Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 90

Θέμα: Επικίνδυνοι δρόμοι

  1. #76
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manianisg Προβολή μηνύματος
    χθεσινο περασμα Καζας με ψιλοβροχο...
    τρομος!! ταχυτητες χελωνας κ παλι ΔΕΝ...σταμαγες πουθενα
    πατιναζ κυριολεκτικο...!!
    Επίσης εχθες κατά τις τέσσερις, στα "S" πριν τις Ερυθρές ... αγροτικό κατεβαίνει, πλακωνεται στα φρένα , γλιστρα, φερνει δύο σβούρες και καρφώνεται στον κακομοίρη που ανέβαινε από το αντίθετο ρεύμα
    Στο Καραούλι, αλλο Ι.Χ. επίσης γλίστρησε στο κατέβασμα προς Οινόη, και έπεσε στην απέναντι μπάρα, στο αντίθετο ρεύμα. Πέρασα με διαφορα λίγων λεπτών
    Δύο τροχαία σε δέκα χλμ! Και στην υποψία βροχής, δεν τον ξαναπερναω με την καμία!
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  2. #77
    ΛΟΛ. Όταν τα λέω για τις πρωινές υγρασίες στον αυτόν δρόμο είμαι υπεβολικός...

  3. #78
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.129
    Γλίστρημα στο καραούλι στο συγκεκριμένο σημείο στα S στο κατέβασμα έφαγα και εγώ το γράφω πιο πίσω. Ευτυχώς δεν έπεσα. Ήταν 12: το μεσημέρι τέλη Ιουνίου φέτος. Κανονικό πατινάζ.

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 24/12/2016 στις 17:24.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  5. #80
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.129
    Στέλιο το λινκ που έβαλες δεν οδηγεί πουθενά..

  6. #81
    Γιατί ο ΣΤΈΛΙΟΣ ΤΈΡΙ από λινκ δεν πολυξέρει.

    Το σωστό λοιπόν.... http://www.carzine.gr/ta-pio-epikind...s-tis-athinas/

  7. #82
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Προς τους εκδράμοντες προς Βίλια, Θήβα κλπ προσοχή σε αυτό το σημείο.
    Χώματα στο ρεύμα προς Θήβα και στην αριστερή του αντίθετου ρεύματος.
    Είναι πάνω στα φρένα για τους «καταδρομείς» του σουκού.
    Έφυγε ένα φορτηγό με κωλόχαρτα και από μη διασταυρωμένες πληροφορίες μάλλον την έκανε ο οδηγός.
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  8. #83
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Προς τους εκδράμοντες προς Βίλια, Θήβα κλπ προσοχή σε αυτό το σημείο.
    Χώματα στο ρεύμα προς Θήβα και στην αριστερή του αντίθετου ρεύματος.
    Είναι πάνω στα φρένα για τους «καταδρομείς» του σουκού.
    Έφυγε ένα φορτηγό με κωλόχαρτα και από μη διασταυρωμένες πληροφορίες μάλλον την έκανε ο οδηγός.
    Το τραγικό απ' ότι έμαθα, είναι ότι ο κόσμος έτρεχε να πάρει τα κωλοχαρτα από τα χωράφια.

    Off topic on

    Κώστα σβήσε κανά εισερχόμενο γιατί δεν μπορείς να λάβεις μηνύματα. Και σήκωσε και το τηλέφωνο
    Συγγνώμη για το άσχετο επί του θέματος.

    Off topic off
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    μου δονεται η δυνατοτητα να σας υπενθυμισω με δεδομενο αυτο το ατυχο γεγονος οτι η διασταυρωση β.σοφιας και αλεξανδρας, ιδιαιτετα με τροχονομους, μπορει να γινει πολυ επικινδυνη και να προσεχουμε..

    πριν ενα χρονο, βραδυ μια ηλιθια τροχονομος εδωσε το σημα να φυγουμε χωρις να ελεγξει αν την ειδαν οι οδηγοι σε ολη την διασταυρωση..

    αποτλεσμα εφθγα πρωτος και με δυναμη απο την φιλιππιδου, η τροχονομος να καθεται στη θεση της και ο καυλωμενος πιτσιρικας να ερχεται με 150 απο την κηφησιας χωρις να εχει παρει χαμπαρι, χαρις στα φρενα του μαμουθ απλα περασε ξυστα απο τη ροδα μου με ολους τους οδηγους φρικαρισμενους πισω μου να φωναζουν απο αυτο που εβλεπαν...

    περιττο να πω οτι το βλημα το γκομενακι κοιτουσε απραγη, ενω ο πιτσιρικας περασε σιφουνας ξυστα μου αλλα και δεν καταλαβε λογω του σκοταδιου τιποτα και συνεχισε ακαθεκτος..

    ειναι δρομος καρμανιολα..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  10. #85
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Ο τροχονόμος δεν θα περιμένει απο τον καθένα να τον ρωτήσει αν τον είδε ,αν σταμάτησε κλπ.
    Εξ ορισμού ο τροχονόμος αναιρεί φανάρια και σήματα.
    Τουλάχιστον οποίος έχει βγάλει δίπλωμα το λέει ξεκάθαρα .

  11. #86
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Ο τροχονόμος δεν θα περιμένει απο τον καθένα να τον ρωτήσει αν τον είδε ,αν σταμάτησε κλπ.
    Εξ ορισμού ο τροχονόμος αναιρεί φανάρια και σήματα.
    Τουλάχιστον οποίος έχει βγάλει δίπλωμα το λέει ξεκάθαρα .
    ΑΚΡΙΒΟΣ. και αν θυμαμε καλα οι δεξια του αριστερα του Περνανε και οι μπρος πισο του Σταματανε.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    μου δονεται η δυνατοτητα να σας υπενθυμισω με δεδομενο αυτο το ατυχο γεγονος οτι η διασταυρωση β.σοφιας και αλεξανδρας, ιδιαιτετα με τροχονομους, μπορει να γινει πολυ επικινδυνη και να προσεχουμε..

    πριν ενα χρονο, βραδυ μια ηλιθια τροχονομος εδωσε το σημα να φυγουμε χωρις να ελεγξει αν την ειδαν οι οδηγοι σε ολη την διασταυρωση..

    αποτλεσμα εφθγα πρωτος και με δυναμη απο την φιλιππιδου, η τροχονομος να καθεται στη θεση της και ο καυλωμενος πιτσιρικας να ερχεται με 150 απο την κηφησιας χωρις να εχει παρει χαμπαρι, χαρις στα φρενα του μαμουθ απλα περασε ξυστα απο τη ροδα μου με ολους τους οδηγους φρικαρισμενους πισω μου να φωναζουν απο αυτο που εβλεπαν...

    περιττο να πω οτι το βλημα το γκομενακι κοιτουσε απραγη, ενω ο πιτσιρικας περασε σιφουνας ξυστα μου αλλα και δεν καταλαβε λογω του σκοταδιου τιποτα και συνεχισε ακαθεκτος..

    ειναι δρομος καρμανιολα..
    εγώ βλέπω ένα που έσκασε να περιμένει το τροχονόμο και έφυγε γαμιώντας και έναν άλλο που πήγαινε ήδη γαμιώντας

    και κατά τα άλλα μας φταίει η αστυνομία και ο δρόμος. μάλιστα.

  13. #88
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    μου δονεται η δυνατοτητα να σας υπενθυμισω με δεδομενο αυτο το ατυχο γεγονος οτι η διασταυρωση β.σοφιας και αλεξανδρας, ιδιαιτετα με τροχονομους, μπορει να γινει πολυ επικινδυνη και να προσεχουμε..

    πριν ενα χρονο, βραδυ μια ηλιθια τροχονομος εδωσε το σημα να φυγουμε χωρις να ελεγξει αν την ειδαν οι οδηγοι σε ολη την διασταυρωση..

    αποτλεσμα εφθγα πρωτος και με δυναμη απο την φιλιππιδου, η τροχονομος να καθεται στη θεση της και ο καυλωμενος πιτσιρικας να ερχεται με 150 απο την κηφησιας χωρις να εχει παρει χαμπαρι, χαρις στα φρενα του μαμουθ απλα περασε ξυστα απο τη ροδα μου με ολους τους οδηγους φρικαρισμενους πισω μου να φωναζουν απο αυτο που εβλεπαν...

    περιττο να πω οτι το βλημα το γκομενακι κοιτουσε απραγη, ενω ο πιτσιρικας περασε σιφουνας ξυστα μου αλλα και δεν καταλαβε λογω του σκοταδιου τιποτα και συνεχισε ακαθεκτος..

    ειναι δρομος καρμανιολα..

    1. Ο δρόμος λέγεται Φειδιππίδου
    2. Ο δρόμος είναι καρμανιόλα και το γκομενάκι βλήμα και εσύ είσαι ο γαμ@ω; Σιγά μην έπρεπε να ξέρει και την εναέρια κυκλοφορία. Για πρόσεχε λίγο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #89
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    μου δονεται η δυνατοτητα να σας υπενθυμισω με δεδομενο αυτο το ατυχο γεγονος οτι η διασταυρωση β.σοφιας και αλεξανδρας, ιδιαιτετα με τροχονομους, μπορει να γινει πολυ επικινδυνη και να προσεχουμε..

    πριν ενα χρονο, βραδυ μια ηλιθια τροχονομος εδωσε το σημα να φυγουμε χωρις να ελεγξει αν την ειδαν οι οδηγοι σε ολη την διασταυρωση..

    αποτλεσμα εφθγα πρωτος και με δυναμη απο την φιλιππιδου, η τροχονομος να καθεται στη θεση της και ο καυλωμενος πιτσιρικας να ερχεται με 150 απο την κηφησιας χωρις να εχει παρει χαμπαρι, χαρις στα φρενα του μαμουθ απλα περασε ξυστα απο τη ροδα μου με ολους τους οδηγους φρικαρισμενους πισω μου να φωναζουν απο αυτο που εβλεπαν...

    περιττο να πω οτι το βλημα το γκομενακι κοιτουσε απραγη, ενω ο πιτσιρικας περασε σιφουνας ξυστα μου αλλα και δεν καταλαβε λογω του σκοταδιου τιποτα και συνεχισε ακαθεκτος..

    ειναι δρομος καρμανιολα..
    Παρτο αλλιώς!!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    1. Ο δρόμος λέγεται Φειδιππίδου
    2. Ο δρόμος είναι καρμανιόλα και το γκομενάκι βλήμα και εσύ είσαι ο γαμ@ω; Σιγά μην έπρεπε να ξέρει και την εναέρια κυκλοφορία. Για πρόσεχε λίγο.
    Αυτό λες, ή σήμερα που μάθαμε τον υπερθετικό του "ιδιαίτερα" ...
    Τελευταία τροποποίηση από buckley; 11/05/2017 στις 15:45.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. "Δρομοι της Πολης" 20_10_2005
    από life_dab στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 121
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2007, 11:26
  2. ΩΡΑΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ!!!!
    από argpap στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2005, 11:33
  3. Keith Code και ελληνικοι δρόμοι
    από Alex_Under στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2005, 08:37
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2004, 00:44
  5. Αθηναικοί Δρόμοι!! (Παναγίίίία μου!!!!)
    από petridist στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 12:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF