Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 95 από 95

Θέμα: γ@@ τα μετζελερ γ@@

  1. #91
    αφου δεν επαθες κατι παλι καλα. τωρα οσο αφορα για τα μετζελερ πρωτη φορα ακουω κάτι τέτοιο. εχω βάλει 3 φορές τα m3 στο παλιο Χόρνετ που ειχα και βγαζανε γυρω στα 17.000 ταξιδια και γρηγορες βόλτες. στο καινουργιο χορνετ m3 παλι με ταξιδια πιστα τρακ ντει γυρω στις 7 γύρους και μετα ταξίδι ιταλια γερμανια φουλ φορτωμένος δικαβαλο στα 14.000χλμ και δεν μασισε μια, εχω βάλει m5 και τωρα φοραω m7 ειμαι υπερ ευχαριστημένος.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  2. #92
    Ντιπ άσχετος Το avatar του/της gory
    Εγγραφή
    21/01/2016
    Μηνύματα
    181
    Τζιμήδη, το μοτόρι που το παρκάρεις όταν είσαι σπίτι;

    Πρόπερσι πήρα μεταχείρο το cbf-ακι μου, είχε πάνω Pirelli του 2013 (υποτίθεται περασμένα 5 μήνες πριν την αγορά μου) και ήταν κατάξερα, βέβαια μου βγάλανε 2 χρόνια (μάλλον είμαι τυχερός που ζώ).
    Έχω, τώρα, από Μάρτιο ένα φρέσκο ζευγάρι Pirelli και το μηχανάκι κατά κόρον κάθεται στη σκιά όταν δεν κινείται. Τα λάστιχα δείχνουν ακόμη σε εξαιρετική κατάσταση.

    Επίσης μία ερώτηση: Διάβασα σε προηγούμενα post σχέση πίεσης ελαστικών/κιλών αναβάτη, υπάρχει κάποιο post/οδηγός κλπ που να μπορώ να ενημερωθώ σχετικά;

  3. #93
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Ρε tzimidi νόμιζα πως εγώ ήμουν γκαντέμης... κάθε φορά που αλλάζω λάστιχα αρπάζω και μια πρόκα στο πίσω λάστιχο την πρώτη εβδομάδα. Μα κάθε φορά!!!

    Περνάω κορδόνι και τα λιώνω ως τα 15.000 χωρίς προβλήματα στην συνέχεια.

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    στην τελευταια αλλαγη δεν εβαλα τα αγαπημενα μου μετζελερ επειδη πλεον ειναι κινεζικα και τα φοβηθηκα και εβαλα την νεα ατραξιον τα πιρελλι τρειλ 2..τι τοθελα..χαζογλυστρηματακια, σαν να υδρολισθαινει στο βρεγμενο, με μια παραξενη αισθηση σαν να θελει να γλιστραει συνεχεια, μηδεν απορροφητικοτητα σε κραδαμους...και δυστυχως ακομα ειναι καινουργια...μια στραβη να μου κανουν εχουν παει στα τσακιδια και επιστρεφω σε αυτο που εμπιστευομουν παντα...μετζελερ και παλι μετζελερ...ποτε πια κατι αλλο..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  5. #95
    ηλικιωμενο μελος Το avatar του/της sugariasgeorge
    Εγγραφή
    31/01/2016
    Μηνύματα
    536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    στην τελευταια αλλαγη δεν εβαλα τα αγαπημενα μου μετζελερ επειδη πλεον ειναι κινεζικα και τα φοβηθηκα και εβαλα την νεα ατραξιον τα πιρελλι τρειλ 2..τι τοθελα..χαζογλυστρηματακια, σαν να υδρολισθαινει στο βρεγμενο, με μια παραξενη αισθηση σαν να θελει να γλιστραει συνεχεια, μηδεν απορροφητικοτητα σε κραδαμους...και δυστυχως ακομα ειναι καινουργια...μια στραβη να μου κανουν εχουν παει στα τσακιδια και επιστρεφω σε αυτο που εμπιστευομουν παντα...μετζελερ και παλι μετζελερ...ποτε πια κατι αλλο..
    και τα μετζελερ , της πιρελι ειναι απο το 1986...
    και το 1989 η πιρελι ιδρυσε την Metzeler Reifen GmbH
    Τελευταία τροποποίηση από sugariasgeorge; 05/07/2017 στις 20:18.
    :ZZZ:

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2015, 16:16
  2. Της φυλακής τα σίδερα.....
    από bikersonly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2008, 21:06
  3. Βρες σαν τα χιονια...
    από dela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:38
  4. Ωραία όλα τούτα τα καλούδια, αλλά
    από swtos στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 10:59
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 20:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF