Σελίδα 106 από 106 ΠρώτοΠρώτο ... 65696101102103104105106
Προβολή αποτελεσμάτων 1.576 έως 1.581 από 1581

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

Μέλος, σκέτο Το avatar του/της thePrince
    Είδα τα “Xenon” σου στον καθρέπτη μου, επέστρεφα από Πόρτο Γερμενό, μας πήγαν καροτσάκι 2 φορτηγά στα Παλαιοκούνδουρα αλλά μετά ανοίγει ο δρόμος και φύγαμε. Προσπέρασες βιαστικά χωρίς σινιάλο ή φλας και το άνοιξες. Δεν έχω αμφιβολία πως το BMW σου κρατάει καλά στις στροφές αλλά, αν μου επιτρέπεις, μια συμβουλή: μην φρενάρεις τόσο βαθιά μέσα στη στροφή γιατί θα σε βγάλει έξω, ή σε αυτοκίνητο ή σε χαντάκι, αναλόγως με την πορεία της στροφής. Το νου σου!

Μέλος
    με ειδα να αφηρημενος να πλησιαζω επικινδυνα το αυτοινητο που βρισκοταν μπροστα..παρολιγο το σκουτερακι μου και το αυτοκινητο να γινου ενα σωμα μια ψυχη,και αυτο γιατι χαζευα...με ειδα και να φανταστει κανεις οτι προσεχω οσο μπορω και δεν κανω ουτε υπερβολες ουτε ξεκρανωτος κυκλοφορω,το ποσο ευκολο ειναι τλεικα να παν στραβα τα πραγματα ειναι απιστευτο ετσι μια στιγμη να ¨εισαι αλλου¨ και αυτο ηταν..

ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Σε είδα μεσήλικα "adventure" μεσήλικα στο κέντρο της Κορίνθου με το VStrom και τα αναμμένα led προβολάκια, τα οποία κυριολεκτικά στράβωναν δολοφονικά τους πάντες: πεζούς, εποχούμενους, σκυλιά, γατιά...Ήσουν τραγικός!!!
    Σας είδα κι εσάς κ@ργιόληδες στο Hyundai να τρώτε και να καπνίζετε στο κουτί και να εκσφενδονίζετε περιτυλίγματα, χαρτιά, αποτσίγαρα στο διάβα σας. Δεν είμαστε λαός, το έχω πει πολλάκις, συνεχίστε να ζείτε το όνειρό σας περί κακών Γερμανών, σιωνιστών, μασόνων, Μπίλντεμπεργκ και το κακό συναπάντημα...

Παλαιό μέλος
    Με είδα το πρωί εχτές να ανεβαίνω την Συγγρού ερχόμενος απο Πειραιά.
    Σε είδα κυράτσα με τον μπλέ κουβά σου να με κλείνεις στην τέρμα αριστερα να μην με αφήνεις να περάσω με το wolf.
    Ε μόλις πέρασα κάποια στιγμή της έκανα μια ευγενική χειρονομία και την είδα να με κοιτάει με το βλέμα της αγελάδας...με απάθεια....

IZOLAος Το avatar του/της SONone
    σας βλέπω εδώ και καιρό στα sosial media και forums να μην έχετε άποψη και να πετάει ο καθείς την μαλακία του λες και μας νοιάζει η άσχετη με το θέμα γαμωαποψη του.
    δεν ειναι κακό να μην εχεις γνώμη για ενα θεμα αλλα μην πετάς οτι μαλακία να ειναι απλα και μονο για να πεις κατι. attention whore

σε ειδα σημερα πρωι στο Ιλιον να χεις φορτωσει B'odl'ori ασπροκοκκινο σε τρειλερ,εδειχνε οτι ηταν παρατημενο κ μαλλον θα το ''ζωντανευες'',μπας κ εισαι απο δω μεσα?
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

Σελίδα 106 από 106 ΠρώτοΠρώτο ... 65696101102103104105106

Παρόμοια θέματα

1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα