Σελίδα 126 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2676116121122123124125126127128129130131 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.876 έως 1.890 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1876
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.340
    Σε ειδα πεζέ να πεταγεσαι απο το πουθενά. Εκανα εντο με το CCM για να γλυτώσουμε το μπαμ, αλλα η φάτσα σου την υστατη στιγμή ηταν ολα τα λεφτά. Ησουν καπως ετσι

  2. #1877
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα (αφου πρωτα σε ειχα ακουσει) παλιοπ@υστα κωλογυφτε στις 0530 να ψυριζεις τις σωληνωσεις υγραεριου απο την πολυκατοικια.
    Σκεφτηκα προς στιγμην να σου αραδιασω κατι στο κεφαλι απο το μπαλκονι...αλλα τελικα ηταν καλυτερο που εσκασε η αστυνομια μεσα σε 1 λεπτο κ σε τσιμπησαν.
    Μαζι κ τον συνεργο σου 50-100μετρα παραδιπλα στο αμαξι που περιμενε.

    Μπραβο στα παιδια (αστυνομια) που ενηργησαν ταχυτατα.
    Μιλαμε στειλανε λαο...3 περιπολικα κ 2 διας σκασανε μυτη μεσα σε 2-3 λεπτα.
    τι θα γινη με αυτους ρε φουστη μου με τους γυφτεοιρος,τα εχουν γ@μιση ολα,στιν αρταμιδα μερα 11.οο η ωρα με το που εφυγε η γυναικα να παει στο φουρνο 500 μετρα τις το αδιασανε.και βεβαια μπραβο στα παιδια τις αστυνομιας και ιδικα τις ομαδας διας ,αυτη υπαρχουν στην ατρεμιδα και γυρνανε ολα τα στενα,αλλα ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη.

  3. #1878
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Σε βλέπω κάθε απόγευμα που γυρίζω σπίτι, καβάλα πάνω στην μηχανή, με την κουβέρτα στα πόδια, με το Ηonda, το Transalp...


    ...και μου ερχέται να σε μουτζώσω
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  4. #1879
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Σας είδα συνάδελφοι στο Δίστρατο την Κυριακή και χαιρετηθήκαμε!Νομίζω απο Γρεβενά πρέπει να ήσασταν.Θα καθόμασταν για ένα καφέ αλλά είχαμε να γυρίσουμε πίσω στην Αθήνα.Πάντα ορθιοι ρε μάγκες!

    Μονοήμερη για καφε στο Τσεπέλοβο και πεζοπορία στις εκπληκτικές Λίμνες του Λάκκου,παρέα με μάχιμο φίλο με Busa!Οποιος δε βαριέται ας χαζέψει τις απίστευτες εικόνες που αντικρύσαμε http://ncclub.gr/index.php/topic,3541.0.html
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  5. #1880
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    Σε είδα γελιε με το mega scooter σου να αγνοείς τα φανάρια , να μπενεις ανάποδα σε δρόμο και να μου κλείνεις τον δρόμο. Μετά ήρθαμε κοντά και σε είδα Ρέμο. Αντώνη Ρέμο. Ακρανοτε Αντώνη Ρέμο.

  6. #1881
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    Σε είδα ρε μάστορα, αφού σου είπα να μην ακολουθείς κοντά αφού δεν το έχεις να καβαλάς σε αγέλη, να μην με ακούς και να πας να καρφώνεσε με 100+ χλμ πισω σε εναν δικό μας. 4-5 τούμπες μετά στάθηκες τυχερός που δεν σε καβάλησε η 450 κιλών μηχανή σου. Σταματήσαμε διερχόμενα αμάξια, σου βρήκαμε γιατρό και νοσοκομες μέχρι να έρθει το ασθενοφόρο να σε πάρει. Αλλά ρε φίλε που κοιτούσες; τα πουλάκια;

  7. #1882
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα να κάνεις το σταυρό σου οδηγώντας με το άλλο χέρι το παπί περνώντας μπροστά από την εκκλησία. Πάνω στο πεζοδρόμιο, ανάποδα σε λεωφόρο.
    Ήμαρτον.

  8. #1883
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.192
    Σε είδα στο γυμναστήριο σωσία του Χόρχε (μη ρωτάτε,ένας είναι ο Χόρχε)!
    Ρε ίδιος, ο κερατάς!Ακόμα και το τούτο του!

    (Η ντροπή μ έκανε να μη βγάλω το κινητό επί τόπου).

  9. #1884
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    -"Καλα ρε έφυγες με κόκκινο θα με σκοτώσεις"?
    - "να προσεχεις. Εσύ είσαι πάνω στη μηχανή και θα πήγαινες νοσοκομείο, εγώ ειμαι μέσα στο αυτοκίνητο"!

    Θα κοστίζει αρκετά νομίζω ο καθρέφτης απο ακριβή μαρκα κουτακιου!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  10. #1885
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Σε είδα Νικ Καλάθης παρέα με τον Ματ Λοτζεσκι στην μαύρη Μερτσεντα να κάνετε αναστροφή σε φανάρι της Βουλιαγμένης ενώ δεν επιτρεπόταν ( δεν είχε καν φανάρι για αριστερά)...αλλά σας είδε κ το Octavia από το απέναντι φανάρι (ακριβώς μπροστά σας) κ σας ήρθε πακέτο . Πιστεύω να σας έγραψε κανονικά...ακουγόταν αγριεμενος από το μεγάφωνο.
    Ride(s) the wind of change...

  11. #1886
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από petros1479 Προβολή μηνύματος
    - "να προσεχεις. Εσύ είσαι πάνω στη μηχανή και θα πήγαινες νοσοκομείο, εγώ ειμαι μέσα στο αυτοκίνητο"!

    Θα κοστίζει αρκετά νομίζω ο καθρέφτης απο ακριβή μαρκα κουτακιου!!!
    εδω νομίζω πανε σετακι οι καθρέπτες και οι 2. μαζι με τα κολοφαναρα.

  12. #1887
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2017
    Μηνύματα
    22

    σκουτεραδες ...

    σας βλέπω κάθε μέρα ,χαζοχαρούμενοι σκουτεραδες , να κάνετε το κόσμου της μ@λακιες ,(με ελάχιστες εξαιρέσεις) και δεν είναι αυτό βάλτε το εαυτό σας σε ότι κίνδυνο θέλετε....όχι όμως τους αλλους...
    εξάλλου οι πιο πολλοί φαίνεται ότι είστε κουλαδια. προχθές δεν αντεξα και ακουσες τα μπινελικια σου πιτσιρίκο που σε 10 μέτρα δρομο ,με περασες στους δυο πόντους για να μου το παίξεις γρήγορος ,ευτυχως τουμπεκιαστηκες γιατί θα είχαμε συνέχεια με τα νεύρα που ειχα..

  13. #1888
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Σας ειδα ωραιοι vespaκιδες στο κεντρο της Αθηνας να κανετε σαματα,καλους δρομους να εχετε!

  14. #1889
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σε ειδα SONone Μετά της γυναικός ! Σε φωναξα κ ψαχνόσουσα ! Δε σε προλαβα στο γυρνα μου!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  15. #1890
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα SONone Μετά της γυναικός ! Σε φωναξα κ ψαχνόσουσα ! Δε σε προλαβα στο γυρνα μου!
    δεν σε είδα δυστυχώς νωρίς, ούτε οτι σταμάτησες να ανταλλάζαμε 2 λέξεις , ημανε στα φρένα και φορτωμένος κάργα τσαντες, άκουσα την φωνούλα σου , γυρνάω και βλέπω παπιο και εκεί μπερδεύτηκα. το κουβεντιάζαμε λίγο με τη γυναίκα και η ψηφοφορία σε έδειξε με 2/2, όπου και περίμενα να γράψεις δώθε. κανόνισε να ποιούμε ένα καφέ εκεί στην γωνιά ή έλα απο το μαγαζί να σε δω λιγουλάκι είμαι πρωινός αυτή την βδομάδα.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF