Σελίδα 15 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718192025 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 525

Θέμα: Σκεψεις Σερβιας.....2η διεθνης σιδεροκωλη.

  1. #211
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΛΙΑΣΚΤΜ Προβολή μηνύματος
    να πω οτι δεν στεναχωρηθηκα ειναι ψεμα οπως και η απωλεια του παικτη.Ολα καλα να πανε φιλε και να ξεμπερδεψεις γρηγορα γιατι ερχεται η 3η σιδεροκωλη.
    υγ. 7monks.......με πιανουν ωρες ωρες κατι νοσταλγιες για την πατριδα εδω στην συμπρωτευουσα.......
    το χει η τυχη μου,4 φορες εχω παει σερβια και ποτε δεν καταφερα να επισκευτω την mokra kora

  2. #212
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    ...Και εκει που μιλαω με τον Τιμο και με ψηνει να παμε παρεα να πιουμε καμια μπυρα με τα παιδια, με αφησε απο λαστιχο η μηχανη και ξαναγυρισα...
    @υγ: Τιμο, το μηνυμα που μου εστειλες θα φταιει ρε!!
    Πιειτε και καμια και για 'μενα ρε!!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  3. #213
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    το Zlatibor μας περιμενει.Ξενοδοχειο επιβεβαιωθηκε λιγο πιο πανω οι τιμες απο το επιδιωκομενο αλλα ηταν ο μοναδικος που εδωσε καλυτερες απο τους υπολοιπους.
    http://konacistesunce.rs

  4. #214
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Ο καιρός δείχνει να μαλακώνει προς τα πάνω την επόμενη εβδομάδα. Βέβαια είναι νωρίς για προγνώσεις αλλά κάτι είναι και αυτό!

  5. #215
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tsompanis Προβολή μηνύματος
    Ο καιρός δείχνει να μαλακώνει προς τα πάνω την επόμενη εβδομάδα. Βέβαια είναι νωρίς για προγνώσεις αλλά κάτι είναι και αυτό!
    Εχω αρχισει τεμεναδες
    πουτσ@@@@@@@@@

  6. #216
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Εχω αρχισει τεμεναδες
    και άλλοι πέφτουν στα τέσσερα Σπυράκο αλλά βρίσκουν πιο πιστευτές δικαιολογίες.

  7. #217
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.341
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    και άλλοι πέφτουν στα τέσσερα Σπυράκο αλλά βρίσκουν πιο πιστευτές δικαιολογίες.

    Ελα δεν θέλω τέτοια εδώ, η κουβέντα αυτή είναι αντρική υπόθεση. Λοιπόν χτες το βράδυ βρεθήκαμε οι της Αττικής, κουβεντιάσαμε αυτά που μας ενδιαφέρουν για το ταξίδι δηλαδή:


    1. Ποιες είναι οι τάσεις της μόδας στην Σερβία
    2. Τι χτένισμα θα κάνουμε;
    3. Ποιες είναι οι πιο "in" μπουτίκ στο Βελιγράδι τις μέρες που θα μαστε εκεί
    4. Και διάφορα άλλα (καλλυντικά, κρέμες, λοσιόν, μάσκες κτλ).

    Καλό ταξίδι να χουμε

  8. #218
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Ελα δεν θέλω τέτοια εδώ, η κουβέντα αυτή είναι αντρική υπόθεση. Λοιπόν χτες το βράδυ βρεθήκαμε οι της Αττικής, κουβεντιάσαμε αυτά που μας ενδιαφέρουν για το ταξίδι δηλαδή:


    1. Ποιες είναι οι τάσεις της μόδας στην Σερβία
    2. Τι χτένισμα θα κάνουμε;
    3. Ποιες είναι οι πιο "in" μπουτίκ στο Βελιγράδι τις μέρες που θα μαστε εκεί
    4. Και διάφορα άλλα (καλλυντικά, κρέμες, λοσιόν, μάσκες κτλ).

    Καλό ταξίδι να χουμε
    Κατι ασχημες κυκλοφορουν εκει πανω ρε φιλε...Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	4af675da997b378e9b8b31a7d3029082.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	16,2 KB 
ID:	365603
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #219
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    εχουμε θεμα αν στο Βελιγραδι μεινουμε σε Hostel 6-7 μαντράχαλοι σε ενα δωματιο με δικα μας ερμαρια για τα πραγματα και φαμε πρωινο απο φουρνο;Επισης αν ειναι σε αποσταση τετοια ωστε να καλυφθει απο νορμαλ περπατημα απο τον καθενα δηλ 0,5-1,5 χλμ απο σημεια ενδιαφεροντος;
    Εστειλα και σε τετοια για προσφορα παντως.

  10. #220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΛΙΑΣΚΤΜ Προβολή μηνύματος
    εχουμε θεμα αν στο Βελιγραδι μεινουμε σε Hostel 6-7 μαντράχαλοι σε ενα δωματιο με δικα μας ερμαρια για τα πραγματα και φαμε πρωινο απο φουρνο;Επισης αν ειναι σε αποσταση τετοια ωστε να καλυφθει απο νορμαλ περπατημα απο τον καθενα δηλ 0,5-1,5 χλμ απο σημεια ενδιαφεροντος;
    Εστειλα και σε τετοια για προσφορα παντως.
    Νταξ, ειπαμε, αλλα οχι και αυτο....
    Μονο η ποδαριλα, η μποτιλα, η παπαριλα, θα γινει η ατμοσφαιρα θαλαμος αεριων....
    Που ν αρχισουν και τιποτα κλανιδια δλδ.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #221
    καλά να περάσετε βρε, το είπαμε;

    ειδυλλιακά σκηνικά ονειρεύεται ο Σπάιρο... ούτε το πιο 'ρδέλο φυλάκιο γκρικ άρμι στο πουθενά τέτοιες φάσεις.

  12. #222
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TimosV
    Εγγραφή
    09/05/2016
    Μηνύματα
    149
    Για όσους ξέχασαν πώς είναι ο Στρατός?
    Εντάξει πήγαν και άλλοι στις Ειδικές Δυνάμεις αλλά δε χρειάζεται να ξανακάνουμε Διαβοβοβδομάδα!!!!

  13. #223
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TimosV
    Εγγραφή
    09/05/2016
    Μηνύματα
    149
    Μέρα 2 από ΝΙΣ προς Mokra Gora μέσω Devils Town για αυτούς που θέλουν.

    1. Πρόταση kordix από Studenica Monastery (Χωρίς Devil Town).
    https://www.google.gr/maps/dir/%CE%9...43.8031865!3e0

    2. Με περάσματα από ένα εθνικό πάρκο και από Studenica Monastery.
    https://www.google.gr/maps/dir/%CE%9...43.8031865!3e0

    3. Με περάσματα από τα δύο εθνικά πάρκα. Περισσότερα χιλιόμετρα και περισσότερος χρόνος.
    https://www.google.gr/maps/dir/43.32...!1m0!3e0?hl=en
    Τελευταία τροποποίηση από TimosV; 09/09/2016 στις 20:28. Αιτία: Διόρθωση

  14. #224

  15. #225
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.341
    Λοιπόν χτες το βράδυ βρεθήκαμε με τα παιδιά που θα ξεκινήσουμε από Αθήνα.


    Εχουμε ραντεβού στις 6 το πρωί, θα ξεκινήσουμε σε 2 γρουπ, ενα στις 6.10 και το "γρήγορο" στις 6.30 το αργότερο. Θερμή παράκληση να γεμίσετε όλοι τα ρεζερβουάρ πριν φύγουμε.

    Κώστα kyo υπολόγισε ότι θα είμαστε στην Λαμία, με το καλό, κάπου μετά τις 8, υπολογίζω γύρω στις 8.15 με 8.30. Να μας περιμένεις στην γνωστή SHELL, εκεί που πέρσι περιμέναμε τον Τζανή. Θα κάνουμε ανεφοδιασμό και θα φύγουμε παρέα για πάνω. Θα ταξιδέψεις παρέα με τον Κώστα silent power. θα φροντίσουμε να κάνετε πρώτοι ανεφοδιασμό ώστε να ξεκινησετε ενα τέταρτο της ώρας νωρίτερα.

    Θα συναντήσουμε τον Γιώργο XLgeorge λίγο πριν τα Τέμπη. Πρέπει να συνενοηθούμε που θα κάνουμε τον δεύτερο ανεφοδιασμό. Εκεί θα βρεθούμε με τον Γιώργο. Προτίνω το μεγάλο ΣΕΑ ΑΛΕΑ πριν τα Τέμπη όταν τελειώσουν οι ευθείες της Λάρισας, λίγο πριν στενέψει ο δρόμος. Νομίζω πως είναι AVIN, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Για βοηθήστε λίγο εδώ οι γνώστες...

    Ηλία θα ερθουμε όπως εχουμε κανονίσει κατευθείαν στα σύνορα. Να μας περιμένεις μετά τις 12.30 και καλύτερα να δώσουμε ραντεβού στις 13. Θα σε πάρω τηλ από τον δεύτερο ανεφοδιασμό που θα κάνουμε πριν τα Τέμπη ωστε να υπολογίσουμε με περισσότερη ακρίβεια την ωρα που θα είμαστε πάνω. Σστα σύνορα να πιούμε ενα καφέ πριν φύγουμε για Νis να χαλαρώσουμε λίγο.

    Καλό θα ήταν ο τρίτος ανεφοδιασμός να γίνει μετά τα σύνορα γιατί η βενζίνη είναι πιο φτηνή. Μετά θα ταξιδέψουμε παρέα όλοι μαζί.






    ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙ

Παρόμοια θέματα

  1. 1η διεθνής σιδερόκωλη?
    από kordix στο forum Προορισμοί
    Απαντήσεις: 456
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2016, 21:23
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2004, 16:06
  3. 2η Έκθεση Μοτοσυκλέτας
    από Wizard13 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 77
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2004, 22:28
  4. Καποιες σκεψεις που εχω ξαναγραψει
    από PALADIN στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2004, 13:24
  5. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2004, 16:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF