Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: BMW r75/5 CUSTOM CHOPPER

  1. #16
    ο αμελής Το avatar του/της muppet
    Εγγραφή
    23/01/2013
    Μηνύματα
    19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από StaTheodwrou Προβολή μηνύματος
    η μηχανη ειναι 20 χρονων.
    Άμα ήταν 20 χρονών δεν θα έλεγε κανείς "τέτοια μηχανάκια δεν τα πειράζεις"...

    Ψάξε λίγο την ιστορία της μηχανής, από τα στοιχεία που σου έδωσε ο Σαπίλας, για να καταλάβεις τι (θα) έχεις στα χέρια σου, και γιατί οι περισσότεροι φίλοι της κλασσικής μοτοσυκλέτας είναι κατά μιας τέτοιας μετατροπής...

    Εννοείται πως ό,τι γουστάρει ο καθένας πειράζει και αν του αρέσει αυτουνού, εμείς περισσεύουμε... Αλλά μια και ανέβασες φωτογραφίες στο φόρουμ, καλό είναι να ακουστούν όλες οι απόψεις...

    After all, όντως έχει πέσει πολλή δουλειά...

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από StaTheodwrou Προβολή μηνύματος
    φιλε μου σε αυτο που λες δεν εχεις αδικο.χαλασε 3 μηχανες για να την φτιαξει.επισης αυτο που λες με το μοτερ νομιζω το ειχε κανει αν θυμαμαι καλα.βαλιστες και φτερα ειναι φτιαγμενα με πολυεστερα handmade.οσο για το γκαζι,εχει γυρισει την ευρωπη με την συγκεκριμενη και το μονο που επαθε ηταν ενα λαστιχο.και για τελος η μηχανη ειναι 20 χρονων.
    Στο χάλασε μακάρι να ξέχασες τα εισαγωγικά γιατί αν όντως καταστράφηκαν τα 3 συγκεκριμένα μηχανάκια ,έγκλημα φίλε.
    ΥΓ Τέτοια παντρέματα έχω να δω από τότε που κυκλοφορούσαν φουρκόνια και άλογα στα ΒΠ ...

  3. #18
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Στο χάλασε μακάρι να ξέχασες τα εισαγωγικά γιατί αν όντως καταστράφηκαν τα 3 συγκεκριμένα μηχανάκια ,έγκλημα φίλε.
    ΥΓ Τέτοια παντρέματα έχω να δω από τότε που κυκλοφορούσαν φουρκόνια και άλογα στα ΒΠ ...

    Πόσο νέος είσαι...................................


    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  4. #19
    Μέλος Το avatar του/της StaTheodwrou
    Εγγραφή
    10/05/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Στο χάλασε μακάρι να ξέχασες τα εισαγωγικά γιατί αν όντως καταστράφηκαν τα 3 συγκεκριμένα μηχανάκια ,έγκλημα φίλε.
    ΥΓ Τέτοια παντρέματα έχω να δω από τότε που κυκλοφορούσαν φουρκόνια και άλογα στα ΒΠ ...
    σε εισαγωγικά φυσικά!

  5. #20
    Μέλος Το avatar του/της StaTheodwrou
    Εγγραφή
    10/05/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από muppet Προβολή μηνύματος
    Άμα ήταν 20 χρονών δεν θα έλεγε κανείς "τέτοια μηχανάκια δεν τα πειράζεις"...

    Ψάξε λίγο την ιστορία της μηχανής, από τα στοιχεία που σου έδωσε ο Σαπίλας, για να καταλάβεις τι (θα) έχεις στα χέρια σου, και γιατί οι περισσότεροι φίλοι της κλασσικής μοτοσυκλέτας είναι κατά μιας τέτοιας μετατροπής...

    Εννοείται πως ό,τι γουστάρει ο καθένας πειράζει και αν του αρέσει αυτουνού, εμείς περισσεύουμε... Αλλά μια και ανέβασες φωτογραφίες στο φόρουμ, καλό είναι να ακουστούν όλες οι απόψεις...

    After all, όντως έχει πέσει πολλή δουλειά...
    20 χρονών έτσι όπως είναι εννοώ ρε φίλε...με αυτές τις μετατροπές..επειδή ο σαπίλας μου είπε πως μπορεί να έβγαζε πρόβλημα

  6. #21
    εμενα μου αρεσει πολυ, δεν νομιζω οτι ''χαλασε'' το μηχανακι. Ειναι ιδιαιτερο και καλογουστο (πλην το χρωμα της σελας για εμενα )

    αφου ειναι και αξιοπιστο και το χαρηκε ο πατερας σου , ακομα ενας λογος να πω
    aleaxzafeir

  7. #22
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.120
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από StaTheodwrou Προβολή μηνύματος
    σε εισαγωγικά φυσικά!
    Εαν είναι αναστρέψιμη η κατάσταση, θα σου πρότεινα (όπως και άλλοι πολλοί εδω, πιστεύω) να τα επαναφέρεις στην αρχική τους κατάσταση, μόνο κέρδος θα έχεις
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    υπαρχουν δυο προσεγγίσεις με μενα να είμαι πιο πολύ υπερ της απολύτου μαμα διατήρησης. Αλλα πάλι δεν μπορούμε να πουμε οτι δεν είναι ωραίο αυτό που έχει φτιάξει ο μπαμπας.

  9. #24
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Ούτε εμένα είναι του στυλ μου τέτοιες μηχανές και θα προτιμούσα τις οριτζιναλ, αλλά η συγκεκριμένη φαίνεται προσεγμένη και μερακλίδικη δουλειά. Συμφωνώ με τον alexzafeir ότι μόνο το χρώμα της σέλας δε της πάει

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. BMW R75/5 Video...
    από catmaster στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2008, 12:37
  2. ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ Bmw R75
    από BMW R75 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2005, 01:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF