Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: bell κρανος

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2015
    Μηνύματα
    25

    Red face bell κρανος

    Καλησπερα και παλι,αγορασα πριν 3 μηνες ενα nzi κρανος με το οποιο ειμαι ευχαριστημενος αλλα κυριως για καθημερινο(με δυσκολευει στο στριψιμο του κεφαλιου λιγο ειδικα μετα τα 80χλμ/ω).οσο ημουν ελλαδα δοκιμασα το shoei nxr,στο L δεν με πιεζε οσο θα ηθελα στο M η αρχαιοελληνικη μυτη μου εβρισκε στο επιρυνειο,τσεκαρα και κατι αιροχ,σουομυ και τα agv που σε γενικες γραμμες μου καθονται φανταστικα.Τωρα στο σαρπ και σε αλλα φορουμς εχω δει οτι τα μπελ θεωρουνται πολυ ασφαλη και καλα.τα ειχα δει και μου αρεσει η γραμμη τους.πετυχα σε ενα σαιτ 60% εκπτωση. http://www.motobuykers.it/prodotto/r...down-11202182/
    http://www.motobuykers.it/prodotto/s...nion-11202215/
    http://www.motobuykers.it/prodotto/r...camo-11202188/

    Εχει κανενας το σταρ ή το ρσ-1 ?
    Επειδη μενω ιταλια (σε μια πολη κοντα στην ταβουλια)και οσο ειδα εδω δεν φερνουν μπελ(και στην ελλαδα δεν ειδα σε οσα πηγα) δοκιμη δυσκολα.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    για την αρχαιοελληνικη σου μυτη και το πως αυτή θα βολευτει στα bell όμως πως θα εισαι σιγουρος?

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2015
    Μηνύματα
    25
    να πω την αληθεια οταν εβαλα το νχρ βαζω το λαρτζ βλεπω οτι εχει χωρο ,βαζω το μιντιουμ και μου καθεται κουτι ,για την μυτη αρχαιου ελληνα θεου που εχω και εβρισκε δεν το καταλαβα ο πωλητης μου το ειπε.Ηταν το οτι ειμαι σαν λετσος και το κρανος κανει 500+ ευρα δεν ξερω.σαν εφαρμογη το βρηκα καλο να μην λεω ψεματα.Αυτο ειναι το ρισκο στο να το παρω χωρις να το δοκιμασω ρωταω μπας και καποιος εχει δοκιμασει και εχει μια γνωμη

  4. #4
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Εφοσον έχεις συναντήσει δυσκολίες σε άλλες μάρκες κρανών αναφορικά με το σωστό μέγεθος του κράνος, ψάξε και βρες να δοκιμάσεις πριν αγοράσεις

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    ψάξε και βρες να δοκιμάσεις πριν αγοράσεις
    Αυτό για να μην κλαις

  6. #6
    Μέλος Το avatar του/της aetomenios
    Εγγραφή
    10/01/2016
    Μηνύματα
    139
    H τιμή φαίνεται σούπερ,απο σύγκριση ποιότητα δεν ξέρω τι λένε.
    Μ'ένα μαχαίρι την καρδιά την έσκισες στη μέση κι'αυτή σε αγαπά διπλά αντί για να πονέσει.

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Παρεπιμπτοντως αν καταλήξεις σε μαγαζί να δοκιμάζεις κάνε ένα κόπο κ ανάφερε του ότι το έχω βρει σ αυτή την τιμή απ έξω. Μήπως λέω μήπως κ καταφέρει να πλησιάσει ο πωλητής αυτή τη τιμή οπότε για 50-60€διαφορά να τον προτιμήσεις. Εάν θες κ εσύ βέβαια

  8. #8
    Motorradfahrer Το avatar του/της Mits-fz6
    Εγγραφή
    03/05/2012
    Μηνύματα
    201
    Με έναν μαγαζάτορα που μίλησα μίλησα μου έκανε λόγο για δύο έδρες παραγωγής της εταιρίας αυτής. Αμερική και Ιταλία. Ιταλικά είναι αυτά σε σχήμα αυγού που βλέπουμε στα ελληνικά καταστήματα. Από Αμερική είχα αγοράσει από ebay το Revolver. Πανομοιότυπος σχεδιασμός αλλά σπαστό κράνος. Η ποιότητας κατασκευής κάτω του μετρίου. Έμπαζε αέρα, πολύ θόρυβο και μπόλικο βάρος. Όσο αφορά την μύτη που λες, έχεις ακόμα ένα ρίσκο να πάρεις.

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2015
    Μηνύματα
    25
    μαλλον για airoh gp 500 με βλεπω αν και θα δωσω παραπανω αλλα ενα το εχω και μου αρεσε πως μου εκανε το Μ.Ειδα στο ιντερνετ και τα icon που δεν τα ξερω αλλα εχουν πολυ ωραια γραφικα

Παρόμοια θέματα

  1. Νεο κράνος απ την BELL ΓΙΑ ΤΟ 2016 ( STAR )
    από k7600 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2015, 22:24
  2. Κράνος Bell (usa)???
    από hidefnick στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2009, 09:18
  3. κρανος
    από DORTIN στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2006, 21:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF