Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Honda bros

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/12/2015
    Μηνύματα
    2

    Honda bros

    Καλησπέρα σας είμαι νέος στο group και γενικά δεν έχω και τρελές γνώσεις περι μοτοσυκλέτας και έχω μια ερώτηση.Σκέφτομαι να αγοράσω ένα bros 400άρι στα κοντά.Πιστεύετε οτι θα ναι εύκολη η μετατροπή του σε cafe οικονομικά?Δηλαδή με ένα budget 500 ευρω περίπου.Ευχαριστώ προκαταβολικά

  2. #2
    Banned
    Εγγραφή
    02/02/2016
    Μηνύματα
    30
    καλημερα μπορεις να τα υπολογισεις ρωτοντας μηχανικο φαρνατζη κτλπ... αναλογα βεβεα και ποσο ομορφο θες να το φτιαξεις. lλογικα θα τα ξεπερασεις τα 500 ευρω... δεν εχω την αναλογη εμπιρια καποιος αλος εδω θα ξερει καλυτερα να σου πει.
    έχω δει βιντεακια στο νετ και ειναι καλη φαση μπορει στο μελον να φτιαξω και εγω ενα αλα μονος μου ετσι να παιδεύομαι

    εκτος απο το bross μπορεις να παρεις και το suzuki gs 500...

  3. #3
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από suerrider Προβολή μηνύματος
    μπορεις να παρεις και το suzuki gs 500...
    +500

  4. #4
    Το καλό με το bros είναι ότι έχει αφαιρούμενο υποπλαίσιο, οπότε μπορείς να φτιάξεις ότι θέλεις για ουρά "εύκολα" και να του δώσεις ότι σχέδιο επιθυμείς.

    Το κακό είναι ότι το μονόμπρατσο δεν προσφέρει το "κλασσικό" λουκ με τα δύο αμορτισέρ πίσω.

    Κατά τα λοιπά, είναι ένα μηχανάκι που έχει "υποστεί" άπειρες μόντες και σηκώνει πατέντα, κάνε μιά αναζήτηση εικόνες σε όποιο ψαχτήρι θέλεις και έχει υλικό για σκέψη και ιδέες. Συνήθως είναι αρκετά ταλαιπωρημένο από πλευράς κινητήρα, επίσης εύκολα τραυματίζονται τα όργανα που είναι ακριβά (αν σκοπεύεις να τα κρατήσεις), λίγο προσοχή σε αυτό. Το πόσο ψηλά θα φτάσεις σε "λογαριασμό" εξαρτάται από το πόσο εκτεταμένες αλλαγές έχεις διάθεση να κάνεις και από το πόσο θα το δουλέψεις μόνος σου ή όχι. Αν τα 500 θέλεις να τα διαθέσεις σε μάστορα νομίζω δεν φτάνουν.

Παρόμοια θέματα

  1. Honda Bros 400 ???
    από Anritsu στο forum Honda
    Απαντήσεις: 98
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2011, 13:15
  2. Honda Bros
    από plutonas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2005, 22:15
  3. Honda Bros
    από empemp στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2004, 11:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF