Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 56

Θέμα: Ανάκληση δικύκλων SUZUKI διάφορα μοντέλα για αντικατάσταση ανορθωτή

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Με αφορμη την καθυστερηση του εδω αντιπροσωπου της suzuki ηρθα σε επαφη με αντιπροσωπο αλλης περιοχης.
    Το παλικαρι μου ειπε οτι κατα την γνωμη του,απο τη στιγμη που τοσον καιρο δεν μου εχει βγαλει βλαβη και εφοσον η μπαταρια που εχω επανω τα τελευταια 2,5 χρονια δειχνει πανω απο 13+V καλο ειναι να αποφυγω αυτη τη στιγμη την ανακληση.

    Ετσι και αλλιως αν παθει κατι στο μελλον,απο τη στιγμη που υπαρχει η ανακλυση ,θα γινει δωρεαν αντικατασταση.

    Σκεφτομαι να μην την κανω.Τι λετε?

  2. #17
    Με την ίδια σκέψη δεν πήγα ουτε εγώ. Νομίζω, χωρις να είμαι σίγουρος, ότι αν βγήκε ανάκληση ισχύει και μετα την λήξη. Μου έχει στείλει η αντιπροσωπεία βέβαια ραβασάκι!!!


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  3. #18
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Ξαναγράφω. .....
    Στο μεηλ του επισκευαστη από τον εισαγωγέα ,εκτός της περιγραφής της επισκευης αναφέρεται ημερομηνία που θα πρέπει να έχει τελείωσει το θέμα αυτής .
    Οπότε προσέξτε μην τυχόν την "πατησετε".
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Με αφορμη την καθυστερηση του εδω αντιπροσωπου της suzuki ηρθα σε επαφη με αντιπροσωπο αλλης περιοχης.
    Το παλικαρι μου ειπε οτι κατα την γνωμη του,απο τη στιγμη που τοσον καιρο δεν μου εχει βγαλει βλαβη και εφοσον η μπαταρια που εχω επανω τα τελευταια 2,5 χρονια δειχνει πανω απο 13+V καλο ειναι να αποφυγω αυτη τη στιγμη την ανακληση.

    Ετσι και αλλιως αν παθει κατι στο μελλον,απο τη στιγμη που υπαρχει η ανακλυση ,θα γινει δωρεαν αντικατασταση.

    Σκεφτομαι να μην την κανω.Τι λετε?


    Ολόκληρη μαμά Suzuki λέει πως πρέπει να αλλαχθεί και σκέφτεσαι την κουβέντα που σου είπε ένας αντιπρόσωπος στην Ελλάδα ;

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agamoi-thytai Προβολή μηνύματος
    Ολόκληρη μαμά Suzuki λέει πως πρέπει να αλλαχθεί και σκέφτεσαι την κουβέντα που σου είπε ένας αντιπρόσωπος στην Ελλάδα ;
    Καταρχην σκεφτομαι κατι που μου φανηκε λογικο,απο εναν σοβαρο μαστορα.Απο εκει και περα...

    Ολοκληρη η μαμα susuki,δεν αποκλειεται να κανει τετοιες κινησεις για εντυπωσιασμο και διαφημιση.

    Ολοκληρη η μαμα susuki,αναγκαζει εδω και αρκετα χρονια τους κατοχους των μοτοσυκλετων της στα Γιαννενα,να πανε να κανουνε οπουδηποτε αλλου service εκτος απο τα Γιαννενα.

    Ολοκληρη η μαμα susuki,αν θυμαμαι καλα (μπορει και να κανω λαθος)στο παρελθον ειχε ξανακανει ανακληση σε ανορθωτες bandit και σε αρκετους εβαλε παλι προβληματικους.Ευτυχως οι περισσσοτεροι ειχανε κρατησει τους παλιους ,τους οποιους ξαναβαλανε επανω και ειναι μια χαρα μεχρι σημερα.

  6. #21
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    εγώ πάντως πήγα την Παράσκευη και τον άλλαξα... 30 λεπτα απο τον χρόνο σας θέλει, δεν βλέπω τον λόγο καποιος που ειναι σχετικά κοντα σε αντιπροσωπεία να μην τον αλλαξει
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  7. #22
    Αν σκασει θεμα με τον ανορθωτη σου, πιθανοτατα θα σου πηδηξει και την μπαταρια σου την οποια η μπουζουκι αλλα και ο καστανας που σου ειπε να μην τον αλλαξεις δε θα σου καλυψουν

    Κανε οτι γουσταρεις
    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreza
    Εγγραφή
    07/07/2013
    Μηνύματα
    139
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    ...Ολοκληρη η μαμα susuki,αναγκαζει εδω και αρκετα χρονια τους κατοχους των μοτοσυκλετων της στα Γιαννενα,να πανε να κανουνε οπουδηποτε αλλου service εκτος απο τα Γιαννενα...
    Εδώ συμφωνώ και επαυξάνω με χίλια Πάνο και μου φαίνεται λογικό και το υπόλοιπο συλλογιστικό σου...

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Αν σκασει θεμα με τον ανορθωτη σου, πιθανοτατα θα σου πηδηξει και την μπαταρια σου την οποια η μπουζουκι αλλα και ο καστανας που σου ειπε να μην τον αλλαξεις δε θα σου καλυψουν

    Κανε οτι γουσταρεις
    Ποτε να σκασει ρε Σπυρο?50,000 χλμ σε ολες τις συνθηκες και δεν εκανε κιχ.


    Τελος παντων θα το σκεφτω.

  10. #25
    Το ότι βγαίνει ανάκληση δεν σημαίνει πως 100% των ανορθωτών θα έχουν πρόβλημα, αλλά πως μεγάλο ποσοστό αυτών έχουν. Το γιατί να μην βάλεις ένα κομμάτι θεωρητικά βελτιωμένο και "φρέσκο" αφού στο δίνουν δωρεάν... Με ξεπερνά.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Το ότι βγαίνει ανάκληση δεν σημαίνει πως 100% των ανορθωτών θα έχουν πρόβλημα, αλλά πως μεγάλο ποσοστό αυτών έχουν. Το γιατί να μην βάλεις ένα κομμάτι θεωρητικά βελτιωμένο και "φρέσκο" αφού στο δίνουν δωρεάν... Με ξεπερνά.
    Γιατι ο εδω αντιπροσωπος ειναι τα ζωα μου αργα.Πρεπει να παω στην Αρτα μια φορα με την μηχανη για να την δει και μια για να τον αλλαξει.Οπως ειπα ομως και στον Σπυρακο το σκεφτομαι σοβαρα να τον αλλαξω για αλλους λογους.

  12. #27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Ποτε να σκασει ρε Σπυρο?50,000 χλμ σε ολες τις συνθηκες και δεν εκανε κιχ
    Το κακο ειναι οτι ειναι αρκετα εχεμυθοι οι φουστηδες και δεν λενε ποτε θα σκασουν....
    πουτσ@@@@@@@@@

  13. #28
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Γελας τωρα και κλαις αργοτερα.Τον ιδιο ανορθωτη εχουμε.

  15. #30
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Γελας τωρα και κλαις αργοτερα.Τον ιδιο ανορθωτη εχουμε.
    Ξέρω βρε.
    Εγώ έχω ανοίξει φάκελο ανάκλησης και περιμένω το ανταλλακτικό.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2011, 00:13
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2008, 12:36
  3. Ανάκληση δικύκλων Suzuki AY50A Katana
    από dukeandthecity στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2006, 10:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF