Σελίδα 16 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 611121314151617181920212666116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #226
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.396
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Σας ειδα εσας και εμενα με τα κουτια μας να εχουμε ανοιξει επιτουτου για να περναν οι μοτοσυκλετες στο κυκλοφοριακο κομφουζιο που επικρατουσε στον Κηφισό κατα τις 7 παρα το απογεμα... με συγκινησατε βρε ατιμα


    Υ.Γ. Μαλλον οταν περασα εγω ειχαν μαζεψει τα συντρίμμια George_sp?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Σε είδα καραμπόλα στο Κηφισσό έξω από τα ΚΤΕΛ για Πειραιά.

    Σε είδα ξανά καραμπόλα στο γύρνα 1 ώρα μετά στο ίδιο σημείο αλλά αντίθετο ρεύμα για Λαμία στο ύψος της Λένορμαν.
    κι εσεις; κι εγω


    κοντα πρεπει ναμασταν χρονικα.
    Γιαννης

  2. #227
    Σε ειδα ΤΔΜά.....

    Δεξι ποδι με μηχανημα και γαζες στο γονατο (μηνισκος ή χιαστοι) να το εχεις σε ευθεια τεντωμενο με στηριξη στο μανιταρι. Ακρανωτος.
    Το κοριτσακι (ανηλικο) πισω και αυτο ακρανωτο.

    Τι να πω ρε φιλε.... Χαμενο θα παει.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #228
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σε ειδα αγαπητε αστυνομικέ να με ρωτας με ζήλο που ειναι η πινακιδα απο το κοr1τσι μου εχθες στην ηλια ηλιου...στην ΕΔΕΙΞΑ και....σε ειδα να βριζεις στο φαναρι!!νευρακια επειδη δεν με εγραψες???ξυδι τοπ μαγκα...η χαρα του καθε μαλακα να βγαινει και να ξεσπα τα νευρα του ριχνοντας κλησεις δεξια και αριστερα!!

  4. #229
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.642
    σε είδα μαλάκα με τα γαλόνια και την λευκή στολή πάνω στο βεστρομ με τζετ κρανακι και ύφος 10 καρδιναλίων να περιμένεις στο φανάρι δίπλα στην νησίδα αλλα στο αντίθετο ρεύμα.....

  5. #230
    Σε είδα παππού να περνάς στο άσχετο τον δρόμο, κοιτάζοντας αποκλειστικά από την άλλη.
    Όταν σου κόρναρα και γύρισες έκπληκτος και με είδες μπροστά σου, έκανες 4'' να ξεπεράσεις το σοκ και.. με έβρισες κι από πάνω
    - 'ΜΑ ΚΑΛΑ, ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ;;;!!'
    - Εγώ σε βλέπω, εσύ δεν βλέπεις. Έρχονται και από την άλλη οχήματα.
    - ΡΕ α*&&^$##@-(@!!
    - Οκ..
    safety doesn't happen by accident

  6. #231
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.183
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Σε είδα παππού να περνάς στο άσχετο τον δρόμο, κοιτάζοντας αποκλειστικά από την άλλη.
    Όταν σου κόρναρα και γύρισες έκπληκτος και με είδες μπροστά σου, έκανες 4'' να ξεπεράσεις το σοκ και.. με έβρισες κι από πάνω
    - 'ΜΑ ΚΑΛΑ, ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ;;;!!'
    - Εγώ σε βλέπω, εσύ δεν βλέπεις. Έρχονται και από την άλλη οχήματα.
    - ΡΕ α*&&^$##@-(@!!
    - Οκ..
    Καρμπόν σήμερα το πρωί: Καψερός με τη μαγκουρίτσα του να περνάει διαγώνια μισοχαμένος μεγάλο κόμβο κοντά στα ΚΤΕΛ στην Καλαμάτα και τα αυτοκίνητα γύρω του να κάνουν σλάλομ!
    Πρόλαβα και του φώναξα -Παππούυυ πρόσεχε θα σε φάνε λάχανο!

  7. #232
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα γιαγιουλα εξω απο την Euromedica στην Αγια Παρασκευη την ωρα που εφευγα να μου λες "παιδακι μου θα σκασεις με το μπουφαν καλοκαιριατικα" Δε πειραζει με εκανες και χαμογελασα εισουν γλυκια!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  8. #233
    Σε είδα με το βανάκι με αυτοκόλλητα "μεταφορά ραδιενεργών υλικών" του Δημόκριτου να σταματάς χαλαρός ξημερώματα για σνακ στο Burgerville. Γιατί η ραδιενέργεια θέλει καλοπέραση

  9. #234
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Φιλαράκι μου πονηρό σε είδα να μας προσπερνάς όλους στην σειρά που είμαστε σταματημένοι περιμένοντας το πράσινο να φύγουμε και να σφάζεις με περίσσια χάρη και μαγκιά καρακόκκινο, και να την κάνεις ως γνήσιος απόγονος των Γυφτολελέ Ελληναράδων. Μια χαρά έως εδώ. Πιο κάτω όμως που δεν μπορούσες να την κάνεις σε πλησίασα και σου είπα ότι σου πήρε την πινακίδα ο Τροχαίος όταν έσφαξες το κόκκινο. Άλλαξες 1000 χρώματα και άρχισες να ψευδίζεις "ποιος, που ήταν ο πούστης και δεν τον είδα και άλλα όμορφα".
    Δεν πειράζει σου είπα, σε είδε αυτός κι ετοιμάσου γιατί θα τσούξει, 1500 είναι και είναι δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες τώρα. Αναστροφή επιτόπου ρε ζώον στην Γερμανού, κόντεψες να με πάρεις μαζί σου βλάκα και να σε κοπανήσουν οι απέναντι, αλλά εσύ τσαρούχωσες το γκάζι να πας να βρεις τον ανύπαρκτο τσεο να του μυξοκλαφτείς, κότα λειράτη.
    χαχαχαχα πολύ χαίρομαι που θα μπεις στην διαδικασία να βρεις τον φαντομά, πρέπει ακόμα να σε ψέλνει η κυρά σου που ήταν μέσα στο κουτί χαχα πολύ τσόκαρο έχει να πέσει σπίτι.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #235
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το ποδηλατο σου να φευγεις με κοκκινο...
    Ημουν σε αναστροφη (σε δρομο που επιτρεποταν) και σε πλησιαζω αφου εκοψα νωριτερα για να ''μη γινουμε''...
    Ακολουθει ο διαλογος...
    -Ρε φιλε γιατι περνας με κοκκινο; Δεν ισχυει για σενα ο ΚΟΚ;
    -Και εσυ γιατι κανεις αναστροφη παρανομα;
    -Κοιτα πισω σου στο φαναρι και πες μου που υπαρχει σημα για την απαγορευση αναστροφης...Κοιτα ρε...
    Εισαι σε 2 ροδες...μαθε τον ΚΟΚ...

    Τελικα μου φανηκε οτι μονος μου τα 'λεγα, μονος μου τα ακουγα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  11. #236
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σε είδα με φλας ψίρα βράδυ τελευταία στιγμή , καλά το πρωί δεν υπάρχει περίπτωση να το δει κανείς ...τι να πω ..καλή σου τύχη .

  12. #237
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    465
    ... σε είδα στην παραλιακή μετά το Ειρήνης και Φιλίας ... Χωρίς κράνος - με βερμούδα - χωρίς παπούτσια .... ξαπλωμένος - αναίσθητος με 2 μοτοσυκλετιστές του ΕΚΑΒ από πάνω σου να προσπαθούν να σε σταθεροποιήσουν ... Το ασημί αυτοκίνητο με πολύ ζημιά στην δεξιά πλευρά ... η μηχανή σου για πέταμα ... το ασθενοφόρο να έρχεται ... Ελπίζω για τα καλύτερα με την υγεία σου ... (οι αιτίες για την σοβαρότητα του ατυχήματος ΣΙΓΟΥΡΑ περισσότερες από 3 .... )

  13. #238
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα και κολαστηκα μεσημεριατικα παλιοκορασιδα με το ραντακι δειγμα στο σκουτερακι και το μαλλι ανεμιζε.... ειχες και λιγο σορτσακι στα μπουτια σου! Εχε χαρη που ειμαι παντρεμενος!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  14. #239
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Σε ειδα στη γέφυρα ροσινιολ.. Λευκαδιος έγραφε το κρανος σου.. Ωραιος και προβλεπε!!

  15. #240
    Σας ειδα διοδια στον Προμαχωνα.
    Αντε βρε, μεγεια μας....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF