Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: 12/11 Σαββατο Σερρες ειναι κ........

  1. #1

    12/11 Σαββατο Σερρες ειναι κ........

    Ρε παιδια ειναι κανεις απο τα λιμερια μου(Αλεξ/πολη-Κομοτηνη-Ξανθη) να κανουμε καμια παρεουλα να κατεβουμε Σερρες το Σαββατο.Τα φιλαρακια μου κολανε με το κρυο οι παλιο κουραδες αλλα εγω θα παω με το CB για καφεδακι ακομα και μονος μου,μιας και το NSR ειναι ακομα στο βαφειο γ@@@μω την γκαντεμια μου.Δεν πειραζει ομως θα ειναι ετοιμο για την αλλη φορα..
    Gooooooo Naked

  2. #2

    Re: 12/11 Σαββατο Σερρες ειναι κ........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OZRICrazy
    Ρε παιδια ειναι κανεις απο τα λιμερια μου(Αλεξ/πολη-Κομοτηνη-Ξανθη) να κανουμε καμια παρεουλα να κατεβουμε Σερρες το Σαββατο.Τα φιλαρακια μου κολανε με το κρυο οι παλιο κουραδες αλλα εγω θα παω με το CB για καφεδακι ακομα και μονος μου,μιας και το NSR ειναι ακομα στο βαφειο γ@@@μω την γκαντεμια μου.Δεν πειραζει ομως θα ειναι ετοιμο για την αλλη φορα..
    Έλα ρε συ, εδώ είμαι. Πες που και πότε για να ξέρω.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  3. #3
    παιδιά αν θέλετε να μπείτε Σέρρες πίστα αυτό το σάββατο, η πίστα είναι κλεισμενη απο τον "'Ανεμο" και το bikenet


    βλέπε

    http://www.bikenet.gr/



    ή

    http://www.anemosclub.gr/forum/viewf...62ceeb41128ab6

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    παιδιά αν θέλετε να μπείτε Σέρρες πίστα αυτό το σάββατο, η πίστα είναι κλεισμενη απο τον "'Ανεμο" και το bikenet


    βλέπε

    http://www.bikenet.gr/



    ή

    http://www.anemosclub.gr/forum/viewf...62ceeb41128ab6
    Φτού γμτ, καλά το φαντάστικα πως αν δεν έκανε κάποιος την αίτηση, πάπαλα η πίστα. Από τις ανακοινώσεις τους κατάλαβα πως δεν είναι απαγορευτικό για όποιον επιθυμεί να συμμετάσχει, αρκεί να πληρώσει τα όσα θέτουν για τη χρήση της πίστας μόνον. Ξέρεις κάτι άλλο, ή μήπως δεν κατάλαβα καλά.

    Ακόμη και στις 5-6/11 που ήταν κλεισμένη για το Porsche Club μπορούσες να μπείς αρκεί να μην ήταν ταυτόχρονα με τα Porsche.

    Για πές...
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  5. #5
    Το οτι ειναι η πιστα κλεισμενη το ξερω μιας και ειμαι μελος του bikenet .Οπως εγραψα στο post ειπα θα παω για καφε και χαβαλε,εξαλου το 13 δεν νομιζω οτι ειναι η καταληλη μηχανη για πιστα.Η χρηση της πιστας ειναι 110ε.Κατα 99% θα φυγω Σαββατο 9.00 με 10.00.
    Gooooooo Naked

  6. #6
    Εγώ λέω για Κυριακή από πρωί. Άλλωστε Σάββατο δουλεύω.

    Για Σάββατο μιλάω με κάτι μηχανόβιους να πάμε μόνο για καφέ μεσημέρι ή να μη πάμε Σάββατο οπότε και να βρεθούμε για Κυριακή ώστε να πάμε εκεί από νωρίς.

    Θα πάμε κι όποιος γουστάρει μπαίνει, άμα δε γουστάρει δεν μπαίνει, απλά πράγματα. Είτε για χαβαλέ, δηλαδή ευκαιρία για βόλτα-ταξιδάκι με παρέα για καφέ και κουβέντα, είτε για πίστα θα είναι καλή φάση.

    Αν έχεις υπομονή να περιμένεις την Κυριακή να πάμε όλοι μαζί στα σίγουρα από το πρωί. Για Σάββατο δεν σου υπόσχομαι τίποτα.

    Σήμερα έκανα κάποιες επαφές και μου λένε πιο καλά για Κυριακή.

    Αύριο θα έχω πιο σίγουρα νέα.

    Η Κυριακή όπως και να έχει θα με βρεί από το πρωί στα Σέρρας.

    Λοιπόν πώς το βλέπεις?
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  7. #7
    ΚΑΛΟγιατι μου βγηκαν και μενα κατι δουλειες για Σαββατο οποτε βολευει Κυριακη. Απο ποια πολη εισαι?Για ποσα μοτο υπολογιζουμε?
    Gooooooo Naked

  8. #8
    Έλα καινούρια νέα.

    Το Track Day είναι εντελώς πριβέ. Δυστυχώς όσοι δεν έκαναν αίτηση και δεν πλήρωσαν στο σύλλογο Άνεμος ή και από το bikenet.gr, δεν έχουν δικαίωμα να συμμετέχουν. Ο καφές της παρηγοριάς λοιπόν στην καφετέρια της πίστας.

    Anyway, ελπίζω βα είμαστε 10 το πολύ μηχανές. Για να σου πω την αλήθεια υπολογίζω σίγουρα 7. Αλλά θα φύγουν κι άλλοι απότι έμαθα που δεν τους ξέρω. Αν καταφέρω και μαζευτούμε όλοι, διότι έχουμε κοινούς γνωστούς και δεν γνωριζόμαστε ευθέως, θα είναι καλά.

    Ξάνθη είμαι και μάλλον θα ξυπνήσεις πολύ πρωί για να κάνεις την απόσταση. Αλλά σε τέτοιο δρόμο, ίσως ο καλύτερος και ασφαλέστερος στην Ελλάδα, δεν πειράζει θα το υποστείς για 140χλμ ευθεία. Λογικά με ένα τεπόζιτο από Αλεξανδρούπολη μέχρι Σέρρες (300χλμ περίπου) με 120-130χ.α.ω. θα πρέπει να σε πάει.

    Θα κάνω και σήμερα επαφές και αύριο. Πάντως πολύ πιθανό να έρθει μαζί μας και το R6 που τρέχει στα Dragsters (SS600) και βγαίνει 1o-2o συνέχεια.

    Πιο αργά το βράδυ σήμερα ή και το Σάββατο το πρωί θα έχω τον τελικό σχηματισμό.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  9. #9
    Μόλις διαπίστωσα πως το track day είναι του bikenet.gr οπότε πρέπει να ζητήσω συγνώμη αν τυχόν άθελά μου διμιούργησα εσφαλμένες εντυπώσεις.

    Κάποιοι από σήμερα δήλωσαν κόλλημα αλλά δεν τελείωσα με τις επαφές μου.

    Μέχρι και το Σάββατο το βράδυ θα σας έχω νέα.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  10. #10

    Re: 12/11 Σαββατο Σερρες ειναι κ........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OZRICrazy
    Ρε παιδια ειναι κανεις απο τα λιμερια μου(Αλεξ/πολη-Κομοτηνη-Ξανθη) να κανουμε καμια παρεουλα να κατεβουμε Σερρες το Σαββατο.Τα φιλαρακια μου κολανε με το κρυο οι παλιο κουραδες αλλα εγω θα παω με το CB για καφεδακι ακομα και μονος μου,μιας και το NSR ειναι ακομα στο βαφειο γ@@@μω την γκαντεμια μου.Δεν πειραζει ομως θα ειναι ετοιμο για την αλλη φορα..

    Τελικά την τελευταία στιγμή όλοι λακίζουν. Τέσπα, η δουλειά δουλειά.

    Μέχρι στιγμής είμαι εγώ......πιθανώς ένα ακόμα Fazer. Για τους υπόλοιπους, πάλι καλά που δεν έβαλα το χέρι μου στη φωτιά, τους ειδοποίησα και θα δείξει αύριο.

    Το πλάνο έχει ώς εξής: Όσοι έρχονται από Αλεξανδρούπολη-Κομοτηνή από Εγνατία, στο τέλος της Εγνατίας μετά την Ξάνθη και πρίν τη διασταύρωση με τα φανάρια για Καβάλα στα αριστερά έχει ένα πρατήριο βενζίνης της Ελίν και ένα μεγάλο αναψυκτήριο.

    Θα βρίσκομαι εκεί από τις 9:30 μέχρι και τις 10:00 το πρωί της Κυριακής για μια πρώτη δόση καφέ.

    Όσοι επιθυμούν να πάμε μαζί Σέρρες και να γυρίσουμε μετά μαζί, πρίν βραδιάσει, ας ρίξουν μια ματιά για ένα Fazer 600, 2005 μοντέλο ασημί.

    Αυτό είναι το τελικό σχέδιο από πλευράς μου για όποιον κάνει τον κόπο και θέλει να πάει Σέρρες. Αν ο καιρός είναι βροχερός, άη στα διάλα μακριά από μας, αυτομάτος άκυρο διότι δεν έχω αδιάβροχα.

    Όποιος θέλει λεπτομέριες ή να μου υποδείξει κάτι ας στείλει πμ και θα το δω πιο αργά σήμερα.

    Άντε και καλά να περάσουμε. Ή μήπως καλά να περάσω....
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  11. #11
    Τα λέμε στα Σέρρας.

    Καλά χιλιόμετρα σε όλους κα πάντα όρθιοι.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  12. #12
    Ορίστε και μερικές φώτος από Σέρρες αν και δεν είχα και πολύ διάθεση για να βγάλω περισσότερες.

    Εγώ πάντως ήμουν ακριβώς 9:30 στο μαγαζί που είπα και στις 10 αφού ήπια τον καφέ μου γύρισα πίσω στο σπίτι, έβγαλα τη στολή μου κλείδωσα τη μηχανή και πήγα με την κοπέλα μου στις Σέρρες.

    http://img5.imageshack.us/img5/6055/...11200537el.jpg


    http://img5.imageshack.us/img5/7759/...11200529ei.jpg


    http://img5.imageshack.us/img5/586/s...11200515cu.jpg

    Ήταν ωραία πάντως με καλό καιρό για μοτοσικλέτα.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  13. #13
    Τα χαλια μου σε πμ
    Gooooooo Naked

  14. #14
    Ρε συ δεν είναι ότι σου κρατάω κακία. Σε καμία περίπτωση, περαστικά κιόλας.

    Αλλά να φανταστείς πως όλοι σχεδόν είχαν δουλειές και δεν ήρθαν. Το είχα ψιλιαστεί αλλά τι να έκανα. Άσε που κάποιοι που τους είχα ειδοποιήσει πήγαν τελικά με μηχανές αλλά ξεκίνησαν πιο αργά και δεν έκαναν τον κόπο να με ενημερώσουν διότι όταν τους είδα στην πίστα θεώρησαν πως είχα φύγει ήδη. Ξεκίνησαν κατά τις 11 για να φανταστείς.

    Ήταν τελικά το R6 για τα dragsters, ένα GSXR1000K3 και ένα Hayabusa.

    Ντάξει, εδώ είμαστε. Άντε και καλά χιλιόμετρα σε όλους.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
    Ορίστε και μερικές φώτος από Σέρρες αν και δεν είχα και πολύ διάθεση για να βγάλω περισσότερες.


    Αρκετά παιδιά του moto.gr ήταν στην πίστα.

    Προσωπικά, να σε ευχαριστήσω : είμαι στις δύο φωτογραφίες ....κόκκινο R1
    Μπαμπά, μην πέφτεις........

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3-12-11
    από bulmont στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2011, 13:14
  2. Σάββατο 12/11 Endour-ada με τις χοντρές
    από tthodor στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2011, 16:23
  3. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-11
    από bulmont στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2011, 12:42
  4. Απαντήσεις: 117
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2006, 08:21
  5. 2ο ΑΝΕΜΟΣ - Bikenet.gr Track Day 12-13/11/2005 - Σέρρες
    από ΑΝΕΜΟΣ στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2005, 08:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF