Σελίδα 55 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 545505152535455565758596065105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 811 έως 825 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #811
    Μέλος Το avatar του/της AggelakasK
    Εγγραφή
    03/03/2015
    Μηνύματα
    69
    Σας βλεπω τωρα με το κρυο να φορατε σκουφο-μπαλακλαβα-κασκολ και το κεφαλι σας να μοιαζει με μεταλλαγμενη μελιτζανα!
    Ειναι η ιδια φυλη που φοραει καπελο-γυαλι το καλοκαιρι...
    Ειστε για κλαματα

  2. #812
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα πριν 10 λεπτα αρχιΜ@Λ@Κ@ στη κατεχακη να κοβεις το κοκκινο για αν στριψεις δεξια να μπεις μεσογειων.
    Και το εκανες και με φορα.
    Το θεμα ειναι οτι η κοπελα που ηταν στο φαναρι,αναψε πρασινο το πεζων και πηγες να τη κοψεις στη μεση.παλι καλα εκοψες το τιμονι σου και την απεφυγες.
    Τουβλο,για 15 δευτερα που διαρκει το κοκκινο αυτο,θα εκοβες ανθρωπο στη μεση.

  3. #813
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2016
    Μηνύματα
    8
    Σε ένιωσα όντας σταματημένος να πέφτεις πάνω στο κουτί μου με το κουτί σου με λίγα χιλιόμετρα.

    Κάνω δεξιά, σταματάω και σε βλέπω να φεύγεις!!! Λέω εδώ είμαστε, κυνήγι πρωί πρωί.

    Δυστυχώς σταμάτησες στα 10 μέτρα στο φούρνο. Σε ρωτάω "πήγατε να φύγετε;", μου απαντάς "όχι τώρα πάρκαρα". Και ακολουθεί ο διάλογος:

    - " το καταλάβατε ότι με χτυπήσατε; "
    - " όχι πότε; " (WTF????)
    - " τώρα μόλις "
    - " είστε σίγουρος; " (WTF???????)
    - " πλάκα μου κάνετε; "
    - " ξέρετε είμαι νέα μητέρα, με μικρό παιδί και τελείως ξενυχτησμένη. Μπορεί να έγινε αλλά δεν το κατάλαβα "
    - " καλά δεν καταλάβατε ότι με χτυπήσατε; "
    - " ότι και να πείτε έχετε δίκιο, συγνώμη "
    - " καλά αν ήταν ένα μηχανάκι μπροστά σας; Ένας πεζός; "
    - " ότι και να πείτε έχετε δίκιο, συγνώμη "

    Έφυγα γιατί το εγκεφαλικό ερχόταν και μάλλον θα σε έδερνα. Όχι για τη ζημιά, αυτή ήταν σχεδόν ανύπαρκτη και χέστηκα για τις λαμαρίνες. Αλλά δε θα καταλάβαινες και το γιατί.

  4. #814
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα κ@λογερε σήμερα το μεσημέρι στα φανάρια της Κύπρου, ενώ είχες κατακκοκινο κι εγώ πράσινο και ξεκίνησα κανονικά να στριβεις κάθετα προς εμένα και να φρεναρω στο τσακ και παρόλο τις κόρνες μου και τις μούντζες, συνέχισες απτοητος.. Σε είδα κι εσένα καργιολιτσα να έχεις παρκάρει πάνω στο πεζοδρόμιο στην Βυρωνος, σου είπα ωραίο παρκάρισμα και μου είπες "είδες;" καμία ελπίδα...

  5. #815
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Σας είδα παρκαρισμενους με τα κωλαμαξα σας επάνω στα πεζοδρόμια και στις ράμπες αναπηρων για να καυλαντισετε στο Χριστουγεννιατικο πάρκο.
    Ρε τροχαιοι λίγο ντροπή, πλάτη στην καφρίλα;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #816
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Σε είδα χθες βράδυ κοπελίτσα να παθαίνεις target fixation πάνω μου σε δρόμο που δεν είχα περιθώρια για ελιγμό. ευτυχώς πήγαινες αργά (φοβισμένα) και με την κόρνα ξύπνησες. Τό έριξες πάνω σε παρκαρισμένο. Σταμάτησα να δω αν είσαι ντίρλα αλλά μπα, χεσμένη από τον φόβο σου ήσουν. Νέα οδηγός με φρεσκαδούρα δίπλωμα που είχες πάει σε φίλη σου να πιείτε καφέ. Φαινόσουν πολύ νορμάλ, κορίτσι από σπίτι που λένε, αλλά παραλίγο να μην με δει η κόρη μου χθες. Αφού δεν το μπορείς και δεν αισθάνεσαι ικανή μόνη σου μέσα στο αυτοκίνητο πήγαινε στον δάσκαλο να κάνετε ακόμα κάμποσα χιλιόμετρα μέχρι να νιώσεις ότι το έχεις. Μην μπαίνεις μέσα στη μ@λακία και όποιον πάρει ο χάρος. Κρίμα είμαι νέο παιδί στο άνθος της ηλικίας μου να με φάνε τα χώματα.

    ΥΓ
    το παρκαρισμένο ήταν τροχόμπατσου, ακόμα εκεί πρέπει να είστε σήμερα το πρωί.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #817
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    κατηγορια Α---μπλε παντελονι στρατιωτικου τύπου,αρβιλακι,κοντο μαλλί,γυαλλια ηλιου,ξυρισμα κοντρα.ΚΡΑΝΟΣ ΠΟΤΕ..
    κατηγορια Β---τζιν παντελονι,σκουφακι,γυαλλια ηλιου,αξυρισια...ΚΡΑΝΟΣ ΠΟΤΕ..σας βλεπω καθημερινα και μου γυρνανε τα πανω 'σκοτια (που ελεγε ο Ζηκος)

  8. #818
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα που είχες ανοίξει του ανθρώπου το αμάξι για να κλέψεις το cd player αλλά από τη πολλή μαστούρα ντάγκλαρες στη θέση του οδηγού. Γελάσαμε και εμείς. Γελασαν και οι αστυνομικοί μετά.

  9. #819
    Σας είδα στην ΕΟ προ ημερών αλλά ξέχασα να το γράψω, ο εσταυρωμένος, ο "κέιτ γουίνσλετ/τιτανικός", σκυμμένος πάνω από το τιμόνι πιο-φαρδύ-δεν-γίνεται και δίπλα του ο "πίθηκος", ο μαέστρος που κάνει μανεκέν τσάλεντζ με τα χέρια ψηλά με το ape hanger. Γιατί είστε ο Χάρλεϊ και ο Ντάβιντσον reincarnated. Η μόδα χαρίζει απίθανο γέλιο παιδιά, keep on keepin' on.

  10. #820
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα ηλικιωμένε να διασχίζεις δίχως να κοιτάξεις κάθετα τη Λιοσίων το πρωί. Εσύ δε με είδες και στις κόρνες κοκκάλωσες στη μέση του δρόμου. Χώρος και χρόνος για διαφυγή δεν υπήρχε μιας και στο αντίθετο ερχόντουσαν αυτοκίνητα και ο δρόμος είναι γυαλί για να κάνω ελιγμό. Ευτυχώς δεν έτρεχα γιατί κάθε μέρα σας βλέπω που πετιέστε συνεχώς και πάω υποψιασμένος.

    Τελικά σε χτύπησα με 15-20χλμ/ω φρεναριστός και σε έριξα σαν κορίνα μισό μέτρο πίσω. Ευτυχώς την έφαγες με τη ζελατίνα και το δεξι fairing ισόποσα σε όλο το κορμί και όχι με κάνα μέταλλο ή τον τροχό και σηκώθηκες απλά πονεμένος με μελανιές.

    Ήρθε η τροχαία δήλωσες οτι έφταιγες και υπέγραψες. Αν ήθελες ας έκανες κι αλλιώς γιατί είχα πολλούς αυτόπτες (μαζί και παιδιά ΔΙΑΣ σταματημένους στο μετρό) και θα ξηγιόμουν αλλιώς.
    Σεβάστηκα και τα χρόνια σου. Ούτε ασθενοφόρο ήθελες παρότι σου πα να καλέσουμε.
    Ελπίζω να πάρω γρήγορα τη ζημιά από την ασφαλιστική.

    Καλή εβδομάδα σε όλους και πάντα όρθιοι.

  11. #821
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.185
    Σε είδα γειτόνισα να περνάς από το μαγαζί το πρωί,με το σμαρτάκι σου,το ένα χέρι στο τηλέφωνο το άλλο στο τιμόνι...
    Το οποίο και παράτησες για να με χαιρετήσεις και το εργαλείο άρχισε να στραβοτιμονιάζει επικίνδυνα!
    Έφη κοριτσάρα μου άμα είναι να σκοτωθείς μη με χαιρετάς,δεν θα παρεξηγηθώ!!

  12. #822
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα χαβαλε να θες να στριψεις αναποδα στην πλατεια με το πεζω. Ευτυχως το προλαβαμε. Αυτο που δεν προλαβαμε ηταν εσενα με το μαυρο versys που εσφαξες το κατακοκκινο φαναρι εις γνωση σου και με κοιταγες και με υφος. Τυχερος ησουν, που δε σε εστειλα στο βιολογικο της μεταμορφωσης για μπανιο γιδι!

  13. #823
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Σε είδα και δεν πίστευα τα μάτια μου, αφού οι ξερογκαζιές με ήχο θορυβώδους πορδής από την ξετάπωτη εξάτμισή σου με έκανε να περιμένω κωλοφτιαγμένο παπί (άντε, βία 250άρι) και όχι MT-07 - κάτι κάνεις λάθος.

    Πούλα το μεγάλε και πάρε TDM/Varadero να είσαι άρχοντας.

  14. #824
    σας ειδα κολοπαιδια να περνετε φορα με το παπι και να προσπαθεις τσογλανακι να κλωτσησεις το σκυλακι που προσπαθουσε να περασει το δρομο.
    το γελιο που επεσε οταν σκασατε κατω σαν καρπουζια μπροστα σε πολυ κοσμο γιατι αστοχησες και εχασες την ισορροπια σου πιλοτε μου δεν περιγραφεται.
    ελπιζω να το σπασες το γαμωποδαρο σου..λες και σου εφταιγε το σκυλι σε τιποτα..
    Lost on purpose..again

  15. #825
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σε ειδα φιλε της αστυνομιας το μεσημερι που με ρωτησες γιατι σπρώχνω το κοr1τσι μου στην κατεχακη και ηρθες να με βοηθήσεις..χιλια χιλια ευχαριστω η αληθεια ειναι πως δεν σας εχω μεγαλη αγαπη εσας της αστυνομιας αλλα προφανώς και κανω λαθος..μερικοι ειστε καλα παιδια.ΣΕ ΕΙΔΑ βεβαια που εμεινες και εσυ με το τρανσαλπ ευχομαι να μην ηταν κατι σοβαρο..και παλι ευχαριστω

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF