Σελίδα 18 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 813141516171819202122232868118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 256 έως 270 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #256
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Να έχεις ον-οφφ και να κάνεις ελιγμό αποφυγής μικρής ανωμαλίας στο δρόμο...


    Επίσης σας βλέπω εδώ μέσα συνέχεια να σχολιάζετε το τι φοράει ο καθένας πάνω στη μηχανή του.
    Παίδες, από τη στιγμή που φοράει κράνος και δεν παραβιάζει στοπ φανάρια δεν μιλάει στο κινητό κτλ
    είναι νόμιμος δλδ, έχει κάθε δικαίωμα να κυκλοφορεί και με το σώβρακό του. Δικαιωμά του και ελευθερία του.

  2. #257
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Σε είδα έξω από το σταθμό Κορωπίου και φαντάζομαι πως η υπόλοιπη έχεις κάνει φτερά...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20160704_124633.jpg 
Προβολές:	653 
Μέγεθος:	53,4 KB 
ID:	362353
    Τελευταία τροποποίηση από kachius; 11/07/2016 στις 13:00.
    Ξέρω από βέσπα!

  3. #258
    Μέλος Το avatar του/της Adulescens_1
    Εγγραφή
    10/01/2016
    Μηνύματα
    74
    Σας ειδα μηχανοβιους να παραμενετε στην σειρα σας στα διοδια της αττικης οδου στο Μαρκόπουλο αδιαφορώντας για την τεραστιων διαστασεων ουρα.. Μπράβο σας ειλικρινά εγω δεν ξερω αν θα αντεχα να περιμενω τοσο

  4. #259
    Σε είδα μανδάμ ξανθιά αμπαντάμ μαμπαντάμ με το μαύρο τζιπς με πινακίδα ΚΡΚ (από που είναι η βλαχάρα; ) να αλλάζεις λωρίδα χαλλλλλλλαρή σαν τον Χάκινεν και πάλι καλά που οδηγούσα αυτό και όχι το μονοκύλινδρο γιατί θα είχα κάνει ΣΠΛΑΤ στο πίσω τζάμι. Στο χωριό σου δεν έχετε δρόμους, το ξέρω, στη ρούγα δεν περιμένεις να έχει άλλα οχήματα. Αλλά είσαι στην εθνική. Θα μου πεις, ξανθιά, τι περιμένεις; Και έκανες και γαμώ τους ελιγμούς κιόλας. Πέρασες άλλους δύο μαλάκες που πήγαιναν "παρά ένα" για να μπεις μπροστά τους και να πηγαίνεις "ακριβώς". Καθυστερούσες αφού.


    Ρε τύπε με το λευκό τμαξ, απορώ. Είσαι τέρμα δεξιά, μπορεί στην ΛΕΑ, ακριβώς εκεί που είναι η έξοδος της Βαρυμπόμπης. Έχεις το γκομενάκι με το φορεματάκι από πίσω, έχεις απλώσει και το κουλάδι σου να τεντωθεί (ή να σου αεριστούν τα αμελέτητα με τον αέρα που ανεβαίνει από το πατζάκι της λευκής φόρμας). Για πες τώρα, τι μαλακισμένη σκέψη σου πέρασε και βρέθηκες δίπλα μου στην αριστερή ακριβώς κάτω από την γέφυρα... Δηλαδή όχι να ξέρω, με τα 80; πόσα πήγαινες, δεν σου έφταναν οι άλλες δύο λωρίδες να στρίψεις; Πήγες 15 μέτρα αριστερά, γιατί....;;;;;;

  5. #260
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε είδα παρκαρισμένο cb400 four σε χάλια κατάσταση(χωρίς μανιβελα,φλας,σκουριες..) στα βραχν στην Πάτρα και σε λυπηθηκα αλλά δυστυχώς δεν ήσουν τυχερό ο ιδιοκτήτηςσου δεν σε δίνει κριμα..

  6. #261
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα ttr στην άκρη της Συγγρού. Είδα και το ζευγάρι που ήταν επάνω. Είδα και τη γιατρό του ΚΑΤ, με το fazer που σταμάτησε να βοηθήσει τον πολυτραυματία και μπράβο της. Αν τυχόν διαβάζει και εδώ η γιατρός, τη καλημέρα μου.

  7. #262
    σε ειδα αστειε 40αρη,ψευτοφουσκωτε,στις 3 γεφυρες,να εισαι καβαλα στο gs1200 εννονειτε ακρανωτος,φυσικα με βερμουδα και το καλυτερο,με βγαλμενη την μπλουζα,περασμενη στην μεση.ρε μπαρμπα,κι αλλοι εχουμε σιξ πακ αλλα δεν τους βγαζουμε βολτα στην εθνικη οδο!νουμερα.....

  8. #263
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    σας βλέπω να παραβιάζετε τον ΚΟΚ και να ζητάτε και τα ρέστα... αλλα καργιοληδες θα αρχίσω να βγάζω βόλτα οτι ρημάδι αυτοκίνητο υπάρχει στην οικογένεια, ξαδέρφια, φίλους, γειτονους να τα φτιάξετε όλα...

  9. #264
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα στο φαναρι τυπισσα 50 κατι κυριλε σε κουρσα μαυρη μερσεντε καινουργη και απαστραπτουσα να ξυνεις τη μυτη σου και να πετας το "μπαλακι" απο το παραθυρο....... μπλιαξ.....

  10. #265
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα σε διασταύρωση με το ΧΤχ εγώ να θέλω να πάω αριστερά και εσύ είχες φλας για δεξιά.
    Ελα μου ντε που το είχες ξεχασμένο απο και εγώ δεν ξέρω πού.
    Γλιτωσαμε παραλίγο και οι δυο και με αρχισες στα μπινελικια.
    Όταν σου είπα οτι το φλας σου ακόμα ανάβει για να στριψεις δεξιά, τα πήρες πίσω και αρχισες τις συγνωμες.
    Έλεος δηλαδή

  11. #266
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    (ΔΕΝ) σε είδα κράνος....αλλά σε άκουσα όταν έπεσες σήμερα το πρωί!
    Φοβήθηκα να σε σηκώσω γιατι δεν ήθελα να αντικρίσω την ζημιά που θα είχες πάθει,αφού έπεσες απο ύψος 1,70 +...
    Με μεγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα αφου σε έψαξα προσεκτικά...πώς δεν έπαθες απολύτως τίποτα

  12. #267
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    τον απάλευτο έχετε ρπμ. Πρωί πρωί η "όμορφη" 35άρα ξανθιά σφάζει στεγνά κόκκινο με σκουτεροειδές κι έρχεται καρφωτή πάνω μου. Δεν κόβω μωρή κάρια λέω και συνεχίζω την πορεία μου κοιτάζοντάς την. Σταματάει κυριολεκτικά 5 πόντους από μένα και με απορία μου λέει
    - "μα καλά ρε φίλε αφού με βλέπεις γιατί δεν σταματάς??"
    - Το ότι πέρασες με κόκκινο, καρακόκκινο το βάζεις καθόλου στην εξίσωση ή μπααα??
    - "Νταξ πέρασα με κόκκινο το ξέρω αλλά γιατί δεν σταμάτησες αφού με είδες?? Καλά αρκούσε και να κόψεις λίγο"
    Που ξέρεις, ερωτική μέρα η σημερινή, όμορφη διάθεση έχω, μπορεί και ν' αγαπηθούμε, γι' αυτό δεν σταμάτησα.

    Και περνάει ταρίφας που είχε δει όλη τη φάση φωνάζοντας "γ@μ@ τη την κ@ριόλα ρε φιλαράκι, γ@μ@τη γιατί κατά πως φαίνεται ο άντρας της δεν κι αυτή ψάχνεται

    Ακόμα γελάω με τα μούτρα της!!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #268
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Χάο ιν γκάντς νεημ γιου φιτ ιν τορπιλοσωλήνα υποβρύχιου ρε φίλε και να τραυματιστείς κιόλας;
    Σε είδα.

  14. #269
    Σε είδα με την τσάντα WILO καμαρωτό στον παραδρομο, δεν έδωσα σημασία. Την ώρα που περνάω αυτοκίνητα για να βγω εθνική, με περνάς δεύτερη σειρά, στριβεις στην είσοδο προς τον δρόμο που είμαστε, κάνεις έναν αχρειαστο ελιγμό και πας για ΕΟ. Σε περνώ πάλι και βλέπω 50αρη, μάτια ερμητικά κλειστά και το κρυπτον καρυδωμενο 100+ στην μεσαία.
    Με πιάνει το φανάρι γέφυρα Βαρυμπόμπης, τσουπ ο κρυπτόν... "με κοίταζες, σου έκανα εντύπωση;" Χαμογελαστός. Πως βλέπεις μου έκανε εντύπωση. "Ε δίκιο έχεις, βασικά τα μυγακια είναι πρόβλημα". Φεύγει. Δεν περνάνω επίτηδες, έχω δει το μπλε παντελόνι/μαύρη μπότα θέλω να δω μήπως μπει στο τμήμα να γελάσει το σύμπαν. Σφαγείο δύο κόκκινα στην Τατοΐου και τελικά στριβει σε στενό μέσα στην κάτω κηφισια... Εμ... μακάρι να είναι μόνο μυγακι το πρόβλημα φίλε... δεν σε βλέπω.

  15. #270
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα σχεδον απεναντι μαγαζατορα να μου κανεις φαρσες σημερα με το λουκετο μου και να πεταγομαι που βαραει ο συναγερμος και να γελας.... απο αυριο εχουμε πολεμο!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF