω εγω τον ΟΤΕ ειναι εγγύηση.
    Και μετα μου λες εσυ γιατι πληρώνουν χοντρά
    Δεν αναφέρεις τα Magic numbers, τα log and win, τα tubro πακέτα κτλ κτλ


    Αν δεν έχεις θέμα με τη wind και το σήμα της (που ειναι ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ) στη περιοχή που κινήσε, για μένα είναι μονόδρομος


    edit
    Amyrou

    Βάζεις 10 ευρώ απο κατάστημα
    Σου δίνει 1γβ ιντερνετ, και 120 λεπτά προς όλους ή προς wind/q (με χρέωση 30 σεντ)

    Στη κάρτα μένουν 8.63.

    Με 5 ευρώ ενεργοποιώ πακέτο 300 προς όλους και 200 προς wind/q
    Στα καπάκια γιατι μιλάω πολύ ενεργοποιώ ένα πακέτο τουρμπο, με κόστος 2 ευρώ που μου δίνει 200 προς όλους και εφόσον το κάνω online δίνει και 50 λεπτα προς wind και 50 sms προς wind

    Για 4 εβδομάδες έχω την επιλογή του Log n win, Που απλά μπαίνεις κάθε εβδομάδα και ενεργοποιεις ή 20 λεπτά ή σμσ προς όλους ή 30 λεπτα ή σμσ προς wind/q

    Επίσης σε 3 μήνες έχεις χτίσει τα magic numbers που σημαίνει 1500 λεπτά προς 3 αριθμούς wind/q



    Οπότε για να κάνουμε μια σούμα

    Βάζω 10 ευρώ και τελικά μένουν στη κάρτα € 1,63 και έχω:

    1γβ
    580 προς όλους
    250 προς wind/q
    120 προς σταθερά ή προς wind/q (επιλέγεις)
    50 σμσ προς wind/q
    1500 προς 3 αριθμούς wind/q

    ή αν σου έρθει η προσφορά που λέει ο καλτζορτ απο πάνω

    1γβ
    120 προς όλους ή wind/q
    1500 προς όλους
    1,5 γβ
    80 λεπτά ή σμσ προς όλους ή 120 λεπτά ή σμσ προς wind/q
    1500 προς 3 αριθμούς wind/q

    και ρέστα στη κάρτα 13 σεντ (απο το αρχικό 10ευρω)
    Τελευταία τροποποίηση από Sapadak; 17/03/2016 στις 18:31.

  9. #69
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Από αυτά που διαβάζω, το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η άγνοια ή η "δυσκολία" της ενημέρωσης του υπόλοιπου. Θέλει λίγο διάβασμα και έναν μήνα λίγο χαλαρά. Μετά το αποτέλεσμα φαίνεται στην φωτό. Όλα αυτά με 10€ κάθε μήνα.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_20160317-200659.jpg 
Προβολές:	70 
Μέγεθος:	70,4 KB 
ID:	355028
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  10. #70
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Υπολογίστε τώρα. 12χ10€ για αυτά που έχω και μετά 12χ28€ για αυτά που είχα στο συμβόλαιο που ήταν, 300mb και 400 λεπτά προς όλους. Τίποτα από αυτά δεν μεταφερόταν στον επόμενο μήνα. Συνήθως, χρεωνόμουν αλλά 5€(!!!) για επιλέον 200mb, γιατί δεν μου έφταναν σχεδόν κάθε μήνα, αλλά δεν τα λογαριάζω.
    Το παραπάνω SS το ακόλουθη μερικούς μήνες τώρα και δεν φαίνονται κάποια ποσά που έστελνα στο CU της γυναίκας.
    Αυτιά.

  11. #71
    LogOut, πόσο μιλάς...;

    Αν απλά ανανεώνεις χωρίς να τρως το χρόνο, είναι σαναλέμε μένω με τη μάνα μου, με ντυνει με ποτίζει με ταΐζει και ο μισθός ολόκληρος στην τράπεζα...

  12. #72
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    μένω με τη μάνα μου, με ντυνει με ποτίζει με ταΐζει και ο μισθός ολόκληρος στην τράπεζα...
    Ωραίες εποχές, τι μου θύμισες τώρα...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  13. #73
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    LogOut, πόσο μιλάς...;

    Αν απλά ανανεώνεις χωρίς να τρως το χρόνο, είναι σαναλέμε μένω με τη μάνα μου, με ντυνει με ποτίζει με ταΐζει και ο μισθός ολόκληρος στην τράπεζα...
    Όσο χρειάζεται ρε Γιάννη.
    Τώρα τι σου πω, ότι είχα όλα τα σαββατοκύριακα του Φεβρουαρίου δωρεάν προς όλους; τα δωρεάν Mb;

  14. #74
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LogOutGoRide Προβολή μηνύματος
    Όσο χρειάζεται ρε Γιάννη.
    Τώρα τι σου πω, ότι είχα όλα τα σαββατοκύριακα του Φεβρουαρίου δωρεάν προς όλους; τα δωρεάν Mb;
    Τα υπόλοιπα των προηγουμένων μηνών μεταφέρονται στον/στους επόμενους μήνες στο cu? Ισχύει κάτι τέτοιο και στους νέους συνδρομητές?

  15. #75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LogOutGoRide Προβολή μηνύματος
    Όσο χρειάζεται ρε Γιάννη.
    Τώρα τι σου πω, ότι είχα όλα τα σαββατοκύριακα του Φεβρουαρίου δωρεάν προς όλους; τα δωρεάν Mb;
    Μπρε ζουζουνάκι... Πόσο είναι το ερώτημα.
    Όταν βλέπω ότι καταναλώνω 600-1000 λεπτά, που χρεώνονται νομίζω ελάχιστη κλήση 30 δευτερόλεπτα και τα άλλα με το δευτερόλεπτο, η κάρτα και το τρίλεπτο μου φαίνεται ανέκδοτο.

    Αν εσύ μιλάς 200 το μήνα ξέρω 'γω και κάνεις 5 κλήσεις την ημέρα, μία χαρά βγαίνουν τα νούμερα που βλέπω.

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μια στα γρήγορα ( ερώτηση βρε…..!!!)
    από S705 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2008, 07:40
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2006, 15:50
  3. Ενα Στα Γρηγορα
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2004, 11:46
  4. Λοιπον.... Στα Γρηγορα..!!
    από Μικρή Λουλού στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2004, 07:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF