Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Χαθηκε κοριτσάκι στο σχιστο κερατσινιου

  1. #1

    Χαθηκε κοριτσάκι στο σχιστο κερατσινιου

    Όπως λέει ο τίτλος
    Παρακαλώ πολύ για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήστε στο 6976695463

    Το κοριτσάκι λέγεται Μαρια

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB_IMG_1462120803979.jpg 
Προβολές:	445 
Μέγεθος:	56,6 KB 
ID:	357812
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  2. #2
    Επιβεβαιώνω, είναι αλήθεια, πρόκειται για οικογένεια κοντινή στους κουμπάρους μου.

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Αν μη τι άλλο παιζει και απο χτες στο silver alert συνέχεια.
    Εύχομαι να βρεθεί

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Για ενα πραγμα που μπορω να ευχηθω ,ειναι να βρεθει το πλασματακι και να ειναι καλα.

  5. #5
    Νέο προς Παλιό μέλος Το avatar του/της georgemark
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    119
    Βρέθηκε,το είπαν πριν λίγο με έκτακτο

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    να και μια καλη ειδηση.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παλι καλα!!!

  8. #8
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    http://www.bloko.gr/2016/05/blog-post_49.html?m=1

    Αυτά γράφουν για την ώρα

  9. #9
    Παιδιά το κοριτσάκι βρέθηκε το επιβεβαιωνω και εγώ,μιας που έκανα εγώ το θρεντ.φιλος μίλησε με το πατέρα του κοριτσιού και μας είπε ότι είναι καλά....
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  10. #10
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    http://www.bloko.gr/2016/05/blog-post_49.html?m=1

    Αυτά γράφουν για την ώρα

    ...Βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας στην περιοχή του Χαϊδαρίου ή της Ελευσίνας -δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί, φέρεται να είχε πέσει θύμα απαγωγής, πιθανότατα θορυβήθηκε από την έκταση και την δημοσιότητα που πήρε το θέμα, η πεμπτουσία της "υπεύθυνης ενημέρωσης" και της άκρατης εικοτολογίας. Για το θέμα είχα άγνοια καθώς είχα 2 μέρες άνευ τηλεόρασης ή ίντερνετ και το άκουσα σήμερα στις 2 στο MEGA... Εννοείται πως είχαν βγάλει το συμπέρασμα πως το παιδάκι είχε απαχθεί από αγνώστους, σε κάποια στιγμή ρωτάει ο παρουσιαστής τον ρεπόρτερ σε πόση απόσταση βρέθηκε από το σημείο που είχε χαθεί και η αποστομωτική απάντηση: "1,5 χιλιόμετρο, αποκλείεται ένα παιδάκι 4 ετών να διανύσει μόνο του μια τόσο μεγάλη απόσταση, καταλαβαίνεις λοιπόν ότι είναι καθαρή απαγωγή". Ντόϊνγκ!!!!!!! Αλλού διάβασα πως το παιδάκι απάντησε ότι ακολούθησε και κυνήγησε κάποια σκυλάκια και χάθηκε, στο 99,9% των ΜΜΕ η ετυμηγορία είναι απαγωγή που είναι πιασάρικο και τρομολαγνικό. Η ουσία είναι πως βρέθηκε το κοριτσάκι κι όλα καλά!!!

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    αυτα τα κολοκάναλα ότι να ναι γράφουν.

    Κλασσική ελληνική ιστορία: Οι γονεις παρατανε το παιδι στα παππούδια για να "γλεντησουν". Τα παπούδια με το ένα πόδι στον τάφο, ξεχνανε το παιδι.
    Το παιδι έκοβε βόλτες στα χωράφια όλο το βράδυ. Τελικά το πρωι βγήκε στο δρόμο και το είδε κάποιος.

    Κλασσική ελληνική ιστορία νουμερο 2: "Γκ@βλάρας" 72 ετών έχει μαζέψει 8 ροτβάιλερ στην αυλή σε περιφραγμένο χώρο χωρις λουκετα. Έχοντας τον νου στο "πασχαλινό γλέντι" η μαμα και ο γκ@βλάρας ξεχνάνε το παιδάκι, το παιδάκι παει και ανοιγει την περιφραξη με τα σκυλια και να τα αποτελέσματα.
    "Α τα κολόσκυλα!!! καταραμένοι φιλόζωοι!!!"

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Ενα χερι ξυλο το θελουν πρωτα πρωτα οι γονεις.Ενας ξαδελφος ελεγε πριν χρονια μεταξυ σοβαρου και αστειου:τι;θελεις να κανεις παιδια;ΠΡΩΤΑ να κανετε και οι δυο ενα εγκεφαλογραφημα να δουμε αν ειστε ικανοι.
    Τωρα οσο για το τραγικο συμβαν με τα ροτβαιλερ:Πολυ μοδα εχει πεσει με το να εχεις σκυλο τα τελευταια χρονια.Ολοι οι σαλεμενοι ποιος ξερει τι νομιζουν οτι σημαινει το να εχεις σκυλο.Και φυσικα δεν φταιει ο σκυλος για το τι θα ακολουθησει.Παλια ελεγαν για εμας τους μηχανοβιους:οσο πιο πολλα κυβικα καβαλας ,τοσο μικροτερη την εχεις.Νομιζω οτι ταιριαζει περισσοτερο σε πολλους ιδιοκτητες σκυλων.Λυπαμαι για το παιδακι.

Παρόμοια θέματα

  1. Παιδες ερωτηση για κάγκελα στο transalp
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 09:20
  2. ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ στο YARD..(24/12/2003)
    από ireneepi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2004, 15:50
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 10:53
  4. 7 Χρονια Στο Θιβετ!!!
    από Adventure-R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 10:26
  5. Χαμος στο wild thing!!!!!!!!!!!!!!!!!
    από BIKENEST στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 13:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF