Σελίδα 20 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1015161718192021222324253070120 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #286
    Σε είδα πρωί περίπτερο, 1290 και busa παρεακι, μόνο κράνος ρε τσακάλι;

    Σε είδα παππού athens hog μαγκια αλλά το πόδι δεν σηκωνόταν να περάσει πάνω από τη σέλα της ντιβανοκασελας γιατί φορούσε και sissy bar... δεν ξέρεις πόσο γελοιος.

  2. #287
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα χθες 3 στους 3 να χαιρετατε!!!

  3. #288
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2008
    Μηνύματα
    159
    2 βραδια στην πειραικη και εψαχνα με τον στανιο να δω ανθρωπο με κρανος απανω σε μηχανακι..............
    και μετα μας φταινε ολοι...
    γενικοτερα ειχα καμποσα χρονια να κατεβω αθηνα και ολοι σχεδον ακρανωτοι!!!!μια χαρα!!!

  4. #289
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα ρε κομπλεξαρα με το κατακρεουργημενο γκολφακι τη γυναικα και τα παιδια σου πισω που μολις ειδες Χ6 πισω σου να πηγαινει γρηγορα και να θελει να περασει να φυγει εβγαλες ολο το κομπλεξισμο που ειχες αραξες αριστερη δεν εκανες ποτε δεξια και παταγες και φρενιες και γελαγες, και σαν να μην φτανει αυτο πουλαγες και τσαμπουκα στο τελος, δε σε χαλασε ομως που τελικα τις εφαγες απο τη γυναικα σου ε? Σα δε ντρεπεσαι ειχες και οικογενεια μεσα ζώον......

    Οπως τα λεει και ο απο πανω. Τους ειδα και γω στον Πειραια, απο παπια μεχρι μπουσες ολοι στυλ παραλια....
    Τελευταία τροποποίηση από WiSe; 18/07/2016 στις 09:02.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  5. #290
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα με το καγιέν απο north carolina και δε ξεκούναγες απο την αριστερη λωρίδα ουτε με φλας ουτε με σήματα καπνου,μεγάλης σκάλας τίποτα,ζωάρα.Τσάμ και εγω, εχει και άλλες λωρίδες το highway.
    Φίου φίου φι φι φίου

  6. #291
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    σε ειδα κουταβάκο, που καποιος σε παραπέταξε και βρεθηκες στη γειτονια μου, σου βαζα νεράκι και φαγάκι αφου μόνος σου ερχόσουνα όποτε ακουγες το μηχανάκι μου και μου κουνούσες την ουρίτσα σου, ειδα που σιγά σιγά αρρώστησες βαριά και δεν ηθελες να φας, είπα μακάρι να σε πάρει ο Μεγάλος, να ησυχάσεις απο τουτο τον αθλιόκοσμο... Θα μπορούσα να σου βάλω αντιβίωση, μηπως δεν σε παρει ο Μεγάλος τελικά, αλλα δεν σου βαλα, προτίμησα να το αφήσω στον Μεγάλο. Και σε πήρε τελικά. Λένε πως τωρα θα φτιάξεις το δικό σου παράδεισο, στον οποιο ποιος ξέρει, μπορει να μαι και εγώ μέσα....

  7. #292
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της annoula1981
    Εγγραφή
    12/01/2016
    Μηνύματα
    148
    Σας βλέπω κάθε μέρα και μου σπάτε τα νεύρα! Σκουτερακιδες με τα δυο ποδια να κρέμονται στο δρομο!!
    Μαζευτε τα τα ρημάδια σας και βάλτε τα επάνω στο σκούτερ!! Βαριεστε; Συγχίστηκα πάλι...
    Αν η ζωη σου ειναι πικρή ανακατεψε. Εχει καθήσει η ζάχαρη..

  8. #293
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Σας ειδα βλαμμενα να λετε οτι παιζατε pokemon go!στην παραλιακη μες στο αμαξι
    σημερα στην παραλια!!δεν μας φτανουν ολοι οι κουλοι που πεταγονται!!περιμενω
    την στιγμη που θα με θερησει και κανενα βλαμμενο που θα παιζει pokemon..

  9. #294
    Σας βλέπω μπάτσοι να αδιαφορείτε πλήρως για τα αμάξια χωρις πινακίδες που βρίσκετε στο δρόμο σας. Που δεν είναι και λίγα.

    Κατά τ'άλλα βγηκατε Παρασκευή να κόψετε κωλους προς γνώση και συμμόρφωση.

    Μπράβο.

  10. #295
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Σας βλέπω έξω πολλούς να παίρνετε εύκολα θέση και να θάβετε κόσμο χωρις να ξέρετε η να έχετε την διάθεση να ψάξετε την πληροφορία/συκοφαντία.
    Ίδιοι με αυτούς που σας τα μεταφέρουν είσαστε κατα πρώτον και μην περιμένετε να αλλάξει το παραμικρό αν δεν αλλάξετε πρώτα εσείς στάση,δεύτερον.

    Όλα πάνε πρίμα..

  11. #296
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.289
    Σε είδα πιτσιρίκο εχθές να κρατιέσαι επάνω στη σχάρα του αυτοκινήτου καθιστός και μέσα οι υπόλοιποι, να πηγαίνετε χαλαρά.

  12. #297
    Σε ειδα σουπερ τενερε 750 με upside down και διπλο δισκοφρενο

    Κουκλα

    πουτσ@@@@@@@@@

  13. #298
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    σε ειδα ανθρωπαριο, υπευθυνε του public στα Γιανεννα, να παιρνεις επανειλημένα τηλέφωνο στην αστυνομια επειδη σου κρυβουν τη βιτρίνα 3 μηχανάκια και είδα και τα όργανα να γραφουνε και τα υπόλοιπα 100 μηχανάκια που δεν ενοχλούσανε τη βιτρίνα, επειδή ήταν πάνω στο πεζοδρόμιο.

    σε ρώτησα, ρε φίλε το βρίσκεις δίκαιο για 3 μ@λακες που σου κλείνουν τη βιτρίνα, να την πληρώνουνε όλοι οι υπόλοιποι και μου απάντησες με μία απάθεια, πρόβλημά τους που το αφήνουνε πάνω στο πεζοδρόμιο...

    δεν ξερω, εγω πάντως δεν ξαναψωνίζω απο το public στα Γιαννενα, οι υπολοιποι μηχανόβιοι Γιαννιώτες, κάντε ότι καταλαβαίνετε....

    μπραβο και στο όργανο που κανει το χατηρι του μ@λακα και τους γραφει όλους...

  14. #299
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα μαρκουτσι του υδραυλικου μου συμπλεκτη να παραδινεις πνευμα μετα απο 24 συναπτα ετη λειτουργιας. Μαλακιες μηχανακια αυτη η χοντα......

  15. #300
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα κοπελια στη μηχανη, την Κυριακη στην παραλιακη το ρευμα προς Αθηνα στο Καλαμακι,με το ξανθο μαλλι να ανεμιζει και να σε κοροιδευει η γυναικα μου που εισαι ακρανωτη και συ να κοιτας.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF