Σελίδα 44 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3439404142434445464748495494 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 660 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #646
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Σε ειδα με το "διχρονο" cbr1000. Πολυ ντουμανι ρε φιλε.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  2. #647
    Σε είδα μαλάκα με το δίπατο "athens tours" κοκκινάκι χαλαρά και ας έρχεται ο άλλος κανονικά στο πράσινο, κερδίζει ο κίτρινος όγκος;

    Σε είδα με το great white busa απινακίδω-ακράνω με το υφάκι "μου μυρίζουν κόπρανα", το αυτό λουκ και η κιουρία συνεπιβάτς. Ούτε καν κοντοστάθηκες στο κόκκινο γιατί αφ' ενός βλεπς αν έρχεται κάποιος και αφ'ετέρου τι τώρα, red lights are for pussies and I am supahcool. Οι τσαίοι εννοείται ζαμανφού, μπορεί να περίμεναν να χαζέψουν και τον πωπουλίνο της κιουρίας (τους την έπαιξε όμως γιατί είχε δέσει την φόρμα στην μέση). Εύγε, κρατάς ψηλά την σημαία του αγνού.

  3. #648
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα Άκη, να μην μπορείς να δεχτεις μηνύματα , καθότι ο κάδος εισερχομένων σου είναι γεμάτος
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  4. #649
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σε βλέπω κωλόκαιρε πας για χιόνι το ΣΚ.

    είναι λίγο νωρίς να μείνωαμήχανος για 6+ μήνες

  5. #650
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα κοριτσάκι να θες να διασχίσεις το δρόμο, σταμάτησα να περάσεις και μου χάρισες ένα χαμόγελο.

    Μου έφτιαξες τη μέρα!

  6. #651
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Σε είδα κοριτσάκι να θες να διασχίσεις το δρόμο, σταμάτησα να περάσεις και μου χάρισες ένα χαμόγελο.

    Μου έφτιαξες τη μέρα!
    Σας ειδα να μην αφηνετε να περασει ουτε η μανα σας...

    Δεν πα'να ναι μανα με καροτσάκι,ανηλικα παιδάκια απο το σχολείο,γερος ξερω γω οτιδήποτε εσείς εκει γκαζι καρυδι και σμπουτσαμ.....Α ρε Ελληναρες!!!


    Μπραβο Μπαμπινο! (σορρυ που σου λεω μπραβο για το αυτονοητο αλλα εκει εχουνε καταντησει)




    ΥΓ.Το καλύτερο ειναι να περνανε πεζοι δρομο με διπλη διαχωριστικη (οχι νησιδα) και να τους περνανε τα αυτοκινητα φιλερ και τα μηχανάκια να τους κορναρουν που εμποδιζουν τη διηθηση
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  7. #652
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Σε είδα να με ακολουθείς και να έχει γίνει το σαλόνι του αμαξιού μέρα απ' τα φώτα σου.

    Στο φανάρι σου είπα ευγενικά, "φίλε, φτιάξε τα φώτα σου.. τυφλώνουν..είναι πολύ ενοχλητικά".

    Μου απάντησες "έτσι είναι αυτά τα μηχανάκια, έτσι φτιάχνονται στο εργοστάσιο δε μπορώ να κάνω κάτι..." και γελάγατε με τον συνεπιβάτη (ακράνωτοι και οι 2)

    Το γελάκι πάγωσε όταν σου απάντησα: Μόνο στα ΚΤΜ γίνεται αυτό; Καλά τα λένε μπουρδέλα!!!! Τσάμπα τα λεφτά σου πέταξες στη μαλακία!!!

    Το βούλωσες.

  8. #653
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα πιτσιρικά, που είχες κολλήσει στο πίσω τζάμι του αγροτικού και με κοιτούσες με θαυμασμό καθώς σας ακολουθούσα, μελλοντικός μηχανόβιος μου φαίνεσαι...

  9. #654
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Σε είδα sugariasgeorge να μου κάνεις αιφνιδιαστική βραδινή επίσκεψη στο μαγαζί με την Αφρικάνα σου και την γυναικάρα σου. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και που τα είπαμε.

    Όσο για την ταμπέλα στο μαγαζί μου, συμφωνούμε ότι πρέπει να αλλαχτεί. Ψάχνω σπόνσορες. Ενδιαφέρεσαι???

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #655
    σε είδα φέσιμπουκ πρωινιάτικο να μου λες ότι προ 4ετίας σήμερα, ήμουν ΠΣΚ Πελοπόννησο με τους λοιπούς πυροβολημένους.

  11. #656
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα με το srad πρωι πρωι..... πολυ καγκουρες οι αγγλοι!!!!

  12. #657
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα εφτάψυχη γατούλα να περνάς κάθετα 3 λωρίδες Κηφισσού στο ύψος της εξόδου Λαχαναγοράς-Ρέντη και να γλιτώνεις από τις ρόδες μου και από ακόμα 3 αυτοκίνητα. Χάρηκα τόσο που τα κατάφερες για τα επόμενα 10 δευτερόλεπτα που αντί να στρίψω για Πειραιά, πήγα για Γλυφάδα.

  13. #658
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    235
    Σε βλέπω σχεδόν κάθε απόγευμα ρε μπόμπιρα στο μπαλκόνι απέναντι από το σπίτι των γέρων μου. Θα έλεγα ότι με περιμένεις, όπως και η γιαγιά σου που μόλις με βλέπει βρίσκει ευκαιρία να σε ταΐσει αν δεν έχεις φάει έτσι αποσβολωμένος που είσαι.

    Τέτοια απόλυτη προσήλωση στο παρκάρισμα και το βάλε βγάλε του κράνους δεν μου έχει ξανακάνει κανένας. Σίγουρα μηχανόβιος από κούνια.

    Θα μου λείψεις ρε μπαγάσα τώρα που χειμωνιάζει…

  14. #659
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της annoula1981
    Εγγραφή
    12/01/2016
    Μηνύματα
    148
    Σε ειδα mariza σήμερα στις 17:00 στην Ιερά Οδο με το Νίντζα σου! Αλλα δεν προλαβα να χαιρετήσω γμτ!!
    Αν η ζωη σου ειναι πικρή ανακατεψε. Εχει καθήσει η ζάχαρη..

  15. #660
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα με το ΧΤακι στο Σύνταγμα να κάνεις οριακά χωσίματα και διηθήσεις στους υπόλοιπους με δίτροχα σε σημείο βλακείας. Στο φανάρι σου λέω "δε ξέρω πόσο βιάζεσαι φίλε αλλά είσαι στο όριο να φας τα μούτρα σου αν πηγαίνεις έτσι"

    Μου απαντάς με υφάκι 1000 καρδιναλίων οτι είσαι μηχανόβιος χεράς από κούνια και οδηγάς 30χρόνια από τα 15 σου. Στην έρωτησή μου αν είχες δίπλωμα στα 15 σου, άνοιξες το γκάζι και έφυγες με μεγαλύτερη επίδειξη των ικανοτήτων σου.

    Σε είδα σήμερα ταρίφες να κάνετε ακόμα μια μέρα κόλαση τη ζωή των υπολοίπων. διπλοπαρκαρίσματα, αναστροφές πάνω σε διασταύρωση και με κόκκινο φανάρι και αλλαγή λωρίδας δίχως φλας και δίχως να σας νοιάζει ποιος είναι γύρω σας. Ο ένας έτρωγε και σουβλάκι στο χαλαρό με τα τζατζίκια να έχουν πασαλείψει το τυρομπιχλουλοχερο μέχρι τον καρπό.

    Απορώ με τις αντοχές του κόσμου σε αυτό περιβάλλον οδήγησης. Δε θα μου λείψει καθόλου εκεί που πάω.

    Σε είδα και σένα πατέρα με τη κόρη με κρανάκι πάνω στο κόκκινο gs στο φανάρι στην αρχή της Συγγρού. Προβλεπέ και οδήγηση άριστη. εύγε

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF