Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 30

Θέμα: Αναζήτηση καφενείου motogp!!!

  1. #16
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Το zoo βάζει και τους πρωινους αγώνες ακόμη και μότο 3. Αλλά μαζεύει αρκετό κόσμο οπότε η κλεινεις η πας νωρίς. Αλλά σαν ατμόσφαιρα είναι σούπερ. Επίσης παίζει με προτζεκτορα και ιντερνετικα όχι απο ΟΤΕτβ.εκτός αν φέτος το άλλαξε φέτος.
    Τελευταία τροποποίηση από Nik0s_Dk; 22/03/2016 στις 16:37.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Το zoo βάζει και τους πρωινους αγώνες ακόμη και μότο 3. Αλλά μαζεύει αρκετό κόσμο οπότε η κλεινεις η πας νωρίς. Αλλά σαν ατμόσφαιρα είναι σούπερ. Επίσης παίζει με προτζεκτορα και ιντερνετικα όχι απο ΟΤΕτβ.εκτός αν φέτος το άλλαξε φέτος.

    elate sto epomeno me ton stam na dokimasoume auto stin trikoupi, alliws tha sas vrw allo edw konta

  3. #18
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    elate sto epomeno me ton stam na dokimasoume auto stin trikoupi, alliws tha sas vrw allo edw konta
    πολυ μικρος χωρος και σπανια βρισκεις καπου ανετα. ο εσπρεσο δεν πινεται. οι τηλεορασεις θα μπορουσαν να ηταν λιγο μεγαλυτερες. αυτά από τους τελευταίους αγώνες της περυσινής σεζόν.

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    πολυ μικρος χωρος και σπανια βρισκεις καπου ανετα. ο εσπρεσο δεν πινεται. οι τηλεορασεις θα μπορουσαν να ηταν λιγο μεγαλυτερες. αυτά από τους τελευταίους αγώνες της περυσινής σεζόν.
    Ο φρεντο καπουτσίνο πίνεται ;; Χαχαχ νταξ μωρε και αν δεν πίνεται ο καφές δεν τρέχει και μια. Παίρνω μπυρα. Βολευει γιατι ειναι κοντα όμως

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Το καφε στη χαριλαου τρικουπη εχει κατεβασει ρολα

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2009
    Μηνύματα
    357
    εχω συζητησει με τον ιδιοκτητη του kenzo στη λουτσα (ισως πεφτει λιγο μακρια για καποιους) εχει πολλες τηλεορασεις μεσα και στανταρ δειχνει τον αγωνα της κορυφαιας κατηγοριας σε μια απο αυτες, τη προηγουμενη εβδομαδα τον ειχε σε ολες τις τηλεορασεις του μαγαζιου και σε μια επαιζε και ηχο.
    πιστευω αυτη τη κυριακη επειδη ειναι αργα ο αγωνας και δεν θα εχει ποδοσφαιρο να ξαναγινει το ιδιο, ισως αν μαζευτουν αρκετοι νοματαιοι να βαλει απο νωρις και τις πιο μικρες κατηγοριες
    εγω δεν θα μπορω να ειμαι αυτη τη κυριακη εκει αλλα οποιος παει στανταρ θα δει αγωνα και με ηχο
    οποιος σκεφτεται να κατεβει λουτσα ας γραψει εδω για να περασω να του πω περιπου ποσα ατομα θα πανε

    http://www.xo.gr/profile/profile-906818133/el/

  7. #22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex k8 Προβολή μηνύματος
    εχω συζητησει με τον ιδιοκτητη του kenzo στη λουτσα (ισως πεφτει λιγο μακρια για καποιους)
    exei kai ena sto kiato :P:P

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2009
    Μηνύματα
    357
    λεω και εγω ποτε θα αρχισει το δουλεμα...αρε ρεμαλια εγω φταιω που σας κανονιζω και εκδρομουλα στα μεσογεια!

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex k8 Προβολή μηνύματος
    λεω και εγω ποτε θα αρχισει το δουλεμα...αρε ρεμαλια εγω φταιω που σας κανονιζω και εκδρομουλα στα μεσογεια!

  10. #25
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Είναι και μια σουβλακεριe στο Παλαιό Φάληρο, επί της Αγίας Βαρβάρας τέρμα επάνω πριν την Αγίου Δημητρίου. Ανεβαινοντας στο αριστερό χέρι. Δε θυμάμαι όνομα αλλά μαζεύει κόσμο σε κάθε αγώνα. Θα το καταλάβετε από τα παρκαρισμενα μηχανάκια απ έξω.

    Ροκ εν ρολα κάτι τέτοιο παραπλήσιο είναι το όνομα νομίζω δεν είμαι σίγουρος.

  11. #26
    Νέο μέλος Το avatar του/της Andreas.k
    Εγγραφή
    25/12/2015
    Μηνύματα
    0
    Στο ''24'' πλ νεας κηφισιας μεγαλο μαγαζι 3 τηλεορασεις και ενας προτζεκτορας, φοβερο κλιμα και πολυ προσβασιμο μιας και ειναι πανω στην εθνικη.
    Τελευταία τροποποίηση από Andreas.k; 09/04/2016 στις 12:26.

  12. #27
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    σας ευχαριστω όλους για τις προτασεις σας, τελικά καταλήξαμε με την παρέα στο zoo στο Χαλάνδρι (Αριστοτέλους). ωραίος ζεστός χώρος με ροκάδικο/αμέρικαν μπαρ χαρακτήρα, τίγκα στον κόσμο που είχε πάει για το μοτοτζιπι. Πήραμε και μια πιτσούλα πολύ σούπερ και απολαύσαμε τσίτα τον ήχο με αγγλική περιγραφή.
    ποσα ducati ειχε απεξω?χαιρετισματα στον σπυρο που το εχει απο λεωνιδιο-ξερει αυτος
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  13. #28
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/11/2014
    Μηνύματα
    47
    Και το Escoba στο Κεφαλαρι βαζει motogp σε προτζεκτορα με ηχο και στις υπολοιπες τηλεορασεις του μαγαζιου χωρις ηχο. Νομιζω πως εχει και μια μικρη εκπτωση σε οτι παρεις

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Για πάμε ένα απ, να δούμε αν συνεχίζουν να ισχύουν τα παραπάνω...
    Ψάχνω καφετέρια για Motogp προς βόρεια. Μπορεί να υπάρχει και κάποιο μαγαζί που έχει απλά OTE TV και παίζει και motogp, δεν είναι απαραίτητο να έιναι μοτοκαφέ...
    Το zoo συνεχίζει να δείχνει? Στο escoba που είχαμε πάει παλιότερα δεν μου πολυάρεσε καθώς είχε μικρές τηλεοράσεις.
    Στα νότια που μένω, πηγαίνω σε μια καφετέρια στο Καλαμάκι (Blueberry cafe), που απλά έχει ote tv και βάζει, αρκεί να μην έχει μπάλα....Επίσης, πηγαίνουμε στην καφετέρια στο Χαϊδάρι, μια χαρά και εκεί αλλά δεν έχει πολύ χώρο μέσα.

  15. #30
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Ψάχνω καφετέρια για Motogp προς βόρεια.
    https://www.facebook.com/pg/24allday...=page_internal
    Life begins at 45°.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP Δοκιμαστικα 16/04/2004
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2004, 20:19
  2. Αναζήτηση Εργασίας
    από UPEI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2004, 12:45
  3. Δοκιμαστικά MotoGp στο Sepang της Μαλαισίας...
    από DIT στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2004, 13:28
  4. Kαλημέρα και ευλογημένα MotoGp...
    από BICILINDRICO στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 16:17
  5. [b]motogp[/b]
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2003, 20:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF