Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 93

Θέμα: Έχει προσπαθήσει κάποιος να σας ρίξει; Ποιά ήταν η αντίδρασή σας;

  1. #16
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Γιώργο καθημερινά ειμαι καβάλα κανα εξάωρο.Αστο να πάει.Μην ασχολείσαι και κοίτα να γίνεις χειρότερος-αναίσθητος ωστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.Μόλις φτάσεις στο επίπεδο fuck you τότε θα είσαι μια χαρά.
    Τολάρα πολύ μου άρεσε το βίδεο απλά όλη μου τη ζωή μέχρι τώρα και λογικά μέχρι τα τελευταία μου δε θα βρεθώ σε τέτοια θέση απάθειας είτε λόγω αξιών είτε λόγω συγκυριών.
    Επίσης νομίζω οτι αυτό που περιγράφει το βίδεο είναι μάλλον πιο κοντά στη πραγματικότητα του τυπά που πήγε να με ρίξει....και αυτό είναι που με εξοργίζει.

  2. #17
    Το ειχα πριν 10 περιπου χρονια στη Κηφησιας.
    Με χτυπησε 3 φορες στο πισω μερος, προφανως οχι γιατι του αρεσε ο κωλος μου.
    Οταν σταματησαμε, τρεχανε οι κοκες απο την μυτη ακομα.
    Το μονο που εκανα (μαλακιες λεω, 2-3 μπουκετα επεσαν) ηταν να φωναξω ασθενοφορο.
    Αυτοι, την αστυνομια η τεσπα καπως ηρθαν και αυτοι.
    Μαλακιες συμβαινουν.
    Ιδιως σε μια πολη οπου ολοι ειναι πιεσμενοι.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  3. #18
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Εγώ πάλι σε τέτοιες καταστάσεις γίνομαι κακός κι εκδικητικός. Ξέρω δεν είναι το καλύτερο δεν το συμβουλεύω αλλά και δεν μπορώ να το διαχειριστώ. Με την μεγάλη μου κόρη (τότε ήταν 15-16) πηγαίναμε σε αγώνα της με το DR. Στην πηγμένη με κίνηση Κορίνθου ένας βλάκας με φορντ ολοκαίνουριο, μας εμβόλισε 3 φορές από δεξιά χτυπώντας το δεξί πίσω πατητήρι της μηχανής, προσπαθώντας να μπει στο κενό μπροστά μας που όμως δεν χώραγε. Η κόρη μου και στις 3 περιπτώσεις σήκωσε το πόδι της ψηλά να μην της το σπάσει. Τον σταμάτησα λίγο μετά σε φανάρι αφού του έκανα σινιάλο με φώτα κόρνες. Άνοιξε με δύναμη την πόρτα του και μας πέταξε κάτω κι έφυγε παραβιάζοντας το κόκκινο και σχεδόν παρασύρνοντας πεζό.
    Λόγω του παιδιού δεν έδωσα καμία συνέχεια αλλά μέσα μου έβραζα.
    Από τον αριθμό του βρήκα όνομα επώνυμο, κατοικία κι ένα βράδυ που έβρεχε τον κέρασα 2 σακούλες διαλυτικό χρώματος (paint remover), διάτρητες στην οροφή και στο καπό του.

    Για κανα μήνα κυκλοφορούσε ξεφλουδισμένος.
    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 14/05/2016 στις 09:28.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    αφηστε τους πανυβλακες να παθουν αυτα που θα παθουν μόνοι τους. Εχουν σαν στόχο να κάνουν και εσας να φερθείτε σαν πανυβλακες, μη τους κανετε το χατήρι...

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Γιώργης
    Εγγραφή
    29/06/2014
    Μηνύματα
    103
    Έχω βρεθεί στην ίδια κατάσταση και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Το να κοντεύεις να πεθάνεις από υπαιτιότητα άλλου είναι κάτι που δεν χωνεύεται εύκολα. Αλλά να σου πω κάτι; Ούτε το αυτοκίνητό του που "έγινε" καλοκαιρινό τον συμμόρφωσε, ούτε καν τον πείραξε στην τσέπη μιας και αποδείχθηκε πως ο τύπος ήταν λαμαρινάς... Απ' ότι βλέπω και οι σύντροχοι πιο πάνω καταθέτουν πως ούτε το ξύλο έχει αποτέλεσμα. Τζάμπα και τα σίδερα δηλαδή... Μάλλον το πιο σωστό είναι αυτό που είπε ο εφτάτόλης, γίνε αρκετά πιο χοντρόπετσος και μην σε νοιάζει τίποτα. Δεν ΜΠΟΡΕΙΣ να αντιληφθείς πόση βλακεία κυκλοφορεί γύρω μας και πως ξεσπάει ο καθένας με τα προβλήματά του. Αν σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα κέρασε μερικά κατοσταρικάκια βελτιώσεις το αμάξι που είδες αλλά και πάλι μην περιμένεις ότι θα αλλάξει κάτι.
    Όλα είναι δρόμος

  6. #21
    Ειναι παρα πολυ δυσκολο να μην αντιδρασεις ..ΑΛΛΑ εξω κυκλοφορούν τα παντα ... ατομα που θα τραβηξουν μαχαιρι - πιστολι κτλ που δεν δινουν καμια αξια στην ανθρωπινη ζωη
    το καλυτερο κατα εμενα ειναι ηρεμια , αν μπορουμε περνουμε πινακιδες και ενημερωνουμε αστυνομια (μπορει να σωσουμε τον επομενο)

    η βια φερνει βια
    aleaxzafeir

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    πολλα καθικια κυκλοφορουν εκει εξω μαγκες..ειναι ενας στην μπακνανα καθε πρωι στον νεο κοσμο με με αφρικα μαυρη αν θυμαμαι καλα που ειναι τερμα καραγκιοζης και καθε πρωι μανουριασμενος με ολους ειτε μηχανακια ειναι ειτε αυτοκινητα δεν τον νοιαζει επειδη δεν μπορει να παει κομματια αναμεσα απο αυτοκινητα..ελπιζω να φαει τα μουτρα του συντομα και να μεινει νοσοκομειο για πολυ καιρο..τετοια αξιζουν σε τετοιους. θεια δικη κουφαλα!

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    και που ειμαστε ακομα.....εχουν να δουν τα ματακια μας.

  9. #24
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexzafeir Προβολή μηνύματος
    Ειναι παρα πολυ δυσκολο να μην αντιδρασεις ..ΑΛΛΑ εξω κυκλοφορούν τα παντα ... ατομα που θα τραβηξουν μαχαιρι - πιστολι κτλ που δεν δινουν καμια αξια στην ανθρωπινη ζωη
    το καλυτερο κατα εμενα ειναι ηρεμια , αν μπορουμε περνουμε πινακιδες και ενημερωνουμε αστυνομια (μπορει να σωσουμε τον επομενο)

    η βια φερνει βια

    Δεν χρειάζεται να ειπωθεί πλέον κάτι άλλο...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Τόπο στην οργή...κατεβαίνει με ένα μαχαίρι ή όπλο και τότε;;;
    Ζούμε σε περίεργες εποχές

  11. #26
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leo1964 Προβολή μηνύματος
    Τόπο στην οργή...κατεβαίνει με ένα μαχαίρι ή όπλο και τότε;;;
    Ζούμε σε περίεργες εποχές
    Παντα υπάρχει κάποιος ποιο τρελός

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexzafeir Προβολή μηνύματος
    Ειναι παρα πολυ δυσκολο να μην αντιδρασεις ..ΑΛΛΑ εξω κυκλοφορούν τα παντα ... ατομα που θα τραβηξουν μαχαιρι - πιστολι κτλ που δεν δινουν καμια αξια στην ανθρωπινη ζωη
    το καλυτερο κατα εμενα ειναι ηρεμια , αν μπορουμε περνουμε πινακιδες και ενημερωνουμε αστυνομια (μπορει να σωσουμε τον επομενο)

    η βια φερνει βια
    Αυτό!

  13. #28
    never hold back Το avatar του/της Ohm
    Εγγραφή
    08/12/2015
    Μηνύματα
    371
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stynikop Προβολή μηνύματος
    Αυτό!
    α υπέροχα. Όταν θέλω να ξεσκάσω, πάρε με ένα τηλέφωνο να σου ρίξω μερικά μπουκετίδια

    αλλά εσύ να κάθεσαι να τις τρως, ναι;
    I live to learn. I learn to think. I think to create. I create to be.

  14. #29
    Μου είχε συμβεί πριν πολλά χρόνια, ούτε που κατάλαβα γιατί το έκανε. Ήρθε δίπλα μου με λίγα, προσπάθησε να με χτυπήσει και μπόρεσα και το ανέβασα στο πεζοδρόμιο. Με γυναίκα και μωρό μέσα, τσαμπουκαλεμενος αλλά κότα.
    Μόλις κατέβηκα, κλείστηκε μέσα στο αμάξι.

    Κάποιες φορές πάντως που έχω δει άτομο να οδηγάει αμάξι εξαιρετικά επικίνδυνα για τους άλλους, τον δίνω με τη μια στο 100.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #30
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.009
    Ηρεμια μαγκες.κυκλοφορει πολυ σιδερικο και πολυ μαστουρα,ασε που ο κοσμος εχει σαλταρει λογω της καταστασης και εχει θολωσει και το μυαλο του.Γι αυτο ηρεμια.Η μανα του φευγατου δεν εκλαψε ποτε.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δηλαδή παίζει να το έχει αγοράσει κάποιος????
    από hidefnick στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2013, 20:22
  2. ποια ηταν η ποιο αστεια εμπειρια σας
    από EVI στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 124
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2008, 12:49
  3. Ποιά ήταν η ταινία μωρέ...;
    από DirtRider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 18:56
  4. Ποιά ήταν ΑΥΤΗ με το Ζ ????
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 21:36
  5. Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 13/02/2005, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF