Σελίδα 13 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415161718 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 261

Θέμα: ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ KTM 390 ADVENTURE!!!

  1. #181
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Βαλανε μυαλο? Για να δουμε. 6μιση καλα ειναι βεβαια η προπαραγγελια με μειμενη τιμη ειναι γελοια μοδα.

  2. #182
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Προπαραγγελία με έκπτωση έχει νόημα, χωρίς έκπτωση είναι μόνο για αντικείμενα με περιορισμένη παραγωγή ή για κορόιδα που στέκονται και σε ουρά για να αγοράσουν πρώτοι το iPhone.

    Η έκπτωση είναι καλό κίνητρο να επισπεύσεις μια απόφαση που ήδη επεξεργάζεσαι και, αν μιλάμε για ευρωπαϊκό, γλυτώνεις και το πρώτο πεντακοσάρι στο μάστορα

  3. #183
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Προπαραγγελία με έκπτωση έχει νόημα, χωρίς έκπτωση είναι μόνο για αντικείμενα με περιορισμένη παραγωγή ή για κορόιδα που στέκονται και σε ουρά για να αγοράσουν πρώτοι το iPhone.

    Η έκπτωση είναι καλό κίνητρο να επισπεύσεις μια απόφαση που ήδη επεξεργάζεσαι και, αν μιλάμε για ευρωπαϊκό, γλυτώνεις και το πρώτο πεντακοσάρι στο μάστορα
    Δεν είναι εκπτωση. Καινούργιο μηχανακι σιγα μην έχει έκπτωση. Απλά δεν έχει καπέλο

  4. #184
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Ρε παιδιά αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω.
    Να κάνεις προπαραγγελια μια μοτοσικλέτα που ούτε έχεις κάτσει πάνω της;.
    Δεν λέω ότι γλυτώσεις καλό είναι, αλλά μου φαίνεται σαν να αγοράζεις γουρούνι στο σακί.
    Προτιμότερο ήταν μια καλή έκπτωση στην αγορά της μετρητής παρά αυτό.
    Δεν ξέρω ή εγώ είμαι παραδοσιακός ή παραγιναμε μοντέρνοι.

  5. #185
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2019
    Μηνύματα
    70
    Φίλε δεν είναι γουρούνι στο σακι κτμ είναι υπάρχει περίπτωση να μην έχει καλό τιμόνι φρένα αναρτήσεις το μοτέρ είναι γνωστό

  6. #186
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Thakokk6 Προβολή μηνύματος
    Φίλε δεν είναι γουρούνι στο σακι κτμ είναι υπάρχει περίπτωση να μην έχει καλό τιμόνι φρένα αναρτήσεις το μοτέρ είναι γνωστό

    Μάλλον δεν κατάλαβες. Δεν εννοώ την ΚΤΜ.
    Για τον τρόπο αγοράς γράφω. Νέα μόδα η προπαραγγελια μοτό.

  7. #187
    Συμφωνω, απολυτα. Ειναι δυνατον, να παρεις μοτο χωρις εστω να κατσεις επανω της, να την χαιδεψεις, να κλωτσησεις λιγο τα λάστιχα? Εχει γινει, παντως μαστιγα.
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  8. #188
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2017
    Μηνύματα
    12
    Καλησπερα! Ξέρουμε αν το έχει κάνει κάποιος προπαραγγελια; Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά, ομως δεν έχω ούτε μήνα που αγόρασα το Zontes T310. Όμως η προθεσμία κοντοζυγώνει..
    Να θυμησω σε πολλούς ότι και το Tenere 700 ήταν με προπαραγγελια, βέβαια δεν ξέρω πως πήγε το όλο θέμα εμπορικά..

  9. #189
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Όπως τα WV;
    που χρησιμοποιούν τα χρήματα των πελατών για να κάνουν την εισαγωγή σε 6 μήνες;

    Γκεμπελισμός λέγεται αυτό όχι τιμολογιακή πολιτική...

  10. #190
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/09/2019
    Μηνύματα
    105
    Μήπως γνωρίζει κανείς αν εκτός από το 390 θα έρθει και το 250adv?

  11. #191
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2017
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από athletico Προβολή μηνύματος
    Μήπως γνωρίζει κανείς αν εκτός από το 390 θα έρθει και το 250adv?
    https://2wo.gr/news/nea-montela/4083...y-level-on-off

  12. #192
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2017
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Όπως τα WV;
    που χρησιμοποιούν τα χρήματα των πελατών για να κάνουν την εισαγωγή σε 6 μήνες;

    Γκεμπελισμός λέγεται αυτό όχι τιμολογιακή πολιτική...
    Δεν ξέρω για την περίπτωση αυτή που αναφέρεις, αλλά αν κάποιος, όπως του λόγου μου, ενδιαφέρεται να επωφεληθεί μιας χαμηλότερης τιμής για κάτι που ψήνεται να αγοράσει, έστω και 500 ευρώ χαμηλότερα, γιατί σώνει και καλά να είναι κακό αυτό.. ( ; ) .
    Ίσως κάποιος να βάλει ένα έξτρα αξεσουαρ με αυτά τα λεφτά, ή άλλος να το μεταφράζει σε μεταπωλητικό όφελος...
    Φιλικά πάντα στα λεω! Εγώ απλά ήθελα να μάθω αν υπάρχουν και άλλοι στο forum που πιστεύουν ότι αξίζει το "ρίσκο"..

  13. #193
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgez81 Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω για την περίπτωση αυτή που αναφέρεις, αλλά αν κάποιος, όπως του λόγου μου, ενδιαφέρεται να επωφεληθεί μιας χαμηλότερης τιμής για κάτι που ψήνεται να αγοράσει, έστω και 500 ευρώ χαμηλότερα, γιατί σώνει και καλά να είναι κακό αυτό.. ( ; ) .
    Ίσως κάποιος να βάλει ένα έξτρα αξεσουαρ με αυτά τα λεφτά, ή άλλος να το μεταφράζει σε μεταπωλητικό όφελος...
    Φιλικά πάντα στα λεω! Εγώ απλά ήθελα να μάθω αν υπάρχουν και άλλοι στο forum που πιστεύουν ότι αξίζει το "ρίσκο"..
    Γιατί δεν ξέρεις τι αγοράζεις. Γίνεται να αγοράσεις μια μηχανή χωρίς να την κάνεις τουλάχιστον ένα τετράγωνο να δεις πως την νιώθεις; Προφανώς και δεν αξίζει το ρίσκο imho.

  14. #194
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Black Mamba Προβολή μηνύματος
    Συμφωνω, απολυτα. Ειναι δυνατον, να παρεις μοτο χωρις εστω να κατσεις επανω της, να την χαιδεψεις, να κλωτσησεις λιγο τα λάστιχα? Εχει γινει, παντως μαστιγα.
    Πάντως εγώ όλα τα μηχανάκια που είχα,και ειδικά το 690,χάζευα μόνο την κούτα στην οποία τα έφερναν συσκευασμένα.Όταν το δέσανε,ούτε κλωτσιά στα λάστιχα ούτε τίποτα.Κλειδί,μίζα,φύγαμε.
    Ίσως είναι και το γεγονός ότι κάθε μηχανάκι που είχα αγοράστηκε μετά από αρκετή σκέψη οπότε μέσες-άκρες ήξερα τί αγόραζα.
    Οπότε π.χ ΑΝ είχα λεφτά(εδώ τρώμε γλάρο) και ΑΝ είχε κάποια γενναία έκπτωση π.χ το Norden όταν βγεί,το αγόραζα από την κούτα,δεν το συζητάμε.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  15. #195
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/09/2019
    Μηνύματα
    105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgez81 Προβολή μηνύματος
    Ναι αυτό το έχω διαβάσει
    Απλά ρωτάω αν μετά την έκθεση στην Ινδία στις 6-7/12 έχουμε κανένα νεότερο.
    Επίσης αν μου επιτρέπεται να πω και εγώ την προσωπική μου άποψη δεν είναι και το πιο θετικό να αγοράσεις κατι χωρίς να το έχεις δοκιμάσει πρώτα.Ειδικά όταν μιλάμε για κάτι νέο.
    Επίσης η εταιρία θα έπρεπε να δίνει την έκπτωση αφού το παρουσιάσει αν θέλει να κάνει πάταγο.
    Από εκεί και πέρα ο καθένας πράττει όπως πιστεύει ότι είναι καλύτερα για εκείνον.

Παρόμοια θέματα

  1. KTM 390 ADVENTURE
    από Ζεύκας στο forum KTM
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2015, 21:11
  2. Έρχεται το Ktm Sm990r
    από gkmaggas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2008, 13:53
  3. Ktm 990 Adventure Fotos & 950 Mx
    από DUKASII στο forum KTM
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2005, 10:47
  4. espase aktina apo KTM LC4 adventure!
    από KaTaNaS στο forum KTM
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2005, 11:33
  5. Έρχεται το CBF-600 μου!
    από bsari στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2005, 00:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF