Σελίδα 51 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 41464748495051525354555661101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 751 έως 765 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #751
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα εξηνταρη πλας να μου φωναζεις μολις παρκαρα.... αστο να γουργουρισει λιγο ακομη!!!! Κατι θα ξερεις........

  2. #752
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.129
    Σε είδα μαντάμ 'μεγαλοκυρία' στη λαϊκή να κάνεις παζάρια για ένα ματσάκι μαϊντανό!Σε ποιόν,στη γιαγιά που κάθεται αποβραδίς με το λάστιχο και πλένει τα χορταρικά ένα-ένα και το πρωί ξεκινάει από το χωριό αχάραγα στο κρύο για να πιάσει πάγκο στην αγορά και συ να της βγάζεις τα συκώτια για 20 λεπτά!Τα φρου φρου σε μαράνανε και ο συνταξιούχος δίπλα σου με το τζιπ.

  3. #753
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2013
    Μηνύματα
    134
    Σε είδα φίλε με το triple στον Καζάκο στο Κορωπί σήμερα κατά τις 8μιση! Κούκλα την είχες την κιουρία!

  4. #754
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα το πρωί μια 10αριά κλειδιά πάνω σε δερμάτινο μπρελόκ να κρέμεστε από τη μπαγαζιέρα του mega scooter. Περίμενα κάνα 5λεπτο να εμφανιστείς αλλά δεν....πήρα τα κλειδιά και σου άφησα σημείωμα με το κινητό μου στο τιμόνι του σκούτερ.

    Με πήρες τηλέφωνο στις 6 το απόγευμα και είπες ένα ψυχρό, φευγάτο ευχαριστώ και γύρισες τη πλάτη. Μετά έμαθα οτι είσαι ένας τριμπετόβλακας δικηγοράκος της γειτονιάς που μόνο φασαρίες και καβγάδες δημιουργείς.

    Την επόμενη φορά θα τα αφήσω στη θέση τους.

  5. #755
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα zizou στο υγεια.

  6. #756
    Σε είδα και σε άκουσα μαλάκα προστάτη της τάξης, να πουλάς πνεύμα και να κάνεις χιούμορ σε 60χρονη γυναίκα που όταν σε ρώτησε πως θα πάει σπίτι της με τον δρόμο που είχες κλείσει, να της λες "περπάτα μέχρι το σπίτι σου, να χάσεις και κανένα κιλό".

    Γελοίε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #757
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Σε είδα madnomad στον περιφερειακό του Καρπενησίου προς χιονοδρομικό. Φουλ εξοπλισμενο , εγω με κουτι....δν πρόλαβα να κορναρω. Καλους δρόμους φίλε

  8. #758
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    403
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα zizou στο υγεια.
    Κ'γώ

  9. #759
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σε είδα ninjaki250r να φεύγεις με σούζα στον θεό από το φανάρι στην Άνοιξη λίγο πριν το EAGEΑN και γενικά σε έχω δει άλλες 3-4 φορές τριγύρω στην νέα Ερυθραία να το σκίζεις συνέχεια .

  10. #760
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σας ειδα κυρια μου με την 500αρα την μερσεντες και το κινητο(φυσικα)στο χερι να προσπαθειτε να στειλετε μυνημα και να εχετε πιασει την μιση μεσόγειων.....εννοειτε πως ειναι αποψη κατα εσας να μην κανετε στην ακρη,απλα εχετε το νου σας γιατι καμια ωρα θα χασει καποιος τους τροπους του και θα ριξει κανενα καντήλι πρωινο...θου κυριε!

  11. #761
    Σε είδα πληγωμένε μου εγωισμε μετά από χαζοπτωση σε στροφή εξαιτίας της υπερβολικής μου σιγουριάς.σε είδα κι εσένα,καλοκαιρινο παντελόνι colori jean,μετά από συρσιμο 10 μέτρων να μην έχεις ούτε μια γρατζουνια!!!

  12. #762
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα μπάρμπα να πετάγεσαι παράνομα ......με είδα να πέφτω απο φρένα πανικού...(γιατί ήμουν με δανεικό μηχανάκι να κάνω εξυπηρέτηση) .Σε είδα επίσης να βγαίνεις έντρομος και να έρχεσαι να δείς αν χτύπησα.....Και μετά να έρχεσαι να μου λές οτι φταίνε τα νερά που πλένουν στη γειτονιά....τιαλλοθαακουσουμεστονντουνιααυτό...

  13. #763
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    820
    Σε ειδα σε κατηφορικο δρομο με διπλη διαχωριστικη στη μεση και αυτοκινητο μπροστα μου,να εισαι κολλητος στη πινακιδα μου.
    Εστριψε το αυτοκινητο μπροστα και πας πανω σε στροφη να προσπερασεις και μου κορναρεις(νομιζες οτι θα κανω ακρη?).
    Κονομησες το μεσαιο δαχτυλο και τα μπινελικια σου.
    Αν βιαζεσαι ξεκινα πιο νωρις.

  14. #764
    Σας είδα παρέα με τα mt07 στην γέφυρα της μεταμόρφωσης να χαιρετιεστε. Βόλτα πριβέ μόνο τα εργαλεία;

  15. #765
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα κοπελιά να μου φωνάζεις, "κάτι σου κρέμεται..." και να τονωνεται προς στιγμή ο αντρικός εγωισμός μου, μέχρι που είδα ότι έδειχνες το πίσω αριστερό φλας
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF