Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 53

Θέμα: αν τις τρωγατε, τι θα κανατε? εγω τις εφαγα παντως

  1. #1

    Angry αν τις τρωγατε, τι θα κανατε? εγω τις εφαγα παντως

    καλημερα σε ολους. γραφω πολυ λιγο εδω αλλα μπαινω συνεχεια. ακουστε, ή μαλλον διαβαστε τι έπαθα, και συμβουλεψτε.

    δε μπαινω σε λεπτομερειες και το θεμα εχει ως εξης.
    ειπα σε καποιον <<αντε ρε μεγαλε τελειωνε>> ε και μετα φυγαμε...

    στο επομενο φαναρι στα 300μετρα πιο κατω με ποιανει κοκκινο ε και σαν μηχανακι κ γω ειμαι πρωτος.

    ο τυπος με το αμαξι λοιπον, εχει κανει αναστροφη, εχει σταματησει 3 αυτοκηνιτα πιο πισω απο μενα, κατεβαινει και συνεχιζει με τα ποδια, και μου ριχνει ενα μπουνιδι απο πισω στο κεφαλι, τα ειδα ολα. φυσικα επεσα. σηκωνομαι, με πεταει πανω σε ενα αμαξι, και συνεχιζει τωρα να με δερνει... μεχρι που ηρθαν και τον πηραν απο πανω μου οι αλλοι οδηγοι...

    παιρνω λοιπον το κινητο στα χερια και με το που βλεπει αυτο ο τυπος, μπαινει στ αμαξι και εξαφανιζεται

    φυσικα τα στοιχεια του αυτοκινητου τα πηρα ολα, και εχω κανα 2 μαρτυρες.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079

    Re: αν τις τρωγατε, τι θα κανατε? εγω τις εφαγα παντως

    Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
    καλημερα σε ολους. γραφω πολυ λιγο εδω αλλα μπαινω συνεχεια. ακουστε, ή μαλλον διαβαστε τι έπαθα, και συμβουλεψτε.

    δε μπαινω σε λεπτομερειες και το θεμα εχει ως εξης.
    ειπα σε καποιον <<αντε ρε μεγαλε τελειωνε>> ε και μετα φυγαμε...

    στο επομενο φαναρι στα 300μετρα πιο κατω με ποιανει κοκκινο ε και σαν μηχανακι κ γω ειμαι πρωτος.

    ο τυπος με το αμαξι λοιπον, εχει κανει αναστροφη, εχει σταματησει 3 αυτοκηνιτα πιο πισω απο μενα, κατεβαινει και συνεχιζει με τα ποδια, και μου ριχνει ενα μπουνιδι απο πισω στο κεφαλι, τα ειδα ολα. φυσικα επεσα. σηκωνομαι, με πεταει πανω σε ενα αμαξι, και συνεχιζει τωρα να με δερνει... μεχρι που ηρθαν και τον πηραν απο πανω μου οι αλλοι οδηγοι...

    παιρνω λοιπον το κινητο στα χερια και με το που βλεπει αυτο ο τυπος, μπαινει στ αμαξι και εξαφανιζεται

    φυσικα τα στοιχεια του αυτοκινητου τα πηρα ολα, και εχω κανα 2 μαρτυρες.
    Πωπω φίλε μου τσαντίστηκα! :a29:

    Εγώ τι θα έκανα; Θα πήγαινα ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ στην αστυνομία με τα στοιχεία του και τους μάρτυρες και θα υπέβαλα μήνυση. Αυτό θα έκανα! Έιναι πανεύκολο να το κάνεις και αν δεν το κάνεις, θα σου μείνει απωθημένο!
    Θάνος..

  3. #3
    φιλε μου αυτο εκανα. πηγα στο πρωτο α.τ. (Θεσ/νικη) και εκανα μυνηση. και μου εκοψαν και ενα χαρτι για να παω στον ιατροδικαστη επειδη ποναει ο αυχενας μου μεσα.

    και μου λεν δυο φιλοι μου... και τι θα γινει δηλαδη? τιποτα....

    ρε γμτ... αν δε καταφερω τιποτα, εστω την πιο μικρη παραδειγματκη τιμωρια απο το δικαστηριο, τι σκατα φορους πληρωνουμε ολοι για την αστυνομια, την ταξη και την ασφαλεια σε αυτην τη χωρα. αν ειναι δυνατον δηλαδη.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
    φιλε μου αυτο εκανα. πηγα στο πρωτο α.τ. (Θεσ/νικη) και εκανα μυνηση. και μου εκοψαν και ενα χαρτι για να παω στον ιατροδικαστη επειδη ποναει ο αυχενας μου μεσα.

    και μου λεν δυο φιλοι μου... και τι θα γινει δηλαδη? τιποτα....

    ρε γμτ... αν δε καταφερω τιποτα, εστω την πιο μικρη παραδειγματκη τιμωρια απο το δικαστηριο, τι σκατα φορους πληρωνουμε ολοι για την αστυνομια, την ταξη και την ασφαλεια σε αυτην τη χωρα. αν ειναι δυνατον δηλαδη.
    Τι θα γίνει; Κάνε υπομονή, βρες ένα δικηγόρο να ασχοληθεί και την ώρα ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΚΑΥΛΙ στο δικαστήριο θα δεις τι θα γίνει.

    Άει σιχτήρ αλητεία έχει γεμίσει ο τόπος!

    Πωπω ρε φίλε τσαντίστηκα λέμε!
    Θάνος..

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231


    Καλα εχω δει και εχω ακουσει ΤΑ απιστευτα, αλλα τετοιο θρασος δεν το περιμενα.
    Κοιτα ρε κατι τομαρια, στηνουν και καρτερι τωρα.
    Η κατηγορια του ξυλοδαρμου και μονο ειναι αρκετα σοβαρη, εδω γινονται μηνυσεις για απλες υβρεις.
    Οτι θα δικαιωθεις δεν το συζηταω, δεν ξερω βεβαια αν θα εχεις οικονομικο οφελος, αλλα οπως και να εχει καντο για το γαμωτο ρε αδερφε.
    Ασχετο, η μοτοσυκλετα σου επαθε ζημια με την πτωση;
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  6. #6
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    ΥΠΟΜΟΝΗ ....

    advice from mister : "be patient my son" μέλος του original club BWMF-> Be water my son....

  7. #7
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Φιλε μου η αντιδραση σου ηταν η καλυτερη. Θα σου πω τωρα με την μυνηση πως θα τρεχει και δεν θα φτανει, η αδερφουλα.
    Να σου πω την αληθεια το πιο αηδιαστικο στην συμπεριφορα του τυπου ηταν οτι δεν ηρθε στα ισια να σου την πει παρα σαν γυναικουλα σε χτυπησε πισωπλατα και μεχρι να καταλαβεις τι εγινε και να αντιδρασεις σε ειχε ηδη στο 'χερι' .

    Παντως να αλλος ενας λογος να φοραμε παντα κρανος και γαντακια με ενισχυσεις carbon...
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  8. #8
    Να πας οπωσδήποτε και σε νοσοκομείο με διάφορους πόνους (κεφάλι, μέση) που δεν ανιχνεύονται και εύκολα, ώστε να υπάρχει και τραυματισμός στο κατηγορητήριο. Είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει κατηγορία πρόκλησης σωματικής βλάβης γιατί ο ξυλοδαρμός από μόνος του δεν αρκεί. Ο τύπος μπορεί να φέρει και 2 μάρτυρες και να ισχυριστεί ότι του βρισες τη μάνα και όλα τα έκανε εν βρασμό ψυχής κτλ. και να έχει ελαφρυντικά σε περίπτωση που κατηγορείται μόνο για ξυλοδαρμό. Ενώ αν υπάρχουν και βλάβες το πράγμα αλλάζει. Μπορείς να πεις διάφορα του στυλ: Δεν μπορώ να δουλέψω, να συγκεντρωθώ κτλ. Αυτά όμως θα στα πει καλύτερα ένας δικηγόρος..

  9. #9
    Egw san oligon ti trampoukos pou eimai tha ekana to eksis sthn thesi sou,tha ebriska ta stoixeia tou tha estina karteri me kana 2 filarakia (episis trampoukoi) kai tha ton kaname topi sto ksylo.
    Episis symbouli otan thn "les" se kapoion sto dromo kai eisai me to motori kai stamatas sto fanari kai aytos einai pios pisw apo esena,katebazeis to stand kai exeis to blema ston kathrefti sou gia na mhn patheis ayto pou epathes.
    Oso gia thn dikastiki odo kalh einai alla trabhgma kai kati tetoioi malakes den mathenoun apo dikastiria para mono apo koko.

  10. #10
    Ειλικρινά δεν ξέρω πως συγκρατείστε... Αν δε σε χτύπησε άσχημα ή δεν ήταν τεράστιος απορώ πως δεν τον έσπασες στο ξύλο. Εγώ και τα παραπάνω να ισχύουν πάλι θα ορμούσα. Και ειδικά με αυτό το τίποτα που του είπες; Αααα ήθελε τρελό ξύλο ο κ........ς.

    Για αυτό σας λέω ρε παιδιά το διαβατήριο ΠΑΝΤΑ μαζί...

  11. #11
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Την ώρα της οδήγησης μέσα σε κίνηση τα νεύρα μας είναι συνήθως τσιτωμένα και μπορεί κάποιος να πει και μια κουβέντα παραπάνω. Αλλά να φτάσεις στο σημείο να χτυπήσεις των άλλων και με τρόπο ύπουλου το κάνουν μόνο κάποια ανθρωπάκια. Μην του την χαρίσεις, μήνυση και υπομονή.


  12. #12
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Προχωρα οπως ακριβως σου λεει ο Zanny. Κανε τα νοσοκομεια δευτερο σπιτι σου και ξεζουμισε του οτι μπορεις του μπασταρδου. Εαν πληρωσει καποια χιλιαρικα ευρα δεν θα το ξανακανει.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  13. #13
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    η γνωμάτευση του ιατροδικαστή ειναι καλύτερο ‘χαρτι’ απο τον καλύτερο δικηγόρο του κοσμου ...

    ακου που σΕ λεω....

  14. #14
    γμτ... πρεπει να ειναι πολυ καφρος καποιος, και δε ξερω πως αλλιωσ να το πω για να ερθει και να σε βαρεσει πισωπλατα.ρε φιλε δε το κανεις αυτο με τιποτα. θα μπορουσα και γω να αρχισω τις γρηγορες αλλα υπερισχυσε η λογικη.

    βεβαια, αν δε μεινω ικανοποιημενος απο το δικαστηριο, εχω ολα τα στοιχεια του. βρηκα ποιος ειναι και ολα τα συναφη...

    ημαρτον πια

  15. #15
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Egw san oligon ti trampoukos pou eimai tha ekana to eksis sthn thesi sou,tha ebriska ta stoixeia tou tha estina karteri me kana 2 filarakia (episis trampoukoi) kai tha ton kaname topi sto ksylo.
    Episis symbouli otan thn "les" se kapoion sto dromo kai eisai me to motori kai stamatas sto fanari kai aytos einai pios pisw apo esena,katebazeis to stand kai exeis to blema ston kathrefti sou gia na mhn patheis ayto pou epathes.
    Oso gia thn dikastiki odo kalh einai alla trabhgma kai kati tetoioi malakes den mathenoun apo dikastiria para mono apo koko.
    afto ine poli oreo ala meta to dikastirio
    kalitero ine na vris ton tipo ke na tou kapsis prota to amaksi meta to dikastirio tou spas ke merika plevra
    prota omos na exi plirosi me apofasi dikastiriou
    ke fisika ola afta xoris na kseri pios ise ke na min mpori na apodiksi oti ise esi
    episis iparxoun ke ala pou mporis na tou kanis enan enorxistromeno psixologiko polemo na kataliksi me xapia o tipos
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι θα γινει με αυτες τις γυναίκες;
    από Dirty_Gas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2016, 23:50
  2. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ??????
    από JZER40 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2010, 10:14
  3. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?
    από ee9vk στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2010, 18:58
  4. Τι θα κανατε(με) αν...........
    από l@gos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2007, 13:09
  5. Τι θα κάνατε;
    από frikis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2004, 19:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF