Σελίδα 131 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3181121126127128129130131132133134135 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.951 έως 1.965 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1951
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.106
    Σας είδα, στις 18/5, να μου δίνετε έγγραφο παραλαβής για 31/5, και σήμερα, που ήμουν στην υπηρεσία σας, όπως έπρεπε, να ΜΗΝ έχετε έτοιμο το έγγραφό μου και να το ετοιμάζετε εκείνη την ώρα, καθυστερώντας εμένα κι άλλα 5 άτομα που περίμεναν μαζί μου, όλοι για 31/5. Και ήταν πρωί ακόμα. Παράσιτα, καρκίνοι του κράτους, δημόσιοι υπάλληλοι.
    Life begins at 45°.

  2. #1952
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Σε ειδα πριν μερικές μερες ξαπλωμενο στην ασφαλτο στον παραλιακο δρομο για Αεροδρόμιο Μυτιλήνης να πονας και σε κατασταση σοκ με την (φτιαγμενη Βεσπα τρικολορε) αλλα ευτυχώς χωρίς σοβαρό τραυματισμό μόνο εκδορες στο πρόσωπο λόγω Jet κρανους.... αμεσα σε παρέλαβε το ΕΚΑΒ (απο τα καλυτερα στην Ελλαδα και μπραβο στα παιδιά εκεί) και ψιθύριζες οτι έπεσες λογω κλαταρισματος πισω ελαστικου..., και πραγματικά το πισω ελαστικό της βεσπας κλαταρισμενο μηπως λογω φτιαγμενης εξατμισης φιλε μου ?? αγγιζε νομιζω το ελαστικό? Παντως περαστικά και ορθιος!

  3. #1953
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    σε είδα σήμερα το πρωί, ανεύθυνε πατέρα, πεσμένο στην άσφαλτο μαζί με το παιδάκι σου, ακράνωτοι και οι 2, το παιδάκι φορούσε μόνο ένα μπουρνούζι μιας και το πήγαινες κολυμβητήριο...

    Ευτυχώς δεν πάθατε τίποτα, βλαμμένε πατέρα, αλλά την επόμενη φορά, καθυστερημένε πατέρα, ίσως δεν σταθείτε τόσο τυχεροί, ηλίθιε πατέρα...

  4. #1954
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σε ειδα κωλόδρομε να γλιστράς σα να 'σαι κοντά σε οργασμό αλλα δεν ήσουν καν υγρός!!!
    ε λοιπόν δεν θα σου κανω το χατίρι ετσι λοιπόν και εγω έκλεισα το γκαζι μου και πήγαινα σαν κότα.!!

  5. #1955
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Se eida gamospite traymatioforea, na me paratas (traymatias troxaiou) epano sto foreio,
    mono mou,
    sti mesi tou diadromou,
    sto nosokomeio,
    epeidi pige 15.00 kai den itheles na xaseis to ypiresiako leoforeio.

    tha syneltho omos kai tha epistrepso na se keraso enan kafe, ena loukoumi, katitis.....

    psofa malaka, psofa.........

  6. #1956
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    934
    Περαστικά μαν...

  7. #1957
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Se eida gamospite traymatioforea, na me paratas (traymatias troxaiou) epano sto foreio,
    mono mou,
    sti mesi tou diadromou,
    sto nosokomeio,
    epeidi pige 15.00 kai den itheles na xaseis to ypiresiako leoforeio.

    tha syneltho omos kai tha epistrepso na se keraso enan kafe, ena loukoumi, katitis.....

    psofa malaka, psofa.........
    Εισαι καλα τωρα φιλε???
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1958
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Εισαι καλα τωρα φιλε???
    Ligo koutsavlos, alla ola kala.
    as einai kala to kranos giati eskasa me tin kefala sto pezodromio.

    thlaseis se o,ti malako morio yparxei, ekdores se o,ti itan akalypto.

    Zimia sto freewind: deksios kathreftis, podofreno, deksia maneta, deksi flas, deksi plastko mprosta.
    synolo kana 80ari eyra.

    en taxei: sto perama meta ti silk-oil, opou stribeis aristera kai kapaki deksia pros karabakia,
    eno briskomoun me klisi mesa sti strofi, eida na erxetai katapano mou vespa, (kinoumeni sto antitheto reyma).
    elafry tsimpima sto freno , kai apolaysa tin PROTI MOU ptosi meta apo sxedon 30 xronia dikyklismou.

    Kai klasika o allos -den ftaio - den ftaio , monos sou epeses.

    Kranos forever!!!

  9. #1959
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Ligo koutsavlos, alla ola kala.
    as einai kala to kranos giati eskasa me tin kefala sto pezodromio.

    thlaseis se o,ti malako morio yparxei, ekdores se o,ti itan akalypto.

    Zimia sto freewind: deksios kathreftis, podofreno, deksia maneta, deksi flas, deksi plastko mprosta.
    synolo kana 80ari eyra.

    en taxei: sto perama meta ti silk-oil, opou stribeis aristera kai kapaki deksia pros karabakia,
    eno briskomoun me klisi mesa sti strofi, eida na erxetai katapano mou vespa, (kinoumeni sto antitheto reyma).
    elafry tsimpima sto freno , kai apolaysa tin PROTI MOU ptosi meta apo sxedon 30 xronia dikyklismou.

    Kai klasika o allos -den ftaio - den ftaio , monos sou epeses.

    Kranos forever!!!
    περαστικα φιλος, αλλα μου εβγαλες τα ματια για να διαβασω. και τα λαθακια στο προγραμα ειναι δεν ημαστε ολοι καθηγητες φιλοσοφιας,αλλα ελληνικα να καταλαβενομαστε.και παλι περαστικα.

  10. #1960
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Oποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται..ο συχωρεμένος ο σιμοντσελης τα χε πει σωστα,γουγλ ιτ και γενικα σιτ χαπενς και αμα ειναι η ωρα σου θα περνας κατω απο ενα μπαλκονι θα πεσει μια γλαστρα και το επομενο που θα δεις θα ειναι ενα γκρο πλαν απο τις ριζες ενός κυπαρισσιού..
    Ασε και τι μαλακιες αυτες να μας τις πεις εαν κατσεις σε καρεκλα για ολη σου την ζωη,πραγμα το οποιο ειλικρινα απευχομαι ολοψυχα.(μην με κοψετε γιατι περι μαλακιων προκειται)
    Τελευταία τροποποίηση από Shinigami Ryuk; 03/06/2018 στις 12:28.

  11. #1961
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Ασε και τι μαλακιες αυτες να μας τις πεις εαν κατσεις σε καρεκλα για ολη σου την ζωη,πραγμα το οποιο ειλικρινα απευχομαι ολοψυχα.(μην με κοψετε γιατι περι μαλακιων προκειται)
    εχεις 5 μνμ και το 5 ειναι αυτο??? ΦΡΟΥΡΑ!!!! ΦΡΟΥΡΑ!!!! ΦΡΟΥΡΑ!!!

  12. #1962
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    εχεις 5 μνμ και το 5 ειναι αυτο??? ΦΡΟΥΡΑ!!!! ΦΡΟΥΡΑ!!!! ΦΡΟΥΡΑ!!!
    Το βλέπω να κλειδώνει το θέμα με τη κουβέντα που ανοίξατε. Δυστυχώς στην ελλάδα είναι ένας φαύλος κύκλος καγκουριάς, διαφθοράς και έλλειψης υποδομών το οποίο όμως αν δεν αλλάξουμε εμείς οι ίδιοι δεν αλλάζει...

    - καγκουριά: ελπίζω να μην περιμένει κανένας να γράψω λήμμα Πριν λίγα χρόνια σε Βούτες, Ρίμπα κλπ πολιτιστικά κέντρα το να φοράς κράνος ήταν λόγως καζούρας όπως επίσης και στο δρόμο. Ο εξοπλισμός επίσης σε μία βόλτα ήταν και αυτός δαχτυλοδειχτούμενος και λόγος για περίγελο.

    - διαφθορά: Περιμένω βρουμς κραξίματος από γνωστούς συμφορουμίτες του επαγγέλματος (ότι είμαι πελάτης τους και δεν ξέρω γω τι...) αλλά όσοι μένετε Αθήνα την ξέρετε πολύ καλά την ιστορία. Ζ-ΔΙΑΣ σούζα και μλκισμένη οδήγηση με υπηρεσιακά είναι καθημερινή εικόνα και ακόμη συχνότερη να βλέπεις VStorm, TDM, GS, Adventure χωρίς πινακίδες, να τρώνε κόκκινα στη μία ρόδα και ο αναβάτης να φοράει την χαρακτηριστική αρβύλα με φόρμα. Όταν λοιπόν προσπαθεί ο όποιος μπάτσος να σταματήσει τον όποιο πιτσιρικά κάτω των 25 που χει πάνω από 100 άλογα ρόδα ποιός κυνηγάει να συμμορφώσει ποιόν ακόμα δν το κτλβαίνω.

    - υποδομές: ισχύει αυτό που είπε ο Duke για τα ατυχήματα και το πολύ υψηλό κόστος νοσηλείας σε εντατικές. Το ίδιο ισχύει όμως και για τις περιπτώσεις που είπε ο Blitzer αλλά και για πολλές άλλες όμως που είναι "λαχεία" όπως καρκίνοι κλπ. Παρότι πληρώνουμε σχεδόν διπλάσιες κρατήσεις σε ΙΚΑ από χώρες όπως Ισπανία και Γαλλία ( ο υπάλληλος όχι ο εργοδότης) έχουμε χρόνια τώρα σκατά υποδομές αλλά πολύ καλούς γιατρούς.

    Εν κατακλείδι: Δίνουμε πρώτα εμείς το παράδειγμα κι ας κοροιδεύει ο όποιος και στα στρουμφς σταματάμε πάντα κατα βούληση και αναλόγως τις ορέξεις!

  13. #1963
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    offtopic και εγώ αλλά στο χωριό μου ακόμα κοροιδεύουν εμένα και όποιον φοράει κράνος.

  14. #1964
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σχολίασα οτι ενω έχουμε αφήσει πισω μας αυτη την άτυχη στιγμή ο αλλος με 5 μολις ποστς έρχεται να ρίξει λάδι στην φωτιά. και μπήκες στο τρυπακι να το συνεχίσεις, αρα πέτυχε τον στόχο του.

  15. #1965
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    σχολίασα οτι ενω έχουμε αφήσει πισω μας αυτη την άτυχη στιγμή ο αλλος με 5 μολις ποστς έρχεται να ρίξει λάδι στην φωτιά. και μπήκες στο τρυπακι να το συνεχίσεις, αρα πέτυχε τον στόχο του.
    Ποιά άτυχη στιγμή φόρουμ είναι, κουβέντες γίνονται και μια χαρά γίνεται η κουβέντα δν την βλέπω σαν "άτυχη" στιγμή.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF