Σελίδα 119 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1969109114115116117118119120121122123124129 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.771 έως 1.785 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1771
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σε είδα στο πεζοδρόμιο να μιλάς με χειρονομίες με έταιρο παππού και να σταματάει δίπλα σου ταρίφας που νόμιζε ότι του έκανες νόημα

  2. #1772
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα ξάπλα στην στροφή ανεβαίνοντας για Λυκαβηττό! Ευτυχώς μου είπες μόνο το χέρι αλλά είχες καλή κίνηση σε δάκτυλα καρπό! Εύχομαι να μην ανακάλυψες κάτι άλλο αργότερα ή να βρήκες καμιά ζημιά στο lc4 (νομίζω!!!). Πάντα όρθιος φίλε!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Επίσης vstrom με κουβέρτα δεν είχα δει μέχρι τώρα μόνο κάποια bmw!!! Δεν του πήγαινε φίλε να ξέρεις ίσως σε καρό να ήταν καλύτερα! Συν στα δύο ζευγάρια προβολακια γιατί βοηθάνε τις κρύες νύχτες του χειμώνα!!!!!
    Τελευταία τροποποίηση από petros1479; 04/03/2018 στις 12:13.
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  3. #1773
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    724
    ωραιο το srx σου byron
    το ειδα πρωτη φορα εχθες εξω απο το leroi

  4. #1774
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Σας είδα από και προς Αγ Ιωάννη Ρώσο, πρώτη φορά μου μοτοβόλτα προς τα κει. Πολλοι χαιρετίσατε πολλούς χαιρετίσαμε! Πολύς κόσμος προς τα κει με διαφορα μοτοσακα. Και κει που αράξαμε στο ποτάμι τσουπ σκαέι ενα διχρονακι εντουρο. Τσουπ δευτερο τσουπ καμια πενηνταρια όλων των ηλικιων πάνω κατω το ποτάμι πέρα δωθε και λοιπά και μετά χαθήκανε μεσα στις λάσπες. Κατά βάθος τους ζηλευω!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  5. #1775
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Σας είδα από και προς Αγ Ιωάννη Ρώσο, πρώτη φορά μου μοτοβόλτα προς τα κει. Πολλοι χαιρετίσατε πολλούς χαιρετίσαμε! Πολύς κόσμος προς τα κει με διαφορα μοτοσακα. Και κει που αράξαμε στο ποτάμι τσουπ σκαέι ενα διχρονακι εντουρο. Τσουπ δευτερο τσουπ καμια πενηνταρια όλων των ηλικιων πάνω κατω το ποτάμι πέρα δωθε και λοιπά και μετά χαθήκανε μεσα στις λάσπες. Κατά βάθος τους ζηλευω!
    Σαν τα σαλιγκάρια βγήκαν σήμερα. ευχάριστη έκπληξη, καιρό είχα να δω τόσες μηχανές.
    Δυστυχώς αντίστοιχα αυξημένη είναι η κίνηση από τους ζαλισμένους από τις στροφές τετράτροχους πιστούς
    που σε συνδυασμό με τον φθαρμένο δρόμο κάνουν την οδήγηση δύσκολη και επικίνδυνη πλέον.
    Οι καλές εποχές μάλλον παρήλθαν οριστικά.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot - 4_3_2018 , 6_24_42 μμ.jpg 
Προβολές:	663 
Μέγεθος:	82,9 KB 
ID:	393619

  6. #1776
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nik69 Προβολή μηνύματος
    σε συνδυασμό με τον φθαρμένο δρόμο κάνουν την οδήγηση δύσκολη και επικίνδυνη πλέον.
    Οι καλές εποχές μάλλον παρήλθαν οριστικά.
    Δυστυχώς και για τα δυο έχεις δικιο. Πολύ κακός δρόμος στο μεγαλύτερο μέρος του ( δε ξερω αν εφταιγε ο δρομος ή τα λάστιχα ή και τα δυο ένιωθα λίγο Τζακ Μιλερ ή Εσπαργκαράκος δεν ξερω ακόμα, παρόλα αυτά έμεινα ορθιος σε οοοολη τη διαδρομη! ) και επίσης τα κουτιά ακόμα μια φορά ότι του φανεί του λωλοστεφανή. Αλλα και τι να κανεις? Αν θες να πας μια βόλτα είτε τουριστικά είτε γρήγορα δεν εχεις κ πολλές πολλες επιλογές.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  7. #1777
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Live2ride
    Εγγραφή
    03/06/2017
    Μηνύματα
    220
    Σας είδα Λεπτοκαρυά Πιερίας συγκεντρωμένους, 2 λέσχες απ ότι έμαθα! και πόσους άλλους στον δρόμο! πολύ το χάρηκα, αν και σήμερα δούλευα αντί να βρίσκομαι στο δρόμο και εγώ να καίω λάστιχο σαν γνήσιος κάγκουρας!

  8. #1778
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Ευχαρηστω που χερετησες σημερα στην εθνικη με το gs 1200.

    Και σε ειδα και σενα με το τρεισερ να σταματας,να βγαζεις κρανος και να κατεβενεις απο τη μηχανη.Ελατωσα ταχυτητα να δω αν θες βοηθεια αλλα μολις εβγαλες το κινητο που προφανος χτυπουσε ανοιξα και εφυγα.
    Οχι και πολυ ωραια μερα σημερα αλλα πολα μοτο στην εθνικη...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #1779
    Νέο μέλος Το avatar του/της mythic37
    Εγγραφή
    21/01/2017
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Live2ride Προβολή μηνύματος
    Σας είδα Λεπτοκαρυά Πιερίας συγκεντρωμένους, 2 λέσχες απ ότι έμαθα! και πόσους άλλους στον δρόμο! πολύ το χάρηκα, αν και σήμερα δούλευα αντί να βρίσκομαι στο δρόμο και εγώ να καίω λάστιχο σαν γνήσιος κάγκουρας!
    Moto Friends Thessaly και Βόρειοι Vstrom Greek Riders είμασταν....

  10. #1780
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από george.S Προβολή μηνύματος
    ωραιο το srx σου byron
    το ειδα πρωτη φορα εχθες εξω απο το leroi
    Βύρωνα κι άλλος γαμπρός για το κορίτσι σου ρε...

  11. #1781
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Σας είδα από και προς Αγ Ιωάννη Ρώσο, πρώτη φορά μου μοτοβόλτα προς τα κει. Πολλοι χαιρετίσατε πολλούς χαιρετίσαμε! Πολύς κόσμος προς τα κει με διαφορα μοτοσακα. Και κει που αράξαμε στο ποτάμι τσουπ σκαέι ενα διχρονακι εντουρο. Τσουπ δευτερο τσουπ καμια πενηνταρια όλων των ηλικιων πάνω κατω το ποτάμι πέρα δωθε και λοιπά και μετά χαθήκανε μεσα στις λάσπες. Κατά βάθος τους ζηλευω!

    σας ειδα και γω, ημουν ενας απο τους λασπωμένους. Κριμα που δεν μιλήσαμε

  12. #1782
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα στην Αχαρνών ηλικιωμενε κύριε μάλλον με R25 με Σαιντ Καρ! Όλα τα λεφτά βέβαια ήταν ο πιτσιρικάς (εγγονός?) Μέσα στο Σαιντ Καρ με το κρανακι του! Κύριος!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  13. #1783
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Θέλω να πιστεύω ότι δεν σας είδα αλλά τι να κάνω που σας είδα και δεν πίστευα ότι βλέπω αυτό που έβλεπα!!! Γαλατσίου έντεκα παρά: μπατσικο σέρνει με ιμάντα παπάκι πάνω στο οποίο κάθεται μπάτσος με την στολή όχι αυτη των τσεων που οδηγούν μηχανές αλλά την κλασσική αυτή που φοράνε μέσα στα μπατσικα!!!! Εννοω χωρίς κράνος κλπ. Δεν ξέρω.... Είναι που ζούμε στην Ελλάδα.... Μας έχει πειράξει κάτι άλλο... Μας ψεκάζουν...??????
    .
    .
    .
    .
    Επίσης κύριοι της ΟΠΚΕ μην αφήνεται τα τζιπακια ακριβώς στις ράμπες των αναπήρων, ξέρετε Ιπποκράτους και Καλλιδρομίου, γιατί είναι παράνομο και μπορεί να περάσει κανένας αστυνομικός και να σας τιμωρήσει!!!!! Γενικά δηλαδή δεν είναι νόμιμο αυτό!!!

    .
    .
    .
    Επισης δεν είναι ωραίο σε ώρα εργασίας ( καμιά ντροπή δεν είναι δουλειά) να είστε μαζεμένοι καμιά δεκαριά και να καπνίζετε να πίνετε καφέδες να τρώτε και να φωνάζετε 16:00 το μεσημέρι ακριβώς στην ίδια γωνία με το παραπάνω " παρκαρισμένο" τζιπακι!!! Γιου Νόου ώρα κοινής ησυχίας?????!!!!!Α! Και στις 04:00 το ίδιο ισχύει!!!!!
    Τελευταία τροποποίηση από petros1479; 07/03/2018 στις 22:55.
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  14. #1784
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Σε ειδα σημερα κατα τις 21:15 Ποσειδωνος στο υψος του Ελληνικου με το NSR 250 SP
    σου και σε θαυμασα με το κρανακι σου κ το 2χρονο σου αν κ παραμελλημενο καπως...

  15. #1785
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Σε είδα ταρίφα να με βρίζεις άσχημα στην αγίας φωτεινής στην Νέα Σμύρνη.Και εγώ σε ψάχνω...Δεν σε πρόλαβα γιατί είσαι τυχερός που ήμουνα κάτω από το μηχανάκι πάνω στην πλατεία...και πάτησες γκάζι...Τα λέμε μόλις σε βρώ...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF