Σελίδα 40 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3035363738394041424344455090 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 586 έως 600 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #586
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.341
    Σε είδα χτες το μεσημέρι στην Κατεχάκη με το λευκό σκούτερ, να μου κάνεις νόημα με το χέρι να σταματήσω και να μου κορνάρεις. Σταμάτησα και μου είπες πως είδες μια ζελατίνα να φεύγει από την μηχανή. Δεν πήρα χαμπάρι. Ηταν η προσωπική κάρτα εισόδου της δουλειάς που εχει πάνω barcode.

    Και δεν φτάνει μόνο που με ενημέρωσες, γύρισες πίσω μαζί μου να ψάξουμε παρέα. Και την βρήκαμε. Με γλύτωσες από πολλά δυσάρεστα και πολύ τρέξιμο-γραφειοκρατία.

    Σου είπα χίλια ευχαριστώ, ΚΑΛΕ ΜΟΥ άνθρωπε (χωρίς ίχνος σαρκασμού),. Ναι υπάρχουν ακόμα καλοί άνθρωποι. Και πάλι ευχαριστώ.

  2. #587
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.161
    Σε είδα σήμερα το πρωί στην πηγμένη Λ. Κηφισού προς Πειραιά με το GS 1200 τίγκα στα κατούρατεκ και τις βαλίτσες να φοράς.....σακούλες δίκην γκετων!
    Ελπίζω να κατάλαβες πόσο γελοίος φαινόσουν πάνω σε μΕχανάκι 17.000 + τα παρφερνάλια και να μην δίνεις 15 ευρώ για γκέτες
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #588
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Xθες βραδυ Λ.Βουλιαγμενης, στο φανάρι της 2ης εισόδου Ηλιουπολης με βροχή.
    Πλησιαζω (αριστερη λοριδα) στο κοκκινο...πισω μου αυτοκινητα...τερμα δεξια λοριδα αυτοκινητα,
    και ολοι κοβουμε σιγα σιγα για να σταματησουμε.
    Μεσαια λοριδα ερχεται Mazda RX-7, χρέπι του '80κατι...να βαραει αναποδα τιμόνια μες τη μεσαια λορίδα,
    αποφευγοντας την συγκρουση με ολους εμας τους υπολοιπους στο χιλιοστο.
    Ευτυχως εμεινε μεσα στη λοριδα του...διπλωμενος...κι εγω ευτυχως ανεπαφος.

    Να βλεπεις δλδ. να ερχεται ο αλλος καταπανω σου...και να μην μπορεις να κανεις και πολλα.

  4. #589
    σε ειδα χθες το απογευμα οταν εβρεχε με το σκουτερ και την τζαμποσακουλα στο κεφαλι αντι για κρανος..
    Lost on purpose..again

  5. #590
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dant3 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα δικαβαλο με τους καφεδες στο χερι να κατεβαινεις το στενο αερα.
    Η κυρια που ειχε προτεραιοτητα αφου ηταν δεξια περασε και εσκασες στο πισω μερος.
    Σηκωθηκες και ελεγες,οτι εχει στοπ.
    Ελα που δεν εχει στοπ ομως.
    Μετα αλλαξες τροπαρι και ελεγες οτι αν δεν παταγες φρενο ,θα επεφτες στη μεση του αυτοκινητου.
    Δε καταλαβα,αυτη θα παθαινε ζημια η εσυ θα σπαγες τα μουτρα σου ,αφου δε φοραγες και κρανος?
    Να μαθεις να μη περνας το λοιπον τα στενα αερα,ειδικα οταν δεν εχεις προτεραιοτητα,αλλιως λιαν συντομως θα σε μαζευουν με το κουταλακι.

    ΥΓ.Ο κυριος δεν ηταν ελληνας και σε χρονο dt μαζευτηκαν και "συναδελφοι" του.
    Αντε λοιπον αν σου κανει ζημια αυτος,να βγαλεις ακρη,χωρις να παιξει ξυλο...
    Σε ξαναειδα σημερα παλι με το φραπε στο χερι,παλι ακρανωτος στην ιδια διασταυρωση.
    Αυτη τη φορα εκοψες.
    Σου γινε το παθημα μαθημα.
    Να δουμε ποτε θα σκασεις και θα σου ανοιξει το κεφαλι,αλλα να τη γλιτωσεις,μπας και μαθεις να φορας και το κρανος.

  6. #591
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.289
    Σε είδα τεράστια ουρά στη Κατεχάκη 7:45' και λέω τι στο καλό;

    Μετά από λίγο είδα από ψηλά, μπαίνοντας στον περιφερειακό μάλλον μηχανάκι και αμάξι (όσο μπόρεσα να δω).
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  7. #592
    Σας βλέπω από το πρωί στη βασ.σοφιας και σας λιμπίζομαι.τι diavel,τι 1050 ktm, τι hd 1200xr,τι speed triple,τι να πω,να τα χαίρεστε

  8. #593
    Σε είδα πλαστικό ποτήρι του καφέ να προσγειώνεσαι στην Αρδηττού. Ποτήρι εδώ, καπάκι εκεί, καλαμάκι παραπέρα. Μου φάνηκε ότι έφυγε από σκούτερ και ελπίζω όντως να έφυγε και να μην το πέταξες. Αλλά επειδή ο καφές είχε τελειώσει και δεν είδα να κάνεις καμία κίνηση του στιλ 'όπα, κάτι έγινε'.., παίζει να είσαι απλά απολίτιστος.
    safety doesn't happen by accident

  9. #594
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.635
    Σας είδα μόλις στην Ποσειδώνος στο ύψος της Καλλιθέας 5αδα καραμπολιασμενη!
    Στην ευθεία με σχετική κίνηση στο δρόμο κατάφεραν 5 νοματοι να τα κάνουν όλα ποπα...
    Α ντοβε αντιαμο;;;

  10. #595
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα μποτιλιαρισμένη Εθνική από την Ιερά μέχρι το Περιστέρι να μη κουνιέται φύλλο. ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΑΤΙΚΟ?

  11. #596
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα προχθές στο Καρπενήσι, ομάδα με πολλά αφρικα και άλλα on-off, καλούς δρόμους!

  12. #597
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalampokas Προβολή μηνύματος
    σε είδα τρόμπα-μπαμπά-κάγκουρα, να οδηγάς με το ΤΔΜ ξεκράνωτος (φυσικά) και με τη μικρή κόρη (σου ξαπλωμένη πάνω στο ρεζερβουάρ νυχτιάτικα...μπράβο και εύγε π@π@ρ@ !
    Είδα τον αδερφό του σήμερα στην Πάτρα με τύπου τσόπερ, χρέπι, κάτι σαν virago με το μαλλί φράτζα, νεότατος πατέρας, με την νεότατη μητέρα καθισμένη πίσω και την 2-3χρονη κορούλα ξαπλωμένη πάνω στο ντεπόζιτο.
    Απλά λυπάμαι που δεν τους σταματάει ένας τσέος να τους ράψει κοστουμάκι τέτοιο που να ξανασκεφτούν να ξαναβάλουν το παιδί έτσι πάνω στο μηχανάκι.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #598
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα ομορφη multistrada να εχεις ξυσει χιτώνιο απο τις επικαθησεις λαδιων και ο ιδιοκτητης της να σε εχει βαλει μεσα μετα απο 7 μηνες και 30.000χλμ γελωντας γιατι το φυσαει το μαρουλι και στα @@ του!

    Μνημονια για παντα!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  14. #599
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    στην αχαρνων με aprilia αυτο με το μοτερ του xt τετρακαβαλο με 3 παιδακια
    το τερματισες φιλε.........

  15. #600
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σας βλεπω να φευγετε με κοκκινο, να μιλατε στο κινητο απο το παπακι, να στριβετε το αυτοκινητο οπου σας ερθει χωρις να υπολογιζετε τιποτα...
    Οσο παει και χειροτερα η κατασταση...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF