Σελίδα 108 από 120 ΠρώτοΠρώτο ... 85898103104105106107108109110111112113118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.606 έως 1.620 από 1800

Θέμα: Αγγελίες (ευκαιρίες) μοτοσικλετών που βρίσκουμε..

  1. #1606
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Σημερα μου ήρθε μήνυμα ότι η παραγγελία μου στην ΤΕΟΜΟΤΟ (Kawasaki) έφτασε κ να πάω να παραλάβω.
    16 μερούλες μόνο...
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  2. #1607
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Σημερα μου ήρθε μήνυμα ότι η παραγγελία μου στην ΤΕΟΜΟΤΟ (Kawasaki) έφτασε κ να πάω να παραλάβω.
    16 μερούλες μόνο...
    Typhoon καλορίζικο. Τι ψώνισες;

  3. #1608
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Πρακτικά, για την ελληνική αγορά η αγορά ενός aprilia δεν νομίζω ότι είναι κακή, τα αστικά κέντρα έχουν συνεργεία, ανταλλακτικά επίσης υπάρχουν ή έρχονται γρήγορα. Φυσικά, λόγω του κακού ονόματος, έχουν κακή μεταπώληση και δεν πουλάνε πολύ αλλά στην περίπτωση του shiver, αυτό οφείλει τον καταναλωτή.
    τα αστικά κέντρα ας περιοριστούμε στην αττική μόνο. Στη θεσσαλονίκη απο φίλους τα προηγούμενα χρόνια προ κρίσης όσοι είχαν εμπειρία aprilia, φόρτωναν και τα έστελναν στην αττική να τα ρυθμίσουν γιατί δε επαρκούσαν οι συμπολίτες, δεν ξέρω σήμερα αν έχουν καταφέρει να καλύπτουν τεχνικά όλες τις περιπτώσεις.

    Πάντα μου άρεζε η ιδέα μιας aprilia και θα αγόραζα αν υπήρχε η ευκαιρία όμως πάντα υπάρχουν θέματα που θα σε βάλουν να το σκεφτείς ή και να ρισκάρεις έστω και λίγο. Ενώ με τους γιαπωνεζους δεν παιζει να το σκεφτείς καν, ακόμη και με την suzuki που το aftersales το έχει παρατημένο στην τύχη του στην ευρώπη
    you rise you fall you're down then you rise again

  4. #1609
    Ιπτάμενο Μέλος Το avatar του/της Kepler Fun
    Εγγραφή
    11/06/2009
    Μηνύματα
    168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    τα αστικά κέντρα ας περιοριστούμε στην αττική μόνο. Στη θεσσαλονίκη απο φίλους τα προηγούμενα χρόνια προ κρίσης όσοι είχαν εμπειρία aprilia, φόρτωναν και τα έστελναν στην αττική να τα ρυθμίσουν γιατί δε επαρκούσαν οι συμπολίτες, δεν ξέρω σήμερα αν έχουν καταφέρει να καλύπτουν τεχνικά όλες τις περιπτώσεις.

    Πάντα μου άρεζε η ιδέα μιας aprilia και θα αγόραζα αν υπήρχε η ευκαιρία όμως πάντα υπάρχουν θέματα που θα σε βάλουν να το σκεφτείς ή και να ρισκάρεις έστω και λίγο. Ενώ με τους γιαπωνεζους δεν παιζει να το σκεφτείς καν, ακόμη και με την suzuki που το aftersales το έχει παρατημένο στην τύχη του στην ευρώπη
    Επιβεβαιώνω τα όσα λες.
    Πριν 10 χρόνια πηρα στην Θεσσαλονίκη καινούργιο Strada μετά από πολύ σκεψη και αφου αρχικά ήθελα το XT660r.
    Πριν το πρωτο service εχασε λάδια η τσιμούχα του άξονα ταχυτήτων έβρεξε το πίσω λάστιχο και γλίτωσα το ατύχημα παρά τρίχα.
    Το εξουσιοδοτημένο στον Βαρδάρη ήταν για κλάματα. Στοίβαζε τα μηχανάκια όπως έξω από τα αστυνομικά τμήματα και το πήρα με σπασμένη την πίσω βάση φλας που ακόμα περιμένω να την αλλαξει όπως υποσχέθηκε.
    Το έδωσα πριν τις 5000 χλμ παρόλο που σαν οδική συμπεριφορά ήταν εξαιρετικό.
    Το ίδιο διάστημα συνάδελφος έσπασε μοτέρ σε καινούργιο επίσης rsv και δεν έβγαλε άκρη με τις εγγυήσεις ποτέ.

    Έκτοτε αποφάσισα ότι για ευρωπαικό μόνο bmw. Και μέχρι στιγμής δεν το έχω μετανιώσει.
    'Η ανάγκη είναι η μητέρα της δημιουργίας'

  5. #1610
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Typhoon καλορίζικο. Τι ψώνισες;
    Είχα θέμα με τα πηνία μου και κατέληξα στην αγορά γνήσιου νέου σετ απο την εναλλακτική της περιέλιξης. Με πιάνουν τα ψυχολογικά μου ώρες ώρες και ψειρίζω την μαϊμού με κάτι τέτοιες λεπτομέρειες...

  6. #1611
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Επι του θέματος

    Εντόπισα το παρακάτω

    https://www.car.gr/classifieds/bikes...uki-bandit-650

    Αν και είναι το φθηνότερο στις αγγελίες (που συνήθως σημαίνει διάφορα) δείχνει νορμαλ.

    Με την συζητήσιμη τιμή πιθανότατα βγαίνουν και τα έξοδα της μεταφοράς λόγω απόστασης (απο αθήνα) και τα τέλη κυκλοφορίας για το νεο έτος.

    Δεν ενδιαφέρομαι προσωπικά για αγορά, απλά υπέπεσε στην αντίληψη μου και μου φάνηκε κατάλληλη (value for money) για το παρόν thread.

    Άλλωστε τώρα (πριν τα τελη κυκλοφορίας και μέχρι Φλεβάρη) είναι να ψωνίζεις αν έχεις χρήματα μιας που η ζήτηση είναι χαμηλή.

  7. #1612
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Τσάμπα το δίνει αν ειναι οντως πρωτο χερι και εχει μονο 39k ειναι ευκαιρία
    Και 20kg περιπου λιγοτερο απο το liquid επομενο μοντελο

  8. #1613
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Επι του θέματος

    Εντόπισα το παρακάτω

    https://www.car.gr/classifieds/bikes...uki-bandit-650

    Αν και είναι το φθηνότερο στις αγγελίες (που συνήθως σημαίνει διάφορα) δείχνει νορμαλ.

    Με την συζητήσιμη τιμή πιθανότατα βγαίνουν και τα έξοδα της μεταφοράς λόγω απόστασης (απο αθήνα) και τα τέλη κυκλοφορίας για το νεο έτος.

    Δεν ενδιαφέρομαι προσωπικά για αγορά, απλά υπέπεσε στην αντίληψη μου και μου φάνηκε κατάλληλη (value for money) για το παρόν thread.

    Άλλωστε τώρα (πριν τα τελη κυκλοφορίας και μέχρι Φλεβάρη) είναι να ψωνίζεις αν έχεις χρήματα μιας που η ζήτηση είναι χαμηλή.
    Το θέμα ει αι ότι πρέπει να ανέβεις Έδεσσα να το ελέγξεις. Ότι γλυτώσεις θα το ξοδέψεις με το παραπάνω

  9. #1614
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Μπορεί να το δει κάποιος συμφορουμιτης και να πάρει ένα feedback
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #1615
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Και αυτό και εκμεταλλευόμενος την τεχνολογία θα μπορούσε να γίνει και μια βιντεοκλήση.

    Με λίγη καλή θέληση εκατέρωθεν να διαπιστώσεις ο ίδιος περίπου το 70-80% της κατάστασης.

    Ζητάω πολλά ε??

  11. #1616
    Είναι τίμια αγγελία με αληθινή χρόνια πρώτης κυκλοφορίας.
    Δείχνει καθαρό μηχανάκι
    Αυτά είχαν καρμπυρατέρ κ χωρίς abs αλλά είναι αλεξίσφαιρα. Το χει φίλος ίδιο κ δεν το αλλάζει με τπτ.
    Με τέτοια τιμή όσο ένα μεταχειρω παπι 100κ.εκ δεν το ψάχνεις. Του λες τυλιχτο κ στειλτο σπιτι
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  12. #1617
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    858
    Μανετα συμπλέκτη σπασμένη μπίλια στην άκρη,
    Κατα τ άλλα το χρώμα... Δεν
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  13. #1618
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Μανετα συμπλέκτη σπασμένη μπίλια στην άκρη,
    Κατα τ άλλα το χρώμα... Δεν
    Ειναι και οι δυο μανετες σπασμενες, καθως και το φερινγκ και το φτερο και η ουρα, εμφανιζουν διχρωμια σε σχεση με τεποζιτο και πλαισιο.
    pew pew pew pew pew pew !!!

  14. #1619
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Έφυγε παίδες...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  15. #1620
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Τέλεια!
    Αυτά δεν μένουν για πολύ..
    Να το χαίρεται ο νέος ιδιοκτήτης!!!

    Για το στόρι ήταν ένα bandit650 του 05,αεροελαιοψυκτο στα 1600€ (αν θυμάμαι καλά) συζητήσιμη.
    Τα λοιπά στο car ζητάνε μέσο όρο 3κ

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2008, 15:55
  2. Οι φώτο που βρίσκουμε στο Internet...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2006, 10:38
  3. που το βρισκουμε αυτο
    από afrolykos στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2005, 11:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF