Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 53 από 53

Θέμα: αν τις τρωγατε, τι θα κανατε? εγω τις εφαγα παντως

  1. #46
    Filaraki mou , oti ekseliksi exi to thema parakalo na mas enimerosis na mathoum kai emis telika ti egine......
    H ΑΝΑΓΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΕΥΑΛΩΤΟ

  2. #47
    σε εναν γνωστο μου του εβγαλαν οπλο στην τσιμισκη-θεσσαλονικη για παρομοια περιπτωση
    και επισης σε μενα μου κατεβηκαν 4 ατομα νταμαρια στο φαναρι επειδη τους εκανα σινιαλο με τα φωτα να πανε δεξια, 4 με 1 δε λεει οποτε την κοπανησα ,μαλακας ειμαι??
    σε αλλο παιδι του εκανε σινιαλο με τα φωτα στην περιφεριακη να παει δεξια και αυτος φρεναρε ...επεσε με την χχ πανω του και την κοπανησε μετα.....ευτηχως του πηραν στοιχεια αλλοι και τωρα παει δικαστικα.........αλλα εσπασε χερι και μωλωπες και η μηχανη χαλια τι να το κανεις??????

  3. #48
    το ατομο ειναι σιγουρα παλαβο και για να το κανει δεν τον ενδιαφερουν οι συνεπειες.

  4. #49
    Είναι η πιο πρόσφατη... Το avatar του/της stavrouliasp
    Εγγραφή
    20/01/2006
    Μηνύματα
    1.976
    3erw oti exei perasei arketos kairos, alla re kwsta pes mas telika ti egina me to 8ema...?

  5. #50
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Egw san oligon ti trampoukos pou eimai tha ekana to eksis sthn thesi sou,tha ebriska ta stoixeia tou tha estina karteri me kana 2 filarakia (episis trampoukoi) kai tha ton kaname topi sto ksylo.
    Episis symbouli otan thn "les" se kapoion sto dromo kai eisai me to motori kai stamatas sto fanari kai aytos einai pios pisw apo esena,katebazeis to stand kai exeis to blema ston kathrefti sou gia na mhn patheis ayto pou epathes.
    Oso gia thn dikastiki odo kalh einai alla trabhgma kai kati tetoioi malakes den mathenoun apo dikastiria para mono apo koko.
    Ετσι.Μαζί σου!!!:a015:
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  6. #51
    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Συνάδελφος μου αντιμετώπισε το ίδιο περιστατικό και έχοντας τα στοιχεία του αυτοκινήτου του, έβαλε τον δικηγόρο του να πάρει τηλέφωνο για να ψαρώσει τον μάγκα των δρόμων. Ο δικηγόρος του ζητήσε 1500? για να μην τον πάει δικαστήριο, αφού πρώτα του περιέγραψε τι θα γινόταν εάν δεν πλήρωνε. Ο συνάδελφος τελικά πήρε τα 1500? και δεν του έκανε μήνυση. Και εγώ τό ίδιο θα έκανα. Τα 1500? σίγουρα τον έτσουξαν τον νταή, θα το ξανασκεφτεί δύο φορές την επόμενη φορά πριν απλώσει χέρι.
    Ποτε δεν παιρνουμε λεφτα σε τετοια περιπτωση γιατι μπορει να κατηγορηθουμε για εκβιασμο και απο κει που παμε για μαλλι να μας πηδηξουν απο τον κ@λο!

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
    δε θελω να προσβαλω κανεναν ουτε να κατακρινω.Εννοειται πως κανουμε και χιουμορ φυσικα ωρες ωρες.
    επειδη μαλλον ξεφυγε λιγο το ζητημα προς χουλιγκανισμο, υπενθυμιζω πως ηθελα μονο τις συμβουλες σας και γενικοτερα σαν δικυκλιστες ολοι μας, να ξερουμε τι αμαξακιδες κυκλοφορουν.

    πραξεις βιας και γενικοτερα βανδαλισμου απο εμας, εστω και απο εναν μονο, σκιαζει πολυ την καλη εικονα που θελουμε να δειξουμε στους υπολοιπους και (αν και ματαια) θελουμε να τους μεταδωσουμε.

    ανθρωποι ειμαστε στον 21ο αιωνα. αν ειναι αλλιως ας κυκλοφορουμε τοτε με ενα ροπαλο στο χερι και να σερνουμε την γυναικα απο τα μαλλια σε καμια σπηλια.

    Ο μ@@κας ο ανθρωπος ειναι μ@@@κας ειτε ειναι με αμαξι ειτε ειναι με μηχανη ειτε στο τελος με τα ποδια!Δεν εχει σχεση το οτι ειναι με κουτακι!Καλα και συ σταματας στο φαναρι και δεν κοιτας τους καφρεπτες σου να δεις τι γινετε πισω?Εγω παντα οταν σταματαω σε φαναρι κοιταω καθρεπτες φοβουμενος μην ερθει κανενας μαλ@@@κας φρεναριστος και μου την κοπανισει (τρακαρει εννοω)
    Μηπως εισαι και συ λιγο κλαστης ομως?
    Θα τον ειχα παρει απο πισω με την μηχανη στα καπακια και στο πρωτο σταματημα θα του ειχα βαλει το αμαξι στο Κ%λο!Δε πανα ηταν και ο σουπερμαν!

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
    δε θελω να προσβαλω κανεναν ουτε να κατακρινω.Εννοειται πως κανουμε και χιουμορ φυσικα ωρες ωρες.
    επειδη μαλλον ξεφυγε λιγο το ζητημα προς χουλιγκανισμο, υπενθυμιζω πως ηθελα μονο τις συμβουλες σας και γενικοτερα σαν δικυκλιστες ολοι μας, να ξερουμε τι αμαξακιδες κυκλοφορουν.

    πραξεις βιας και γενικοτερα βανδαλισμου απο εμας, εστω και απο εναν μονο, σκιαζει πολυ την καλη εικονα που θελουμε να δειξουμε στους υπολοιπους και (αν και ματαια) θελουμε να τους μεταδωσουμε.

    ανθρωποι ειμαστε στον 21ο αιωνα. αν ειναι αλλιως ας κυκλοφορουμε τοτε με ενα ροπαλο στο χερι και να σερνουμε την γυναικα απο τα μαλλια σε καμια σπηλια.

    Γεια χαρα σε ολους σας Παιδια !!!

    απο Αμβουργο σας γραφω ....

    Φιλε ΚΟΝΟΣ διαβασα αυτα που σου συνεβησαν .....
    κανε τις μυνησεις σου κανε τις επισκεψεις στα Νοσοκομεια να διαγνωσουν οτι εχεις ενοχλησεις στο σβερκο η στο κεφαλι .......
    βρες ΚΑΛΟ δικηγορο βρες ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ Μαρτυρες για τη Δικη που θα γινει και θα κερδισεις !!!!!!!!!

    ......φυσικα τα χουλιγκανικα δεν αρμοζουν σε σωστους αναβατες !!!!
    Να αγαπιομαστε ....

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Τι θα γινει με αυτες τις γυναίκες;
    από Dirty_Gas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2016, 23:50
  2. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ??????
    από JZER40 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2010, 10:14
  3. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?
    από ee9vk στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2010, 18:58
  4. Τι θα κανατε(με) αν...........
    από l@gos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2007, 13:09
  5. Τι θα κάνατε;
    από frikis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2004, 19:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF