Σελίδα 50 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 40454647484950515253545560100 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 736 έως 750 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #736
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.344
    Σε είδα με τον Δούκα 2ης γενιάς να κάνεις απανωτές προσπάθειες αυτοκτονίας, πριν από λίγο στην παραλιακή. Μακάρι να το σπάσεις γρήγορα μπας και γλυτώσεις.

  2. #737
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα μπομπιρες, να έχετε στήσει κώνους στην άσφαλτο και να παίζετε μπαλιτσα! Σας χαρηκα πολύ.
    Με γυρισατε πολλα χρονια πίσω, τότε που υπήρχαν περισσότερα παιδιά στους δρόμους, παρά αυτοκίνητα.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  3. #738
    Σας ειδα με το σκουτερ στη εο "κορινθου πατρων"
    Μες τα μαυρα σκοταδια χωρις κανενα ανακλαστικο τερμα αριστερα και τα διπλά κωλοφαναρα εμοιαζαν με μακρινο αυτοκινητο, στο τσακ δεν σας μαζεψα με το κουτι και μεχρι να ξεκολλησεις και μα κανεις δεξια αστα να πανε, ελπιζω να μην σας μαζεψε κανενας αργοτερα
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  4. #739
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σας βλεπω τωρα τελευταια να πεταγεστε από το πουθενά σαν τους νιντζα, μ@λακισμενοι σκεητμπορνταδες.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  5. #740
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα Βασιλιά και αρχικάγκουρα των καγκουρέων να έχεις μακρίνει το ψαλίδι σου στο ΤΔΜ και να έχεις κοτσάρει απο πίσω...νιτρομπούκαλο..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20161107_082154.jpg 
Προβολές:	1002 
Μέγεθος:	100,8 KB 
ID:	372744
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  6. #741
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σε είδα βλαμμένε ποδηλάτη στην ανηφόρα για Ψάθα στην μέση του δρόμου και να μην κάνεις δεξιά με τίποτε σε δρόμο πλάτους 4 μέτρων διπλής κατεύθυνσης, αν το συνεχίσεις δεν θα ζήσεις για πολύ.

  7. #742
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα μικρε στο αμαξι του πατερα σου να με παιρνεις χαμπαρι στην προσπεραση και να γελας μεσα απο το τζαμι...!
    Μας εφτιαξες τη μερα!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #743
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σας ειδα ολους σημερα με τετοια ζεστη με πετσινοδερματινα μπουδαν κασκολ ζακετες κουρτινες και σια οε ελεος ρε παιδια και που να πεσει Ψ@$κρυο δηλαδη...

  9. #744
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σας ειδα πιτσιρικια με τα ΒΜΧ και τα μαουντεν να βγαινετε απο το Μαρκοπουλο και να πιανετε τη Λαυριου αφου περιμενατε υπομονετικα στο φαναρι σας να αναψει πρασινο! Μεστη τρελα εισασταν και μου θυμισατε τα παιδικα μου χρονια. Πιασατε αμεσως δεξια και γινατε μια ουρα στην ακρη ακρη του δρομου ο ενας πισω απο τον αλλον........ Ειχα νευρα απο εφοριες και λοιπες δημοσιες υπηρεσιες αλλα σας ειδα και μου φυγαν ολα..... Μαλλον πρεπει να κανετε μαθηματα στους "μεγαλους" τους ασχετους τους επικυνδυνους που μας ταλαιπωρουν ολους.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  10. #745
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Thodoris_vara Προβολή μηνύματος


    Ευχαριστούμε πολύ.!
    Έπρεπε να φώναζες να γνωριστούμε κιόλας από κοντά.

    Είδαμε και εμείς αρκετούς στην περιοχή αλλά κυρίως την Κυριακή που ο καιρός ήταν πιο κάλμα..
    Χαιρετίσατε όλοι.. Καλούς δρόμους σε όλους.!
    Ήμασταν οικογενειακά με τα 2 μας πιτσιρίκια. Θα μας είδες στο καφέ που ήταν φίσκα στα Άνω Τρίκαλα.
    Σας είδαμε και στη μονή αν θυμάμαι καλά.
    Η γυναίκα μου δεν το έχει με τους "αγνώστους"
    Μάλιστα με κοροϊδεύει όταν σας χαιρετάω μέσα από το κουτί.

    Κάποια άλλη στιγμή Θοδωρή

  11. #746
    Σε είδα κοπελιά στις τουαλέτες με τον κοινό προθάλαμο και τον τεράστιο καθρέφτη να βγάζεις σέλφις και μόλις μπήκα να μαζεύεις μπλούζες κολαν κλπ. Εμ... σόρι, ε; Αν και, δεν ντράπηκες και τόσο, αφού μόλις γύρισα την πλάτη στον νιπτήρα των ανδρικών συνέχισες το σόου και ας σε χάζευα από τον μικρό καθρέφτη μπροστά μου... Πολύ βρώμικα χέρια είχα

    Σε είδα MV Agusta Stradale με Γερμανικές πινακίδες και βαλιτσάκι να κάνεις ωραίες σφήνες στην παραλιακή. Έπρεπε να μπω Π. Φάληρο αλλά χάζεψα και σε ακολούθησα ως την μαρίνα Φλοίσβου όπου μπήκες μέσα και εγώ έμεινα να αναρωτιέμαι που πάω και γιατί δεν έστριψα νωρίτερα. Πολύ ωραίο πωπουδάκι, ωραίος ήχος, λίγο η ανάρτηση τα 'μπλεξε με τις γραμμές του τραμ και χοροπηδούσε η πίσω ρόδα αλλά λεπτομέρειες τώρα

  12. #747
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα χθες το βραδυ να παρκαρ το τρακτερ στην γερμανου και να πηγαινεις για ποτακι στα κωλομπαρ της περιοχης ε ρε γλεντια...

  13. #748
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σε είδα μάμυ να μπαίνεις στο δωμάτιο μου. Χάζευα στο πισι και η τβ επαιζε fp4 και έκανε γύρο ο Λορένθο.. Σε κοιτώ εχεις μείνει με το στόμα ανοιχτό και μου λες σοκαρισμένη.. "πέφτει, πέφτει".Κολλάω, λέω θα κούνησε την τηλέοραση η σκυλίτσα μου.. Γυρνάω, ολα κομπλέ.. αλλη η μαμα συνεχίζει με σοκ ΚΟΙΤΑ ΠΕΦΤΕΙ... καταλαβαίνω τι λέει και πριν με πιάσει νευρικό γέλιο πετάει.. ΜΑΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΜΩΡΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ.. ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ, απαπα... Ακόμα κλαίω από τα γέλια... Μάνα μου έφτιαξες μια ήδη ωραία μέρα! ΑΛΗΤΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ!!! :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao: :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  14. #749
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    σε ειδα που με ειδες αλεξ14 χθες το πρωι στη λαμπρακη.. συστηθήκαμε αλλα επειδή το φαναρι εγινε πρασινο και δεν είμαι από αυτους που τους αρεσει να καθυστερουν το κοσμο για να πιασουν κουβεντα, εφυγα ελπιζοντας να μας πιασει κοκκινο το επομενο να πουμε δυο κουβέντες ακομα.. αλλα η γκαντεμοσαυριαση μου με εχει πιασει αυτή τη βδομαδα εβαλε το χερακι της και μεχρι το ποταμι ΟΛΑ τα φαναρια ηταν πρασινα...δε βαριεσαι.. αμα κατεβαίνεις καθημερινα από εκει, σιγουρα θα ξανασυναντηθούμε!


  15. #750
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σε ειδα να ερχεσαι στο μαγαζι μου,(που μου ζμπαραλιασες πριν κατι μηνες) και να μου ζητας τα ρεστα για το εξωδικο που παρελαβες.
    Καραγκιοζακο,οι μαλακιες πληρωνονται.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF