Σελίδα 14 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 49101112131415161718192464114 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #196
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα ψες το βράδυ περτικαλί murcellago εις την παραλιακή.Σε λυπήθηκα όμως γιατί είχες πήξει στην κίνηση...7 διαζώματα θέλει το ρημάδι.Τι ήχος όμως....

  2. #197
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Σε είδα γλαρε να δίνεις στεγνά τον κύριο υπουργό αφού είχε τελειώσει με τις αγορές μεηκ απ στα νότος
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #198
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    Σας βλέπω κάθε μέρα καφροελληνες και γαμιεμε στα γέλια με την μαλάκια που σας δέρνει.

  4. #199
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σας βλέπω καθημερινά αχαρακτήριστα αφασικά μαλάκια να εκτοξεύετε με "στυλ" και αναισθησία τα βρώμικα γαμημένα αποτσίγαρά σας στις παραλίες...

  5. #200
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    νταλα μεσημερι vstorm με προβολακια led να αναβοσβηνουν οπως τα φωτα των ασθενοφορων

  6. #201
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ακουσα και κατοπιν σε ειδα συντοπιτη με τη fat tire (ή πως στο καλο λεγεται αυτο) και μου ρθε στο μυαλο η vmax..... κατοπιν αναστεναξα
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  7. #202
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.502
    Πολυ καινουργιο merceντικο βλεπω εδω πατρα τον τελευταιο καιρο περιεργα πραγματα τα χαριζουν..?

  8. #203
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Σας βλέπω.. αλλα πολύ αργά για εσάς.Εχετε γίνει ήδη "πλατς" στην ζελατίνα του κράνους μου μικρά και μεγαλύτερα έντομα..

  9. #204
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σας βλέπω με τα v-strom και εχετε πολυ πλάκα που νομίζετε οτι η πολυθρονα σας περνάει 600αρι street.

  10. #205
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Σε είδα κοπελίτσα χωρίς κράνος να βγαινεις από πεζόδρομο με παπί και να κοιτάς πίσω σου. Και σε είδα αγορι μερικά δευτερόλεπτα μετά να τρέχεις πισω από το παπί και ανάμεσα σε άλλα να φωνάζεις "ρε! Έλα πίσω!"
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  11. #206
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Σας βλεπω καθε ΣΚ ,ζευγαρακια, να γυρνατε απο παραλιακες και εθνικες,
    με σκουτερομπανιερες φουλ γκαζι και σφηνες του θανατα,
    με περιβολή...πλαζ, λες και ειστε άτρωτοι.
    Καθε φορα ευχομαι να φτανετε σωοι στο σπιτι σας.

  12. #207
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σας είδα προβολάκια μου να κάνετε τη νύχτα μέρα,κατασκότεινος δρόμος στα ορεινά της μέσα Μάνης 12 τη νύχτα.
    Σταμάτησα στην ερημιά για 10 λεπτά και σε είδα Γαλαξία πεντακάθαρα ανάμεσα στα χιλιάδες αστέρια και γαλήνεψα.

  13. #208
    Μέλος Το avatar του/της oneos
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Σας βλεπω καθε ΣΚ ,ζευγαρακια, να γυρνατε απο παραλιακες και εθνικες,
    με σκουτερομπανιερες φουλ γκαζι και σφηνες του θανατα,
    με περιβολή...πλαζ, λες και ειστε άτρωτοι.
    Καθε φορα ευχομαι να φτανετε σωοι στο σπιτι σας.
    Τους ειδα και γω! Η μια παντοφλα παλαιο φαληρο και η αλλη καλλιθεα.. Η δε γυνη σκεπασμενη στην ασφαλτο με ενα πρασινο πανι και ο ανηρ αυτης που την αγαπουσε μαλλον ειχε γυρισει και κοιτουσε αλλου.Μαλλον δε μπορουσε να την κοιταξει με το κεφαλι σφηνωμενο κατω απ την μπαριερα.. Αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι κοιταζε καπου συγκεκριμενα πλεον.Το ειδα λιγο απλανες το βλεμμα του.
    Εγώ δεν είμαι μοτοσυκλετιστής , είμαι ένας rider της στιγμής , με μπουφανάκι dainese και με κρανάκι..

  14. #209
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε είδα απο κοντά,σε ερωτεύτηκα ακόμα περισσότερο,σε αγορασα!
    Να μαστε καλά και πάντα όρθιοι...

  15. #210
    Σκηνη 1η: Σε ειδα πλαστικη γκομενιτσα με την ασορτι πλαστικη φιλεναδα σου (ναι, αυτες οι καινουριες που βγαινουν απο το κλασσικο φασοναδικο στην Καρυτση, και μαλλον εχουν και ολες το ιδιο ονομα) να με κλεινεις με το αμαξι σου στεγνοτατα, γιατι αποφασισες να φυγεις για βασιλισσης Σοφιας 1 μετρο πριν το φαναρι. Ουτε φλας, ουτε καν στριμμενη ροδα, τιποτα, απλα κατα πανω μου, κανοντας τον πιο αυτιστικο ελιγμο του πλανητη: ευθεια.

    Σκηνη 2η: γυρναω και κοιταω ΑΚΡΙΒΩΣ αφου σταματησες, πλαστικη τυποποιημενη γκομενιτσα, και βλεπω 2 γυναικες με τη μαπα στα κινητα τους. Δεν ειχες προλαβει να αφησεις το τιμονι, διοτι απλα δεν το επιανες την ωρα του ελιγμου. Καθ' ολη τη διαδικασια, απλα αφηνες το αμαξι να κινειται και εστελνες στο viber.

    Σκηνη 3η: Προς εκπληξιν μου ελεγξα αριστα τα νευρα μου, και σου εξηγησα με περισσια (και καθολου ανταξια της τιποτενιας υπαρξης σου) ευγενεια, οτι με εκλεισες και ακομα δεν εχεις καταλαβει καν τι εκανες. Προς ακομα μεγαλυτερη εκπληξη μου, ουτε η ευγενεια σε αγγιξε. Αρχισε να ξινηζει η ηδη μπλαζε φασον μαπα σου ακομα περισσοτερο. Και προς ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερη εκπληξη μου, ουτε αυτο μου χαλασε τη μερα. Γελασα μονος μου στο κρανος απο ενα σχολιο της συνοδηγου μου, και εφυγα αδιαφορος.


    ΥΓ: Το μπουκετο που θα τρωγες αν με πλησιαζες αλλους 20 ποντους, ουτε το ειδες ουτε στο εξηγησα. Δεν υπηρχε λογος. Αλλα δε σε βλεπω να το γλιτωνεις απο τον επομενο. Ουτε σου αξιζει.
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF