Σελίδα 125 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2575115120121122123124125126127128129130 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.861 έως 1.875 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1861
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα γατουλα, να γλιτώνεις το "χάδι" του τροχού μου, για ελάχιστα μέτρα..

  2. #1862
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σε ειδα τορα μορη καρια με τη μπεμβεδαρα σου τη τζιπαρα σου να μας πηγαινεις ολους κολοφερετζα.Μιλαμε για ουρα.Οταν βρηκα χωρο και σε προσπερασα και σε κοιταξα που μιλουσες στο κινητο μου εκανες γκριματσα του τυπου"συμβαινει τπτ?κανε τη δουλεια σου".Επρεπε να στο βαλω εκει που ξερεις μορη το κινητο αλλα σεβαστηκα το πιτσηρικη που ειχες στο αμαξι και εφυγα χωρις να πω τπτ.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #1863
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα πατέρα με το παπί σου και τους δύο γιούς σου τρικάβαλο, αλλά το έσωσες κάπως με κράνη και οι τρεις!

  4. #1864
    Σε ειδα τρισμεγιστε τσοπεροβλαχε με το παιδι ΞΑΠΛΑ ανασκελα πανω στο τεποζιτο της μαλακιας που οδηγουσες.
    Σας βλεπω να σκοτωνεστε καθε βδομαδα κανοντας οτι μ@λ@κι@ μπορουσατε στο δρομο και η μονη σκεψη μου ειναι: παλι καλα που δεν πηραν και κανεναν αλλο μαζι.
    Καθε 10 μερες κηδειες,να συγκλονιζεται δηθεν η τοπικη κοινοτητα και καπακι να σας βλεπω δηθεν να αποδιδετε "φορο τιμης" σε αυτον που πηρε η ασφαλτος κανοντας τα χειροτερα που μπορειτε να κανετε.
    Τελευταία τροποποίηση από webassasin; 25/04/2018 στις 01:33.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  5. #1865
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Σε είδα να με κοιτάς και να καις το κόκκινο σα να βγαίνεις με από δρόμο με προτεραιότητα, αραχτός, ζμπούτσος και πάνω στη φορτηγάρα σου...
    Ξεκίνησες όταν έφτασα στο φανάρι ενώ είχε ανάψει 50 μέτρα πριν φτάσω...
    Όταν πέρασες δίπλα μου σου επεσήμανα ότι «έχει ανάψει ένα τέταρτο γτχσ» κάτι ψέλλισες και γύρισα να το συζητήσουμε.
    Ζήτησες σεβασμό στα θεία και όταν ρώτησα αν εσύ με σεβάστηκες με ρώτησες αν είχα όρεξη!
    Σου είπα ότι είχα όρεξη και χρόνο αλλά εσύ μάλλον βιαζόσουν...

    Τουλάχιστον ο προχθεσινός που βγήκε ακριβώς όπως εσύ είχε τα γκογκόβια να παραδεχτεί ότι έκανε λάθος και μια χαρά τα είπαμε.
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  6. #1866
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα πιτσιρικά να κρατάς την εξάτμιση στο χέρι και να περπατάς μέσα στον ήλιο.Καιρο είχα να δω κάτι τέτοιο, συνήθως κρατάτε κινητά.
    The only easy day was yesterday.

  7. #1867
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σας ειδα ρε γονοις παλι και πραγματικα μου βαλατε τα γιαλια για αλλη μια φορα.

    70 χρωνων ο πατερας μου(1948) 59 η μανα μου(1959) με το χοντα αστρα σας και τα κρανη σας να κανετε ενα τουρ στη κρητη 90 χλμ.

    Ερχετε καλοκαιρι.Επετε και συνεχεια....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1868
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.332
    Σε είδα να περνάς κάθετα και με πολλα, την παλια εθνική με το ιχ στην διασταύρωση Ελευσίνας, πάνω απο τα ναυπηγεια. Περασες ξυστά απο ενα φορτηγό. Θα γινόταν μακελειό. Το στοπ προφανώς δεν το ειδες, περασες κεντρικο δρομο στα τυφλά μεγάλε...

    Το τραγικο ειναι πως δεν καταλαβες τι εκανες. Ειχες και αλλους 3 μεσα στο ιχ σου.

  9. #1869
    MADA MADA Το avatar του/της kkinezos
    Εγγραφή
    16/10/2015
    Μηνύματα
    31
    σας ειδα να με περνατε στη βουλιαγμενης πριν το metro mall χτ σουζα και λιγο πιο πισω 2καβαλο σκουτερ ακρανωτοι να χοροπηδανε στη σελα ενω παραλληλα κανατε σλαλομ.. με αποτελεσμα το κινητο του ενος να φυγει απ τη τσεπη της φορμας και να διαλυεται μπροστα μου

  10. #1870
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.109
    Σε είδα με τη μούρη στην άσφαλτο, ακίνητο, χωρίς κράνος φυσικά, στο τούνελ της Κωνσταντινουπόλεως, προς Αθήνα, κάτω από την Πειραιώς. Δεν έδειχνε πολύ καλό.
    Life begins at 45°.

  11. #1871
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2016
    Μηνύματα
    3
    Σε είδα σήμερα αγαπητό τετράποδο να μου γαβγίζεις ενώ ήμουν σταματημένος στην 25ης Αυγούστου στο Ηράκλειο και μόλις σου σφύριξα σταμάτησες και όταν ανέβασα το πόδι στο μαρσπιέ μου το μάγκωσες.....

    Στο τσακ γλυτώσαμε το πέσιμο....

  12. #1872
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σας είδα πολλούς την Κυριακή οι περισσότεροι σε ομάδες και η πλειοψηφία χαιρετησατε!!! Καλούς δρόμους σε όλους!!!

  13. #1873
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.280
    Σας είδα εχθές, στο άλσος της Καισαριανής, με τον σκύλο σας όρθιο να πίνει νερό σε μία από τις βρυσούλες που είναι για τον κόσμο.

    Αποσβολωμένος από το θέαμα - αφού πραγματικά δεν το πίστευα - και μην έχοντας όρεξη για αντιπαραθέσεις - είπα μόνο στον μικρό μεγαλόφωνα '' βλέπεις Δημήτρη που θέλεις συνέχεια να πίνεις νερό από αυτές τις βρύσες; ''

    Για να ακούσω μετά από την τύπισσα να λέει στον τυπά της το θεϊκό ''πάμε γιατί θα μας την πουν που ακουμπάει ο σκύλος τη βρύση με το στόμα'' !



    Μάλλον μεγαλώνω αρκετά και πλέον δε συμβαδίζω με αυτόν το κόσμο ή/και έχω αρχίσει να χάνω την ''κοινή λογική'' που ακόμα διατείνομαι πως διαθέτω.

    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  14. #1874
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2016
    Μηνύματα
    3
    Σας είδα πολλούς εχθές προς Νότιο Ρέθυμνο εμείς με αυτοκίνητο (δυστυχώς) αλλά σας χαιρέτησα όλους!!!

  15. #1875
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.703
    Σε ειδα (αφου πρωτα σε ειχα ακουσει) παλιοπ@υστα κωλογυφτε στις 0530 να ψυριζεις τις σωληνωσεις υγραεριου απο την πολυκατοικια.
    Σκεφτηκα προς στιγμην να σου αραδιασω κατι στο κεφαλι απο το μπαλκονι...αλλα τελικα ηταν καλυτερο που εσκασε η αστυνομια μεσα σε 1 λεπτο κ σε τσιμπησαν.
    Μαζι κ τον συνεργο σου 50-100μετρα παραδιπλα στο αμαξι που περιμενε.

    Μπραβο στα παιδια (αστυνομια) που ενηργησαν ταχυτατα.
    Μιλαμε στειλανε λαο...3 περιπολικα κ 2 διας σκασανε μυτη μεσα σε 2-3 λεπτα.
    Ride(s) the wind of change...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF