Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Συνεργείο kawasaki θεσσαλονίκη!

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2016
    Μηνύματα
    2

    Question Συνεργείο kawasaki θεσσαλονίκη!

    Καλησπέρα!! Είμαι νέος αναβάτης και νέος στο φόρουμ.
    Πριν 3 μήνες αγόρασα το πρώτο μου μηχανάκι, ένα νίντζα 250.

    Δεν έχω ιδέα από μηχανές, όποτε θα ήθελα την βοήθειά σας!

    Εχθές πήγα να αλλάξω λάδια και ο μάστορας μου είπε ότι θα πρέπει να αλλάξω τεντωτήρα καδένα. Μου είπε για 250 ευρώ και πόνεσε η καρδιά μου.
    Έβαλε μία πετσέτα στην εξάτμιση όσο δούλευε στο ρελαντί και ακουγόταν ένας ήχος από το μοτέρ.
    Η αλήθεια είναι ότι και εγώ διέκρινα έναν ήχο κάθε φορά που ανοίγω το γκάζι, ειδικά όταν περνάω τα 60 χλμ.
    Το μηχανάκι έχει 34.000 χλμ!

    Εν πάση περίπτωση, επειδή είμαι άσχετος, θα ήθελα να μου πείτε εάν το ποσό είναι λογικό και εάν έχετε να μου προτείνετε κάποιο έμπιστο συνεργείο στη Θεσσαλονίκη , καθώς πλησιάζει και ο καιρός για σέρβις!!

    όλα τα pm δεκτά!

    Ευχαριστώ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motoexelixis
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    258
    καδενα σ αυτα τα χιλιομετρα; τεντοτηρα ισως...
    Καρτερ ημων το εν της μηχανης,αγιασθητω το βολαν σου,ελθετω η μπαταρια σου,γεμισθητωτο ρεζερβουαρ σου,ως εν λιπαντικον και επι της μηχανης,το στροφαλον ημων τον επιουσιον,σωσε ημην σημερον και αφες ημηναπο τα μικροπροβληματα των ηλεκτρικων,ως και ημεις αφιωμεν τις βαλβιδες ημων,στων αντιπροσωπων και τωνμηχανικων,αλλα ρησε ημας απο τα ιμιτασιον,
    AVIN

  3. #3
    Απομονω-μέλος
    Εγγραφή
    10/03/2005
    Μηνύματα
    194
    Αν θες σου στέλνω το τηλ του μηχανικού μου σε π.μ. για να κανονίσετε να το δει.
    Δεν έχω τις γνώσεις για να τον κρίνω απόλυτα ως μηχανικό, αλλά εγγυημένα είναι πολύ τίμιο παιδί και κανένα από τα μηχανάκια μου την τελευταία δεκαετία, που ασχολείται αποκλειστικά αυτός, δεν έχει το παραμικρό.
    Άμα σου μέλλει να πνιγείς, ποτέ σου δεν πεθαίνεις... (by Amrk)

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2016
    Μηνύματα
    2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από wthanasis Προβολή μηνύματος
    Αν θες σου στέλνω το τηλ του μηχανικού μου σε π.μ. για να κανονίσετε να το δει.
    Δεν έχω τις γνώσεις για να τον κρίνω απόλυτα ως μηχανικό, αλλά εγγυημένα είναι πολύ τίμιο παιδί και κανένα από τα μηχανάκια μου την τελευταία δεκαετία, που ασχολείται αποκλειστικά αυτός, δεν έχει το παραμικρό.
    Ναι φιλαρακι στειλε!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Καλησπέρα παιδιά!! Γνωρίζουμε κανά συνεργείο στη Θεσσαλονίκη που να πιάνει μηχανάκια και λίγο πιο παλιά (zzr 600 του 98 είναι το δικό μου) για γενικό σέρβις, συμμάζεμα και ένα θέμα με τα νερά / θερμοκρασίες που έχω;; Ένας moto work που είναι στη γειτονιά μου (Μαρτίου) και θα με βόλευε καλός είναι έχετε ακούσει κάτι;;

Παρόμοια θέματα

  1. Συνεργείο για ρύθμιση carb jet kit στη Θεσσαλονίκη.
    από bros_pgm στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2008, 19:08
  2. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 12:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF