Σελίδα 108 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 85898103104105106107108109110111112113118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.606 έως 1.620 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1606
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Λοιπον οτι έχετε στο στομα καλο ειναι να βγει και αν θέλετε τσισα καλο ειναι να πατε!!





    Βασικά με ειδα να κανω βολτα με την κοπέλα μου,τον αδερφο της και την κοπέλα του,με το αμάξι του!!
    Πάρκαρει ο Θοδωρής το αμάξι του σε ανηφόρα,κατεβαίνουμε,κοιτάει το αμάξι η δικια του και του λεει,θοδωρη,να βάλω μια πέτρα μην το πάρει η κατηφόρα;;αυτο μας φάνηκε αστείο αλλα.....



    Σε είδαμε ρε κοπελιά να περνεις μια πέτρα και να την βαζεις......







    μπροστά Απ το λάστιχο ρε μ@αλακες μπροστά την έβαλε!!!!
    3 άτομα κλαιγαμε Απ τα γέλια και ενα άτομο να μην εχει καταλάβει τίποτα και γιατι γελάμε!
    Ρεεεεεεεε έβαλε την πέτρα μπροστά ρεεεεεεεεεε

    Αυτο έγινε χτες,οι τρεις ακομα κλαίμε!
    Ρε χωριανοί έβαλε την πέτρα για να μη φύγει το αμάξι κατα τον ανήφορο ρεεεεεεεεεεε
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  2. #1607
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    αυτό μου είχε τύχει όταν υπηρετούσα την πατρίδα στον κοντινό Έβρο. Ημουν οδηγός και σε κάποια φάση ένας αξιωματικός μου είπε να βάλω τον "τακο" στο λάστιχο. ειχα παρκάρει σε ελαφριά ανηφόρα. Δεν βαριεσαι λέω βάλτο. Το βάζω πίσω απο την μπροστινή ρόδα και μου λέει :

    -Βάλε τον τακο απο μπροστά.
    -Μα πίσω θα πάει αν φύγει (απάντησα)
    -Ναι αλλά θέλουμε να φαίνεται οτι τον έβαλες.

  3. #1608
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Μου'φυγε ο τάκος που λένε...

  4. #1609
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.185
    Σε είδα χτες βράδυ στα διόδια Κορίνθου στο ρεύμα προς Πελοπόννησο μαυροκόκκινο SR 500 και με number plate στο πλάι παρακαλώ!
    Άρη @sapila θα τον ξέρεις σίγουρα.

  5. #1610
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σε είδα ντόπιε μεγαλοεπιχειρηματία στη Νεμέα να ανοίγεις την πόρτα του διπλοκάμπινου αγροτικού κι όποιον πάρει ο χάρος, κόντεψα να καρφωθώ πάνω της -ας είναι καλά το ABS το οποίο για άλλη μια φορά απέδειξε περίτρανα την αξία του. Στην είπα άγρια, μου χτύπησες τον ώμο κι έσπευσες να φύγεις για την καφετέρια... Δεν προλαβαίνω να κάνω 300 μέτρα, έτερο γίδι με αγροτικό χρέπι αποφάσισε να κάνει αναστροφή, αναγκάζοντας πάλι το ABS να δουλέψει υπερωρία. Μου χαλάσατε την εξαιρετική βόλτα μετά από καιρό γαμώτο σας...

  6. #1611
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.334
    Σε ειδα να κορναρεις πολυ τσαντισμενος σε εναν παπακια και να μιλας ταυτοχρονα στο κινητό σφαζοντας το κοκκινο.

    Σκορ λαλακίας : κουτί vs παπί 2-1

  7. #1612
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Βγαινω εξω και σε βλεπω να ριχνεις καρεκλες.
    Δε μαμιεται λεω,μπανιο θα κανω ετσι και αλλιως σπιτι.
    Ξεκιναω την ανηφορα και στα δικαστηρια να κατεβαινουν ποταμια.Νερο στο υψος του ποδιου και περνοντας να ερχεται σε ολη τη μηχανη.Ταχυπλοο το μοτορι.
    Αφου ανεβαινω το βουνο,ξεκιναω καταβαση.Καλυτερα τα πραγματα εκει.
    Σε καποιο σημειο ξεκιναει τα κουλα η μηχανη.Ωχ λεω...Σε ενα φαναρι μου σβηνει και δε παιρνει.
    Ειχε παρει νερο και η φισα στο κοντερ και το στροφομετρο ειχε πεθανει ενω και το ταχυμετρο παλευε να δειξει.
    Τη τσουλαω σε μια πολυκατοικια.Το τηλεχειριστηριο του συναγερμου ειχε παρει νερα και εμενε πατημενο και μου ηπιε ολη τη μπαταρια.Πλεον δεν ειχε δυναμη να γυρισει μιζα.Ξεσυνδεω το συναγερμο.
    Εχει ενα γκαραζ κλειστο διπλα.Παω του λεω: ,
    -"ποσα θες να την αφησω εδω το βραδυ?"
    -"που να την αφησεις?εχει πλημμυρισει μεσα.Μπορει να καλυψει τα παντα εδω αν συνεχισει"
    -"καλωδια εχεις?"
    -"Ναι ελα θα σε βοηθησω"
    Τη συνδεω σε αυτοκινητο,παιρνει μια χαρα μπροστα.Ειχε μειωθει και λιγο η βροχη και καταφερα και γυρισα.
    Σε ευχαριστω για τη βοηθεια στο γκαραζ(για Ρωσσος μου φανηκες).
    Σε ευχαριστω τυχαιε περαστικε που με βοηθησες μεσα στη βροχη να τη σπρωξω μεχρι το γκαραζ.
    Να πας στο διαολο κουτακια που με ειδες να τη τσουλαω στο δρομο μεσα στη λιμνη με νερα και περασες γκαζωτος και με κανεις πτανα.

  8. #1613
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.185
    Σε είδα βλάκα με το ποδήλατο ανάποδα σε μονόδρομο αλλά και στα αριστερά σου δηλαδή κατά πάνω μου.Σύνηθες θα μου πεις.
    Ναι αλλά σε ακολουθούσε και ο γιος σου από πίσω.Βλάκα.

  9. #1614
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    49
    με ειδα στο κομματι της Πατρας Δασυλλιο -Γηροκομειο- Αροη να ψαχνω διαδρομες και να με παιρνεις στο κατοπι ολο γαυγισματα και να πλησιαζεις απελπιστικα κοντα στον μαρπιε μου, αγαπημενε μου λιλιπουτιεε σκυλακο,σε δρομο-στενο με αποτομη κατηφορα και στροφες,σορρυ που σου χωσα μερικες ξοφαλτσες κλωτσιες αλλα κινδυνευα να φαω γερη σουπα!

  10. #1615
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kapetanios Προβολή μηνύματος
    με ειδα στο κομματι της Πατρας Δασυλλιο -Γηροκομειο- Αροη να ψαχνω διαδρομες και να με παιρνεις στο κατοπι ολο γαυγισματα και να πλησιαζεις απελπιστικα κοντα στον μαρπιε μου, αγαπημενε μου λιλιπουτιεε σκυλακο,σε δρομο-στενο με αποτομη κατηφορα και στροφες,σορρυ που σου χωσα μερικες ξοφαλτσες κλωτσιες αλλα κινδυνευα να φαω γερη σουπα!
    Φιλε καπετανιε.Αν και δεν ειναι ο καταλυλος χωρος θα σου δωσω μια συμβουλη.Μη βαρας τα ζωντανα που θελουν απλα να πεξουν.Ο τρωπος να τα αποφυγεις οταν ερχονται και σου γαβγιζουν διπλα η οταν τα βλεπεις οτι ειναι ετειμα ν σε παρουν στο κυνηγι ειναι ο παρακατο.
    Σταματας.Οσο και αν φενετε περιεργο και ριψοκινδινο ειναι αληθεια.Σταματας και τα προκαλεις να ερθουν να τα χαιδεψεις η τα διωχνεις.Χρονια που το κανω παντα σταματαω και παντα πιανει.Αυτα παντα φευγουν και οταν φυγεις εση δεν ασχολουντε μαζι σου.
    Συγνωμη για τη παρεμβαση.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #1616
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Φιλε καπετανιε.Αν και δεν ειναι ο καταλυλος χωρος θα σου δωσω μια συμβουλη.Μη βαρας τα ζωντανα που θελουν απλα να πεξουν.Ο τρωπος να τα αποφυγεις οταν ερχονται και σου γαβγιζουν διπλα η οταν τα βλεπεις οτι ειναι ετειμα ν σε παρουν στο κυνηγι ειναι ο παρακατο.
    Σταματας.Οσο και αν φενετε περιεργο και ριψοκινδινο ειναι αληθεια.Σταματας και τα προκαλεις να ερθουν να τα χαιδεψεις η τα διωχνεις.Χρονια που το κανω παντα σταματαω και παντα πιανει.Αυτα παντα φευγουν και οταν φυγεις εση δεν ασχολουντε μαζι σου.
    Συγνωμη για τη παρεμβαση.


    Φίλε Παπασούζα εμείς είμαστε φιλόζωοι, κάποιαν απ΄αυτά όμως δεν είναι φιλάνθρωπα...........................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #1617
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Φιλε καπετανιε.Αν και δεν ειναι ο καταλυλος χωρος θα σου δωσω μια συμβουλη.Μη βαρας τα ζωντανα που θελουν απλα να πεξουν.Ο τρωπος να τα αποφυγεις οταν ερχονται και σου γαβγιζουν διπλα η οταν τα βλεπεις οτι ειναι ετειμα ν σε παρουν στο κυνηγι ειναι ο παρακατο.
    Σταματας.Οσο και αν φενετε περιεργο και ριψοκινδινο ειναι αληθεια.Σταματας και τα προκαλεις να ερθουν να τα χαιδεψεις η τα διωχνεις.Χρονια που το κανω παντα σταματαω και παντα πιανει.Αυτα παντα φευγουν και οταν φυγεις εση δεν ασχολουντε μαζι σου.
    Συγνωμη για τη παρεμβαση.
    Καλά...Αυτό πάντα θέλουν να παίξουν και σταμάτα να τα χαϊδέψεις, μην το πολύ λες ως συμβουλή. Παίζει σοβαρά να θέλουν να παίξουν με κανένα χέρι-πόδι.

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=144990
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #1618
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Τι να πω ρε παιδια!!!!Ποτε δε μου ετυχε κατι τετοιο...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #1619
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    Δεν υπάρχουν μόνο σκύλοι στους δρόμους.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Photo_1.jpg 
Προβολές:	346 
Μέγεθος:	94,9 KB 
ID:	390535
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Photo_2.jpg‎  

  15. #1620
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σε είδα πανίβλακα στην αμφιθέας για δεύτερη φορά φέτος με το κράνος της οικοδομής, την τρίτη θα σε πλακώσω στις κλωτσιές... Κάποιος ιός πρέπει να παίζει στα σκούτερ, αρχίζω ν'ανησυχώ γιατί μόλις αγόρασα ένα για υπηρέτρια....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF