Σελίδα 78 από 120 ΠρώτοΠρώτο ... 2868737475767778798081828388 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.156 έως 1.170 από 1800

Θέμα: Αγγελίες (ευκαιρίες) μοτοσικλετών που βρίσκουμε..

  1. #1156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Για τζάμπα, όλα καλά είναι. Φυσικά δε θα αγόραζα ποτέ τέτοιο πράγμα, ούτε με 200€.



    Στο break σε πετύχαμε ?

  2. #1157
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Μηχανάκι εσύ βρήκες , ή θα κοροιδεύεις μόνο ?
    Ναι πως,το αγόρασα κιόλας.















    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Maisto-1-12-Scale-Simulation-Diecast-model-motorcycle-toy-SUZUKI-GSX-R750-Supercross-Delicate-ch.jpg 
Προβολές:	306 
Μέγεθος:	84,6 KB 
ID:	417224
    when life gets complicated... i ride.

  3. #1158
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2020
    Μηνύματα
    18
    Αλάνια
    επειδή σίγουρα ξέρετε πολύ περισσότερα από μένα, θα ήθελα μια άποψη για το παρακάτω μηχανάκι...
    Το σκέφτομαι για μηχανάκι που θα το έχω για να πηγαίνω δουλειά και μόνο.
    Αξίζει?

    https://www.car.gr/12784405-beta-rr-...DWq3NgdQ3ncfyk

  4. #1159
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.108
    Πιο γρήγορα θα πηγαίνεις με τα πόδια.
    Life begins at 45°.

  5. #1160
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.152


    Θα πας στην δουλειά σου απλά ισως να σε βόλευε περισσότερο μακροχρόνια
    να κοιτάξεις ένα λίγο μεγαλύτερο μιας και τα έξοδα είναι ίδια.

  6. #1161
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.463
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ThanosM Προβολή μηνύματος
    Αλάνια
    επειδή σίγουρα ξέρετε πολύ περισσότερα από μένα, θα ήθελα μια άποψη για το παρακάτω μηχανάκι...
    Το σκέφτομαι για μηχανάκι που θα το έχω για να πηγαίνω δουλειά και μόνο.
    Αξίζει?

    https://www.car.gr/12784405-beta-rr-...DWq3NgdQ3ncfyk
    εμένα μ'αρέσει. αλλά επειδή ο έμπορός το πουλάει ως καινούργιο δεν μου γεμίζει το μάτι ή θα πρέπει να με πείσει από κοντά ή θα πρέπει να πέσει λίγο παρακάτω τιμολογιακά(αν θυμάμαι καλά κοστολογόντουσαν κάπου στα 2000 τότε)
    you rise you fall you're down then you rise again

  7. #1162
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.463
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Εσύ γιατρέ τα δινες τα 2,5 ας πούμε ?
    φυσικά και θα τα έδινα(αυτό δε λέγαμε σε άλλο τόπικ περι προσεγμένων οχημάτων). Αλλά το μοτέρ θα πρέπει να γουργουρίζει υγιέστατα, να μου δώσει τα μαμα parts, να μου αποδείξει βασικά πράγματα απο το ιστορικό ιδιοκτητών αλλά και απο αποδιδόμενη συντήρηση που έκανε. Και αφού με "κερδίσει" οτι όντως δεν το έσπαγε κανας κάγκουρας πριν απο αυτόν του τα έδινα με χαρά και σε καλή μεριά!
    Το ποσό μέχρι 2500(για την δική μου τσέπη) είναι οκ για ιστορικό μηχανάκι, αρκεί να είναι αποδεδειγμένα προσεγμένο
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #1163
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    ....όντως δεν το έσπαγε κανας κάγκουρας πριν απο αυτόν
    Το όνειρο του κάθε κάγκουρα ειναι σίγουρα το συγκεκριμένο μηχανάκι....
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  9. #1164
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2020
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    εμένα μ'αρέσει. αλλά επειδή ο έμπορός το πουλάει ως καινούργιο δεν μου γεμίζει το μάτι ή θα πρέπει να με πείσει από κοντά ή θα πρέπει να πέσει λίγο παρακάτω τιμολογιακά(αν θυμάμαι καλά κοστολογόντουσαν κάπου στα 2000 τότε)

    Για την τιμή έχεις δίκιο φίλε μου αλλά ας πούμε πως παίρνει παζάρια, το βασικό μου θέμα είναι τα ανταλλακτικά... υπάρχουν?
    Ο λόγος που το κοιτάω είναι πως έχω μεγάλη μηχανή και θέλω κάτι μικρό να πηγαίνω στην δουλειά, κοιτάω και παπιά αλλά αυτό μου αρέσει αρκετά και είναι και 2χρονο (έχω μια αγάπη για τα 2χρονα)
    όπως είπα και παραπάνω με απασχολεί όμως το κατά πόσο είναι αξιόπιστο και πόσο εύκολα θα βρίσκω ανταλλακτικά!
    Ευχαριστώ για την απάντηση σου

  10. #1165
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    φυσικά και θα τα έδινα(αυτό δε λέγαμε σε άλλο τόπικ περι προσεγμένων οχημάτων). Αλλά το μοτέρ θα πρέπει να γουργουρίζει υγιέστατα, να μου δώσει τα μαμα parts, να μου αποδείξει βασικά πράγματα απο το ιστορικό ιδιοκτητών αλλά και απο αποδιδόμενη συντήρηση που έκανε. Και αφού με "κερδίσει" οτι όντως δεν το έσπαγε κανας κάγκουρας πριν απο αυτόν του τα έδινα με χαρά και σε καλή μεριά!
    Το ποσό μέχρι 2500(για την δική μου τσέπη) είναι οκ για ιστορικό μηχανάκι, αρκεί να είναι αποδεδειγμένα προσεγμένο
    Δεν θέλω να πλατιάσω ,δεν είναι αντιπροσωπευτικό ιστορικό μηχανάκι αυτό .Όσο τώρα για τα άλλα μαμά parts ιστορικό χρήσης κλπ ανεδαφικά τα βρίσκω.

  11. #1166
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.463
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ThanosM Προβολή μηνύματος
    Για την τιμή έχεις δίκιο φίλε μου αλλά ας πούμε πως παίρνει παζάρια, το βασικό μου θέμα είναι τα ανταλλακτικά... υπάρχουν?
    Ο λόγος που το κοιτάω είναι πως έχω μεγάλη μηχανή και θέλω κάτι μικρό να πηγαίνω στην δουλειά, κοιτάω και παπιά αλλά αυτό μου αρέσει αρκετά και είναι και 2χρονο (έχω μια αγάπη για τα 2χρονα)
    όπως είπα και παραπάνω με απασχολεί όμως το κατά πόσο είναι αξιόπιστο και πόσο εύκολα θα βρίσκω ανταλλακτικά!
    Ευχαριστώ για την απάντηση σου
    Και εμενα, για ανταλλακτικα θα απευθυνθείς στον ντιλερ στην Αθήνα
    https://m.facebook.com/Beta.motor.gr/

    Επισης κανε ενα ωραιο μειλ στην beta
    https://www.betamotor.com/en/ και ρωτησε τους ότι θέλεις

  12. #1167
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.463
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δεν θέλω να πλατιάσω ,δεν είναι αντιπροσωπευτικό ιστορικό μηχανάκι αυτό .Όσο τώρα για τα άλλα μαμά parts ιστορικό χρήσης κλπ ανεδαφικά τα βρίσκω.
    Ιστορικο επειδη ειναι του '85(δηλαδη 35ετων παλικαρι), και δεν θα βρεις και πολλα στο car.gr σε αυτη την κατασταση.

    Οσο αναφορα το "αντιπροσωπευτικό Ιστορικό μηχανάκι" που ειπες, δεν ξερω ποια ειναι τα κριτήρια για να χαρακτηριστεί καποιο μοντελο "ιστορικου ενδιαφέροντος" ομως εμενα δε μου λεει κατι αυτο.. βασίζομαι στην δικη μου οπτική και κριτήρια.

  13. #1168
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Ιστορικο επειδη ειναι του '85(δηλαδη 35ετων παλικαρι), και δεν θα βρεις και πολλα στο car.gr σε αυτη την κατασταση.

    Οσο αναφορα το "αντιπροσωπευτικό Ιστορικό μηχανάκι" που ειπες, δεν ξερω ποια ειναι τα κριτήρια για να χαρακτηριστεί καποιο μοντελο "ιστορικου ενδιαφέροντος" ομως εμενα δε μου λεει κατι αυτο.. βασίζομαι στην δικη μου οπτική και κριτήρια.
    Τσοπερίζον 4κύλινδρο με τετράγωνο φανάρι και άξονα στυλ yamaha seca εγώ προσωπικά δεν, βέβαια περί ορέξεως πάω πάσο.Οπότε περιττεύουν και τα υπόλοιπα περί ιστορικού ενδιαφέροντος... Κάνε μια βόλτα να το δεις αφού γουστάρεις.

  14. #1169
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.235
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ThanosM Προβολή μηνύματος
    Για την τιμή έχεις δίκιο φίλε μου αλλά ας πούμε πως παίρνει παζάρια, το βασικό μου θέμα είναι τα ανταλλακτικά... υπάρχουν?
    Ο λόγος που το κοιτάω είναι πως έχω μεγάλη μηχανή και θέλω κάτι μικρό να πηγαίνω στην δουλειά, κοιτάω και παπιά αλλά αυτό μου αρέσει αρκετά και είναι και 2χρονο (έχω μια αγάπη για τα 2χρονα)
    όπως είπα και παραπάνω με απασχολεί όμως το κατά πόσο είναι αξιόπιστο και πόσο εύκολα θα βρίσκω ανταλλακτικά!
    Ευχαριστώ για την απάντηση σου
    Με τόσο κιτρινισμένα αυτοκόλλητα πρέπει να καθόταν σε βιτρίνα από το 2007 που δηλώνει μοντέλο, οπότε και τα πλαστικά πρέπει να έχουν γεράσει, ίσως και σωληνάκια-τσιμούχες. Τα ελαστικά τα ξεχνάμε. Από ανταλλακτικά, ο κινητήρας πρέπει να είναι ο πασπαρτού της Minarelli οπότε εκεί τουλάχιστον δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα.

    Η τιμή δεν είναι παράλογη για αχρησιμοποίητο μηχανάκι ("καινούργιο" δεν είναι πια), αλλά βρίσκεις μεταχειρισμένο αντίστοιχης ηλικίας στα 750€. Πρέπει να υπολογίσεις και όσα θα χρειαστούν αλλαγή ή έλεγχο λόγω πολυκαιρίας.

    Φαίνεται ότι το συγκεκριμένο μοντέλο το χάριζαν αν αγόραζες KTM 500 EXC.

  15. #1170
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2020
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Με τόσο κιτρινισμένα αυτοκόλλητα πρέπει να καθόταν σε βιτρίνα από το 2007 που δηλώνει μοντέλο, οπότε και τα πλαστικά πρέπει να έχουν γεράσει, ίσως και σωληνάκια-τσιμούχες. Τα ελαστικά τα ξεχνάμε. Από ανταλλακτικά, ο κινητήρας πρέπει να είναι ο πασπαρτού της Minarelli οπότε εκεί τουλάχιστον δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα.

    Η τιμή δεν είναι παράλογη για αχρησιμοποίητο μηχανάκι ("καινούργιο" δεν είναι πια), αλλά βρίσκεις μεταχειρισμένο αντίστοιχης ηλικίας στα 750€. Πρέπει να υπολογίσεις και όσα θα χρειαστούν αλλαγή ή έλεγχο λόγω πολυκαιρίας.

    Φαίνεται ότι το συγκεκριμένο μοντέλο το χάριζαν αν αγόραζες KTM 500 EXC.
    Ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια φίλε μου αλλά και για τις πληροφορίες

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2008, 15:55
  2. Οι φώτο που βρίσκουμε στο Internet...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2006, 10:38
  3. που το βρισκουμε αυτο
    από afrolykos στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2005, 11:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF