Σελίδα 16 από 27 ΠρώτοΠρώτο ... 6111213141516171819202126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 401

Θέμα: Europe vs Japan

  1. #226
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Συνειδητά και από κ@υλά θα αγόραζα FJR 1300 και Kawa Z1000SX, σε όλες τις άλλες κατηγορίες ευρωπαϊκό μακράν.

  2. #227
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Τι καθομαστε και συζηταμε???

    Ο Ιαπωνας μπορει να εχει αξιοπιστια,καλη σχεση ποιοτητας τιμης,αλλα δεν εχει αυτο:

    Συνημμένο 356839

    Μπορει να περασουνε χιλια τζαμπαν και να μην γυρισει κεφαλι,αλλα να περασει ενα τετοιο και να γυρισουνε χιλια.
    Και η πλακα ειναι πως υπαρχουν πλεον τζαπαν σε αυτην την κατηγορια που ειναι και πιο αξιοπιστα, και πιο ομορφα , και πιο φτηνα.
    Αβυσσος τελικα η ψηχη του ανθρωπου, η αλλιως <τι σου κανει το brand name>...

  3. #228
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.841
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Σε λίγο θα βάλουμε και τον Ξανθόπουλο πάνω σε UJM με τίτλο "η οδύσσεια ενός μεροκαματιάρη οικοδόμου"

    Το μεροκάματο έτσι όπως το εννοείς το κάνανε κάποτε με φλορέτες και ζουντάπια, όχι με μοτοσικλέτες των 8.000+ ευρώ... και το κάνουνε ακόμα και σήμερα κάποιοι, με παπάκια.
    Δεν εννοώ να πάς στο περίπτερο με μηχανάκι και όλη την υπόλοιπη μέρα να είσαι με το αυτοκίνητο...

  4. #229
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/05/2012
    Μηνύματα
    188
    Εμένα πάντως αυτά τα ντουκάτια και τα κτκμ πολύ άσχημα με φαίνονται ρε γμτ .
    Σα να βλέπω τα κάγκελά από το μπαλκόνι μου ένα πράμα ...
    Να μου πείτε για απριλια , μαλιστα !!!
    Αλλά περι ορέξεως ...

  5. #230
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    η πλακα ειναι οτι δεν εχετε καταλαβει οτι ειναι αλλο πραγμα να φαινονται ωραια στα brochures και τις βιτρινες και αλλο να τα βγαζεις στον δρομο και να γραφεις χλμ...πολλα χλμ μαζι τους...

    για πειτε μου ρε σεις ποσα ducati ζουνε και κυκλοφορουν απο την δεκαετια του 90...cb και gsxr πολλα παντως...
    για πειτε μου, ποσοι δουκες πρωτης και δευτερης γενιας κυκλοφορουν ακομα? πετυχαινετε στον δρομο κανενα? ΧΤ πολλα ομως ετσι...??


    για σκεφτειτε τωρα, ποσα 18χρονα εμαθαν σε ιταλικο μηχανακι σε σχολη οδηγων και ποσα εμαθαν σε ιαπωνικο...(για μεγαλο διπλωμα λεμε...μην μου πειτε βεσπες διχρονες 200αρες)...


    ποσοι κ@υλωμενοι πιτσιρικαδες πειραξαν ιαπωνικο και ποσοι ιταλοαυστριακο? ποσα απ'αυτα εζησαν?

    που ειναι τα αυστριακα εντουρο της δεκαετιας του 80? ποσα XRακια 250 κυκλοφορουν ακομα, ξερετε?

    για δειτε λιγο και μεταπωλητικες αξιες...


    οτι και να λετε, κ@υλερα μπορει να ειναι τα ευρωπαϊκα..αλλα ειναι μονο για σαλονι...
    για χλμ ΔΕΝ ειναι...

    εκτος αν εννοειται χλμ τα 20 και τα 30 χιλιαδες...

    ειπαμε, αν εχετε λεφτα αλλαζει το πραγμα...αλλαζεις ανα 3ετια και ξενοιαζεις...παιρνεις και husaberg fs650...ή sxv550...

    το θεμα ειναι ομως οτι το 95% ΔΕΝ εχει λεφτα πλεον..και μαντεψτε τι? ουτε οι τραπεζες δινουν δανεια μονο με την επιδειξη ταυτοτητας...
    μαντεψτε τι οδηγουν λοιπον οι περισσοτεροι και τι θα κυκλοφορει στους δρομους την επομενη δεκαετια...

    και ελατε μετα να ξαναμιλησουμε για κ@υλερα μηχανακια...
    ωραιο το παραμυθι αλλα θελουμε και εναν δρακο...

  6. #231
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Διαφωνώ, καθότι ο ευτελής (αλλά δυστυχώς υπαρκτός) τρόπος life style που παρουσιάζεις, έχει συγκεκριμένα status symbols στις μοτοσικλέτες και σε αυτά δεν συμπεριλαμβάνεται η Ducati ή anyway δεν παίζει το Eυρώπη Vs Japan

    Από εκεί και έπειτα, η μοτοσικλέτα είναι κ@υλ@ πρωτίστως και ανυπερθέτως. Αν είναι να το πάμε με πρακτικά και οικονομοτεχνικά κριτήρια, πρώτα απ΄ολα δεν θα οδηγούσαμε μηχανές αλλά αυτοκίνητα ή παπιά και scooter στα 100 -150 κ.εκ.

    Τα φράγκα για μηχανάκια και συμπαραμαρτούμενα που έχουμε σκάσει όλοι μας εδώ μέσα (άλλος περισσότερα άλλος λιγότερα) για το μέσο -μη μοτοσικλετιστή- άνθρωπο είναι εξωφρενικά. Δεν τα σκάσαμε γιατί μας ένοιαζε η πρακτικότητα ή η αξιοπιστία ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Την κ@υλ@ μα κάναμε.

    Αυτό που δεν μπορώ με την καμία να καταλάβω λοιπόν, είναι γιατί όταν κάποιος εν τροχώ αδερφός έχει την δυνατότητα να κάνει την κ@υλ@ του με ότι και όπως του αρέσει πρέπει να του την πέφτουμε.

    Και ναι, τα ευρωπαϊκά είναι πιο κ@υλερά μηχανακια, μην λέμε μ@λ@κιες τώρα!
    έτσι είναι ρε μαν ολόσωστος

    ΟΛΕΣ οι μοτοσυκλέτες από 600 κ.εκ και πάνω είναι ΕΙΔΟΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ. τελεία και παύλα.
    θες να πας στη δουλειά σου; παίρνεις παπάκι ή σκουτεράκι; είναι παραέξω η δουλειά; παίρνεις ένα cb500.
    από κει και πέρα ότι αγοράζεις το παίρνεις για την ευχαρίστηση.

    και μιας και που κάνεις τη καύλα σου δώσε κάτι παραπάνω να πάρεις ένα στημένο μηχάνημα και όχι σουμιέ
    κι ας δώσεις και 50 ευρώ παραπάνω και αν μιά στο τόσο που θα του κάνεις σέρβις.

  7. #232
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    για πειτε μου ρε σεις ποσα ducati ζουνε και κυκλοφορουν απο την δεκαετια του 90...cb και gsxr πολλα παντως...
    για πειτε μου, ποσοι δουκες πρωτης και δευτερης γενιας κυκλοφορουν ακομα? πετυχαινετε στον δρομο κανενα? ΧΤ πολλα ομως ετσι...??
    βαρέθηκα να διαβάσω παρακάτω, γιατί το χάνεις...

    Τι ΧΤ και παπάρια μάντολες λες ρε devils...Μόνο που συγκρίνεις ΧΤ με 640, χάνει όλο το νόημα ο συλλογισμός σου.

    ΧΤ και γουάου...που όσο ζυγίζει ο στρόφαλος του Χτ, ζυγίζει όλο το μοτέρ του 640. Πήγαινε και στα ηλεκτρικά των Yamaha, το πόσο γαμάουα και αξιόπιστα είναι, να γελάνε και τα τασάκια βραδιάτικα.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #233
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Δεν κατάλαβα.. τι λέει λάθος ο Devil's

  9. #234
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    η πλακα ειναι οτι δεν εχετε καταλαβει οτι ειναι αλλο πραγμα να φαινονται ωραια στα brochures και τις βιτρινες και αλλο να τα βγαζεις στον δρομο και να γραφεις χλμ...πολλα χλμ μαζι τους...

    για πειτε μου ρε σεις ποσα ducati ζουνε και κυκλοφορουν απο την δεκαετια του 90...cb και gsxr πολλα παντως...
    για πειτε μου, ποσοι δουκες πρωτης και δευτερης γενιας κυκλοφορουν ακομα? πετυχαινετε στον δρομο κανενα? ΧΤ πολλα ομως ετσι...??


    για σκεφτειτε τωρα, ποσα 18χρονα εμαθαν σε ιταλικο μηχανακι σε σχολη οδηγων και ποσα εμαθαν σε ιαπωνικο...(για μεγαλο διπλωμα λεμε...μην μου πειτε βεσπες διχρονες 200αρες)...


    ποσοι κ@υλωμενοι πιτσιρικαδες πειραξαν ιαπωνικο και ποσοι ιταλοαυστριακο? ποσα απ'αυτα εζησαν?

    που ειναι τα αυστριακα εντουρο της δεκαετιας του 80? ποσα XRακια 250 κυκλοφορουν ακομα, ξερετε?

    για δειτε λιγο και μεταπωλητικες αξιες...


    οτι και να λετε, κ@υλερα μπορει να ειναι τα ευρωπαϊκα..αλλα ειναι μονο για σαλονι...
    για χλμ ΔΕΝ ειναι...

    εκτος αν εννοειται χλμ τα 20 και τα 30 χιλιαδες...

    ειπαμε, αν εχετε λεφτα αλλαζει το πραγμα...αλλαζεις ανα 3ετια και ξενοιαζεις...παιρνεις και husaberg fs650...ή sxv550...

    το θεμα ειναι ομως οτι το 95% ΔΕΝ εχει λεφτα πλεον..και μαντεψτε τι? ουτε οι τραπεζες δινουν δανεια μονο με την επιδειξη ταυτοτητας...
    μαντεψτε τι οδηγουν λοιπον οι περισσοτεροι και τι θα κυκλοφορει στους δρομους την επομενη δεκαετια...

    και ελατε μετα να ξαναμιλησουμε για κ@υλερα μηχανακια...
    ωραιο το παραμυθι αλλα θελουμε και εναν δρακο...
    Devils, προκειμένου να στηρίξεις τον συλλογισμό σου πέφτεις σε ατοπήματα. Ναι, φυσικά και κυκλοφορούν XR και KLR και XT... και δεν βλέπεις σχεδόν κανένα 620 ή Husa και Husqy... δεν ξέρω το θες να πεις με αυτό; Μηχανάκια που είχαν εκρηκτικούς και πουσαρισμένους κινητήρες και ήταν σαν το σκάσαν από ειδική enduro τι περίμενες να κάνουν; Να λειτουργούν όπως τα commuterοειδή γιαπωνέζικα; Με την ίδια λογική δείξε μου WR400 και CRF450 και KX450 παλαιότερων ετών που να λειτουργούν σήμερα και πάω πάσο... απλά δεν παίζει αυτή η σύγκριση... δηλαδή να πω ότι το Funmoto της Honda είναι motard, το 640 SMC είναι motard αλλά κοίτα που μόνο Honda βλέπεις στο δρόμο; Τι σχέση είχαν τα δυο αυτά μηχανάκια μεταξύ τους; Καμία απολύτως!

    Αν θες σύγκριση, θα σου πως ότι πήγασους βλέπω πολλούς στο δρόμο... και GS 650 μονοκύλινδρα...

    .

  10. #235
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από slzr Προβολή μηνύματος
    Δεν κατάλαβα.. τι λέει λάθος ο Devil's
    Συγκρίνει ένα υπερκυβισμενο παπί, με ένα μονοκυλινδρο τούμπανο;
    Συγκρίνει ένα τσιπικο σε αναρτήσεις και φρένα, με ένα μηχανάκι που όσο είχαν τα φρένα και οι αναρτήσεις του, είχε όλο το Japan?
    Συγκρίνει ένα άψογο σε κράτημα μηχανάκι, με ένα...που χορεύει τσάμικο στις ευθείες και στροφές;
    Με ένα μηχανάκι, που σε μια έκδοση του 90, χρησιμοποίησε την εξάτμιση(!) ως μέρος του σκελετού;

    Και αυτό το βγάζει καλύτερο;;;λολ ρε σεις
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #236
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    ...και στο κάτω - κάτω, λαμπάδα πρέπει να ανάβουν οι γιαπωνέζοι στους ευρωπαίους.... γιατί αν τα ιταλικά και τα αυστριακά είχαν την φιλοσοφία που έχουν σε συνδυασμό με αξιοποστία και οικονομία σε κτήση και χρήση, θα το είχαν κλείσει το μαγαζί και θα καλλιεργούσαν bamboo στην Φουκοσίμα...

  12. #237
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Με γενικη συγκριση χανεται η ουσια...το να λεμε για xt και lc4 ατοπο.
    Αλλες λογικες κ χρησεις. Αλλα πραγματα το ενα αλλα το αλλο...
    Τωρα ομως καποιος θα πρεπει να διαλεξει τι τον βολευει για να κανει κ απο τα δυο.
    Αν δεν εχει λεφτα παει στην safe επιλογη και ας μην κανει το ενα σκελος τοσο καλα...αλλα θα τα κανει κ τα δυο.
    Αλλα αλλο πραγμα ειναι να μην σκεφτεσαι καθολου (πιθανες βλαβες)οταν καβαλας κ πας ενα ταξιδι μακρινο(μεσα, εξω) παρα μονο βενζινες!
    Ride(s) the wind of change...

  13. #238
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    η πλακα ειναι οτι δεν εχετε καταλαβει οτι ειναι αλλο πραγμα να φαινονται ωραια στα brochures και τις βιτρινες και αλλο να τα βγαζεις στον δρομο και να γραφεις χλμ...πολλα χλμ μαζι τους...

    για πειτε μου ρε σεις ποσα ducati ζουνε και κυκλοφορουν απο την δεκαετια του 90...cb και gsxr πολλα παντως...
    για πειτε μου, ποσοι δουκες πρωτης και δευτερης γενιας κυκλοφορουν ακομα? πετυχαινετε στον δρομο κανενα? ΧΤ πολλα ομως ετσι...??


    για σκεφτειτε τωρα, ποσα 18χρονα εμαθαν σε ιταλικο μηχανακι σε σχολη οδηγων και ποσα εμαθαν σε ιαπωνικο...(για μεγαλο διπλωμα λεμε...μην μου πειτε βεσπες διχρονες 200αρες)...


    ποσοι κ@υλωμενοι πιτσιρικαδες πειραξαν ιαπωνικο και ποσοι ιταλοαυστριακο? ποσα απ'αυτα εζησαν?

    που ειναι τα αυστριακα εντουρο της δεκαετιας του 80? ποσα XRακια 250 κυκλοφορουν ακομα, ξερετε?

    για δειτε λιγο και μεταπωλητικες αξιες...


    οτι και να λετε, κ@υλερα μπορει να ειναι τα ευρωπαϊκα..αλλα ειναι μονο για σαλονι...
    για χλμ ΔΕΝ ειναι...

    εκτος αν εννοειται χλμ τα 20 και τα 30 χιλιαδες...

    ειπαμε, αν εχετε λεφτα αλλαζει το πραγμα...αλλαζεις ανα 3ετια και ξενοιαζεις...παιρνεις και husaberg fs650...ή sxv550...

    το θεμα ειναι ομως οτι το 95% ΔΕΝ εχει λεφτα πλεον..και μαντεψτε τι? ουτε οι τραπεζες δινουν δανεια μονο με την επιδειξη ταυτοτητας...
    μαντεψτε τι οδηγουν λοιπον οι περισσοτεροι και τι θα κυκλοφορει στους δρομους την επομενη δεκαετια...

    και ελατε μετα να ξαναμιλησουμε για κ@υλερα μηχανακια...
    ωραιο το παραμυθι αλλα θελουμε και εναν δρακο...
    ρε Σταύρακα σχεδόν όλα όσα τζαπάν μηχανάκια αναφέρεις είναι ΨΩΦΙΜΙΑ, πρέπει να είσαι ηλίθιος για να σπάσεις μοτέρ

    θες ευρωπαϊκά μηχανάκια που κυκλοφορούν 30-40 χρόνια συνεχόμενα; πάρε τις κατακρεουργιμένες μπεεμβε που τις έχουν
    κάνει τρίκυκλα παλιατζίδικα και όλες τις βέσπες που ανάθεμα κι αν υπάρχουν 10 τετραγωνικά εκατοστά χωρίς σαπίλα.

    ξέρεις γιατί έχουν επιζήσει; γιατί είναι ΨΩΦΙΜΙΑ.

  14. #239
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Συγκρίνει ένα υπερκυβισμενο παπί, με ένα μονοκυλινδρο τούμπανο;
    Συγκρίνει ένα τσιπικο σε αναρτήσεις και φρένα, με ένα μηχανάκι που όσο είχαν τα φρένα και οι αναρτήσεις του, είχε όλο το Japan?
    Συγκρίνει ένα άψογο σε κράτημα μηχανάκι, με ένα...που χορεύει τσάμικο στις ευθείες και στροφές;
    Με ένα μηχανάκι, που σε μια έκδοση του 90, χρησιμοποίησε την εξάτμιση(!) ως μέρος του σκελετού;

    Και αυτό το βγάζει καλύτερο;;;λολ ρε σεις


    Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και ίσως να ήταν σωστό αν μιλάγαμε για ίδιου κόστους μηχανάκια.. Συν το ότι αυτό

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    για σκεφτειτε τωρα, ποσα 18χρονα εμαθαν σε ιταλικο μηχανακι σε σχολη οδηγων και ποσα εμαθαν σε ιαπωνικο...(για μεγαλο διπλωμα λεμε...μην μου πειτε βεσπες διχρονες 200αρες)...


    ποσοι κ@υλωμενοι πιτσιρικαδες πειραξαν ιαπωνικο και ποσοι ιταλοαυστριακο? ποσα απ'αυτα εζησαν?


    οτι και να λετε, κ@υλερα μπορει να ειναι τα ευρωπαϊκα..αλλα ειναι μονο για σαλονι...
    για χλμ ΔΕΝ ειναι...

    εκτος αν εννοειται χλμ τα 20 και τα 30 χιλιαδες...

    ειπαμε, αν εχετε λεφτα αλλαζει το πραγμα...αλλαζεις ανα 3ετια και ξενοιαζεις...παιρνεις και husaberg fs650...ή sxv550...

    το θεμα ειναι ομως οτι το 95% ΔΕΝ εχει λεφτα πλεον..και μαντεψτε τι? ουτε οι τραπεζες δινουν δανεια μονο με την επιδειξη ταυτοτητας...
    μαντεψτε τι οδηγουν λοιπον οι περισσοτεροι και τι θα κυκλοφορει στους δρομους την επομενη δεκαετια...
    είναι η πραγματικότητα... Και δεν το λέω ειρωνικά!

    Όσο για τη λαμπάδα.. νομίζω ότι οι Ευρωπαίοι πρέπει να την ανάβουν , γιατί απ' αυτούς που θα πάρουν τα ΧΤ , ένα 20% θα φτάσει το μηχανάκι στα όρια και θα αναζητήσει το "φτιαγμένο" ευρωπαϊκό (με αντίστοιχη επιβάρυνση).

    No offence..

  15. #240
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από slzr Προβολή μηνύματος
    Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και ίσως να ήταν σωστό αν μιλάγαμε για ίδιου κόστους μηχανάκια.. Συν το ότι αυτό



    είναι η πραγματικότητα... Και δεν το λέω ειρωνικά!

    Όσο για τη λαμπάδα.. νομίζω ότι οι Ευρωπαίοι πρέπει να την ανάβουν , γιατί απ' αυτούς που θα πάρουν τα ΧΤ , ένα 20% θα φτάσει το μηχανάκι στα όρια και θα αναζητήσει το "φτιαγμένο" ευρωπαϊκό (με αντίστοιχη επιβάρυνση).

    No offence..

    Πίστεψε με, ο ίδιος οδηγός σε ένα XT και σε ένα LC4 640, θα πάει πολύ πιο γρήγορα με το δεύτερο όποιο και αν είναι το level του και δεν μιλάω μόνο στην ευθεία. Πρόσφατα είχα στην διάθεση μου ένα KTM και κυκλοφόρησα 2-3 μέρες με αυτό. Όταν το άφησα και ανέβηκα στο V-Strom, στην πρώτη στροφή πήγα ευθεία... ξέχασα να μπω σε mode "καράβι" βλέπεις...

Παρόμοια θέματα

  1. KTM vs Husaber vs Husky vs Japan
    από yiannis172 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2014, 05:46
  2. Japan Vs Japan Vs Japan Vs Japan
    από menos στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2012, 15:59
  3. JAPAN Vs. EUROPE
    από super_toto στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 3051
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 11:44
  4. Japan Vs Europe (UK)
    από motaba στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2006, 17:23
  5. Gia alli mia fora italy vs japan
    από 620 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2006, 15:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF