Σελίδα 118 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1868108113114115116117118119120121122123128 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.756 έως 1.770 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1756
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    04/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Συμφωνώ 100% αν βαριέμαι, δεν γουστάρω ,δεν χωράω κλπ... ας αφήσω τον άλλον από πίσω που μπορεί. Δεν είναι ντροπή.
    Mil. Spec.

  2. #1757
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    αυτο εχει παιξει πολλες φορες και εχει συζητηθει αλλες τοσες εδω.. και το ειπε και μελος του φορουμ δικηγορος οτι η συγκεκριμενη αποφαση αφορα σε συγκεκριμενο ατυχημα και δεν ειναι γενικη..
    επισης ο αρειος παγος ειναι δικαστηριο και αρα δεν μπορει να νομοθετησει.. τελος ο κοκ οριζει μεν πως πρεπει να κινουνται τα οχηματα στο δρομο αλλα πουθενα δεν αναφερει οτι η διηθηση απαγορευεται.. οποτε μαλλον εσυ εχεις λαθος
    ακριβως! δεν ειναι γενικο αλλα μιλαει ειδικα για το συγκριμενο ατυχημα το αρθρο! με προλαβες απλα αργησα να μπω να απαντησω!

  3. #1758
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.188
    Σε είδα λούστη φορτηγατζή, λίγο πριν το λιμάνι της Κώστας, σε είδα, ήμουν πίσω σου, σταμάτησες, αλλά εσύ δε με είδες και κάρφωσες την όπισθεν. Κόρνες, φωνές, τίποτα δε κατάλαβες. Ήμουν κωλόφαρδος που το απέναντι αμάξι έκανε και αυτό πίσω. Σταμάτησες στους 20 πόντους από το φανάρι μου. Τα είδα ΌΛΑ. Δε με είδες ποτέ. Εύχομαι να ξαναγράψω σε αυτό το θέμα ότι είδα το φορτηγό σου να τουμπάρει σε γκρεμό.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  4. #1759
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Σε είδα λούστη φορτηγατζή, λίγο πριν το λιμάνι της Κώστας, σε είδα, ήμουν πίσω σου, σταμάτησες, αλλά εσύ δε με είδες και κάρφωσες την όπισθεν. Κόρνες, φωνές, τίποτα δε κατάλαβες. Ήμουν κωλόφαρδος που το απέναντι αμάξι έκανε και αυτό πίσω. Σταμάτησες στους 20 πόντους από το φανάρι μου. Τα είδα ΌΛΑ. Δε με είδες ποτέ. Εύχομαι να ξαναγράψω σε αυτό το θέμα ότι είδα το φορτηγό σου να τουμπάρει σε γκρεμό.
    αγιο ειχες αδερφε!!!Το χω δει να συμβαινει....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #1760
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σε είδα βλάκα με το ποδήλατο ανάποδα σε μονόδρομο αλλά και στα αριστερά σου δηλαδή κατά πάνω μου.Σύνηθες θα μου πεις.
    Ναι αλλά σε ακολουθούσε και ο γιος σου από πίσω.Βλάκα.
    Αν δεις μαυρο κρυπτον με ερυθρολευκο κρανος που επανω γραφει "Ευθραυστον" πες μια καλησπερα ααααν το προλαβεις :P
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  6. #1761
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    αγιο ειχες αδερφε!!!Το χω δει να συμβαινει....
    Εχω σώσει αρκετά ατυχήματα στο delivery αλλά αυτός με εκνεύρισε περισσότερο γιατί και μετά το σώσιμο δεν κατάλαβε ποτέ οτι υπήρχα.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  7. #1762
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Εχω σώσει αρκετά ατυχήματα στο delivery αλλά αυτός με εκνεύρισε περισσότερο γιατί και μετά το σώσιμο δεν κατάλαβε ποτέ οτι υπήρχα.
    Ισος και εσυ μπορει να φταις και λιγακι συντροχε.Προφανος ησουν στη νεκρη γωνια του φορτηγου.Ποτε δε μπενουμε με μηχανακι πισο απο φορτηγο και λεοφορειο.

    Ισος παλι να πηγενες και εσυ κανονικα και αυτινου του καυλοσε να κανει οπισθεν και συ δεν ειχες που να πας.

    Οπος και να χει αδερφε γλυτοσες τα χειροτερα
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1763
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.466
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    αγιο ειχες αδερφε!!!Το χω δει να συμβαινει....
    το εχω δει να ΜΟΥ συμβαινει....και μετα να μαζευω το σπασμενο μου φτερο.

  9. #1764
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    το εχω δει να ΜΟΥ συμβαινει....και μετα να μαζευω το σπασμενο μου φτερο.
    Εγω δυστηχος το εχω δει να συμβενει με πολυ ασχημη καταλυξη.Ενα φορτηγο εκανε μανουβρα και πηρε παραμαζεμα ενα ταιφουν με μια κοπελα.Δυστηχος δε τα καταφερε.Εαν βρω το λινκ(γιατι πανε 10 χρονια)θα το αναρτησω...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #1765
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Ξεχασα να πω οτι οταν κατεβηκε ο οδηγος της νταλικας που δεν ειχε παρει χαμπαρη τπτ μολις αντικρησε το θεαμα επαθε εγκεφαλικο.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #1766
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    Σε είδα σκουτερακια να κατεβενεις σβέλτα την εθνική, να μπαίνεις το ίδιο σβέλτα στο δαχτυλίδι για παραλιακή και εκεί που λέω να σε ακολουθήσω να σου κάνω και "ωραίος" μου τραβάς ένα κλείσιμο παιρνεις λάθος την στροφή αναγκάζεις και ένα αμάξι να φρενάρει για να μην σε πατήσει και στην έξοδο φλερτάρεις και με τις μπαριερες. Άι στο διάλο βλάκα.

  12. #1767
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Σε ειδα πριν 15' στη Ποσειδωνος με το cbr 600rr σου το κρανακι του Ροσσι στον αγκωνα κι εσυ να πατας ξερογκαζια γιατι δε σου ανοιγε δρομο ο κουτακιας στην αριστερη κι εστριψες αριστερα στη Καλαμακιου Αλιμο κ σου φωναξα περνωντας " βαλε το κρανακι μη το κρατας στο χεριιιιι"..............

  13. #1768
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    04/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Σε είδα σήμερα κατά της 11. Ρημάδι, διαλυμένο σκούτερ, μην αναγνωρίσιμης προέλευσης και κατασκευής με το δεμένο τελάρο πίσω και εσύ με το διαλυμένο κράνος να οδηγείς στον κόσμο σου και να αγνοείς τα πάντα. Εσύ μεσήλικας και πολύ ταλαιπωρημένος να πηγαίνεις στην μέση του δρόμου στη Λ. Βουλιαγμένης όπου με την κρίση αναγκάσθηκες να ανέβεις σε ένα αντιπαθές για εσένα δίκυκλο και να πηγαίνεις σέρνοντας αναζητώντας την πιθανή ευθανασία σου από κάποιον οδηγός οχήματος να σε προσπερνάει με μεγάλη ταχύτητα σε σχέση με την έρπουσα ταχύτητα του, αφού ήσουν σαν σταματημένος σε σχέση με τους υπόλοιπους. Μακάρι να φτάσεις εκεί που θέλεις γιατί πρέπει να έχεις φάει πολλά μπινελίκια από πολλούς οδηγούς.
    Mil. Spec.

  14. #1769
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Σε είδα σήμερα το απογεύμα στην Ε.Ο. στο ρεύμα για Κηφισιά να με περνάς με όσα από το πλάι κάνοντας και οι δύο διήθηση και να πηγαίνεις με όσα, μαρσάροντας στα αυτοκίνητα να σου ανοίξουν επιτατικτά τον δρόμο και να φεύγεις μακρυά μου. Σε 20 δευτερόλεπτα ήσουν ήδη 500 μέτρα μπροστά μου. Σε 50 δευτερόλεπτα σε έφτασα γιατί ήσουν στο δρόμο ξάπλα και δεν κουνιόσουν...γμτ...ρε γμτ
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  15. #1770
    Comandante Bananas Το avatar του/της christoi
    Εγγραφή
    06/08/2012
    Μηνύματα
    85
    Σας είδα όλους σήμερα με τα 2κυκλα βγήκατε, όπως τα σαλιγκάρια στην βροχή, στον ήλιο, ακράνωτοι (τουλάχιστον τα σαλιγκάρια δεν έχουν να επιστρέψουν σπίτι). Αναρωτήθηκα αν κουβαλάτε τίποτα σημαντικό εντός του κρανίου σας, αλλά γρήγορα έδωσα την απάντηση : "Τα πολύτιμα πράγματα προστατεύονται."
    Εύγε στους κρανιοφόρους πακετάδες που πολλαπλασιάζονται.
    ΕΥΓΕ στο CBF 1000 που ήταν χάρμα οφθαλμών και ώτων και ήταν και προβλεπέ!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF