Σελίδα 35 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2530313233343536373839404585 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 525 από 2022

Θέμα: Ηλεκτρονικό τσιγάρο - ΙΙ

  1. #511
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Οι κάργα αεράτοι υστερούν σε γεύση υπερτερουν σε ντουμανι. Ενδιάμεσα είναι οι dripper (rda) όπου έχεις και τα 2 αλλά είναι κυρίως για το σπιτι να ποτιζεις κάθε λίγο.

    Τι ακριβώς ψάχνεις, γεύση περισσότερη;

  2. #512
    never hold back Το avatar του/της Ohm
    Εγγραφή
    08/12/2015
    Μηνύματα
    371
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Τι ακριβώς ψάχνεις, γεύση περισσότερη;
    yup yup

    κάργα γεύση και ας μην βγάζει τίποτα από ατμό
    I live to learn. I learn to think. I think to create. I create to be.

  3. #513
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Ή τύπου Genesis ατμοποιητή ή phenomenon, kfl+ που ξέρω στα σίγουρα από προσωπική άποψη. Λογικά θα σου πουν και τα άλλα παιδιά και άλλους δοκιμασμένους.

  4. #514
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    πηγαινε στο ατμιστικ να δοκιμασεις τον εβιβα. λενε πολύ καλα λογια για τη γευση του,.

  5. #515
    γνωριζουμε καποιο μαγαζι στην αθηνα να μπορει να επισκευαζει ατμο/τες?
    παρελαβα σημερα τον μπαρμπα μπιλοου β2 αλλα εχει χαλασμενο pinaki (το 510 το χαλκινο) γυρναει σαν τρελλο κ πεφτει, οσο κ αν προσπαθησα να το βιδωσω δεν θελει να πιασει.

  6. #516
    Θεσσαλικό Κλιμάκιο ! Το avatar του/της Hell_Rider
    Εγγραφή
    14/01/2007
    Μηνύματα
    1.373
    Captain's Reserve Λοιπον...ειχα παρει δυο υγρα το Polly's Plunder και το Starboard...

    το πρωτο Polly's Plunder Κρεμωδης Μειγμα λεει με μανταρινι,dragon fruit και αλλα τροπικα φρουτα λεει... παιδια δεν μου αρεσε καθολου..ειναι παρα πολυ εντονο και πικτο το κρεμωδης μειγμα και δεν καταλαβενω τπτ αλλο... σαν κρεμ μπρουλε ενα πραμμα αλλα πολυ ΕΝΤΟΝΟ και πολυ Πικτο...απαισιο για εμενα... οπως το πηρα το παρατησα...

    παμε στο δευτερο τωρα στο Starboard... Ακτινιδιο,Μηλο,Μανγκο και ξυσμα λαιμ ελεγε...παιδες ειναι οτι ποιο ασχημο εχω δοκιμασει !!! αν θελετε να ξερασετε δοκιμαστετο :P

    τελικο αποτελεσμα πανε 20 euro χαμενα... και δεν ξανααγοραζω αν δεν το δοκιμασω πρωτα... τελικα τα furiosa το yaya dreams και odin δεν τα αλλαζω με τπτ !!!!
    Now people keep asking if we're going to change
    I look'em in the eye
    Tell'em no fucking way !!!

  7. #517
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Μετά από 10 μέρες τα αρώματα έχουν πλέον δέσει και δίνω review.

    5% Apple Pie (TPA) + 10 σταγόνες Black Honey (TPA) σε 20ml με 70VG/30PG βάση και 5mg νικοτίνη.
    Ωραίο. Δροσερό και γεμάτο με μια ωραία "βουτηρίλα" στο τέλος. Σίγουρα ευχάριστο αλλά δεν μπορώ να πω πως είναι το αγαπημένο μου. Σε 3 φίλους μου πάντως άρεσε πάρα πολύ. Ο ένας μου πήρε τα αρώματα για να φτιάξει 100ml.

    5% Black Honey (TPA) + 4% μπισκότο (inawera) σε 20ml με 70VG/30PG βάση και 5mg νικοτίνη.
    Καλούτσικο. Το μπισκότο της Inawera είναι πολύ ωραίο αλλά και πολύ δυνατό. Ίσως να ήθελε λιγότερο. Έχω κάνει τα 10ml αλλά όσο περνάνε οι μέρες καλυτερεύει. Θέλει πειραματισμό ακόμα.

    H συνταγή του supreme είναι άψογη! Θενκς Τόλη!
    Έφτιαξα 40ml για αρχή και δοκίμασα μετά από 4 μέρες, θέλει βδομαδούλα εύκολα αλλά έχει βγει όπως το bottled. Έφτιαξα 160ml να υπάρχουν αλλά μου τελείωσαν τα μπουκαλάκια.
    Από τα πρώτα 40ml τα 20 τα έκανα με βάση eliquid france και τα άλλα 20 με abuelos. Το abuelos έχει γίνει πιο σκούρο. Το abuelos το έκανα χασάπικα και το france όπως περιέγραψε ο daz, πρώτα άρωματα, μετά λίγο λίγο βάση με ανακάτεμα. Μόλις τα καταναλώσω θα κάνω και την σύγκριση.

    Έχει αρχίσει να μου αρέσει πολύ η φάση με τα DIY αν και η αναμονή με σκοτώνει.
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  8. #518
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Γκουχου γκουχου.
    Αποφασισα να προσχωρησω στην ευγενη ταξη των e-καπνιστωνε.
    Δεν εχω τα κουραγια να διαβασω ολακερο το νημα, συμπαθατε με.
    Αυτο που θελω ειναι το σε ηλεκτρονικο τσιγαρο αντιστοιχο του vstrom (μιλαμε παντα για το 650).
    Δεν με ενδιαφερει να ειναι μικρο μεγαλο ωραιο ασχημο, το μονο που θελω ειναι να ειναι απρροβληματιστο.
    Γενικα εχω μια ροπη προς το καλο το πραμα, οποτε κατι τις παραπανω θα το δωκω αν ειναι να βγει φτηνοτερο λονγκ τερμ.

    Τι με προτεινετε να παρω;

    Υγ
    Επισης τι υγρα να παρω; Δεν θελω φρου φρου κι αρωματα, κατι με μεσες τιμες νικοτινας. Καπνιζω καμια 10-15 στριφτα με pueblo αλαφρυ με φιλτρακια και micron χαρτακια, υγιεινα πραματα δηλαδη....
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  9. #519
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Γκουχου γκουχου.
    Αποφασισα να προσχωρησω στην ευγενη ταξη των e-καπνιστωνε.
    Δεν εχω τα κουραγια να διαβασω ολακερο το νημα, συμπαθατε με.
    Αυτο που θελω ειναι το σε ηλεκτρονικο τσιγαρο αντιστοιχο του vstrom (μιλαμε παντα για το 650).
    Δεν με ενδιαφερει να ειναι μικρο μεγαλο ωραιο ασχημο, το μονο που θελω ειναι να ειναι απρροβληματιστο.
    Γενικα εχω μια ροπη προς το καλο το πραμα, οποτε κατι τις παραπανω θα το δωκω αν ειναι να βγει φτηνοτερο λονγκ τερμ.

    Τι με προτεινετε να παρω;
    iStick 30w+Nautilus σου προτείνω εγώ ή αυτό εδώ

  10. #520
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Γκουχου γκουχου.
    Αποφασισα να προσχωρησω στην ευγενη ταξη των e-καπνιστωνε.
    Δεν εχω τα κουραγια να διαβασω ολακερο το νημα, συμπαθατε με.
    Αυτο που θελω ειναι το σε ηλεκτρονικο τσιγαρο αντιστοιχο του vstrom (μιλαμε παντα για το 650).
    Δεν με ενδιαφερει να ειναι μικρο μεγαλο ωραιο ασχημο, το μονο που θελω ειναι να ειναι απρροβληματιστο.
    Γενικα εχω μια ροπη προς το καλο το πραμα, οποτε κατι τις παραπανω θα το δωκω αν ειναι να βγει φτηνοτερο λονγκ τερμ.

    Τι με προτεινετε να παρω;

    Υγ
    Επισης τι υγρα να παρω; Δεν θελω φρου φρου κι αρωματα, κατι με μεσες τιμες νικοτινας. Καπνιζω καμια 10-15 στριφτα με pueblo αλαφρυ με φιλτρακια και micron χαρτακια, υγιεινα πραματα δηλαδη....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ηayate Προβολή μηνύματος
    iStick 30w+Nautilus σου προτείνω εγώ ή αυτό εδώ
    Για τον Ναυτίλο θα συμφωνήσω, εκτός αν θες να μπεις Ντοκ στο χώρο των επισκευάσιμων ατμοποιητών.

    Όχι με iStick30 όμως, εγώ θα σου πρότεινα το evic vtc της Joyetech για να ξεμπερδεύεις μια και καλή με mod.

    Τώρα τα υγρά είναι σαν τις μηχανές, ο καθένας με τα γούστα του.... Αν θες καπνικά, πας σε tribeca της halo, 6mg νικοτίνη και τέλος.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #521
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Για τον Ναυτίλο θα συμφωνήσω, εκτός αν θες να μπεις Ντοκ στο χώρο των επισκευάσιμων ατμοποιητών.

    Όχι με iStick30 όμως, εγώ θα σου πρότεινα το evic vtc της Joyetech για να ξεμπερδεύεις μια και καλή με mod.

    Τώρα τα υγρά είναι σαν τις μηχανές, ο καθένας με τα γούστα του.... Αν θες καπνικά, πας σε tribeca της halo, 6mg νικοτίνη και τέλος.
    Και το πάμε ένα κλικ ποιο πέρα. .....
    Συμφωνώ με evic vtc αλλά ατμοποιητη subtank που εχει την δυνατότητα χρησης έτοιμων αντιστασεων αλλά και αργότερα επισκευάσιμων .
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #522
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Pico με melo3 + αντισταση κανονικη 1,8ωμ οχι Νικελιου ή τιτανιου. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!!!

  13. #523
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Και το πάμε ένα κλικ ποιο πέρα. .....
    Συμφωνώ με evic vtc αλλά ατμοποιητη subtank που εχει την δυνατότητα χρησης έτοιμων αντιστασεων αλλά και αργότερα επισκευάσιμων .

    Ναι οκ, κι ο Toptank (γιατί να μπλέκει με τον Sub) είναι μια χαρά!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #524
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Pico με melo3 + αντισταση κανονικη 1,8ωμ οχι Νικελιου ή τιτανιου. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!!!
    Θες να μας το εξηγήσεις λίγο αυτό; Όταν όλος ο κόσμος πάει σε Ni200, Ti & SS, εσύ προτείνεις το παρελθόν;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #525
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Θες να μας το εξηγήσεις λίγο αυτό; Όταν όλος ο κόσμος πάει σε Ni200, Ti & SS, εσύ προτείνεις το παρελθόν;
    Τι να σου πω.... τις εχω δοκιμασει και δεν μαρεσαν. Εχω κατασταλαξει εκει.

Παρόμοια θέματα

  1. ηλεκτρονικο τσιγαρο
    από 7gibernau στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1994
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2016, 01:25
  2. Ηλεκτρονικό τσιγάρο
    από sergiosm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2015, 10:30
  3. Απαντήσεις: 258
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2011, 11:13
  4. ΕΣΚΑΣΕ!!! κινητηρας ΙΙ
    από katsai στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 23:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF