Σελίδα 127 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2777117122123124125126127128129130131132 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.891 έως 1.905 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1891
    Νέο μέλος Το avatar του/της maza
    Εγγραφή
    14/11/2002
    Μηνύματα
    25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    εδω νομίζω πανε σετακι οι καθρέπτες και οι 2. μαζι με τα κολοφαναρα.
    Το σκηνικό πανομοιότυπο και καθημερινό.
    Κοπελίτσα βγάζει φλας στην Κηφισίας για να βγει στη λωρίδα μου, της κορνάρω, με γράφει κανονικά, πέφτω στα φρένα, πάω δίπλα της, και στην ερώτησή μου "τι σου έκανα και θέλεις να με σκοτώσεις;" η απάντησή της ήταν ακριβώς η ίδια! Τα διαβάζουν κάπου ρε π@@στη μου;
    Μετά αν πεις κάτι, είσαι αγροίκος, προκλητικός, αλήτης και όλα τα σχετικά!
    Μερικοί πίνουν νερό στο όνομα μου... μαζί με δύο ηρεμιστικά !!!

  2. #1892
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από maza Προβολή μηνύματος
    Μετά αν πεις κάτι, είσαι αγροίκος, προκλητικός, αλήτης και όλα τα σχετικά!
    Αν δεν είναι το ότι η έννοια της κοινής λογικής έχει μεταβληθεί αυτά τα χρόνια, τότε ο εγωκεντρισμός πολλών είναι τέτοιος, που αρνούνται να παραδεχθούν το λάθος τους.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. #1893
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Σας είδα επιτέλους Ύδατα της Στύγας!Μια εξόρμηση που πρέπει να γίνει συγκεκριμένη εποχή και ένας προορισμός που προσεγγίζεται πολύ δύσκολα, όμως οι εικόνες σε αποζημιώνουν! http://ncclub.gr/index.php/topic,3583.0.html
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  4. #1894
    MADA MADA Το avatar του/της kkinezos
    Εγγραφή
    16/10/2015
    Μηνύματα
    31
    Σας ειδα πριν κανα 2ωρο μεταξυ παλαιας φωκαιας και λεγραινων..με αναποδογυρισμενο αμαξι Ευτυχως ησασταν και οι 2 καλα..ειχε ερθει ηδη και αστυνομια.

  5. #1895
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    735
    Σε ειδα ζετα συνοδεία του τσιπρα να μου χτυπας το μπροστινό εν κινηση στην Αλεξάνδρας γιατι ξεκινησα γρήγορα ;;;;
    Δικαβαλο με την γυναικα μου να μας σκοτωσεις πανιβλακα
    Εύχομαι να μην εχεις παιδια και διαιωνιστει το ειδος σου σκουπίδι

  6. #1896
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από george.S Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα ζετα συνοδεία του τσιπρα να μου χτυπας το μπροστινό εν κινηση στην Αλεξάνδρας γιατι ξεκινησα γρήγορα ;;;;
    Δικαβαλο με την γυναικα μου να μας σκοτωσεις πανιβλακα
    Εύχομαι να μην εχεις παιδια και διαιωνιστει το ειδος σου σκουπίδι
    την εχουν δει καπεταν μαμαω

  7. #1897
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    735
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από george.S Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα ζετα συνοδεία του τσιπρα να μου χτυπας το μπροστινό εν κινηση στην Αλεξάνδρας γιατι ξεκινησα γρήγορα ;;;;
    Δικαβαλο με την γυναικα μου να μας σκοτωσεις πανιβλακα
    Εύχομαι να μην εχεις παιδια και διαιωνιστει το ειδος σου σκουπίδι
    καλημερα
    ηρεμος σημερα γιατι εχθες με ειχε κυριευσει η οργη θα περιγραψω τι συνεβη χωρις βρισιες

    αλεξανδρας στο υψος της χαριλαου τρικουπη ζετας κοβει την κυκλοφορια για να περασει το πρωθυπουργικο ? αυτοκινητο με την συνοδεια του
    αφου περασει η πομπη και εφοσον εχει αναψει πρασινο την ωρα που ο ζετας καβαλαει την μηχανη του για να κοψει προφανως ποιο κατω ξεκιναω και ενω κινουμε με περιπου 60+ χιλιομετρα ερχεται με κλεινει και χτυπαει την μπροστινη ροδα με την μπαγκαζιερα του
    χανω το μπροστινο και προσπαθω να κρατησω την μηχανη και αυτος συνεχιζει να με κλεινει....
    το πως το κρατησα και δεν τσακιστηκαμε πραγματικα ειναι αξιο αποριας....
    του φωναζω οτι θα μας σκοτωσει και αυτος συνεχιζει να με βριζει και μετα γκαζωνει και φευγει
    εγω δικαβαλο με την γυναικα μου μετα το σοκ πραγματικα βραζω μεσα μου.....


    αναρωτιεμαι με τι κριτηρια διαλεγουν την συνοδεια του πρωθυπουργου.
    ενας ανθρωπος που δεν χρησιμοποιει το μυαλο του και τον κυριευουν τα νευρα του, κουβαλαει και οπλο παναθεμα τον ,καμια επιτροπη περνανε η ειχε απλως μπαρμπα στην κορωνη και τον εχωσαν εκει ?
    αν δεν ειχα καταφερει να κρατησω την μηχανη και τσακιζομασταν τι θα ελεγε μετα ?στα παιδια μας τι θα ελεγε ?βιαζοταν και τον εριξα επιτηδες ?
    πραγματικα ειναι θλιβερο και ελπιζω αν εχει παιδια να μην πεσουν πανω σε καποιον ανεγκεφαλο οδηγο(γενικα)......

  8. #1898
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα να με έχεις απο πίσω σου για μεγάλο μέρος της Κηφισίας με το υποβρύχιό σου και τους καθρεφτες/μπαγκάζια σου, και τελικά να κάνεις στην άκρη. Τότε είδα το Δ στο κράνος σου και τα υπόλοιπα κλαμπατσίμπαλα πάνω σου. Και την ξανθιά σου κοτσίδα
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #1899
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tycho Moon
    Εγγραφή
    13/11/2014
    Μηνύματα
    398
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από george.S Προβολή μηνύματος
    καλημερα
    ηρεμος σημερα γιατι εχθες με ειχε κυριευσει η οργη θα περιγραψω τι συνεβη χωρις βρισιες

    αλεξανδρας στο υψος της χαριλαου τρικουπη ζετας κοβει την κυκλοφορια για να περασει το πρωθυπουργικο ? αυτοκινητο με την συνοδεια του
    αφου περασει η πομπη και εφοσον εχει αναψει πρασινο την ωρα που ο ζετας καβαλαει την μηχανη του για να κοψει προφανως ποιο κατω ξεκιναω και ενω κινουμε με περιπου 60+ χιλιομετρα ερχεται με κλεινει και χτυπαει την μπροστινη ροδα με την μπαγκαζιερα του
    χανω το μπροστινο και προσπαθω να κρατησω την μηχανη και αυτος συνεχιζει να με κλεινει....
    το πως το κρατησα και δεν τσακιστηκαμε πραγματικα ειναι αξιο αποριας....
    του φωναζω οτι θα μας σκοτωσει και αυτος συνεχιζει να με βριζει και μετα γκαζωνει και φευγει
    εγω δικαβαλο με την γυναικα μου μετα το σοκ πραγματικα βραζω μεσα μου.....


    αναρωτιεμαι με τι κριτηρια διαλεγουν την συνοδεια του πρωθυπουργου.
    ενας ανθρωπος που δεν χρησιμοποιει το μυαλο του και τον κυριευουν τα νευρα του, κουβαλαει και οπλο παναθεμα τον ,καμια επιτροπη περνανε η ειχε απλως μπαρμπα στην κορωνη και τον εχωσαν εκει ?
    αν δεν ειχα καταφερει να κρατησω την μηχανη και τσακιζομασταν τι θα ελεγε μετα ?στα παιδια μας τι θα ελεγε ?βιαζοταν και τον εριξα επιτηδες ?
    πραγματικα ειναι θλιβερο και ελπιζω αν εχει παιδια να μην πεσουν πανω σε καποιον ανεγκεφαλο οδηγο(γενικα)......

    Μου έχει τύχει κάτι αντίστοιχο παλιότερα:

    Κάποιον πηγαίναν συνοδεία στην παραλιακή πριν 2-3 χρόνια. Δηλ αυτοκίνητο με φιμέ τζάμια στη μέση, ασφαλίτικο μπροστά, ασφαλίτικο πίσω και κανά δυο μηχανές μπροστά. Κινούνται στην αρίστερη λωρίδα αλλά το πίσω ασφαλίτικο, κινείται στο δεξί μέρος της αριστερής λωρίδας, με σκοπό να δυσκολέψει τη διήθηση 2κύκλων μεταξύ της μεσαίας και αρίστερής. Θεώρησα ότι απλώς είχε χάσει την ευθυγράμμηση της λωρίδας του και μιάς και το αυτοκίνητο της μεσαίας λωρίδας (άσχετο με την πομπή) είχε λοξοδρομήσει και αυτό προς τα δεξιά, υπήρχε αρκετός χώρος να περάσω...

    Τη στιγμή που πήγα να περάσω, ο τύπος στο πίσω ασφαλίτικο, έκανε απότομη τιμονιά προς τα δεξιά, με σκοπό να με κλείσει. Τί να με "κλείσει", να με σκοτώσει πήγε ο μαλάκας. Στο τσακ τη γλίτωσα...

    Τί αν πω... Δε νομίζω ότι υπάρχουν αξιοκρατικά κριτήρια που επιλέγουν αυτούς τους τύπους. Ο γνωστός του γνωστού, ο βυσματίας του βυσματία είναι. Από τη μία κάνουν τις Φιλιππινέζες και στέκονται προσοχή στους πολιτικούς μη χάσουν το βυσματικό τους πόστο και από την άλλη πουλάνε μαγκιές από και από κει επειδή έχουν το ακαταδίωκτο.
    Ἀπὸ τὸ πάρκο στὴ Μυροβόλο τὸ μηχανάκι ἀστράφτει στὸν ἥλιο,
    ἀντανακλᾶ τὸ χαμόγελό σου καὶ μὲ διαλύει στὸ φῶς.

  10. #1900
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα με το ktm στη Χαλκίδα, να χάνεις το πίσω πάνω στη διαχωριστική γραμμή, αλλά ευτυχώς το έσωσες!

  11. #1901
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.170
    Σας είδα πιτσιρικάδες με τα παπιά σας κατά τις 12 τη νύχτα στη ευθεία την νέας Επιδαύρου έτοιμοι για κόντρα,να περνάω και να μου κάνετε νόημα "να το δώσω".
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  12. #1902
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Σας ειδα μπαμπα και γιο να κανετε μαζι προπονηση στην πιστα. 8 χρονων ο πιτσιρικας αλλα ηδη μετρουσε τρια χρονια στις πιστες...

  13. #1903
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Σας είδα πιτσιρικάδες με τα παπιά σας κατά τις 12 τη νύχτα στη ευθεία την νέας Επιδαύρου έτοιμοι για κόντρα,να περνάω και να μου κάνετε νόημα "να το δώσω".
    και του δωσες???
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #1904
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    και του δωσες???
    Μετά από 2 ώρες ταξίδι άυπνος μέσα στη νύχτα τους έδωσα κάτι ξερογκαζιές και οι πιτσιρικάδες ξετρελάθηκαν. Να πω επίσης ότι η κακή πεδία συνεχίζεται.....κανένας δε φορούσε κράνος,όπως δε φορούσα ούτε εγώ στην ηλικία τους.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  15. #1905
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Δε χώραγα να περάσω γιατί με εμπόδιζε ο δεξιός καθρέφτης σου. Φυσικά σταμάτησα και περίμενα να ξεκινήσουμε. Μου φώναξες από το παράθυρο "κλείστον και πέρνα". Τον έκλεισα, πέρασα το τιμόνι, τον ξανάνοιξα, χαιρέτησα και έφυγα. Πόσο απλά και ήρεμα θα μπορούσαν να είναι όλα. Καλές κούρσες ρε φίλε.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF