Σελίδα 54 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 444495051525354555657585964104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 796 έως 810 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #796
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα πάσης φύσεως πετούμενο, να πετάτε κακήν κακώς πρός νότο. Πρέπει να έρχεται καλή μπόρα από τα δυτικά. Έχετε το νού σας σύντροχοι, καλημέρα.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  2. #797
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σάββατο μεσημέρι στην οδό σκουφά στο Κολωνάκι, εννοείται παρκαρισμενοι στο πεζοδρόμιο μπολικα σκουτερ αλλα δυο κερδισαν τη καρδία μου. Ο ενας με αυτοκόλλητα ανάλογα της περιοχής με το Peugeot...και ο αλλος....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	received_1644344578924620.jpg 
Προβολές:	690 
Μέγεθος:	99,7 KB 
ID:	374746
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  3. #798
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    σε ειδα παπακι μπλε Modenas kriss αν δεν κανω λαθος γιατι ταραχτηκα στην Μαρτιου σημερα το πρωι.Ησουν τσαλακωμενο αιματα κατω και τσαντες με ψωνια διπλα.Σφιχτηκε η καρδια μου οπως παντα συμβαινει οταν βλεπω τετοια περιστατικα.Ευχομαι να την γλυτωσες και να εισαι καλα.Ευχομαι επισης το συμβαν να σε κανει να καταλαβεις οτι ΠΡΕΠΕΙ να φορας κρανος.

  4. #799
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Σε είδα γατούλα να έχεις κουρνιάξει πάνω στη μηχανή μου. Συνήθως σας διώχνω από εκεί, αλλά εσύ μου φάνηκες τόσο βολεμένη που δεν πήγε η καρδιά μου να σε ενοχλήσω.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20161128_153255-1.jpg 
Προβολές:	647 
Μέγεθος:	63,9 KB 
ID:	374754
    Τελευταία τροποποίηση από ptc; 30/11/2016 στις 11:36.

  5. #800
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα στο βενζιναδικο να με πιανεις σε κουβεντα αν πουλαω την μηχανη...
    και αν ποτε την δωσω να σε εχω υπ'οψιν...
    Τωρα που την συνηθισα δεν το βλεπω φιλε μου...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #801
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    man down στη Λιοσίων κατά τις 21.15-21.30, το είδα όταν έφθανε το ασθενοφόρο. δίπλα ένα μαύρο βαραντέρο.

    ξέρει κανείς αν είναι καλά το παλικάρι;

  7. #802
    Σε είδα να στρίβεις μέσα στο ρεύμα Αθηνών-Λαμίας, κατεβαίνοντας την ράμπα εξόδου ΑΝΑΠΟΔΑ, από την γέφυρα της Βαρυμπόμπης. Τι είχες πιεί μαλάκα μου; Οι εξερχόμενοι από την εθνική οδό δεν σε ενόχλησαν, ούτε ψυλλιάστηκες ότι κάτι περίεργο παίζει;

  8. #803
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σας είδα κωλοπεδα της ΔΙΑΣ στην Κηφισιά να χρησιμοποιειτε τον ποδηλατοδρομο γιατί δεν μπορούσατε να περιμένετε 1 λεπτό στην κίνηση .. δεν υπάρχει σωτηρία .

  9. #804
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σας ειδα τωρα που εβαλε λιγο κρυο ακρανωτοι να βαζεται σκουφακια κρανος με ΤΙΠΟΤΑ λεμε...:a31:

  10. #805
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Σε είδα το πρωί προφανώς στην κοσμάρα σου, ζεν κατάσταση, να μην ακούς ούτε την σειρήνα του ασθενοφόρου ούτε να κάνεις το προφανές να κοιτάξεις τον καθρέφτη σου, και να στριβεις στην ομήρου (καθετη Πανεπιστημίου) και να σκας στο πίσω μερος του ασθενοφόρου. Ενα δευτερόλεπτο νωρίτερα ή 5 χιλιόμετρα λιγότερα το ασθενοφόρο θα γινόταν μακελειό.. Ελπίζω καρια να ξηλώθηκε ΟΛΟΣ σου ο προφυλακτήρας, αλλά ευτυχώς το ασθενοφόρο έφυγε για τη δουλειά του και σε εγραψε στα παπάκια του.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  11. #806
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.180
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Σας ειδα τωρα που εβαλε λιγο κρυο ακρανωτοι να βαζεται σκουφακια κρανος με ΤΙΠΟΤΑ λεμε...:a31:
    Σας βλέπω κανά δύο δω κάτω,ούτε καν σκουφί αλλά με αυτά τα γούνινα αυτάκια του jumbo!

  12. #807
    Από το 1ο ποστ:


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Παρακαλώ, περιοριστείτε σε αυτά που είδατε. Σχόλια θα κόβονται.
    safety doesn't happen by accident

  13. #808
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Σε είδα χθες ηλίθιε με το Bandit ατο φανάρι στη στρογγυλή στο Μαρούσι, να κάνεις διήθιση και να το χάνεις....

    Αν όντως το έχασες από τα κρύα λάστιχα (γιατί σε είδα να το καβαλάς πριν απο 100μ), πρόσεχε.

    Αν το έκανες επίτηδες, αν έπεφτες πάνω στην πόρτα μου θα σε είχα πετάξει από κάτω στις ράγες του τρένου.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #809
    Νέο μέλος Το avatar του/της prehist_dog
    Εγγραφή
    27/08/2014
    Μηνύματα
    15
    Σε είδα κωλολαμόγιο έμπορε (πασίγνωστε) , να μεταπουλάς την μηχανή που αγόρασες από μένα με 15.000 χιλιόμετρα λιγότερα στο κοντέρ!!
    Παιδιά δεν ξερώ αν είναι common knowledge , αλλά ποτέ αγορά μηχανής από έμπορο!Και αν , με πολλές επιφυλάξεις και αμφιβολίες...

  15. #810
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε ειδα πανιβλακα με το σκουτερ να μην εχεις υπομονη να περιμενεις ουτε λιγοτερο απο ενα λεπτο στην σειρα, το αμαξι μπροστα να παρκαρει και με τα χιλια ζορια να θες να περασεις αναμεσα σε εμενα που ημουν σταματημενος και το αμαξι που παρκαρε, σου εδωσα την απαντηση σου οταν μου ειπες "αντε τι θα γινει" και κατι ειπες, στο φαναρι ομως που σε επιασε κοκκινο τιποτα δεν ειπες μαγκα; Μια λεξη να ξεστομιζες θα ειχες οχι και τοσο καλη εμπειρια!

    Ο καφρος της ημερας, αναποδα σε ανηφορικο δρομο με το αμαξι και στα @@ του ολα, ολοι μεινανε με απορια το τι εκανες βλακα, εκανες οτι μας αγνοεις ολους αλλα οκ εως εδω, φαντασου να ερχονταν καποιος πιο γρηγορα και να εμπαινε στην στροφη του δρομου που εσυ αποφασισες να πας αναποδα βλακα!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF