Σελίδα 2 από 12 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 174

Θέμα: TD Αντί Ducati Weekend Πιστα Σερρων 18-20 Ιουνιου 2016

  1. #16
    Τρελή ξενέρα.
    Απ΄ότι είπαν, δεν υπήρχαν συμμετοχές, ακυρώθηκαν πολλές μπλά μπλα μπλα.

    Όλα κανονισμένα, μηχανάκι, λάστιχα, service, τα κέρατα μου τα τράγια...και ακυρώνεται. &*^%$$^&**(&^$$#@@#$%
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Τρελή ξενέρα.
    Απ΄ότι είπαν, δεν υπήρχαν συμμετοχές, ακυρώθηκαν πολλές μπλά μπλα μπλα.

    Όλα κανονισμένα, μηχανάκι, λάστιχα, service, τα κέρατα μου τα τράγια...και ακυρώνεται. &*^%$$^&**(&^$$#@@#$%


    μια απο τα ιδια...

    εν τω μεταξυ, δεν ξερω αν εχει κατι αλλο αντιστοιχο στον οριζοντα...

  3. #18
    Κανονίστε να πάτε αφού τα έχετε όλα κανονισμένα! Φρι πράκτις κιετσ' .
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Κανονίστε να πάτε αφού τα έχετε όλα κανονισμένα! Φρι πράκτις κιετσ' .
    Πήρα ένα τηλέφωνο, επίσημη ακύρωση δεν έχει γίνει μεν, αλλά εφόσον γίνει η πίστα θα είναι ανοιχτή για ελεύθερη προπόνηση.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Πήρα ένα τηλέφωνο, επίσημη ακύρωση δεν έχει γίνει μεν, αλλά εφόσον γίνει η πίστα θα είναι ανοιχτή για ελεύθερη προπόνηση.


    δλδ το μονο που μενει ειναι το ξενοδοχειο?

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δλδ το μονο που μενει ειναι το ξενοδοχειο?
    Και μποξ να κλείσετε,όσο περισσότεροι τόσο φθηνότερα
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #22
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Πήρα ένα τηλέφωνο, επίσημη ακύρωση δεν έχει γίνει μεν, αλλά εφόσον γίνει η πίστα θα είναι ανοιχτή για ελεύθερη προπόνηση.
    Ποιον πήρες; Εφόσον δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση ακύρωσης, δεν ακυρώνεται κάτι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ποιον πήρες; Εφόσον δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση ακύρωσης, δεν ακυρώνεται κάτι.
    Μίλησα με κάποια κυρία στην πίστα.
    Τα περί ακύρωσης τα ξέρω από 1ο χέρι μιας και με πήρε η ΙΑ να στείλω τον λογαριασμό μου προκειμένου να μου επιστρέψουν τα χρήματα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δλδ το μονο που μενει ειναι το ξενοδοχειο?
    Ουσιαστικά, ναι.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  9. #24
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Ελπίδα resort, 53 ευρώ το μονόκλινο ειδική τιμή για όσους πηγαίνουν για πίστα...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Ελπίδα resort, 53 ευρώ το μονόκλινο ειδική τιμή για όσους πηγαίνουν για πίστα...
    H ελπίδα πεθαίνει τελευταία ,δείτε πάντως πρόβλεψη καιρού πριν ανηφορίσετε...

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Ελπίδα resort, 53 ευρώ το μονόκλινο ειδική τιμή για όσους πηγαίνουν για πίστα...

    εγω το ψηνω...

  12. #27
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/05/2013
    Μηνύματα
    34
    :a31: δεν εχω λογια.......................

    αντε καντε καμια μπας και παμε μονοι μας και που ξες .............μπορει να περασουμε και καλυτερα

  13. #28
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Λιγο πολυ ολοι καναμε τα ιδια, service λαστιχα κλπ. τα χοντρα εξοδα εγιναν, εγω θα ανεβω οτι και να γινει γιατι του Σεπτεμβριου ειναι μακρια και εχω ψυχολογικα και ξεματιασματα να λυσω! Και μεταξυ μας 3ημερο ειναι ευκαιρια για ξεκουραση κ διακοπες. Αν βρεχει θα λυσαξω στην πισινα στο μασαζ στο σπα στο φαγητο και στις ποταρες.
    Απο εκει και περα, το να αναλαβει η κοσμοκαρ να φαει στο γκωλο 14-15 χιλιαρικα για καμια βαρια 40αρια ατομα, τετοια εποχη το βρισκω οχι μαλακια αλλα εκτος τοπου και χρονου, μαλλον ειστε βαρια νυχτωμενοι μερικοι, εδω δεν καλυπτουν σε εγγυηση καινουργια αυτοκινητα με το περιφημο DSG και τους φανταστικους κινητηρες 1.4 που καινε λαδια θα κανουν τσαμπα trackday ? Αυτα μονο ο Χαλαρης για μερικους βλακες σαν κ εμενα για να μην γκρινιαξω μετα σαν ελληναρας..... τεσπα οποιος ανεβει να σφυριξει μπας κ γλυτωσουμε τιποτα απο κανα μποξ :P

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ωραια...

    αφου υπαρχει η σκεψη απο πολλους να πανε λογω των προετοιμασιων και των εξοδων που εχουν κανει...
    αλλα κυριως λογω του προγραμματισμου απο δουλειες, υποχρεωσεις, κλπ...

    προτεινω να γινει αυτο το thread αφορμη και να πουμε τις προθεσεις μας και να ανεβουμε σαν moto.gr παρεακι...
    ΠΡΟΣΟΧΗ!! δεν λεω να κανονισει το moto.gr σαν forum την οποια διοργανωση..


    απλα σαν κ@υλωμενοι track lovers, ας δηλωσουμε την συμμετοχη μας για να δουμε ποσοι τελικα ειμαστε ψημενοι και ζεστοι...
    και να παμε στο elpida resort να διεκδικησουμε λιγο καλυτερες τιμες στα δωματια..σαν γκρουπ...
    και αντιστοιχως να ενημερωσουμε την πιστα (που δεν νομιζω να γινεται κατι με τιμες), οτι ειμαστε διατεθειμενοι να ανεβουμε Χ ατομα τις συγκεκριμενες μερες εφ'οσον υπαρχει ανοιχτη προσελευση...

    για παμε:

    1. devil's animal

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από R-1nas Προβολή μηνύματος
    Λιγο πολυ ολοι καναμε τα ιδια, service λαστιχα κλπ. τα χοντρα εξοδα εγιναν, εγω θα ανεβω οτι και να γινει γιατι του Σεπτεμβριου ειναι μακρια και εχω ψυχολογικα και ξεματιασματα να λυσω! Και μεταξυ μας 3ημερο ειναι ευκαιρια για ξεκουραση κ διακοπες. Αν βρεχει θα λυσαξω στην πισινα στο μασαζ στο σπα στο φαγητο και στις ποταρες.
    Απο εκει και περα, το να αναλαβει η κοσμοκαρ να φαει στο γκωλο 14-15 χιλιαρικα για καμια βαρια 40αρια ατομα, τετοια εποχη το βρισκω οχι μαλακια αλλα εκτος τοπου και χρονου, μαλλον ειστε βαρια νυχτωμενοι μερικοι, εδω δεν καλυπτουν σε εγγυηση καινουργια αυτοκινητα με το περιφημο DSG και τους φανταστικους κινητηρες 1.4 που καινε λαδια θα κανουν τσαμπα trackday ? Αυτα μονο ο Χαλαρης για μερικους βλακες σαν κ εμενα για να μην γκρινιαξω μετα σαν ελληναρας..... τεσπα οποιος ανεβει να σφυριξει μπας κ γλυτωσουμε τιποτα απο κανα μποξ :P
    Την εγγύηση δεν στην καλύπτει ΑΦΟΥ σου έχει πάρει τα φράγκα Μιχάλη. Όχι πριν.
    Δεν ξέρω τι πόσο θα έτρωγε, και αν θα έτρωγε. Υποθέτω όμως πως μια καταχώρηση σε κυριακάτικη εφημερίδα, δεν είναι φθηνή. Marketing tool είναι το ducati weekend, όχι επαγγελματική απασχόληση όπως στους υπόλοιπους. Και το καλό ή κακό marketing φαίνεται σε δεύτερο χρόνο...

    Όπως πιθανόν να συμβεί του χρόνου, αν συμπεσουν χρονικά ducati we, χαλαρης/team65/extreme trackdays κλπ.

    Εσύ που θα δηλώσεις; γιατί εγώ ξέρω που ΔΕΝ θα δηλώσω.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΙΣΤΑ ΣΕΡΡΩΝ
    από AXL954 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2006, 14:37
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2005, 07:10
  3. ducati weekend
    από idi στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2005, 17:09
  4. Ducati weekend!
    από GTZ750 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2005, 09:14
  5. Πιστα Σερρων Σαββατοκυριακο.....(7-8 Μαιου)
    από gmakris στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 15:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF