Σελίδα 120 από 120 ΠρώτοΠρώτο ... 2070110115116117118119120
Προβολή αποτελεσμάτων 1.786 έως 1.799 από 1799

Θέμα: Αγγελίες (ευκαιρίες) μοτοσικλετών που βρίσκουμε..

  1. #1786
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    και οχι...



    Τα αξεσουαρ ΔΕΝ πληρωνονται. Απο παντα αυτο. Αν θες, τα βγαζεις, τα πουλας κΣεχωριστα, και βγαζεις περισσοτερα κιολας
    αν βαριέσαι και δεν καίγεσαι να το πουλήσεις τα αφήνεις πάνω, βάζεις μία τιμή και όποιος θέλει το παίρνει
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  2. #1787
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Τοτε ισως ειναι καλυτερα να μη το βαλεις καν αγγελια
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  3. #1788
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Τοτε ισως ειναι καλυτερα να μη το βαλεις καν αγγελια
    Αφού είναι τσάμπα.
    Και αν σου κάτσει?

    Δε βρίσκω κανένα λόγο να μήν το βάλεις αγγελία!
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  4. #1789
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Ποτε δεν πληρωνοντουσαν (καλο ε) τα εξτρα.
    Η βαζεις τα μαμα πανω γιατι ξερεις οτι δεν θα παρεις τα λεφτα πισω και τα πουλας ξεχωρα ή αναγκαζεσαι να το δωσεις με εξτρα αντε ενα τσικ παραπανω απο τον μεσο ορο.
    Βεβαια κοροιδα υπαρχουν παντου...
    Ride(s) the wind of change...

  5. #1790
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Πόσο έχει ένα ίδιο στην ίδια κατάσταση ;
    Πόσο έχουν όσα φορά και πόσο κοστίζει η εγκατάσταση τους;

    Σήμερα έτσι; Σήμερα το πουλά

  6. #1791
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.589
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Αφού είναι τσάμπα.
    Και αν σου κάτσει?

    Δε βρίσκω κανένα λόγο να μήν το βάλεις αγγελία!
    Κάπως έτσι σκέφτηκαν όσοι έβαλαν αγγελία τον τελευταίο καιρό, το 90% δεν αξίζει καν να πάρεις τηλέφωνο, έχουν βάλει τιμη ποιο πολύ η ίδια με όσο είχε καινούριο πριν 10 χρόνια, ενώ άλλες είναι αστεία ποιο ακριβές,
    Δεν αξίζει να αγοράσεις στο 90%. Μόνο αν βρεθεί κάποιος σε ανάγκη η όντος θέλει να πουλήσει,
    Η από γνωστό που δεν έχει μπει αγγελία.

  7. #1792
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    Κάπως έτσι σκέφτηκαν όσοι έβαλαν αγγελία τον τελευταίο καιρό, το 90% δεν αξίζει καν να πάρεις τηλέφωνο, έχουν βάλει τιμη ποιο πολύ η ίδια με όσο είχε καινούριο πριν 10 χρόνια, ενώ άλλες είναι αστεία ποιο ακριβές,
    Δεν αξίζει να αγοράσεις στο 90%. Μόνο αν βρεθεί κάποιος σε ανάγκη η όντος θέλει να πουλήσει,
    Η από γνωστό που δεν έχει μπει αγγελία.
    Πρέπει να συγκρίνεις με πόσο κάνει καινούργιο τώρα.

    Πάντως υπάρχει κόσμος που αγοράζει ακριβότερα
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  8. #1793
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Πριν δέκα χρόνια το ψωμί τα νοίκια κ λπ. είχαν τα μισά. Δεν είναι δυνατόν να περιμένει κάποιος πως θα του δώσουν το όχημα αγνοώντας το κόστος αντικατάστασης.
    Ειδικά στο παράδειγμά του. busa μοιάζει αστείο.

    Όταν πληρώνουμε την βενζίνη κ.ο.κ.σε κόστος αντικατάστασης γιατί δεν μιλάει κανείς;

    Θεωρείτε δεδομένο πως πρέπει να χάσει καθολικά την δύναμη της επένδυσης του ο ιδιώτης για το συμφέρον κάποιου άλλου.

    Σορυ ρε παιδιά, μην παρεξηγηθώ, εμένα μου ακούγεται σαν άδικο όταν πρόκειται για τόσο προσεγμένα αντικείμενα που βρέθηκαν σε περίοδο υποτίμησης νομίσματος ή ανεξέλεγκτης κερδοφορίας κ.λπ.

  9. #1794
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Πριν δέκα χρόνια το ψωμί τα νοίκια κ λπ. είχαν τα μισά. Δεν είναι δυνατόν να περιμένει κάποιος πως θα του δώσουν το όχημα αγνοώντας το κόστος αντικατάστασης.
    Ειδικά στο παράδειγμά του. busa μοιάζει αστείο.

    Όταν πληρώνουμε την βενζίνη κ.ο.κ.σε κόστος αντικατάστασης γιατί δεν μιλάει κανείς;

    Θεωρείτε δεδομένο πως πρέπει να χάσει καθολικά την δύναμη της επένδυσης του ο ιδιώτης για το συμφέρον κάποιου άλλου.

    Σορυ ρε παιδιά, μην παρεξηγηθώ, εμένα μου ακούγεται σαν άδικο όταν πρόκειται για τόσο προσεγμένα αντικείμενα που βρέθηκαν σε περίοδο υποτίμησης νομίσματος ή ανεξέλεγκτης κερδοφορίας κ.λπ.
    Τα αντικείμενα ΧΡΗΣΗΣ δεν είναι επένδυση κατά κανόνα.
    Κάποια γίνονται επένδυση βάσει σπανιότητας, προσφοράς και ζήτησης κλπ
    Ένα κωλοφτιαγμένο Busa δεν είναι επένδυση.

    Το να φτιάχνεις μηχανάκια δεν αποκτούν ανευ άλλου μεγαλυτερη αξία της αρχικής τους ( κατά την αγορά) αλλά επιπρόσθετη αξία στο άκρο ανώτερο φάσμα εμπορικής τους τιμής.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  10. #1795
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Ταχουμε χιλιοπει,ολα ειναι θεμα προσφορας και ζητησης ο καθενας οτι γουσταρει ζηταει.Αν δεν σας κανει ή δεν μπορειτε,πατε αλλου.Επισης ο πωλων κρινει αντιστοιχως,και αναλογα με την αναγκη του.Μην πολυψθριζουμε την μα-ι-μου.Ανάγκα και οι θεοι πειθονται,ενθεν και κειθεν.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #1796
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Ταχουμε χιλιοπει,ολα ειναι θεμα προσφορας και ζητησης ο καθενας οτι γουσταρει ζηταει.Αν δεν σας κανει ή δεν μπορειτε,πατε αλλου.Επισης ο πωλων κρινει αντιστοιχως,και αναλογα με την αναγκη του.Μην πολυψθριζουμε την μα-ι-μου.Ανάγκα και οι θεοι πειθονται,ενθεν και κειθεν.


    Ναι βρε συ αλλα το γαμΩτο ξερεις ποιο ειναι? Οτι απο τη μια θελουμε να αγοραζουμε κατι τσαμπα, αλλα οταν ειναι να το πουλησουμε, θα ζητησουμε τη μανα του και τον πατερα του.
    Αποδεδειγμενα αυτο.
    Δε κΣερω αν ειναι Ελληνικο αυτο το φαινομενο, παντως παλια χαζευοντας mobile.de και διαφορα παρομοια, εβλεπα λογικες τιμες σε σχεση με τα δικα μας ρεζιλικια.


    Παντως για ενα ειμαι σιγουρος, και κοβω το πουλι μου απο τη ριζα γι'αυτο (....και τους 28 ποντους) οτι αν του παιδιου με το μπουσα του πουλουσε ενας αλλος το ιδιο μηχανακι με τα ιδια πραγματα στην ιδια τιμη, θα γελουσε μεχρι θανατου
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  12. #1797
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Ναι βρε συ αλλα το γαμΩτο ξερεις ποιο ειναι? Οτι απο τη μια θελουμε να αγοραζουμε κατι τσαμπα, αλλα οταν ειναι να το πουλησουμε, θα ζητησουμε τη μανα του και τον πατερα του.
    Αποδεδειγμενα αυτο.
    Δε κΣερω αν ειναι Ελληνικο αυτο το φαινομενο, παντως παλια χαζευοντας mobile.de και διαφορα παρομοια, εβλεπα λογικες τιμες σε σχεση με τα δικα μας ρεζιλικια.


    Παντως για ενα ειμαι σιγουρος, και κοβω το πουλι μου απο τη ριζα γι'αυτο (....και τους 28 ποντους) οτι αν του παιδιου με το μπουσα του πουλουσε ενας αλλος το ιδιο μηχανακι με τα ιδια πραγματα στην ιδια τιμη, θα γελουσε μεχρι θανατου
    προσφορά - ζήτηση
    προσωπικά βάζω μία ρεαλιστική τιμή και ανάλογα πόσο βιάζομαι κατεβάζω 50άρικα μέχρι να πουληθεί
    αν δεν βιάζομαι το αφήνω όσο καιρό πάρει

    μου δουλεύει 100% και είμαι ευχαριστημένος
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  13. #1798

  14. #1799
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Τα άσχετα μεταφέρθηκαν στο καφενείο
    Παρακαλώ παραμείνετε στο πνεύμα του θρεντ και μην με κάνετε να σφουγγαρίζω αξημέρωτα πάλι.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 120 από 120 ΠρώτοΠρώτο ... 2070110115116117118119120

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2008, 16:55
  2. Οι φώτο που βρίσκουμε στο Internet...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2006, 11:38
  3. που το βρισκουμε αυτο
    από afrolykos στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2005, 12:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF