Σελίδα 6 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 209

Θέμα: Marc Márquez

  1. #76
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2009
    Μηνύματα
    357
    βαρεθηκα να διαβαζω για τον ροσσι το καλο παιδι, τον λορενθο λακαμα και τον μαρκ π0υ^@/@(ι.
    παιδια ο μαρκεζ προσφερει τρελο θεαμα με τον τροπο που οδηγαει, ο ροσσι και αυτος κλασικη αξια στις προσπερασεις της τελευταιας στιγμης και σε πολλα αλλα, πηγε το αθλημα πολλα σκαλοπατια πιο ψηλα
    οταν βλεπω gp θελω να ειναι καρφωμενη η καμερα πανω στο πιτσιρικα.
    τωρα ολα τα αλλα ουτε καν με νοιαζουν
    μου θυμιζεται την εκπομπη του τακη, ο ανθρωπος αγαπαει τον ολυμπιακο και οχι το ποδοσφαιρο.
    οσοι αγαπαμε τη μοτοσυκλετα δεν μας νοιαζει το ποιος θα παρει το πρωταθλημα, μας νοιαζει σε πια στροφη θα περασει ο ροσι στα φρενα τον πιτσιρικο

  2. #77
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Αφήστε ρε ΄σεις να ευχαριστηθούμε αγώνες! Γίναμε όλοι αναλυτές μοτο-τζιπιολόγοι... Από το τουίτερ και πίσω από μια οθόνη...

    Πάντα νικάει το καλύτερο πακέτο. Κανόνας. Οι εξαιρέσεις ελάχιστες.

    Πάντως, πιο φανατικοί είναι αυτοί που δεν χωνεύουν τον Rossi παρά οι άλλοι.
    Τυπε μου τον αγώνα να τον δεις και να τον ευχαριστηθείς. ...εμείς τι σε ενοχλούσε? Δηλαδή τι μας λες?να βλέπουμε τον αγώνα και να λέμε αααα τι ώρα τι καλα...τα σπορ έτσι είναι σε όλο τον κόσμο ο ένας υποστηρίζει τον έναν ο άλλος τον άλλο διαφωνίες και στο τελος έτσι έχει νόημα. ...να ανάβουν τα αιματα

  3. #78
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lonerider Προβολή μηνύματος
    Οταν κάνεις φάουλ και τρως κόκκινη και χάνεις δεν λες το χάρισα το παιχνίδι. ..γιατί έτσι βολεύει και γιατί δεν παραδέχεσαι την μαλακια σου.....
    Μάλλον διαφορετικό αγώνα είδαμε γιατί εγώ είδα τον ροσσι να νομίζει ότι θα τρέχει μόνο αυτός με τον λορεντζο τον αγώνα και οι υπόλοιποι θα κάνουν την πουτα να του,και όταν είδε ότι ο μαρκεζ έτρεχε τον αγώνα του τα έκανε μπουρδελλο . ...Τεσπα ο καθενας το βλέπει με τα δικά του κριτήρια. ...αλίμονο αν όλοι το βλέπαμε το ίδιο

    εάν μας τρολλάρεις το καταλαβαίνω. ο καθένας με τη μούρλια του.

    εάν μιλάς σοβαρά προσπάθησε να βρείς τα γυρολόγια των ΜΜ κ Ρόσσι και θα δείς ότι
    ενώ ο ΜΜ σε εκείνη τη φάση του αγώνα έχει γρηγορότερο ρυθμό από το Ρόσσι, κάθεται
    και μπλέκει σε κοκορομαχία μόνο και μόνο για να εμποδίσει το Γιατρό και να πάρει ο Λορένθο
    τη νίκη.

    Τη νίκη που προστάτεψε ο ΜΜ ξεδιάντροπα και στον τελευταίο αγώνα της σεζόν όταν
    εμπόδισε το Πεντρόσα να διεκδικήσει τη νίκη από τον Λορένθο.

  4. #79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Να σταθω λιγο παραπανω στο ποστ του billymouse οχι γιατι εχω κατι μαζι του, απεναντιας τΟνε βρισκω συμπαθη ως μελος



    Γενικη ερωτηση προς ολους
    Ποιοι ειναι αυτοι που γουσταρουν το αθλημα και γιατι εμεις οι αλλοι δε το γουσταρουμε?

    Εγω βλεπω τζιπι απο οταν ο Ρεινυ περπατουσε (γκουγκλαρει τωρα ο μαριος27 να μαθει ποιος ειναι ο Ρεινυ* )
    Ο thunder ace παιζει και να εχει προλαβει Aγκοστινι live

    Επειδη ομως μας αρεσει ο ροσσι (και οχι τωρα, εδω και μια 20ετια σχεδον) δεν ημαστε λατρεις του αθληματος? Ελεος ρε παιδια


    (*Μαριε27 μη μου παρεξηγηθεις, μη το παρεις σοβαρα, χιΟΥμορ κανουμε )
    πεστα χρυσοστομε...
    οσο γραφικοι και αν ακουγομαστε εμεις που υποστηριζουμε φανατικα καποιον(46 εγω)
    πιστεψε με εσεις οι δηθεν αντικειμενικοι και οι υπερανω και οι απολυτοι γνωστες του αθληματος
    γινεστε κατα πολυ γραφικοτεροι
    και ομως ειμαστε αναγκασμενοι να σας υποστουμε οπως ειπε κ πριν ο billymuse

  5. #80
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lonerider Προβολή μηνύματος
    Έτσι είναι τυπε μου,ότι τους πλασάρει το μάρκετινγκ. ...ροναλνινοιους μπαρτσελονες τατουάζ σκυλάκια, φρέντο εσπρέσο, μούσια, gs με travel pack.....και πάει λέγοντας. ...ότι τους πούνε. ..
    συμπάθα με αλλά έχεις μπερδέψει τον μαρκέζ με την βούρτσα σε χρώμα μπεζ ....

  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.466
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Να σταθω λιγο παραπανω στο ποστ του billymouse οχι γιατι εχω κατι μαζι του, απεναντιας τΟνε βρισκω συμπαθη ως μελος



    Γενικη ερωτηση προς ολους
    Ποιοι ειναι αυτοι που γουσταρουν το αθλημα και γιατι εμεις οι αλλοι δε το γουσταρουμε?

    Εγω βλεπω τζιπι απο οταν ο Ρεινυ περπατουσε (γκουγκλαρει τωρα ο μαριος27 να μαθει ποιος ειναι ο Ρεινυ* )
    Ο thunder ace παιζει και να εχει προλαβει Aγκοστινι live

    Επειδη ομως μας αρεσει ο ροσσι (και οχι τωρα, εδω και μια 20ετια σχεδον) δεν ημαστε λατρεις του αθληματος? Ελεος ρε παιδια


    (*Μαριε27 μη μου παρεξηγηθεις, μη το παρεις σοβαρα, χιΟΥμορ κανουμε )
    οχι....εδω επαιξες και εχασες.Ξεκινησα να παρακολουθω το αθλημα με την πρωτη χρονια του "βασιλια".Aν ξερεις τον KING ,τοτε ξερεις ποτε αρχισα.

  7. #82
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    οχι....εδω επαιξες και εχασες.Ξεκινησα να παρακολουθω το αθλημα με την πρωτη χρονια του "βασιλια".Aν ξερεις τον KING ,τοτε ξερεις ποτε αρχισα.


    Ποιον λες? Αυτον που ειχε ενα τετρακυλινδρο διχρονο γιαμαχα 750 κυβικων? Που μονο στο ρελαντι δε σπινιαρε? Που στο τελος του αγωνα οι ακτινες της πισω ζαντας ειχα στρεβλωθει απο τη δυναμη? Που τοτε κυριαρχουσαν τα HarleyDavidson XR750 και ο "βασιλιας" τους εκανε πλακα?
    Ολα αυτα μηπως εγιναν το '75? τοτενες που γεννηθηκα?

    Βρε ποιος ειναι, ποιος ειναι
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  8. #83
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lonerider Προβολή μηνύματος
    Μάλλον διαφορετικό αγώνα είδαμε γιατί εγώ είδα τον ροσσι να νομίζει ότι θα τρέχει μόνο αυτός με τον λορεντζο τον αγώνα και οι υπόλοιποι θα κάνουν την πουτα να του,και όταν είδε ότι ο μαρκεζ έτρεχε τον αγώνα του τα έκανε μπουρδελλο





    Σίγουρα ειδαμε διαφορετικό αγώνα.
    Η μάλλον ειδες οτι θες και σε βολευει-αρεσει.
    Δεν έτρεχε ο ROSSI εναντιον του Λόρε.
    Έτρεχε ο ROSSI εναντιον Λόρε και Μαρκ.
    Και ηταν εξοφθαλμο οτι ο Μαρκ και είχε την ταχύτητα και μπορούσε να φύγει(οι διαδοχικές πεοσπερασεις το αποδυκνειουν)
    Και νομιζω πως όχι μονο μπορούσε να φύγει αλλά να χτυπήσει και πρωτιά.
    Ο αγώνας του όπως λες είχε αυτοσκοπό να κρατήσει τον ROSSI πίσω.
    Αρα δεν έκανε τον αγώνα τού όπως λες.
    Εύχομαι αυτή η<συντεχνία> να μην κρατήσει, να μην δουλέψει και φέτος.
    Και απλα να κερδίσει ο καλύτερος χωρίς εξωτερικές βοήθειες

  9. #84
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    οχι....εδω επαιξες και εχασες.Ξεκινησα να παρακολουθω το αθλημα με την πρωτη χρονια του "βασιλια".Aν ξερεις τον KING ,τοτε ξερεις ποτε αρχισα.
    KING KENNY

  10. #85
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Δε μπα να πάρει ο βρόντακας όλα τα πρωταθλήματα από δω και μπρος; Μπράβο του και ζήτω του.

    Σάς αρέσει το θέαμα που προσφέρει,έστω και αν έπειξε τόσο πούστικα περσι;ΟΚ

    Στη δική μου μνήμη θα μείνει το πουστάκι τού motogp.Φυσικά και παίζει το ρόλο του το γεγονός ότι έκανε την πουστιά πάνω στον Ρόσι,τού οποίου είμαι κι εγώ οπαδός,
    και από τον οποίο στέρησε κοτζάμ πρωτάθλημα,
    αλλά οποιοσδήποτε κι αν ήταν στη θέση τού Ρόσι,η γνώμη μου παραμένει ίδια.Marc the cunt.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creaci&#243;n es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es enga&#241;ar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es as&#237;, to el d&#237;a echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ετσουξε τελικα πολυ το πρωταθλημα...

    μεχρι τωρα ειχαμε τον hayden το 2006 και τωρα θα εχουμε την "συντεχνια" του 2015...

    παει, το εχασε, χαθηκε, δεν το πηρε, δεν το κερδισε, δεν του το εδωσαν..ξεκολλατε...σε λιγο θα γινει παλι ξανθοπουλικο το thread...

    το οτι συνεχιζει να τρεχει σε ανταγωνιστικο επιπεδο ειναι διαφημιση για το αθλημα...δε χρειαζεται να παιρνει και ΠΠ...

  12. #87
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα ειδαμε διαφορετικό αγώνα.
    Η μάλλον ειδες οτι θες και σε βολευει-αρεσει.
    Δεν έτρεχε ο ROSSI εναντιον του Λόρε.
    Έτρεχε ο ROSSI εναντιον Λόρε και Μαρκ.
    Και ηταν εξοφθαλμο οτι ο Μαρκ και είχε την ταχύτητα και μπορούσε να φύγει(οι διαδοχικές πεοσπερασεις το αποδυκνειουν)
    Και νομιζω πως όχι μονο μπορούσε να φύγει αλλά να χτυπήσει και πρωτιά.
    Ο αγώνας του όπως λες είχε αυτοσκοπό να κρατήσει τον ROSSI πίσω.
    Αρα δεν έκανε τον αγώνα τού όπως λες.
    Εύχομαι αυτή η<συντεχνία> να μην κρατήσει, να μην δουλέψει και φέτος.
    Και απλα να κερδίσει ο καλύτερος χωρίς εξωτερικές βοήθειες
    Νομίζεις όπως λες.....Οι διαδοχικές προσπεράσεις για κάποιον άλλον μπορεί να ερμηνευθουν ως μάχη μεταξύ των δύο. ...και ο ποιο μάγκας αντέχει. Τεσπα και πέρυσι ο καλύτερος κερδισε

  13. #88
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ετσουξε τελικα πολυ το πρωταθλημα...

    μεχρι τωρα ειχαμε τον hayden το 2006 και τωρα θα εχουμε την "συντεχνια" του 2015...

    παει, το εχασε, χαθηκε, δεν το πηρε, δεν το κερδισε, δεν του το εδωσαν..ξεκολλατε...σε λιγο θα γινει παλι ξανθοπουλικο το thread...

    το οτι συνεχιζει να τρεχει σε ανταγωνιστικο επιπεδο ειναι διαφημιση για το αθλημα...δε χρειαζεται να παιρνει και ΠΠ...
    Σταύρο,η πουστιά είναι πουστιά.Τέλος.Αξίζει να τον κράζουνε εσαεί.Όχι για τον Ρόσι,για την πουστιά.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creaci&#243;n es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es enga&#241;ar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es as&#237;, to el d&#237;a echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  14. #89
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    Και όταν κόβεις γυρνοντας το κεφάλι και περιμένεις τον συναγωνιστή σου για να τον κλωτσιές αυτό είναι μεγαλύτερη πουστια ανανδρη. ...

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vangelis 64 Προβολή μηνύματος
    Σταύρο,η πουστιά είναι πουστιά.Τέλος.Αξίζει να τον κράζουνε εσαεί.Όχι για τον Ρόσι,για την πουστιά.
    Βαγγελη, εγω δεν ειδα καμια πουστια, οπως δεν ειδαν και οι αγωνοδικες...αντιθετως την αντιαθλητικη συμπεριφορα την χρεωσαν (και καλως) στον rossi...
    αλλα για να διευκολυνω την συζητηση, θα το δεχτω οτι εκανε πουστια "μη ανιχνευσιμη" και οντως επαιξε για τον lorenzo...

    βρες μου εναν που δεν εκανε πουστιες...ΠΟΤΕ...

    αμα δεν μπορουμε να δουμε οτι ΟΛΟΙ κανουν πουστιες, δεν βλεπουμε τιποτα...
    δλδ ο rossi ΔΕΝ εκανε καμια πουστια ποτε στην καριερα του? επαιζε παντα fair play?
    ο biaggi? o rainey? o schwantz? o spencer?

    ολους πρεπει να τους κραζουμε εσαει για τις πουστιες τους?

Σελίδα 6 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. DANI PEDROSA-MARC MARQUEZ holidays
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2014, 19:10
  2. Marc Márquez. Φαινόμενο; Ποιος το είχε προβλέψει;
    από mario27 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2014, 11:48
  3. Tου την χάρισαν πάλι του Marquez
    από sapila racing στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2012, 22:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF