Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 64 από 64

Θέμα: Μηχανη εως 2500 ευρω

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2015
    Μηνύματα
    208
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Ειχα το Κ100 σε προηγουμενη ζωη, το 8βαλβιδο. Εκει να δεις ροπη χαμηλα, κοτερο.
    Ειχα και γω 8 χρονια το κ100ρτ...πολλα χιλιομετρα μαζι..., η διαφορα ειναι οτι εκαιγε 7.5 λιτρα στις ιδιες ταχυτητες...ενω αυτο ειναι πολυ χαμηλοτερα.
    Ισως επειδη εχει πιο μακρια τελικη σχεση μεταδοσης...και ακομα περισοτερη ροπη...ισως ειναι και ο διαφορετικος ψεκασμος...
    Τελευταία τροποποίηση από afric; 29/06/2018 στις 19:14.

  2. #62

  3. #63
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από afric Προβολή μηνύματος
    Αφου εφυγε η africa, βρισκομαι στην αναζητηση νεας μοτο.

    Το africa με βολεψε σε ολα εκτος απο το ταξιδι .Δεν ειναι οτι καλυτερο να εισαι με 130 στην εθνικη, εκτος απο βαρετο ειναι και επικινδυνο να πηγαινεις παρεα με ολα τα βαρυτερα οχηματα

    Αυτο που ψαχνω ειναι να μπορω να κινουμε εθνικη με 150-160, με καλη ανεμοπροστασια ,και καλη καταναλωση για αυτες τις ταχυτητες.
    Κινηση στην πολη και χωματοδιαδρομες δεν με ενδιαφερουν.

    Γκαζια και καλα κρατηματα παλι δεν με πολυενδιαφερουν,

    Σκεφτομαι και το παλιο cbr1000f, αν καποιος το ειχε ας πει τη γνωμη του, ειμαι ανοιχτος σε προτασεις
    Επειδή και εγώ από άφρικα πήγα στο bandit θα στο συνιστούσα. Πλέον κινούμαι εθνική με 140+ οικονομικά και από φρένα η μέρα με την νύχτα. Το μόνο μειονέκτημα είναι για την συνεπιβάτη γιατί αν είναι ψηλή(όπως η γυναίκα μου) θα δυσκολευτεί με την θέση γιατί τα πόδια θα είναι πιο ψηλά από το άφρικα αλλά όλα είναι μια συνήθεια.

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2015
    Μηνύματα
    208
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από naxiotis Προβολή μηνύματος
    Επειδή και εγώ από άφρικα πήγα στο bandit θα στο συνιστούσα. Πλέον κινούμαι εθνική με 140+ οικονομικά και από φρένα η μέρα με την νύχτα. Το μόνο μειονέκτημα είναι για την συνεπιβάτη γιατί αν είναι ψηλή(όπως η γυναίκα μου) θα δυσκολευτεί με την θέση γιατί τα πόδια θα είναι πιο ψηλά από το άφρικα αλλά όλα είναι μια συνήθεια.
    ευχαριστω, αλλα βρηκα ενα καθαρο bmwK1100 και το χτυπησα.Ειχα παλιοτερα το Κ100, οποτε επαιξε ο συναισθηματικος παραγοντας φουλ.Αν εβρισκα καθαρο Κ100 σε λογικη τιμη θα το επαιρνα....ολα για τις αναμνησεις..αλλα εχουν ανεβει πολυ οι τιμες..

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Μηχανη μεχρι 2000-2500 ευρω
    από salagatas στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2012, 20:46
  2. μηχανη εως 100 κυβικα
    από fanhs9 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2008, 15:20
  3. Ερευνα αγορας για δικυκλο 600cc εως 2500€
    από koufaloni στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2006, 17:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF