Σελίδα 97 από 120 ΠρώτοΠρώτο ... 47879293949596979899100101102107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.441 έως 1.455 από 1800

Θέμα: Αγγελίες (ευκαιρίες) μοτοσικλετών που βρίσκουμε..

  1. #1441
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Αντιπροσωπεία έχει αυτό το CPi η μπα?
    Γιατί αν δεν υπαρχει υποστήριξη δεν ειναι καθόλου αγγελία ευκαιρία.
    Δεν εχω ιδεα, εκτως και αμα σταματησε να υπαρχει και τα σκοτωνουν τωρα. Καποτε θα υπηρχε γιατι ποιος τα εφερνε και τα υποστηριζε; Δε γινεται αλλιως.

  2. #1442
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    https://www.karathanasis.gr/el/12-etaireia αυτος πρεπει ναναι

  3. #1443
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Καποτε παλιαααααα ηταν ο Καραθανασης.
    Οποιος εμπλεκε μαζι του εβγαζε ασπρες τριχες.
    (εαν ηδη ειχε, τις εχανε).

    Παμ'παρακατ...

  4. #1444
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Καποτε παλιαααααα ηταν ο Καραθανασης.
    Οποιος εμπλεκε μαζι του εβγαζε ασπρες τριχες.
    (εαν ηδη ειχε, τις εχανε).

    Παμ'παρακατ...
    Αμα το αγορασεις και βγαλει καποιο θεμα τι γινεται; Το μαγαζι που στο πουλησε δε στο φτιαχνει;

  5. #1445
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Parkaki Προβολή μηνύματος
    Αμα το αγορασεις και βγαλει καποιο θεμα τι γινεται; Το μαγαζι που στο πουλησε δε στο φτιαχνει;
    Mαλλον πρέπει να μεταφερθεί σε νέο section με τίτλο:

    ' Πως να πεταξεις τα λεφτά σου. '
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #1446
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Θεωρώ απίθανο να είναι μοντέλο του 2016 το μηχανάκι, δεκαετίας και βάλε πιο πιθανό. Ο συγκεκριμένος έμπορος ψυχρόαιμων ερπετών έχει κι ένα Sachs Madass "του 2016", μόνο που η παραγωγή αυτής της έκδοσης σταμάτησε πριν το 2006. Στοίχημα ότι δεν έχει αλλάξει ούτε τα ελαστικά.

    Όσο για ανταλλακτικά, το μοτέρ υποπτεύομαι ότι είναι/βασίζεται στο δημοφιλές της Minarelli. Περιφερειακά-πλαστικά, μάλλον καληνύχτα σας.

  7. #1447
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.466
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...l-1000-v-strom

    Νομίζω πως στα λεφτά αυτά, είναι ευκαιρία!

  8. #1448
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2019
    Μηνύματα
    53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...l-1000-v-strom

    Νομίζω πως στα λεφτά αυτά, είναι ευκαιρία!
    Τα 63.000κμ σε μόλις 5 χρόνια παραείναι πολλά νομίζω.
    Βέβαια ΜΗ με παρεξηγήσεις , Αγγλία δεν έπιασε ΠOTE το Strom και δεν κατάλαβα γιατί το έχει σε τόση υπόληψη ο κόσμος Ελλάδα.
    Υποκειμενική η κρίση μου

  9. #1449
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Looter Προβολή μηνύματος
    Τα 63.000κμ σε μόλις 5 χρόνια παραείναι πολλά νομίζω.
    Βέβαια ΜΗ με παρεξηγήσεις , Αγγλία δεν έπιασε ΠOTE το Strom και δεν κατάλαβα γιατί το έχει σε τόση υπόληψη ο κόσμος Ελλάδα.
    Υποκειμενική η κρίση μου
    12.000 χλμ το χρόνο δεν είναι πολλά.
    Το μηχανάκι είναι όντως ευκαιρία.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #1450
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2019
    Μηνύματα
    53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    12.000 χλμ το χρόνο δεν είναι πολλά.
    Το μηχανάκι είναι όντως ευκαιρία.
    Δηλαδή αν είχε 30.000-35.000κμ πόσο θα έπρεπε είναι η τιμή του για να το θεωρείς και πάλι ευκαιρία;
    8.000 ας πούμε;

    Μιλάμε για μηχανή που έχει κλείσει 5ετία.

    Για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης το ΝΕΟ V-strom με δώρα αξίας 500-600 ευρώ κοστίζει 11.150 Αγγλία ενώ Ελλάδα 12.800!!
    https://bikes.suzuki.co.uk/bikes/adv.../v-strom-1050/

    Υπερκοστολόγηση full για μένα που δεν δικαιολογείται. Για το ίδιο προϊόν μιλάμε άλλωστε..

    Φιλικά.

  11. #1451
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Looter Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή αν είχε 30.000-35.000κμ πόσο θα έπρεπε είναι η τιμή του για να το θεωρείς και πάλι ευκαιρία;
    8.000 ας πούμε;

    Μιλάμε για μηχανή που έχει κλείσει 5ετία.

    Για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης το ΝΕΟ V-strom με δώρα αξίας 500-600 ευρώ κοστίζει 11.150 Αγγλία ενώ Ελλάδα 12.800!!
    https://bikes.suzuki.co.uk/bikes/adv.../v-strom-1050/

    Υπερκοστολόγηση full για μένα που δεν δικαιολογείται. Για το ίδιο προϊόν μιλάμε άλλωστε..

    Φιλικά.
    Το φιλικά δεν έπρεπε να το γράψεις. Πάντα φιλικά μιλάμε εδώ μέσα

    Αναφερθηκα στα χλμ γιατί είπες ότι είναι πολλά.
    Για μένα μηχανάκι 5αετιας με τα μισά λεφτά τη στιγμή που βλέπεις μηχανάκια 10ετιας να πωλούνται με τα διπλάσια χλμ στα μισά και παραπάνω λεφτά είναι ευκαιρία.
    Γάμησέ τα φίλε μου. Ο καθένας ζητάει ότι του καπνίσει γιατί το κοινό που απευθύνεται τρώει κουτόχορτο.
    Εδώ Ελλάδα το έχουν ξεφτιλίσει. Ειδικότερα οί έμποροι. Με ένα πλύσιμο και γιαλισμα βγάζουν τρελλά λεφτά.


    Φιλικά
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #1452
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.466
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Looter Προβολή μηνύματος
    Τα 63.000κμ σε μόλις 5 χρόνια παραείναι πολλά νομίζω.
    Βέβαια ΜΗ με παρεξηγήσεις , Αγγλία δεν έπιασε ΠOTE το Strom και δεν κατάλαβα γιατί το έχει σε τόση υπόληψη ο κόσμος Ελλάδα.
    Υποκειμενική η κρίση μου
    Ακριβώς αυτή η λογική έχει ως αποτέλεσμα τα περισσότερα μηχανάκια στο car να μην έχουν πάνω από 40-50000χλμ.

    Κατά τα άλλα, μιλάμε για μια μοτοσυκλέτα 2015, με ηλεκτρονικά, στα 6780 (αν την παρκάρεις θα το δεις). Δες πόσα ζητάνε για τα υπόλοιπα vstrom αντίστοιχης χρονολογίας. Δες πόσα ζητάνε επίσης για tracer/tiger και γενικά μοτοσυκλέτες onoff από 2014 και μετά.

    Τον συλλογισμό σου με την αγορά της Αγγλίας δεν τον πιάνω...
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  13. #1453
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2019
    Μηνύματα
    53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Ακριβώς αυτή η λογική έχει ως αποτέλεσμα τα περισσότερα μηχανάκια στο car να μην έχουν πάνω από 40-50000χλμ.

    Κατά τα άλλα, μιλάμε για μια μοτοσυκλέτα 2015, με ηλεκτρονικά, στα 6780 (αν την παρκάρεις θα το δεις). Δες πόσα ζητάνε για τα υπόλοιπα vstrom αντίστοιχης χρονολογίας. Δες πόσα ζητάνε επίσης για tracer/tiger και γενικά μοτοσυκλέτες onoff από 2014 και μετά.

    Τον συλλογισμό σου με την αγορά της Αγγλίας δεν τον πιάνω...
    Καλημέρα φίλε μου.

    -Αν μιλάς για γύρισμα χιλιομέτρων , αναφέρεσαι σε μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ ενέργεια στην οποία ο δράστης παίρνει και το ρίσκο..
    Για αυτό καλό είναι να επιλέγουμε και μηχανάκια με πλήρες βιβλίο service από επίσημο αντιπρόσωπο. 100% δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ΠΟΤΕ αλλά είναι ένα από τα ρίσκα που παίρνεις σε μεταχειρισμένο.

    - Το πόσα θα ζητήσει ένας πωλητής είναι δικαίωμα του. Ο αγοραστής βέβαια αν ΔΕΝ βάλει το χέρι στην τσέπη πώληση δεν υπάρχει...


    Ο συλλογισμός μου λοιπόν είναι απλός.
    - Μιλάμε για μία μηχανή που πουλάει πολύ στην Ελλάδα καλώς ή κακώς ενώ στον υπόλοιπο κόσμο πολύ λιγότερο (εγώ ξαναλέω ΔΕΝ καταλαβαίνω το γιατί παρότι τη θεωρώ καλή μηχανή).
    - Βλέπω μια αντιπροσωπεία που βάζει ΚΑΠΕΛΟ στο συγκεκριμένο μοντέλο κοντά στα 2.000 ευρώ , κάτι που ΔΕΝ ισχύει για τα υπόλοιπα μοντέλα - άρα είναι θέμα πολιτικής και ΟΧΙ φορολογικό..
    - Με βάση τα παραπάνω, ή θα την απορρίψω καθώς η τοπική αγορά είναι ΣΤΡΕΒΛΗ ή θα κοιτάξω μήπως φέρω μία από έξω στα ίδια ή λιγότερα λεφτά με περισσότερο εξοπλισμό και ΠΟΛΥ λιγότερα χιλιόμετρα ή απλά θα προσπεράσω.

    Αυτό που θέλω να πω και το κλείνω είναι ότι ΔΕ θα μπω στο παιχνίδι "εγκλωβισμού" του αγοραστή που στήνεται σε τέτοιες περιπτώσεις.
    Διότι αν είχε το ΝΕΟ v-strom με δωράκια 11.000 κούτα , τώρα δε θα συζητούσαμε για ευκαιρία...

    Τα παραπάνω ΔΕΝ ισχύουν στην περίπτωση που κάποιος θέλει οπωσδήποτε και να πάρει τη συγκεκριμένη μηχανή ή ένα προϊόν γενικότερα.
    Τότε δε μιλάμε με οικονομικά δεδομένα αλλά μόνο με συναισθηματικά , κοινώς χάνει λεφτά με το καλημέρα..

    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot...cle/1380825213
    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot...ded/1381233316
    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot....../1377324598
    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot...019/1375870893
    Τελευταία τροποποίηση από Looter; 21/08/2020 στις 10:40.

  14. #1454
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος

    Τον συλλογισμό σου με την αγορά της Αγγλίας δεν τον πιάνω...
    έχει δίκιο ο lospi

    μη κάνουμε συγκρίσεις με τις αγορές ελλάδας ευρώπης. Είναι άλλη συζήτηση τι συμφέρει προσωπικά τον καθε ένα και απο πια αγορά συμφέρει να αγοράσει μεταχειρισμένο όπως αρκετοί ιδιώτες τελευταία που έχουν άκρες με αγγλία-γερμανία φέρνουν και εκτελωνούν εδώ και άλλο οι συγκρίσεις των αγορών.

    Ας μη ξεχνάμε οτι οι ευρωπαική δύση ωθεί την αγορά καινούργιου (απο την αγορά μεταχειρισμένου). Ενώ με κατώτερο μισθό 1350 και 1500 ευρώ σε αγγλία και γερμανία σε σχέση με τα 600 της ελλάδας απέχουν πολύ για να μπορέσει ένας μέσος μισθωτός να αγοράσει μοτοσυκλέτα 15k euro.
    Στην ελλάδα σήμερα αγοράζουν καινούργια μοτοσυκλέτα των 15k "αυτοί που τα έχουν" και είναι λίγοι, τα σκοτώνουν η τα πουλάνε στο άνω / μέσο / ή όριο του μοντελου στην ελλην.αγορά σχετιζεται με πολλούς παράγοντες που έχουν να κανουν απο την φυσική και πραγματική κατάσταση της μοτοσυκλέτας.

    Καλά κάνουν και πουλάνε στο άνω όριο κάποιοι, αρκεί να το αξίζουν και πρέπει να αποδεικνύεται εμπράκτως... και εδώ δικαίως με αυτά που διαβάζουμε στο car ως μέσος όρος δεν αποδεικνύεται ούτε καν απο τις φωτό.
    Και απο την εξίσωση βγάζω εκτός πόσα λεφτά κατατάσσει ο καθε ενας τα εκάστοτε μοντέλα με βάση τις προτιμήσεις του

    παράδειγμα εάν έβρισκα cb400sf '98 άρτια <<διατηρημένο>> όπως μαμα με καμία μετατροπή σε κατάσταση όπως εισηχθεί απο ιαπωνία απο πρώτο χέρι(στην ελλάδα)με ευλαβική μεταχείριση και προδέρμ του έδινα και 4k euros. Που για μένα αξίζει απο το να πάρω trk251 του 2020, ή μεταχειρισμένο 1000ρι 5ετίας. Το γράφω αυτό το παράδειγμα για να δείξω, οτι εάν είναι πραγματικά διατηρημένα καλό κάτι, αξίζει το κόστος και θα βρεθεί πελάτης με υπομονή που θα το εκτιμήσει.
    Αλλά εμείς ως νοοτροπία του μέσου όρου πάσχουμε στα βασικά πως δηλαδή να συντηρούμε τα μηχανάκια...ποσο μάλλον να τα διατηρούμε σε εργοστασιακή κατάσταση
    you rise you fall you're down then you rise again

  15. #1455
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.466
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Looter Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα φίλε μου.

    -Αν μιλάς για γύρισμα χιλιομέτρων , αναφέρεσαι σε μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ ενέργεια στην οποία ο δράστης παίρνει και το ρίσκο..
    Για αυτό καλό είναι να επιλέγουμε και μηχανάκια με πλήρες βιβλίο service από επίσημο αντιπρόσωπο. 100% δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ΠΟΤΕ αλλά είναι ένα από τα ρίσκα που παίρνεις σε μεταχειρισμένο.

    - Το πόσα θα ζητήσει ένας πωλητής είναι δικαίωμα του. Ο αγοραστής βέβαια αν ΔΕΝ βάλει το χέρι στην τσέπη πώληση δεν υπάρχει...


    Ο συλλογισμός μου λοιπόν είναι απλός.
    - Μιλάμε για μία μηχανή που πουλάει πολύ στην Ελλάδα καλώς ή κακώς ενώ στον υπόλοιπο κόσμο πολύ λιγότερο (εγώ ξαναλέω ΔΕΝ καταλαβαίνω το γιατί παρότι τη θεωρώ καλή μηχανή).
    - Βλέπω μια αντιπροσωπεία που βάζει ΚΑΠΕΛΟ στο συγκεκριμένο μοντέλο κοντά στα 2.000 ευρώ , κάτι που ΔΕΝ ισχύει για τα υπόλοιπα μοντέλα - άρα είναι θέμα πολιτικής και ΟΧΙ φορολογικό..
    - Με βάση τα παραπάνω, ή θα την απορρίψω καθώς η τοπική αγορά είναι ΣΤΡΕΒΛΗ ή θα κοιτάξω μήπως φέρω μία από έξω στα ίδια ή λιγότερα λεφτά με περισσότερο εξοπλισμό και ΠΟΛΥ λιγότερα χιλιόμετρα ή απλά θα προσπεράσω.

    Αυτό που θέλω να πω και το κλείνω είναι ότι ΔΕ θα μπω στο παιχνίδι "εγκλωβισμού" του αγοραστή που στήνεται σε τέτοιες περιπτώσεις.
    Διότι αν είχε το ΝΕΟ v-strom με δωράκια 11.000 κούτα , τώρα δε θα συζητούσαμε για ευκαιρία...

    Τα παραπάνω ΔΕΝ ισχύουν στην περίπτωση που κάποιος θέλει οπωσδήποτε και να πάρει τη συγκεκριμένη μηχανή ή ένα προϊόν γενικότερα.
    Τότε δε μιλάμε με οικονομικά δεδομένα αλλά μόνο με συναισθηματικά , κοινώς χάνει λεφτά με το καλημέρα..

    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot...cle/1380825213
    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot...ded/1381233316
    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot....../1377324598
    https://www.gumtree.com/p/suzuki-mot...019/1375870893
    Μάλιστα. Πάμε λοιπόν:

    1. Φυσικά και αναφέρομαι στο γύρισμα χλμ και φυσικά ξέρω ότι είναι ένα από τα πιθανά ρίσκα στην αγορά μτχ. Όταν όμως υπάρχουν αγοραστές με νοοτροπία σαν την δική σου (πολλά χλμ τα 65000, ειδικά στην 5ετια, λες και αυτό υποδηλώνει κάποια κακή χρήση της μοτοσυκλέτας) τότε φυσικά και οι πωλήτες αναγκάζονται να μπουν στο παράνομο παιχνίδι, όχι για να βγάλουν παραπάνω χρήματα (όπως κάνανε/κάνουν οι περισσότεροι μαντράδες απ' όπου και άρχισε πιστεύω η όλη ιστορία βλέποντας το κόλλημα του Έλληνα με τα χλμ) αλλά για να καταφέρουν να πουλήσουν.
    2. Σωστά αναφέρεις ότι άλλο τι ζητάει ο πωλητής και άλλο τι θα δώσει τελικά ο αγοραστής ώστε να γίνει η πώληση. Σύμφωνα πάντως με την ελληνική αγορά μτχ για το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά και τα περισσότερα αντίστοιχης κατηγορίας και χρονολογίας, η τιμή είναι καλή.

    Και πάμε στον συλλογισμό σου περί σύγκρισης με την Αγγλική αγορά. Πρίν αναφερθώ σε αυτόν, να σου θυμίσω ότι τα Vstrom του 2014 και μετά είναι μεν πολύ τίμια μηχανάκια, σε καμία περίπτωση δεν πούλησαν καλά στην Ελλάδα, καλώς ή κακώς δεν έχει σημασία. Κάπου μάλλον μπερδεύτηκες με τα πρώτα vstrom 1000.

    Γνωρίζεις ποιές είναι οι φορολογικές επιβαρύνσεις εδώ αλλά και στην Αγγλία? Γιατί σε πρόσφατο άρθρο που διάβασα στο μοτοΤρίτη περιγράφεται ότι στην Ελλάδα είναι αρκετά υψηλότερες από άλλες χώρες. Επίσης, τα νούμερα πωλήσεων εδώ και έξω έχουν μεγάλη διαφορά και άρα με μικρότερο κέρδος πετυχαίνουν (έξω) περισσότερο καθαρό τζίρο. Όλα αυτά έχουν αντίκρισμα στην τελική τιμή αγοράς. Τώρα πόση είναι η διαφορά δεν έχω ψάξει, αν σε συμφέρει να φέρεις απέξω ένα, θα το δούμε παρακάτω.

    Εισαγωγή από UK λοιπόν. Έχεις παραθέσει κάποια λινκ βλέπω με τιμές μτχ 6000-6800 ΛΙΡΕΣ και κάποια καινούργια στοκ με 8000 λίρες.
    Επειδή είχα φέρει το Multistrada από UK, σου γράφω τα έξοδα παρακάτω.
    Ισότιμία λίρας/ευρώ περίπου στο 1,15 αρά τα 6000GBP είναι 6900 ΕΥΡΩ. Προσθέτεις σε αυτά τα όποια έξοδα μεταφοράς (100-200ε ευρώ για μεταφορά σε κεντρική αποθήκη μεταφορικής, 400ε τουλάχιστον για μεταφορά Ελλάδα) και τέλος έχεις τα έξοδα εκτελωνισμού. Αυτά θα είναι τουλάχιστον 700-800ε για το μτχ και μάλλον παραπάνω για τα καινούργια (πάνε ανάλογα με την χρονολογία, τα κυβικά και την αξία). Προσωπικά, εγώ πλήρωσα και έξοδα ελέγχου αλλά γλύτωσα κάποια από τα έξοδα μεταφοράς και εκτελωνισμού.
    Κάνε τα όλα σούμα και δες αν τελικά σε συμφέρει αλλά και αν τελικά είναι ή όχι ευκαιρία το vstrom που έβαλα. Το οποίο δεν είναι δικό μου, ούτε ξέρω τον άνθρωπο που το δίνει.
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2008, 15:55
  2. Οι φώτο που βρίσκουμε στο Internet...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2006, 10:38
  3. που το βρισκουμε αυτο
    από afrolykos στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2005, 11:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF