Σελίδα 116 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1666106111112113114115116117118119120121126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.726 έως 1.740 από 2022

Θέμα: Ηλεκτρονικό τσιγάρο - ΙΙ

  1. #1726
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    506
    Το hcigar περνει μονο μια μπαταρια νομιζω. Σε καλυπτει? Δωσε λεπτομερειες χρησης !

  2. #1727
    βρε παιδια να κανω μια ερώτηση; ποσο ml ατμιζετε την ημερα; νομίζω εχω χασει λιγο τον έλεγχο επειδή ειναι ποιο εύκολο απο το κανονικό τσιγάρο. εγω κανω γυρω στα 10 με 15 ml με 6αρα νικοτίνη την ημέρα.
    νομίζω εχω ξεφύγει και οτι είναι πολλά και μην δημιουργηθεί κανένα θεμα υγείας
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  3. #1728
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    506
    Με τσιγαρισιο ατμο καμμια 8μλ 8αρα νικ.

    Πνευμονικες πολλααα....


    Παντος 15 μλ ειναι ουτε μισο πακετο νομιζω 6αρα κιόλας.. Αν εννοεις με το θεμα υγειας οτι περνεις πολυ νικοτινη.

  4. #1729
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dennis- Προβολή μηνύματος
    Με τσιγαρισιο ατμο καμμια 8μλ 8αρα νικ.

    Πνευμονικες πολλααα....


    Παντος 15 μλ ειναι ουτε μισο πακετο νομιζω 6αρα κιόλας.. Αν εννοεις με το θεμα υγειας οτι περνεις πολυ νικοτινη.
    ναι αυτο αμα περνω πολυ νικοτίνη αμα είναι πολύ. εντιτ αμα αναφερεσε σε εμενα για το hcigar δεν το εχω παρει ακόμα, αλλα ξερω οτι περνει μια μπαταρία την 22650.
    κοίτα εμένα θα με. καλύπτει αμα. σκεφτεις οτι με καλύπτει το pico που εχει μικρότερη μπαταρία
    Τελευταία τροποποίηση από power hornet; 08/08/2017 στις 06:28.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  5. #1730
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.542
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    βρε παιδια να κανω μια ερώτηση; ποσο ml ατμιζετε την ημερα; νομίζω εχω χασει λιγο τον έλεγχο επειδή ειναι ποιο εύκολο απο το κανονικό τσιγάρο. εγω κανω γυρω στα 10 με 15 ml με 6αρα νικοτίνη την ημέρα.
    νομίζω εχω ξεφύγει και οτι είναι πολλά και μην δημιουργηθεί κανένα θεμα υγείας
    Μου φαινεται υπερβολικο τα 10-15ml την ημερα (ασε που αλλο 10 και αλλο 15). Πρεπει να εισαι κυριολεκτικα ολη την ημερα με το μηχανακι στο χερι. Υποθετω οτι το επιασες τωρα προσφατα το αθλημα.

    Εγω και στις "δυσκολες μερες" δεν περασα τα 5ml. Βεβαια εχω διαβασει και για αρκετους εδω που παιζουν στα 8-10 ημερησιως (ο εφτατολης αν δεν κανω λαθος ειναι ενας απο αυτους).

    Υποθετω επισης οτι διαφορα κανει το αν παιζεις πνευμονικες η οχι (εγω δεν περασα ποτε σε πνευμονικες)...

    Οπως και να εχει απο το κανονικο τσιγαρο δεν φανταζομαι οτι ειναι χειροτερο..
    Quod me nutrit... me destruit.....

  6. #1731
    τσιγαρισιες κάνω στην αρχη έκανα πνευμονικες, αλλα άρχιζα και λαχανιαζα αρκετά. οποτε το γύρισα σε τσιγαρισια.
    εχεις δίκιο πρέπει να ειναι υπερβολικό πρέπει να μειώσω και οντος το άθλημα κατι μήνες ειναι που το εχω ξεκινήσει
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  7. #1732
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.542
    προσωπικα μου φαινεται υπερβολικο, ειδικα αν εχεις περασει τους πρωτους μηνες που "παιζεις" μεχρι να βρεις τι και που θα καταληξεις..

    Απο οτι εχω δει και διαβασει στο διαδικτυο (χωρις να ειναι παντα ολα σωστα) τα 15μλ ειναι πολλα.

    Ισως να πρεπει να ανεβασεις νικοτινη.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  8. #1733
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    7 mg νικοτίνης πλέον εγώ. Παίζω τσιγαρισιες τζούρες και φτάνω σχεδόν 10. Αν γυρίσω σε πνευμονικες με τον πρόσφατο azeroth rta, τα 10 ml με 2mg νικοτίνης είναι για πλάκα. Παίζει ρόλο και τι στήσιμο έχεις.

  9. #1734
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lmb990
    Εγγραφή
    09/07/2015
    Μηνύματα
    335
    Καλησπερα! Εδω και περιπου 3 μηνες εχω αρχισει το ηλεκτρονικο.. μοντακι εχω ενα joytech vtwo mini και ατμοποιητη εχω εναν ναυτιλο 2ml.. εχετε να μου προτεινετε καποιον ατμοποιητη για πιο στεγνες τζουρες? Ευχαριστω!
    ΛΑΜΠΡΟΣ - lmb990 990ADV!!!!!!!!!!!

  10. #1735
    παιδια εχει κανεις παραγγηλει τωρα τελευταια απο fasttech?βρηκα το hcigar στα 79 ευρω εχει και επιόγη μεσω ολλανδικου ταχυδρομειου,αλλα δεν ξερω τι θα παιξει εδω αμα το σταματησουνε.entit και οποιος εχει δουλεψει το fasttech τα ηλεκτρονικα τσιγαρα ειναι τα αυθεντικα?γιατι ξερω σε διαφορα κινεζομαγαζα φερνουν πολλους κλωνους
    Τελευταία τροποποίηση από power hornet; 14/08/2017 στις 23:46.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  11. #1736
    Καλημερες τελικά παρήγγειλα το hcigar vt75 color αυτο γράφει περνει δύο μπαταρίες μια μικρή σαν αυτή που ειχα στο pico και μια μεγάλη την 26650 και λεω να βάλω αυτή. Τι προτείνετε σαν μάρκα; και πόσα αμπέρ μπορώ να βάλω; ο αδερφός μου σε ενα. Μοντακι 100 watt εχει βάλει την καινούργια την 26550 4200 60a,το σηκώνει το δικο μου; η να βαλω 40 am
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  12. #1737
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    Καλημερες τελικά παρήγγειλα το hcigar vt75 color αυτο γράφει περνει δύο μπαταρίες μια μικρή σαν αυτή που ειχα στο pico και μια μεγάλη την 26650 και λεω να βάλω αυτή. Τι προτείνετε σαν μάρκα; και πόσα αμπέρ μπορώ να βάλω; ο αδερφός μου σε ενα. Μοντακι 100 watt εχει βάλει την καινούργια την 26550 4200 60a,το σηκώνει το δικο μου; η να βαλω 40 am
    εχμμμ...... To VT75 λειτουργεί είτε με μία μπαταρία 26650 είτε με μια 18650 με χρήση αντάπτορα που περιλαμβάνεται στη συσκευασία.
    Απο μπαταρίες,LG,SAMSUNG & SONY. Τίποτα άλλο.Ναι τη σηκώνει μιας και η πλακέτα θα τραβήξει όσο χρειάζεται.
    Φίου φίου φι φι φίου

  13. #1738
    Η avatar σαν μάρκα μπαταρίας τι λέει; γιατί βλέπω παίζει πολύ σε ελληνικά μαγαζιά με ηλεκτρονικό τσιγάρο. Εντωμεταξυ googlara για την lg 26650 δεν έβγαλε κάτι η αναζήτηση βγάζει σαν lg την ποιο μικρή μπαταρία την 18650 κάπως έτσι
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  14. #1739
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Δε τη ξέρω την avatar καν.Μόνο τις παραπάνω που έγραψα δουλευω και έχω το κεγφάλι μου ήσυχο.Σε 18650.Για τη μεγαλύτερη διάσταση δε ξέρω να σε κατευθύνω.
    Φίου φίου φι φι φίου

  15. #1740
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    Η avatar σαν μάρκα μπαταρίας τι λέει; γιατί βλέπω παίζει πολύ σε ελληνικά μαγαζιά με ηλεκτρονικό τσιγάρο. Εντωμεταξυ googlara για την lg 26650 δεν έβγαλε κάτι η αναζήτηση βγάζει σαν lg την ποιο μικρή μπαταρία την 18650 κάπως έτσι
    Μια χαρά είναι η Avatar...Χωρις να είναι κάτι το τρομερό, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα - αυτή χρησιμοποιώ κι εγώ στο Nebula μου από τον Νοέμβριο...
    Πάντως από συζητήσεις - εμπειρίες πελατών η αντίστοιχη 26650 της Efest δείχνει να είναι κάτι τις πιο δυνατή

Παρόμοια θέματα

  1. ηλεκτρονικο τσιγαρο
    από 7gibernau στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1994
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2016, 01:25
  2. Ηλεκτρονικό τσιγάρο
    από sergiosm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2015, 10:30
  3. Απαντήσεις: 258
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2011, 11:13
  4. ΕΣΚΑΣΕ!!! κινητηρας ΙΙ
    από katsai στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 23:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF