Σελίδα 39 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2934353637383940414243444989 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 571 έως 585 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #571
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Μα ΚΑΝΕΝΑΣ με κράνος σήμερα στ Αλεποχωρι........μα ΚΑΝΕΝΑΣ !!!!!!!! Καλά για τα TDM ούτε κουβέντα.....δεν τα χρειάζονται μάλλον !!!!

  2. #572
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Σε είδα να 'βιαζομαστε'

    μλκ!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_1.jpg 
Προβολές:	808 
Μέγεθος:	87,5 KB 
ID:	367494

  3. #573
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σε κανονική ροή κυκλοφορίας και μάλιστα προς το γρήγορο σε είδα να κοκαλώνεις το αυτοκίνητο μπροστά από πράσινο φανάρι. Ο δρόμος βρεγμένος αλλά τα καταφέραμε εγώ και ο πάπιος μου να μη γίνουμε αυτοκόλλητο πίσω σου. Ενστικτωδώς κοίταξα καθρέφτες (σχεδόν πάντα το κάνω όταν σταματάω σε φανάρι) και είδα τον πίσω μου να έρχεται με σκοπούς εμβολισμού. Κάνω την κίνηση καρτούν "γρήγορα πόδια" φέρνω τον πάπιο σε θέση διαφυγής και την κάνω στο παρά τσακ. Ο πίσω μου έγινε αυτοκόλλητος πίσω σου. Μανούρα, φασαρία, φωνές εσύ για την τράκα. Αλώβητος εγώ από το συμβάν. Συμπέρασμα: φρενάρισες γιατί δεν μπορείς να διαχειριστής 2 πράγματα ταυτόχρονα, να οδηγάς και να μιλάς στο τηλέφωνο. Για πολλές μάπες είσαι να το ξέρεις. Τα στοιχεία μου τα έχει ο πίσω σου να τα χρησιμοποιήσει όπως νομίζει.

    Πε πστμ πως οδηγείτε τα κουτιά σας με κλειστούς καθρέφτες??

    2 περιστατικά σε απόσταση μικρότερη του χιλιομέτρου. Ήμαρτο!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #574
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Σε είδα 'μάστορα' να μου ζητάς να σου φέρω το φορτηγό στο συνεργείο για να δεις γιατί δεν γεμίζει αέρα το καζανακι των φρένων και σου είπα 'ΠΩΣ να στο φέρω χωρίς καθόλου φρένα'??
    Μετά άρχισες να μου λες πως θέλει λύσιμο ο 'εγκέφαλος' (οι ανεπίστροφες βαλβίδες) και μάλλον θέλει αλλαγή και η σκάστρα,ενώ ματαίως σού εξηγούσα ότι όλα χτες δούλευαν μια χαρά απλώς κολλάει η μια βαλβίδα ενίοτε.

    Τελικά το πρόβλημα λύθηκε όταν -αφού έφυγες- πείραξα ένα τσικ την προφόρτηση της βαλβίδας και το καζανάκι γέμισε σε 30 δευτερόλεπτα σφυρίζοντας!

  5. #575
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σας είδα χτες στην πηγμένη Αθηνών-Λαμίας να προσπερνάτε με χίλια ΟΛΟΙ από την λωρίδα έκτακτης ανάγκης...

    Σε είδα κι εσένα τρισμέγιστε μαλάκα με το λευκό VStrom 7 η ώρα το πρωί ξεκράνωτος με φανελάκι να κάνεις σούζες δίπλα στα αμάξια στο φανάρι και να περνάς σύριζα στις μπαριέρες. Λίγο λάδι έχει ακόμα το καντήλι σου...

  6. #576
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    σε είδα προχτές κατα τις 12 το βράδυ στην εθνική αντίστάσεως λίγο μετά την κηφισίας...

    ρε φίλε , χώρια οτι έχεις ΒΕΡΑΜΑΝ χρώμα γιάρις... οριακα δεν με πήρες παραμάζωμα οταν χωρίς φλας έστριψες και έκοψες το αντίθετο ρεύμα στην μέση.

    τι να πω... με νευριάσες τόσο πολύ που θόλωσε το μυαλό μου και σε κυνήγησα με τον πάπιο... τυχερός ήσουν φίλε μου που δεν σε έφτασα. Εκείνη την στιγμή είχα στο μυαλό μου οτι αφού δεν με έστειλες με τις μαλακιες σου στο νοσοκομείο , να σε στείλω έγω...ετσι μωρε... για να είμαστε απρόσεκτοι...

  7. #577
    Σε είδα νταλικερη να πηγαινεις κανένα χιλιόμετρο με το φλας ξεχασμένο αριστερά. Σε είδα να ασθμαινεις στην ανηφόρα, πήγες και τέρμα δεξιά να κάνεις χώρο και λέω ας περάσω. Και να' τος που κάνεις να στριψειςς αριστερά τελικά σε μία οικολογική φίρμα με αγροτικά προϊόντα, διπλή διαχωριστική και στροφή μπροστά σου, δεν πειράζει. Σταματάω. Κατεβάζεις παράθυρο. "Ι, του φλας ιγου του έχω βγαλ απου πουλυ κάτου". Ναι όντως, τόσο κάτου που ήταν σαν να μην το έβγαλες. Είσαι μαλάκας και εγώ απροσεκτος.


    Σε είδα με το ντιντιεμ, κράνος μπουφάν και να κάνεις και χώρο για τους γρήγορους. Σοκ...

  8. #578
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Κατέβαινα χθες Θησέως, κάνω διήθηση και ξαφνικά ένα ασημί φορντ εμπρός δεξιά μου
    κάνει μια στραβοτιμονιά από το ξαφνικά και χωρίς κανένα λόγο.

    Πλησιάζω, φρικαρισμένη μανούλα στο τιμόνι και το αγοράκι της να γυρνοβολάει όρθιο
    πέρα δώθε μέσα στο αμάξι.

    Aγαπάμε ελληνίδες μανούλες <3

  9. #579
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα να ριχνεις το ροχαλητο της αρκουδας μεσα στο stansted. Τελικα σε ολα τα αεροδρομια του κοσμου ο κοσμος ερχεται για να κοιμηθει.... χαχαχχααχα

  10. #580
    Σε είδα να τρως πέντε μηνάκια... Περαστικά, την επόμενη φορά να μην λες ψέματα.

  11. #581
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Σε είδα μόλις σήμερα μπουζάκι μου να είσαι ξεσφιγμένο και να κοπανάς τικ τικ τικ.

    Ρε τι ακούγεται,ρε τι ακούγεται μια βδομάδα τώρα,καδένα δεν είναι,μπήκε καινούργια προ μηνών,τα καπελότα δεν κάνουν έτσι στο KLR,τι διάλο ?? κάνω μία και σκύβω το πρωί και σε βλέπω να χοροπηδάς χαρούμενο σε κάθε πιστονιά μαζί με την πίπα!!

  12. #582
    Σε είδα ντελιβερά να έχεις μαζέψει τους συναδέλφους σου σε μιά γωνιά και να τους δείχνεις το νέο σου αμόρε στο κινητό. "Δείτε πρόσωπο ρε, δείτε μάτια. Μισό, την έχω και με εσώρουχα. Δείτε στήθος, δείτε κώλο ρε, θεά". Την έχεις και γυμνή; Κοιτάει λίγο στραβά. "ΝΑΙ ρε, καλά, εντάξει ρε, μισό λεπτό". Πατάει στην οθόνη τσάκα τσούκα δώθε κείθε το δάχτυλο, "να ρε, δείτε βυζιά ρε. Δείτε κώλο ρε". Ησυχία, μέχρι που ένας χαμηλόφωνα λέει -φίλε, αυτή έχει πουλί... "Ε ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; Το πρόσωπο το είδες ρε δύσκολε;" Μου φύγανε και τα σουβλάκια και όλα. ΝΤΕΛΙΒΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ. Απλά.

  13. #583
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα να με περνάς φίλλερ, ενώ εκανα ήδη διήθυση...

    Βάλε μια εξάτμιση να ακούγεσαι όμως γιατί κι εσύ κι εγώ χωρίς καθρέφτες, αν γινόταν κάτι και δεν σκοτωνόμασταν, θα σκοτωνόμασταν μετά.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #584
    Σε είδα να πατάς συνέχεια φρένα για να μη βρει το κράνος που είχες στον αγκώνα.. Μου έσπασες τα νεύρα και σου φώναζα 'φόρα το το ρημάδι'. Κοίταξες καθρέφτη και λέω με άκουσε, για να δούμε..
    Αλλά τελικά ήταν για να τσεκάρεις τα δόντια σου. Ντάξει, καθαρά φάνηκαν να είναι.
    safety doesn't happen by accident

  15. #585
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/07/2015
    Μηνύματα
    89
    σε είδα τρόμπα-μπαμπά-κάγκουρα, να οδηγάς με το ΤΔΜ ξεκράνωτος (φυσικά) και με τη μικρή κόρη (σου ξαπλωμένη πάνω στο ρεζερβουάρ νυχτιάτικα...μπράβο και εύγε π@π@ρ@ !

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF