Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 91

Θέμα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας Μοτοσυκλετών 2016

  1. #61
    Μου εκανε τρομερη εντυπωση ο Συνιωρης στην εξοδο της κ10 και στην εισοδο της κ11
    Ειναι απιστευτο το ποσο πολυ κερδιζε εκει

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    ειναι καλος οδηγος και το ducati σε πιστα σαν της σερρες ειναι καλος συνδυασμος.αν και στα μεγαρα ασφυκτια το ducati και δεν μπορει να δωσει καλα αποτελεσματα.
    βλεπω τα γιαμαχα να περνουν κεφαλι εκει!καλο αυτο για να δουμε καλο αγωνα και εμεις οι καταυαλακιωτες!

  3. #63
    Ταχύτερος γύρος στον αγώνα στα μεγάλα, ο Παρασκευόπουλος (πρίν την πτώση) με 1.19.034 και ρεκόρ. Πολύ καλά ήτανε, αν εξαιρέσεις 2 χοντρά λάθη της οργάνωσης. Ένα στην Κ10 κι ένα στην Κ11 στα SS600.

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    τι λαθη?

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της basiliss13
    Εγγραφή
    02/05/2010
    Μηνύματα
    348
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sv1000s Προβολή μηνύματος
    τι λαθη?
    καταρχήν μπράβο σε όλες της ομάδες που ανέβασαν το επίπεδο,και φαίνεται!!!μπράβο στην κατηγορια νέων......τώρα για την διοργάνωση,....ποιο ερασιτεχνικά δεν υπάρχει......μέχρι και μετάλλια μοτοκρός δώσαν!!!

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basiliss13 Προβολή μηνύματος
    καταρχήν μπράβο σε όλες της ομάδες που ανέβασαν το επίπεδο,και φαίνεται!!!μπράβο στην κατηγορια νέων......τώρα για την διοργάνωση,....ποιο ερασιτεχνικά δεν υπάρχει......μέχρι και μετάλλια μοτοκρός δώσαν!!!
    bill ετρεξες εσυ!σε ειδα στη τριπολη και το μηχανακι σου στην ευθεια ξεκολαγε καλυτερα απ ολα και δεν το λεω μονο εγω το ελεγαν
    και αλλα παιδια εκει!μπραβο σου για τι προσπαθεια ελπιζω να σε δω και στα μεγαρα!

  7. #67
    Έπεσε αναβάτης μέσα στην πίστα, Κ10, η 1η σημαία που βγάλανε ήτανε κόκκινη και σωστά, όμως, κανείς δε σταμάτησε (δηλαδή ήτανε στην άσφαλτο ξαπλωμένος ο αναβάτης και φαινότανε να μην μπορεί να φύγει από τη μέση της πίστας αλλά περνούσανε αγωνιζόμενοι) και μετά 2 γύρους βγάλανε πράσινη.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sv1000s Προβολή μηνύματος
    τι λαθη?

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της basiliss13
    Εγγραφή
    02/05/2010
    Μηνύματα
    348
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sv1000s Προβολή μηνύματος
    bill ετρεξες εσυ!σε ειδα στη τριπολη και το μηχανακι σου στην ευθεια ξεκολαγε καλυτερα απ ολα και δεν το λεω μονο εγω το ελεγαν
    και αλλα παιδια εκει!μπραβο σου για τι προσπαθεια ελπιζω να σε δω και στα μεγαρα!
    ένα μικρό ατύχημα στην δουλειά(τίποτα σοβαρό,3 ράμματα σε ένα δάχτυλο)δεν με άφησαν να ανεβώ....και κάνω πολύ κέφι σέρρες....ναι μέγαρα θα πάω,βεβαια οι συμμετοχές μου είναι άλλη φάση.....εγώ είμαι λάτρης τον δίχρονων ,και είναι η μοναδική ευκαιρία να οδηγήσω τζ-rs-rgv(aprilia rsw250 αν μας αξιώσει ο θεός...)ανάμεσα σε άλλες παρόμοιες....μακάρι να δούμε κάποτε ξεχωριστό event με αγώνες για δίχρονες....που μην ξεχνάμε είναι κατασκευασμένες για χρήση πίστας και μονο!!!!αυθεντικές gp μοτοσικλέτες που φτάσαν σε χερια ιδιωτών....και όχι μετατροπή ενός εμπορικού μοντέλου...


    βλέπεις...φλυαρώ...στο θέμα μας

    το επίπεδο είναι υψηλό σε όλες της κατηγοριες,....αλλα αυτοί που διαχειρίζονται την ταχύτητα,είναι ακατάλληλοι......μιας και είμαι από μέσα,....βλέπω πολλά που κάποτε δεν θα τα πίστευα,...πλέον είναι συνηθισμένα,....το ότι οι κριτές(αυτοί που βγάζουν της σημαίες)δεν είναι εγκεκριμένοι,και πολλές φορες είναι και τελείως άσχετοι με την μοτοσικλέτα,για εμενα είναι συνηθισμένο,για εσένα απίστευτο.....και γιαυτο απορείς γιατί βγαίνουν κόκκινες-πράσινες και ότι νάνε.....γιατί ούτε ο σύνδεσμος οδηγων (που θεωρητικά ασχολείται μονο με την ασφάλεια και συμφέροντα τον οδηγών,σύνδεσμο που τον πληρώνουν οι οδηγοί έτσι...)δεν τα απαιτεί όλα αυτά?γιατί δεν αποζημιώνεται ο χορηγός μου ,που η διοργάνωση δεν διαφήμισε όπως όφειλε τον αγώνα?....από μέσα λοιπόν είναι ένας μεγάλος βούρκος,και όλα θολά....έτσι απλά.

    ξέφυγα λίγο,...αλλα έχω πολύ οργή.....επειδή έτσι θέλουν σον και καλά κάποιοι....γιαυτο......

    δεν γίνετε φιλε να έχει βαλκανικό σέρρες πριν 3-4 βδομάδες,και το sait της πίστας να έχει live χρόνους,και να έχει live youtube τον αγώνα...και σήμερα ότι μάθεις από κάνα αγωνιζόμενο από το fb......κάποιοι χαλάνε πολλά λεφτά για όλο αυτό(σαν την ducati)και κάποιοι παίζουν το πουλί τους.


    sorry για το post,αλλα το ένα φέρνει το άλλο και παρασύρθηκα...

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.789
    Πόσο δίκιο έχεις αλλά Ελλάδα δυστυχώς...
    «Ο μεγαλύτερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια, αλλά η ψευδαίσθηση της γνώσης» Stephen Hawking
    You will never be arrested #58

  10. #70
    Ειναι δυστηχως αληθεια πως η ΛΑΜΣ, ειναι απο παλια η απολυτως χειροτερη λεσχη σε διοργανωση αγωνων ταχυτητας...

  11. #71
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από biglebowski Προβολή μηνύματος
    Ειναι δυστηχως αληθεια πως η ΛΑΜΣ, ειναι απο παλια η απολυτως χειροτερη λεσχη σε διοργανωση αγωνων ταχυτητας...
    Εσύ είχες πέσει στο 16 από νερά, κι έλεγαν ότι έκλεισες γκάζι;

    Σημ. Στο 16 (είσοδος στην ευθεία) ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ γκάζι ούτε κάποιος που γυρνάει στο 1.40+
    Think faster than you ride

  12. #72
    Αχαχα...τι μου θυμισες...τραγικες καταστασεις..
    Το κακο ειναι οτι τελικα οσα χρονια κι'αν περασουν καποια πραγματα δεν αλλαζουν..

  13. #73

  14. #74
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIOTIS750 Προβολή μηνύματος
    Πολύ περίεργη πορεία.
    Το video απο drone παντως ειναι φοβερό.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της basiliss13
    Εγγραφή
    02/05/2010
    Μηνύματα
    348
    παρεπιπτόντως το Τz είναι 5KE4 του 2003,τελευταίο μοντέλο της yamaha.....και το ποιο σύχρονο στους ελληνικούς αγώνες

    όπως φαίνεται με το που βρήκε κάτω(εξατμίσεις)τα έχασε....αλλα το εκπληκτικό είναι ότι παρα την λάθος θέση σώματος που δεν βοήθαγε το μηχανάκι,παρα το ότι με το που βρήκε δάγκωσε πίσω φρένο(φαίνεται το φρενάρισμα!!)το μηχανάκι όχι δεν πέφτει.....δεν κουνιέται καν...

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2013, 10:29
  2. Πανελληνιο Πρωταθλημα ταχυτητας...
    από menelaos46 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 338
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2011, 15:16
  3. 4ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας
    από venitof στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2009, 16:40
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2008, 13:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF