Σελίδα 19 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 914151617181920212223242969119 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 271 έως 285 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #271
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Σε είδα γόη με το ποδήλατο,στο ένα χέρι να μιλάς στο κινητό και το άλλο να κρατάς το τιμόνι.
    Όταν με είδες όμως ξαφνικά στη διασταύρωση τσαρούχωσες το μπροστινό,δεν μπόρεσες να αποφύγεις το έντο και σε έφερε καπάκι!Ήταν και στραβό το έντο γιατί δεν πρόλαβες να βάλεις και το δεύτερο χέρι και το ποδήλατο μονοπάντιασε.

    Ευτυχώς δεν έπαθες τίποτα,ήταν ελάχιστα τα χιλιόμετρα,αλλά η πληγωμένη αξιοπρέπεια όλα τα φταλέ!

  2. #272
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Μαθεύτηκε.Έφυγες ευθεία σε μάντρα απο το μεθύσι.Το κράνος στο χέρι.
    Σε ειδα μετά 2 μέρες με κολάρο φορεμένο,συνεπιβάτη σε παπί ακρανωτο.

    ΕΛΕΟΣ...

  3. #273
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα δεύτερο γερμανό(λαζογερμανο)να γραφείς στα παλαιότερα των υποδημάτων τους εδώ νόμους. Όντας παραβάτης σε όλα
    Και στην επίμαχη ερώτηση αν στην Γερμανία θα ανεβαινες σε μηχανάκι χωρίς κράνος δίπλωμα πινακίδα κτλπ
    Μου απαντησες<φυσικά όχι>
    Δεν πειράζει θα ξαναρθεις σε κάνα χρόνο αναγκαστικά

  4. #274
    Σε ειδα με το κεφάλι μέσα στο νεροχυτη στο συνεργείο και ψαρωσα..Τελικά όλα καλα. Περαστικό ήταν.

  5. #275
    Μονοκύλινδρο μέλος Το avatar του/της nikosmec
    Εγγραφή
    09/09/2015
    Μηνύματα
    335
    Σας είδα χθες, peugeot 205 με τον μεσήλικα στο τιμόνι να μου κάνεις σφήνα για να περάσεις μπροστά μου ενώ ήμουν σταματημένος σε κόκκινο φανάρι επί της Βερανζέρου προς Μάρνης, και αφού πέρασες ξυστά γιατί προφανώς δεν χώραγες ανάμεσα σε μένα και το παρκαρισμένο αυτοκίνητο έκαψες και δυο κόκκινα έτσι για πλάκα και μετά πήγαινες χαλαρός και με στραβωμένο ύφος επειδή σε αγριοκοίταζα στα επόμενα φανάρια μέχρι την Καβάλας. Επίσης σε είδα και εσένα μισή ώρα αργότερα κοπελιά με το peugeοt 307 coupe να στρίβεις από Μάρνης στην στην 3η Σεπτεμβρίου ενώ κάθεσαι τέρμα δεξιά, χωρίς φλας, μιλώντας στο κινητό και ενώ είμαι δίπλα σου στην δίπλα λωρίδα κυκλοφορίας. Το γεγονός πως άναψες φλας αφού πέρασες στα 10 cm από την πίσω ρόδα μου αφού έκανα ελιγμό μόλις σε πήρα χαμπάρι ότι πας για μαλακία και σου πάτησα και κόρνα και συνέχισες την πορεία σου συνεχίζοντας να μιλάς στο κινητό σαν να μην έγινε τίποτα μου λέει πως έκανα μαλακία που δεν σε ακολούθησα απλά και μόνο για να στην πω στο επόμενο φανάρι. Μπας και τουλάχιστον βάλεις μυαλό και δεν φας τον επόμενο που θα έχει την ατυχία να βρεθεί μπροστά σου η δίπλα σου.

    υγ: Ηθικό δίδαγμα αυτά τα peugeot είναι πολύ επικίνδυνα στους δρόμους

  6. #276
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας βλέπω καθημερινά κοπέλες στον δρόμο,να περπατάτε ή μεσα σε κουτί και μόλις βλέπετε να πλησιάζει μηχανή (κάνει και μπάνικο θόρυβο το kawasaki) να κορδόνεστε και να παίρνετε μοιραίο ύφος θέλοντας να κάνετε εντύπωση στον μηχανόβιο που πλησιάζει
    Όταν όμως φτάνει κοντά και βλέπετε μαλλί ξανθό μέχρι την μέση και γυναικείες αναλογίες ......... είναι η φάτσα σας οολλααααα τα λεφτά

  7. #277
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    878
    Σε είδα μπάρμπα με το suv να κάνεις προσπέραση μόνο πάνω σε τυφλές στροφές βγαίνοντας στο αντίθετο ρεύμα και να τραβάμε τα μαλλιά μας εγώ και ο πισινός μου με αυτά που βλέπαμε.
    Ξεκινάς ρε επικίνδυνε προσπέραση σε φορτηγό και αμάξι πριν τη στροφή, αποφευγεις τον κακομοίρη που σε είδε φάντη μπαστούνι πάνω στη στροφή και ολοκληρώνεις την προσπέραση μετά τη στροφή.
    Εκείνη τη στιγμή πίστεψα ότι θα δω πολύνεκρο live καθώς θα γινόσασταν μπάλα εσύ, ο απέναντι, το φορτηγό και το αμάξι πίσω του.
    Είναι θαύμα που όση ώρα ήμουν πίσω σου δεν σκότωσες κανέναν.
    Τελευταία τροποποίηση από congate7; 15/07/2016 στις 12:06. Αιτία: διόρθωση συντακτικού
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  8. #278
    Σε ειδα να παλευεις να βαλεις μπρος το χτ 600 του 89 (ή 88)....

    Ειχες ιδρωσει και το δεξι ποδι σιγουρα θα θελει φυσιοθεραπεια....

    Ελπιζω να πηρε συντομα και να μην εφαγες και αναποδη....
    πουτσ@@@@@@@@@

  9. #279
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σε ειδα να θες να μου κοψεις χρηματα απο την ζημια που μου εκανε ο πελατης σου στο μαγαζι μου.
    Δεν πειραζει, τα λεμε στα δικαστιρια.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #280
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σας είδα ζόμπι του Κηφισσού πρωί-πρωί πάλι ερχόμενος για δουλειά με τα κινητά κιόλας ανα χείρας.....τι να πώ ρε γμτ...Αφού δε μπορείτε να ξυπνήσετε και να οδηγείτε σαν ανθρώποι τι τα παίρνετε τα ρημάδια σας;Αφήστε τα στο πάρκινγκ καλύτερα....ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ!

  11. #281
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Σε ειδα ( ευτυχως δλδ ) να μου πετας κατω το x diavel και το γκρααααααππ !! απο την πτωση να μου τρυπαει την καρδια και τα ματια.Φταιω εγω που ηλιθιωδως νομιμα , παρκαρω αναμεσα σε αυτοκινητα και οχι φαρδυς πλατυς πανω στο πεζοδρομιο οπως οι περισσοτεροι. Και το κλασσικο << δεν σε ειδα >> ηταν αληθεια γιατι ο παππους-οδηγος δεν εβλεπε ουτε την μυτη του.
    Περαστικα μου..
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13692653_10210029852801696_519127127622396130_n.jpg 
Προβολές:	639 
Μέγεθος:	82,1 KB 
ID:	362616Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13680511_10210029852281683_7757287122738432456_n.jpg 
Προβολές:	641 
Μέγεθος:	96,2 KB 
ID:	362617Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13697065_10210029852841697_1676842638856987005_n.jpg 
Προβολές:	639 
Μέγεθος:	81,3 KB 
ID:	362618
    κουκουρουκουκου

  12. #282
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.968
    Σε είδα δολοφόνε φορτηγατζή στην Κορίνθου-Τριπόλεως, στη μεγάλη ευθεία πριν τη Νεμέα, ξαφνικά χωρίς λόγο και χωρίς να ανάψεις φλας να αλλάζεις λωρίδα. Τα φρένα του Skoda δούλεψαν υπερωρία αλλά τα κατάφερα να κοκκαλώσω δευτερόλεπτα πριν καρφώσω πάνω σου, ευτυχώς που πρόλαβε και φρέναρε κι ο από πίσω μου και δεν είχαμε άλλα, πήρες χαμπάρι ότι πήγες να με σκοτώσεις και (πάλι χωρίς να ανάψεις φλας) μπήκες πάλι στην πορεία σου κάνοντας την πάπια... Να τα φας όλα στους μάστορες καργιόλη!!!!

  13. #283
    σε ειδα λαιβ να προσπαθεις να βουτηξεις ενα ντομινειτορ 250
    δεν με ειδες εσυ ομως..

    σε ειδα και σενα γνωστε παπιοκαγκουρα με το χωνι για εξατμιση..την γλυτωσες παλι
    Τελευταία τροποποίηση από ionized; 16/07/2016 στις 05:45.
    Lost on purpose..again

  14. #284
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σε είδα και σε άκουσα παπαρίγκο να καυλαντίζεις με το γειτονάκι απέναντι 3 το βράδυ και με το μπουρδέλο σου να ξυπνάει και πεθαμένους. Στην είπα, με έγραψες. Ένας κουβάς νερό στην καρκάλα σου σε συνέφερε. Άρχισες Παναγίες, κατέβηκα κάτω, εξαφανίστηκες.
    Μίλησα με το γκομενάκι σου που δυστυχώς την είχαν πάρει κι αυτή τα σκάγια και της είπα τις επιλογές σου. α) καυλαντίζετε κάτω από το δωμάτιό μου όποια ώρα και όση ώρα θέλετε αλλά το μπουρούχι θα είναι σβηστό β) καυλαντίζετε αλλού και στα παπάκια μου γ) καυλαντίζετε πάλι όπως σήμερα το βράδυ θα φάτε σκατόνερα. Οι επιλογές πολλές και δικές σας.

    P.S.
    Πες του σόρυ για το μαλλί, πρέπει για να φτιάξει αυτή την αηδία στο κεφάλι να χάλασε 2 κιλά ζελέ και 5 ώρες στον καθρέφτη . Μα καλά βρε μανίτσα μου μια χαρά κοπέλα εσύ, με αυτόν τον μπαγλαμά τι δουλειά έχεις??
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  15. #285
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.968
    Σας είδα χτες παρέα με τα F700GS μετά τα Μέγαρα, τρώγατε απίστευτο ξύλο από τον αέρα...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF