Σελίδα 27 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1722232425262728293031323777127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 391 έως 405 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #391
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Σε ειδα ρε καιρουλι καλοκαιριατικο να βρεχεις σταδιακα δυο μερες στις διακοπες μας..να μην κανω μπανακι αλλα να τρώω και να πίνω νονστοπ....τροπικο γιναμε
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #392
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα μετά την καταδίωξη της αστυνομίας που εσκασες πάνω στον τοίχο. Και κλέφτης και πολυτραυματίας και χωρίς αμάξι πλέον.Παρακάλα να γίνει καλά ο ντελιβερας που πήρες παραμάζωμα. Θα φας π@@@@@ααααααααα.

  3. #393
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Ζεύγος μοτό,ένα gs και multi φορτωμένοι να φεύγετε από Βόλο.
    Ζήλεψα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #394
    Μέλος Το avatar του/της giannis1070
    Εγγραφή
    14/12/2013
    Μηνύματα
    74
    Σας βλέπω ρπμ όλους με τα TDM να είσαστε ακριβώς ίδιοι. Όλοι με ξετάπωτες, χωρίς καθρέπτες, μαύρη ζελατίνα, ύφος "γ@μω και δέρνω", κλασσικά χωρίς κράνος, τίγκα στους μυς και στις ζωγραφιές....ήθελα να'ξερα, φωλιά έχετε και ξετρυπώνετε όλοι;;

  5. #395
    Μέλος Το avatar του/της giannis1070
    Εγγραφή
    14/12/2013
    Μηνύματα
    74
    Σε βλέπω Ιαβέρη να προσπαθείς.....μακάρι να αλλάξει κάτι ρε φίλε σε αυτόν το έρημο τον τόπο και οι προσπάθειές σου να καρποφορήσουν.

  6. #396
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα zizou το πρωι με το kle να ανεβαινεις αποτομα πεζοδρομιο για να χαιρετηθουμε (...και λεω ποιος ειναι αυτος? Μας την πεσανε?)
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #397
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Σε είδα μωρή βρομιάρα να πετάς σακούλα μπλε με σκουπίδια από το αυτοκίνητό σου στον δρόμο του Δασυλίου. Γιατί μωρή βρομιάρα πρέπει εγώ και οι υπόλοιποι να ανεχτούμε τη βρόμα σου και να μην απολαμβάνουμε τις πρωινές μυρωδιές από τα ευκάλυπτα στο δασάκι?? Γιατί μωρή βρομιάρα κουβαλάς την γυφτιά σου μαζί σου και δεν την αφήνεις σπίτι σου??
    Όταν την έφαγες όμως στην μάπα και χύθηκαν τα αποτσίγαρα και τα ζουμιά πάνω σου δεν σου άρεσε ε??
    Σταμάτησες κι άρχισες να βρίζεις ποιον εμένα που ξέρω απ' έξω 2 τρένα με Αγίους και με τα μικρά τους ονόματα. Βούιξε το κεφάλι σου έτσι??? Τόσο μπινελίκι μαζεμένο δεν το άντεξες.
    Κρίμα και είσαι νέο κορίτσι. Αν την είχες κάνει την μαλακιά σε παραλία και σε έπαιρνα χαμπάρι, στα 4 και με το στόμα θα τα μάζευες κ@ριόλα.

    Βρε ένα παράξενο πράγμα, πρωί πρωί πέφτουν πάνω μου όλοι οι μ@λ@κες για να μου φτιάξουν την μέρα.
    ομμμμμμμμμμμμ ομμμμμμμμμμμ ομμμμμμμμμ 3 βαθιές εισπνοές και πάλι από την αρχή.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #398
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Σε είδα να μου κλείνεις το δρόμο,να σταματώ χιλιοστά πρίν από το αγροτικό σου και να μου ζητάς και τα ρέστα.
    Εγώ εκείνη τη στιγμή δεν είδα τίποτα και σε περιποιήθηκα κατάλληλα όπως σου άρμοζε

  9. #399
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Σε είδα με το λευκό σου monsterακι δικαβαλο και την αλουμινοβαλιτσα να κρέμεται από πίσω......
    Σου έκανα νόημα αλλά δεν με κατάλαβες.
    Ευτυχώς την πήρες είδηση στα φανάρια.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #400
    Σε είδα billy of the r6 και χαιρετηθήκαμε... Ρε κερατάδες, πως στο διάολο χάνετε τόσα κιλά όλοι σας...

  11. #401
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σας είδα μπάτσοι να μου ζητάτε συγνώμη μου με αναμμένο φάρο αλλά χωρίς ήχο μου ζητήσατε συγνώμη που περάσατε τη διάβαση χωρίς να σταματήσετε για να περάσω. Και ούτε καν μίλησα απλά μορφασμό έκανα... Να τα λέμε και αυτά















    Υ.Γ.: Φυσικά όχι στην Ελλάδα που περνάνε με κόκκινο και αν ζητήσεις και τα ρέστα την πάτησες

  12. #402
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    879
    Σε είδα αλεπουδίτσα πάνω στη στροφή χθες βράδυ. Κανείς από τους δύο μας δεν κατάλαβε πως γλυτώσαμε.
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  13. #403
    Χτες το μεσημέρι, σε είδα κοπελίτσα με ninja 250 αν δεν απατώμαι, κρανάκι μπουφανάκι αλλά μάλλον είχες λιώσει γιατί το μπουφάν ανοιχτό. Παράδρομο ΕΟ, πήγαινες προς ανατολικά παράλια...

  14. #404
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα στο κοιμητήριο της Κοινοπολιτείας στο Π.Φαληρο, να ερχεστε με τον Τίγρη οδικώς από την άλλη άκρη της Ευρωπης, για να τιμησετε τον πρόγονο σας, φορτωμένοι με ιστορίες από τα παλιά.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  15. #405
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα μερφι να συνουσιαζεσαι και να με κάνεις πατοκορφα παπί από την τοπική καταιγίδα.....250 χλμ ρε πστμ τα τελευταία 6 βρήκαν να ανοίξουν οι ουρανοί;;;;;

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF